Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, *Vasoula είπε:

      Μπράβο κορίτσι μου...πολύ ευχάριστα τα νέα σου...δε θυμάμαι πάτε με 3ης μερας η με βλαστοκυστες??

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Με βλαστοκυστες,οπότε υπομονή μέχρι την Τρίτη 😊

      2 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Μπραβοοοοο!πολύ χάρηκα!!! Είδες που στο πα μπορεί να γονιμοποιηθούν 2!!! Όλα καλά θα πάνε και θα προχωρήσουν θα δεις! Θετική σκέψη και υπομονή για τις επόμενες μερουλες!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Σου εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που κάνεις διέγερση και να μείνεις έγκυος σύντομα 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ 🥰 

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ετσι.......μας δινει τις λεξεις σε παζλ παιχνιδι ...λεμε.....

ας πουμε για την λεξη νανος.......ποιο παραμυθι διαβασαμε πριν απο λιγο;;;η χιονατη και οι επτα .......για να πει την λεξη νανοι....διφορα τετοια.....η'φτιαχνουμε το παζλ τρα μετα γουρουνακια και αναλυοθμε την εικονα...με λεξεις που μου εχει πει....

καλός ο τρόπος αυτός που διαλέγεις αλλα αλλο ενα καλο ξερεις τι ειναι βαζεις καρτες με εικονες και τις κρύβεις και του λες να της βρει και λετε μετα την λεξη που εχει πανω η καρτα ο σπυρος τρελαίνεται και ρίχνει και πολυ γελειο ...βεβαια με ολα του τα μπραβο εε!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κάθομαι τώρα και οργανώνω τι έχω να κάνω για τα final assignment (που λέμε εμείς οι αγγλομαθείς) του σεμιναρίου.

h.gife.gife.gife.gife.gife.gife.gife.gifl.gifp.gif

Περίμενα ότι θα 'χα ξεκουραστεί λίγο, να βρω κουράγιο, αλλά δεν πρόλαβαααααααααα! Μπουχουχουυυυυυυυ!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλός ο τρόπος αυτός που διαλέγεις αλλα αλλο ενα καλο ξερεις τι ειναι βαζεις καρτες με εικονες και τις κρύβεις και του λες να της βρει και λετε μετα την λεξη που εχει πανω η καρτα ο σπυρος τρελαίνεται και ρίχνει και πολυ γελειο ...βεβαια με ολα του τα μπραβο εε!

καλο....θα το κανω!!!!;):D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

λετακι τι κανεις κοριτσακι;;;το μπεμπεκι σου;;;

ταρα καλη επιτυχια με τα αποτελεσματα...για την μικρουλα σου!!!!

καλα ειμαι βικουλα....ευτυχως ειμαι καλυτερα...

ο μπεμπης με εχει τρελανει....αρχισε να μπουσουλαει προς τα πισω και εχει γελιο...του πηρα χθες και παραμυθακια και αρχισα να του τα διαβαζωωω..δεν καταλαβαινει τιποτα αλλα ειπα μηπως.....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαι βικουλα....ευτυχως ειμαι καλυτερα...

ο μπεμπης με εχει τρελανει....αρχισε να μπουσουλαει προς τα πισω και εχει γελιο...του πηρα χθες και παραμυθακια και αρχισα να του τα διαβαζωωω..δεν καταλαβαινει τιποτα αλλα ειπα μηπως.....

κανεις μεγα λαθος διαβασε το στο παιδι και θα δεις στο μελλον !! ! χιχιχι!! θα γίνω παλι ξερόλας χαχαχα!! ;):P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα ειμαι βικουλα....ευτυχως ειμαι καλυτερα...

ο μπεμπης με εχει τρελανει....αρχισε να μπουσουλαει προς τα πισω και εχει γελιο...του πηρα χθες και παραμυθακια και αρχισα να του τα διαβαζωωω..δεν καταλαβαινει τιποτα αλλα ειπα μηπως.....

περαστικά σου λέτα! ξέχασα να σου γράψω πριν (με τόσα όλο και κάτι ξεχνάω) ότι τώρα που αδιαθέτησες θα δεις που θα ξεφουσκώσεις κιόλας πολύ!!!!! αλλά πρόσεχε μην γουρουνιάσεις καλό μου! ωραίο θα είναι να του διαβάζεις <3

Link to comment
Share on other sites

Ναι πρέπει απ την αρχή να του διαβάζεις Λέτα! Μετά να δεις έχει κάτι ΤΕΛΕΙΑ βιβλία για μωρά!!! Εγώ του 'χω πάρει ένα σωρό. Κάτσε να βρω μερικά να σου δείξω.

για στείλε θέλω να πάρω για τον ανηψιό μου! είναι 8 μηνών... αλλά η αδερφή μου του δείχνει ζωγραφιές κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αυτή η σειρά είναι ΤΕΛΕΙΑ!

T068029031-200.JPG149549.jpg

Είναι με εικόνες που φτιάχτηκαν από πλαστελίνη και φωτογραφήθηκαν. Έχει διάφορα! Αν πάρεις ένα έχει και τα άλλα από πίσω.

Κι αυτή η σειρά ΤΕΛΕΙΑ!

b153835.jpg

Επίσης έχει διάφορα βιβλία.

Εγώ κυρίως απ' αυτές τις δυο σειρές του πήρα. Του έχουν πάρει και μερικά άλλα συγγενείς.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και παλι γοργονοκοριτσα...αν πω οτι σας διαβασα θα πω ψεματα...στα πεταχτα λιγο απ οτι ειδα να πω...

ταρα καλα αποτελεσματα στη μικρη σου...να μας ενημερωσεις...

ντελακι, λετακι, ζωουλα, μαεστρια , ντινακι , κουκου τααααααααααα...

τσιπουριτσα υποκλινομαι...

σεβουλα σε χασαμε...καλε σε εχω εσενα στο φεισμπουκ? γιατι καιω ξανθα κυτταρα και τα εχω λιγο χαμενα...αν δεν σε εχω να σε αποκτισω παρακαλω...

στο καινουριο γοργονακι τι να πω...καλως ορισες κοριτσι μου και να ξερεις οτι εγω ζηλευω τα κιλα που εισαι τωρα...αν φτασω εκει θα κανω παρτυυυυυυυυυυυυυ και ειστε ολες καλεσμενες...

Καλημέρα!!!!

Σήμερα νοιώθω λίγο πιο ελαφριά!

stock-vector-flying-pig-50358331.jpg

σας διαβάζω και επανέρχομαι :)

εγω γιατι δεν νιωθω ετσι???? μηπως φταινε οι τουρτες για τις οποιες τσακωνομαι με την ντινα ? χαχαχαχχαχαχχα

stock-vector-sexy-pig-character-38311756.jpg

καλε δεν ηξερα οτι εχεις φωτο μου στο αρχειο σου χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχα...

υποκλινομαι τσιπουριτσα ΗΜΙΘΕΑ ...θα συμφωνησω με μαεστρια...

μακια μακια


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...