Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 2

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Την πανα την κοψαμε πριν 6 μηνες, μεσα σε 2 εβδομαδες. Το θεμα ειναι οτι τωρα με το φοβο που εχει οτι θα πονεσει στα κακα, αφηνει πρωτα να βγουν στο εσωρουχο, και μετα τρεχει στην τουαλετα...

ο μικρος μου ειχε δυσκοιλιοτητα εκ γενετης.....το τι του εχω δωσει .....εκανε και πανω απο βδομαδα να κανει κακα του....και οτν εκανε ηταν γιαλυπηση....απο την ωρα που κοψαμε την πανα.....κανει καθε 3 με 4 μερες νορμαλ......ευτυχως.....

Θα ρωτησω κι εγω τον αντρα μου γι αυτο.

α!!μπραβο....σιγουρα θα ξερει καλυτερα να μα ςπει τι υπαρχει στην αγορα!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ταρα!να σου πω, ηλεκτριακ δεν εχετε? αλλη απορια παιρνω κατι λαμπες που αναβουν στο σκοταδι για τον κηπο, οι οποιες αφενος κανουν 18 ευρω η μία, αφετερου μου καιγονται συνεχεια, οσραμ νομιζω, κανω καμια μλκ?


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχιλεας τελικα θα καταφερεις ....να ερθεις στη συναντηση;;

καλως εχοντων των πραγματων, ναι, αλλα επειδη την μια μερα ειμαστε καλα και την αλλη οχι, θα ξερω τελευταια στιγμη


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

Τελειωσα τις φακουλες, εκανα και τη γυμναστικουλα μου και τωρα λεω να σας συγχαρω για τις υπεροχες, διασκεδαστικες, ψυχαγωγικες, επιμορφωτικες εικονες που βαζετε για να "ξεγελατε" τα μικρουλια σας που φανταζομαι οτι κολλανε διπλα σας και θελουν να κανουν οτι κανετε εσεις στον υπολογιστη. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ.

Ερη, δωσε τηλεφωνο, διευθυνση σε ΠΜ και θα κανουμε κατι να βρεθουμε ή να τηλεφωνηθουμε τωρα που θα ειμαι κατω κι εγω. Με τις αλλες θα βρεθεις καποια στιγμη αλλα μ εμενα ... δυσκολο. Θα ειμαι ......κοντα σου.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι το καθένα πόσο είχε, αλλά στο τζάμπο πήραμε απο 2 κουτιά από 3-4 είδη, κάτι αεροπλάνα-τρένα, κλπ για το δωμάτιο του μικρού, κασκόλ, σκούφο, αγγελάκι για το δέντρο, κατάλαβαίνεις, αρκετά, και πληρώσαμε 40?.

Κ εγω παντα απο τζαμπο ψωνιζω Χριστουγενιιατικα στολιδια κ φωτακια κ εχουν απαρα πολυ καλες τιμες. Δεν νομιζω να εχω δωσει ποτε πανω απο 6-7 εθρω για λαμπακια . κ αυτα που εχω τωρα τα εχω νομιζω 2 η 3 χρονια κ δεν εχουν παθει τιποτα.Ρε συ Ερι παρα πολλα δεν ειναι 30 ευρω για φωτακια ?

Link to comment
Share on other sites

ΤΑΡΑ δεν υπάρχει πεθερά να τα μοιράζεις τα πιτσιρίκια;;;

Ειναι 82 ετων...

γεια σου ταρα!να σου πω, ηλεκτριακ δεν εχετε? αλλη απορια παιρνω κατι λαμπες που αναβουν στο σκοταδι για τον κηπο, οι οποιες αφενος κανουν 18 ευρω η μία, αφετερου μου καιγονται συνεχεια, οσραμ νομιζω, κανω καμια μλκ?

Θα σου απαντησω αργοτερα που θα μιλησω με τον αντρα μου.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημεραααααα & καλό μηναααααααααααααααααααααα :-D:grin::-D

τι κανετε γοργονια?

Ελιζα πως ειναι τα μικρα???

αχιλεας μου καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις σου!!!

Γιωργια καταλαβαινω απολυτα....;)...απλα εχω μικρες ενστασεις :tongue:

Βικυ πως πανε οι στολισμοι?

Μαεστροοοοο μπονζουρρρ....εφυγε ο χασμπαντ?...ελπιζω να το εβαλες κανα κοντομανικο στη βαλιτσα ...γιατι η θερμοκρασια στας Αθηνας θα φτασει 24 C !!!:roll:

Ελλη μουυυυυ....αχ δεν σε πετυχαινω ρε γμτ.....θα βαλεις καμια φωτο να δουμε το μαλλι??? :-D

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ρε συ Λιτσα!!!!!

λίγο ακομα να κανεις ενα σωστο προγραμματακι και θα φτασεις στο πι και φι το στοχο σου!!!!! 100000000000000000 ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ :D:D:D

τσιπουριτσα καλημεραααα....εχω λιωσει στο γελιο στη φωτο που εβαλες το γουρουνακι πανω στο ποδηλατο χαχαχαχαχαχαχαχ....:tongue::tongue::tongue:

επανερχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...