Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, *Vasoula είπε:

      Μπράβο κορίτσι μου...πολύ ευχάριστα τα νέα σου...δε θυμάμαι πάτε με 3ης μερας η με βλαστοκυστες??

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Με βλαστοκυστες,οπότε υπομονή μέχρι την Τρίτη 😊

      2 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Μπραβοοοοο!πολύ χάρηκα!!! Είδες που στο πα μπορεί να γονιμοποιηθούν 2!!! Όλα καλά θα πάνε και θα προχωρήσουν θα δεις! Θετική σκέψη και υπομονή για τις επόμενες μερουλες!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Σου εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που κάνεις διέγερση και να μείνεις έγκυος σύντομα 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ 🥰 

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

μαεστρο το ξερω καλα αυτο που λες καθε βδομαδα μιλαω με τους δυο ποιο πανω ειδικούς και συν εργασιοθεραπευτής ......... ;)

Έχεις γίνει εξπέρ! :tongue:

Πάντως ακούγοντας αυτά που λέγανε, συνειδητοποίησα ότι - έστω κι ενστικτωδώς - καλά τα πάω. :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624


Διαφημίσεις

ετσι ....ειχαμε 5.30 λιγοθεραπεια ...μεχρι εκεινη την ωρα δε παω δε παω.....μετα ολα καλα.......εντωμεταξυ δε θελει να κανει δουλεια στο σπιτι.....μονο εκει μαζι της.....

χαχαχα!! βικυ εγω τι κανω για τον μικρο βασικος κανονας δεν κανεις μονο εσυ τα μαθηματα στον μικρο αλλα ολοι μαζι σαν παιχνιδι και οχι ολα μαζι παθαίνουν παράκρουση .. εγω εχω μαθηματα ΤΡΙΤΗ( λογοθ-εργασι.) ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (λογοθ) ... μεσα στις μερες αυτες κανω οχι ολες μαζι τις ασκησεις αλλα λιγες λιγες μολις δω να ζορίζεται του λεω μετα σε καμια ωρα θα ξανα παιζουμε με το μάθημα ... και βαζω τον κωστα μετα για να μην νομιζει οτι θα του επιβαλω κατι με το ζορι ... και την μερα που ειναι να παμε του λεω ελα να κανουμε επανάληψη σε οσο μαθαμε για να παιξεις με τις δασκαλες σου ... και πιανει ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις γίνει εξπέρ! :tongue:

Πάντως ακούγοντας αυτά που λέγανε, συνειδητοποίησα ότι - έστω κι ενστικτωδώς - καλά τα πάω. :mrgreen:

ασε οτι θες οχι μαθει αφου καμια μερα λεω να ανοιξω σχολη γενικων εφαρμογων για μαμαδες !! χαχαχαχαχαχα!! :tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!! βικυ εγω τι κανω για τον μικρο βασικος κανονας δεν κανεις μονο εσυ τα μαθηματα στον μικρο αλλα ολοι μαζι σαν παιχνιδι και οχι ολα μαζι παθαίνουν παράκρουση .. εγω εχω μαθηματα ΤΡΙΤΗ( λογοθ-εργασι.) ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (λογοθ) ... μεσα στις μερες αυτες κανω οχι ολες μαζι τις ασκησεις αλλα λιγες λιγες μολις δω να ζορίζεται του λεω μετα σε καμια ωρα θα ξανα παιζουμε με το μάθημα ... και βαζω τον κωστα μετα για να μην νομιζει οτι θα του επιβαλω κατι με το ζορι ... και την μερα που ειναι να παμε του λεω ελα να κανουμε επανάληψη σε οσο μαθαμε για να παιξεις με τις δασκαλες σου ... και πιανει ... ;)

εμενα δε θελει καθολου σου λεω........με τη μαρια ...μονο.....

απο χθες και εγω καπως ετσι λεω να το κανω......λιγο καθε μερα....και σαν παιχνιδι....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμενα δε θελει καθολου σου λεω........με τη μαρια ...μονο.....

απο χθες και εγω καπως ετσι λεω να το κανω......λιγο καθε μερα....και σαν παιχνιδι....

μου λες λιγο τον τροπο που κανεις το μάθημα του πχ... με εικόνες και λέξης , με παζλ, με κρυφτό κλπ...

Link to comment
Share on other sites

μου λες λιγο τον τροπο που κανεις το μάθημα του πχ... με εικόνες και λέξης , με παζλ, με κρυφτό κλπ...

ετσι.......μας δινει τις λεξεις σε παζλ παιχνιδι ...λεμε.....

ας πουμε για την λεξη νανος.......ποιο παραμυθι διαβασαμε πριν απο λιγο;;;η χιονατη και οι επτα .......για να πει την λεξη νανοι....διφορα τετοια.....η'φτιαχνουμε το παζλ τρα μετα γουρουνακια και αναλυοθμε την εικονα...με λεξεις που μου εχει πει....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εχουμε εξετασεις στο Παιδων για τη Μαριαλενα, και εχω μια σχετικη αγωνια, γιατι αν ειναι καλες θα δοκιμασουμε διακοπη του Τ4.[/color][/size][/font]

Ευχομαι τα αποτελέσματα να είναι τελεια και να ξεφορτωθείτε το Τ4 (εδώ εγώ το σιχτίριαζα που το έπαιρνα κάθε πρωι, τί να πω για το παιδάκι;)

PECk9A-07Pw

Ποιος Σακης... Αυτος ηταν θεος!!!;)

Ε ναι!!!!! Αυτο το συγκεκριμένο παντελόνι με τη ζώνη μου έχει στοιχειώσει τη λίμπιντο από τα 17 μου....... ;)

Αγαπημένα μου γοργονοκόριτσα πολλές και γρήγορες καλημέρες!!!!!!!

Κάντε μία προσευχή στη γοργόνα παναγιά (χαχαχαχα...ξέρετε εσείς) να μην πάρει παράταση το έργο που είναι να παραδώσω, ώστε να έρθω στη συνάντησή μας-που την περιμένω και εγώ τόσο πολύ!!!!!

Τα φιλιά μου και την αγάπη μου σε όλες σας!!!!!!!

Γίνομαι καπνός για να προλάβωωωωωω..........

Ελα βρε καλό μου! Βασικά εγώ ανησύχησα χθες (2 μέρες είχες να φανεις... λαλαλααα) αφού είσαι καλά χαλάλι σου! Εννοείτε πως θα έρθεις αλλιώς θα κουβαληθούμε όλες μαζί εκει και το εννοώ!!!!!!!!

καλημέρα γοργόνες!

νιώθω λίγο νευρική τις τελευταίες μέρες και το έχω ρίξει σε χαζομάρες στο φαγητό. γι' αυτό και δεν ζυγίζομαι, γι' αυτό και δεν έμπαινα στην παρέα. τί να πω...

ότι έφαγα πατατάκια; ότι λύσσαξα στις σοκολάτες; στα φιστικάκια;....

έχω νεύρα!!!!!!!!! θέλω διακοπές!!!!!!!!!!!!!!!!!

τί όμορφα μικρουλίνια! έστειλα μερικές στον Στέφανο με τίτλο, "κανόνισε", εννοώντας ότι τόσα θέλω.

αλλά πούυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κανόνας Νο 1 οταν μας πιάνει η γουρουνιά ΔΕΝ εξαφανιζόμαστε! Μπαίνουμε εδώ και τα λέμε (και τα τρώμε! χιχιχιχιχι ) αλλά είμαστε εδώ! παίρνουμε μια άδεια 1-2 μέρες και μετά συμαζευόμαστε πάλι!

Τι να κανονίσει βρε ο χασμπαντ;;;; εσύ θα το κανονισεις! ;) χα χα χα

Καλημέρα! Να μπω στη λίστα με τις γοργόνες κι εγώ; Θέλετε οπωσδήποτε διαστάσεις;

Καλώς την! καλά χασίματα με υγεία και χαμόγελα (my moto!)

Ειχες δίκιο !!!!!!!

Ειδα τις διαστάσεις και ντράπηκα για λογαριασμό σου!!!! Βαλτές είστε όλες οι μονΔέλες κι ερχεστε εδώ για να μας τρελάνεται;;;;;;;;;;; αχαχαχαχααα

άντε βρε κοπελιά, με λίγη πειθαρχία και πολύ γέλιο θα χάσεις τα κιλάκια που θέλεις παρέα μας! καλώς ήρθες και πάλι! :)

Τσιπουρίτσα πετάς σήμερα???Μάλλον επειδή θα δείς αδελφή και ανιψιο γι'αυτό νιώθεις έτσι

ΝΑΙ! ΝΑΙ! ΝΑΙ!

Καλά, καλά, να σου δώσουμε από καμιά 10ριά εγώ και η Τσιπούρα; Για να ξεκολλήσεις το λέω, όχι γι' άλλο λόγο! :tongue:

Άντε βρε ηρεμήστε! Και να μην τα χάσετε δεν είναι τπτ. Εμείς πρέπει να τα χάσουμε, δεν κρατάει άλλο η μέση. :tongue::tongue:

Πες τα!!!! εγώ και 20 δίνω είμαι κουβαρντού!

Οσο για τη μέση.... άστα είδικά με την υγρασία δεν κρατάει λέμε!

βρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τσιπουρα πετας σημερα τι εγινες η φτερωτή γοργονα χαχαχα!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

ΝΑΙ! ΝΑΙ! ΝΑΙ!

αυτή είναι η Ζωίτσα, που δεν την λένε Ζωή, αλλά της αρεσει πολύ το όνομα. και είναι ΠΑΟ!!!!!!!!!!!!;):D και την πάω!:cool:

κι εγώ είμαι πανάθα τιμημένη!!!! ολε!

Και η μαμά το άλλου παιδιού ήταν χθες και ήθελε να μιλήσει και ρωτούσε για θυμό κι επιθετικότητα. Απ' ότι κατάλαβα έχει θέμα και η βρεφονηπιοκόμος, δεν μπορεί να το κάνει ζάφτι το επιθετικό παιδάκι.

Εγώ το ξεκαθάρισα, αν ξαναδώ σημαδεμένο το παιδί μου θα γίνει χαμός!

Να τον προσέχουνε περισσότερο, τι να πω;

Ελα ρε δεν το ήξερα!!! Δάγκωσε το παιδί σου ;;;;; ΕΛΕΟΣ! τα πήρα τώρα

Θα πάω εγώ να το δαγκώσω και θα λήξει το θέμα!

Με ξέρουν ; δεν με ξέρουν! θα πω ότι είμαι τρελή και δαγκώνω :mad:

Xθες αυτό τονίσανε οι "ειδικές" (παιδοψυχολόγος και λογοθεραπεύτρια) ότι θέλει υπομονή και ΕΠΙΜΟΝΗ!

Όταν θέτουμε κανόνες τους εφαρμόζουμε πάντα, δεν υποχωρούμε σε κάποια πράγματα. Τα παιδιά χρειάζονται σταθερές.

αυτό ισχύει σε όλα ΚΑΙ στην διαιτα.......

όχι ότι τώρα δεν είμαστε σουπερ ντουπερ σεξυ!

stock-vector-sexy-pig-character-38311756.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...