Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, *Vasoula είπε:

      Μπράβο κορίτσι μου...πολύ ευχάριστα τα νέα σου...δε θυμάμαι πάτε με 3ης μερας η με βλαστοκυστες??

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Με βλαστοκυστες,οπότε υπομονή μέχρι την Τρίτη 😊

      2 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Μπραβοοοοο!πολύ χάρηκα!!! Είδες που στο πα μπορεί να γονιμοποιηθούν 2!!! Όλα καλά θα πάνε και θα προχωρήσουν θα δεις! Θετική σκέψη και υπομονή για τις επόμενες μερουλες!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Σου εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που κάνεις διέγερση και να μείνεις έγκυος σύντομα 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ 🥰 

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

εγώ πειράζει που στη θέση σου θα έλεγα στο παιδί μου να δαγκώσει, να φτύσει, να κλωτσήσει αυτό το "επιθετικό παδάκι";;):mad:

δεν είμαι καθόλου κιουρία με κάτι τέτοια!

Κι εγώ το ίδιο του είπα! :lol::lol::lol:

Μαμά:Τι κάνουμε τον Μάριο;

Τζόνυ: Ντα

Τώρα, αν το κάνει ή όχι, ε, είναι και θέμα χαρακτήρα.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Έτσιιιιιιιιιιιιιιι!!!

Να 'ναι καλά τα παιδιά, μας έφτιαξαν τη διάθεση, γιατί δεν παλευόταν αλλιώς.

Χθες πήγα στον παιδικό, είχαν ενημέρωση. Καλά τα πάει το παιδί μου, μόνο που μ' αυτό το παιδάκι που τον δάγκωσε παίζουν συνέχεια, αλλά ο άλλος είναι επιθετικός και τους έχουν από κοντά λέει, για να μην τα τρώει ο δικός μου. :rolleyes:

Τους ζορίζει αρκετά αυτό το επιθετικό παιδάκι.

Σταδιάλα, σ' εμάς έτυχε;

αχ! μαεστρο και εχω το ιδιο θεμα εχω στο σχολείο αλλα το θεμα ειναι οτι εμας ειναι μερικα ξενα παιδακια και δεν καταλαβαίνουν ελληνικα η μιλανε στον σπυρο την γλωσσα τους νευριαζουν και γινεται χαμος και ο δικος μου ειναι υπομονετικός αλλα αμα τα παρει λυπάμαι αυτο που θα εχει στα χερια του και ετσι καθε απόγευμα μετα το σχολειο εχουμε κανονες καλης συμπεριφοράς για να μην εχω κανενα θεμα στο μελλον ..

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ......

α!!!!μια απο τα ιδια ....αλλα δεν πηρα τα χρηματα γιατι δεν ειχα την ταυτοτητα του αντρα μου.......ασχετο οτι ειχα την δικια μου που γραφει μεσα τ'ονομα του........:?

καλως μα ς ηρθε ς αρνικολ....καλα χασιματα.....

ζωιτσα τι κανεις κοπελια μου;;;......

εχεις πηξει στη δουλιτσα;;;

κοριτσακια υπολοιπα εισαστε καλα;;;

καλημέρα Βίκυ, να σου συστήσω τη φίλη μου Αρετή-αρνικολ!:)

Link to comment
Share on other sites

αχ! μαεστρο και εχω το ιδιο θεμα εχω στο σχολείο αλλα το θεμα ειναι οτι εμας ειναι μερικα ξενα παιδακια και δεν καταλαβαίνουν ελληνικα η μιλανε στον σπυρο την γλωσσα τους νευριαζουν και γινεται χαμος και ο δικος μου ειναι υπομονετικός αλλα αμα τα παρει λυπάμαι αυτο που θα εχει στα χερια του και ετσι καθε απόγευμα μετα το σχολειο εχουμε κανονες καλης συμπεριφοράς για να μην εχω κανενα θεμα στο μελλον ..

Και η μαμά το άλλου παιδιού ήταν χθες και ήθελε να μιλήσει και ρωτούσε για θυμό κι επιθετικότητα. Απ' ότι κατάλαβα έχει θέμα και η βρεφονηπιοκόμος, δεν μπορεί να το κάνει ζάφτι το επιθετικό παιδάκι.

Εγώ το ξεκαθάρισα, αν ξαναδώ σημαδεμένο το παιδί μου θα γίνει χαμός!

Να τον προσέχουνε περισσότερο, τι να πω;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και η μαμά το άλλου παιδιού ήταν χθες και ήθελε να μιλήσει και ρωτούσε για θυμό κι επιθετικότητα. Απ' ότι κατάλαβα έχει θέμα και η βρεφονηπιοκόμος, δεν μπορεί να το κάνει ζάφτι το επιθετικό παιδάκι.

Εγώ το ξεκαθάρισα, αν ξαναδώ σημαδεμένο το παιδί μου θα γίνει χαμός!

Να τον προσέχουνε περισσότερο, τι να πω;

ξερεις τι γινεται το εχω δει απο τον ανιψιο μου ειναι ισα με την ξενια το παιδακι δεν ξερει να παιζει γιατι η μαμα του απο τωρα για να τον ηρεμη του μαθενει να χτυπαει αντικείμενα να ακουει θόρυβο και του αρεσει . προχθες του αγιου αντρεα ειχαμε παει σε ενα ξαδερφο του αντρα μου ηταν και εκει ο μικρος σε πληροφορώ χαστούκισε ολα τα παιδακια και η μαμα του γελαγε σε καποια φαση τα περνει και ο σπυρος μου και του δινει ενα χαστουκι και του λεει για να μαθεις πως νιωθουμε εμεις που μας χτυπας ... .. η συνιφαδα μου κοκκαλο :shock::shock: της λεω και εγω τι κειτας ετσι εσυ γελας αλλα εκεινα πονανε .... και ο σπυρος αμύνθηκε να ξερεις της λεω οτι οταν ο μικρος παει σχολειο θα εχεις τεράστιο προβλημα μεχρι και να στο διωξουν ... βεβαια δεν αφίσα ετσι τον σπυρο του ειπα οτι δεν επρεπε αλλα και εκεινος ειχε τα δικια του ...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σήμερα ειδικά ΠΟΛΛΑ καφεδάκια!

Αχ, πως θα βγει κι αυτή η εβδομάδα;;;

τελειωνει μαεστρια μου .....αυριο παρασκευη......ευτυχως!!!!!:D

ο μικρος εχει αρχισει πισογυρισματα......ουτε σχολειο ουτε λογοθεραπεια θελει να πηγαινει......καθε πρωι τον πιανει υστερια......δε θελω σχολειο....αυριο....πανικ.....τι θα το κανω αυτο το παιδι;;

εκεινο τον ηλια .....του εχει δημιουργησει .....αισθημα καταπιεσης....ουτε τουαλετα δεν τον αφηνει να μπει.....ελεος....τον μεγαλο ουτε που...τον ζηταει!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

τελειωνει μαεστρια μου .....αυριο παρασκευη......ευτυχως!!!!!:D

ο μικρος εχει αρχισει πισογυρισματα......ουτε σχολειο ουτε λογοθεραπεια θελει να πηγαινει......καθε πρωι τον πιανει υστερια......δε θελω σχολειο....αυριο....πανικ.....τι θα το κανω αυτο το παιδι;;

εκεινο τον ηλια .....του εχει δημιουργησει .....αισθημα καταπιεσης....ουτε τουαλετα δεν τον αφηνει να μπει.....ελεος....τον μεγαλο ουτε που...τον ζηταει!!!!

βικυ μην φοβασε το κανει και ο σπυρος ειναι γιατι κουραζονται αλλα μην του διχνεις την ανησυχία σου ... το καταλαβαίνει και θελει να σου τραβήξει το ενδιαφέρων ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βικυ μην φοβασε το κανει και ο σπυρος ειναι γιατι κουραζονται αλλα μην του διχνεις την ανησυχία σου ... το καταλαβαίνει και θελει να σου τραβήξει το ενδιαφέρων ...

μωρε ...δε του δινω σημασια...χτυπιεται αυτο και εγω το ντυνω ...φτιαχνω τα πραγματα του....και ...απλα περιμενω να μπει στο αυτοκινητο....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Xθες αυτό τονίσανε οι "ειδικές" (παιδοψυχολόγος και λογοθεραπεύτρια) ότι θέλει υπομονή και ΕΠΙΜΟΝΗ!

Όταν θέτουμε κανόνες τους εφαρμόζουμε πάντα, δεν υποχωρούμε σε κάποια πράγματα. Τα παιδιά χρειάζονται σταθερές.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Xθες αυτό τονίσανε οι "ειδικές" (παιδοψυχολόγος και λογοθεραπεύτρια) ότι θέλει υπομονή και ΕΠΙΜΟΝΗ!

Όταν θέτουμε κανόνες τους εφαρμόζουμε πάντα, δεν υποχωρούμε σε κάποια πράγματα. Τα παιδιά χρειάζονται σταθερές.

μαεστρο το ξερω καλα αυτο που λες καθε βδομαδα μιλαω με τους δυο ποιο πανω ειδικούς και συν εργασιοθεραπευτής ......... ;)

Link to comment
Share on other sites

Xθες αυτό τονίσανε οι "ειδικές" (παιδοψυχολόγος και λογοθεραπεύτρια) ότι θέλει υπομονή και ΕΠΙΜΟΝΗ!

Όταν θέτουμε κανόνες τους εφαρμόζουμε πάντα, δεν υποχωρούμε σε κάποια πράγματα. Τα παιδιά χρειάζονται σταθερές.

ετσι ....ειχαμε 5.30 λιγοθεραπεια ...μεχρι εκεινη την ωρα δε παω δε παω.....μετα ολα καλα.......εντωμεταξυ δε θελει να κανει δουλεια στο σπιτι.....μονο εκει μαζι της.....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...