Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

πόσο ξάνθυνες καλέ;

pig.jpg

για το βάζελο σου κάνει πλάκα.. να πάς το παιδί στην λεωφόρο να ΜΑΘΕΙ μπάλα!

πως με πιανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μια ειπε ειναι η ομαδα και σιγουρα της πεφτει μακρυα χαχαχχαχαχα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

πόσο ξάνθυνες καλέ;

για το βάζελο σου κάνει πλάκα.. να πάς το παιδί στην λεωφόρο να ΜΑΘΕΙ μπάλα!

Συγνώμη, αλλά εγώ φώτο της United έβαλα! ΠΟΥ να το καταλάβω; Δεν ήταν πολύ σχετικό! :tongue:

(δεν κάνω συνειρμό στο καλή ομάδα, ποδόσφαιρο, κλπ με το Παναθηναικός, κατάλαβες;)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

πως με πιανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μια ειπε ειναι η ομαδα και σιγουρα της πεφτει μακρυα χαχαχχαχαχα...

Μία είναι η ομάδα ΕΙΠΑ και το ξαναλέω!

manchesterunited_195163.jpg

ΜΗΝ συγκρίνουμε πορτοκάλια μ' αχλάδια, πλιζ. :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μία είναι η ομάδα ΕΙΠΑ και το ξαναλέω!

ΜΗΝ συγκρίνουμε πορτοκάλια μ' αχλάδια, πλιζ. :tongue:

χαχαχχαχαχχα...οκ παω πασο...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Μία είναι η ομάδα ΕΙΠΑ και το ξαναλέω!

manchesterunited_195163.jpg

ΜΗΝ συγκρίνουμε πορτοκάλια μ' αχλάδια, πλιζ. :tongue:

εγώ είμαι παναθηναικός και εννοείτε man un γιατί αλλιώς θα κοιμόμουν στο πάρκο αν δεν ήμουν με τον πορωμένο που έχω (με την μαντσεστερ είναι πορωμένος, σπουδασε εκει και απέγινε το κακό)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγώ είμαι παναθηναικός και εννοείτε man un γιατί αλλιώς θα κοιμόμουν στο πάρκο αν δεν ήμουν με τον πορωμένο που έχω (με την μαντσεστερ είναι πορωμένος, σπουδασε εκει και απέγινε το κακό)

Εγώ, ως γνωστός, είμαι ΑΡΗΣ (μη βαράτε εμένα, ο φάδερ φταίει) και η πόρωση με την Man United ήρθε μετά από 2057975 χρόνια που βλέπω το Champions League (απ' όταν ήταν Πρωταθλητριών) και τα καλύτερα παιχνίδια τα είδα με τους Reds. :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

stock-photo-newborn-baby-dressed-in-santa-claus-costume-21180358.jpg

Hey Santa aaaa????....ενα τετοιο κατω απο το δεντρο μαου παρακαλω !!!....ευχαριστω :tongue::tongue::tongue:.....στειλε κ ενα στη Μαριεττα....ναι ναι το ιδιο....και ενα στη Ζωη μας που τη λενε Λουκια ....ναι ναι το ιδιο !!! ευχαριστωωωω :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...