Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 2

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624


Διαφημίσεις

καλημερα και καλο μηνα!καλο ΚΡΥΟ χειμωνα να εχουμε

να σας ευχαριστησω για τα μικυ μαους χθες, ο μικρος ειχε ξετρελαθει

Γεια σου κορίτσι!

Θέλει και μια γουρουνίτσα ο μικρός; :tongue:

Flying-girl-pig-vector.jpg


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

βικαι απο που παιρνεις αυτο το τηλεκοντρολ για τα φωτακια? επισης εχω αλλο θεμα, επειδη εχω πολλα φωτακια εξω στον κηπο, πρπει να βγαινω το βραδυ και να τα αναβω ενα ενα και να βρισκω και το σωστο προγραμμα , δηλαδη να μενουν σταθερα αναμμενα, μηπως ξερετε πως γινεται να κανω πιο ευκολη την ζωη μου?


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βικαι απο που παιρνεις αυτο το τηλεκοντρολ για τα φωτακια? επισης εχω αλλο θεμα, επειδη εχω πολλα φωτακια εξω στον κηπο, πρπει να βγαινω το βραδυ και να τα αναβω ενα ενα και να βρισκω και το σωστο προγραμμα , δηλαδη να μενουν σταθερα αναμμενα, μηπως ξερετε πως γινεται να κανω πιο ευκολη την ζωη μου?

καλημερα αχιλεας.....ελπιζω να βγουν...ο.κ οι εξετασεις σου....

μπορεις να βρεις και σε μαγαζια με χριστουγενιατικα φωτακια...αλλα νομιζω οτι ειδα φετος και στο τζαμπο.....και σε πρακτικερ ....μερικες φορες φερνει οικονομικα και το αλεξ πακ.....λιντλ....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

τηλεκοντρολ ειναι? ασχετο με τα φωτακια? εννοω το πηρες ξεχωριστα ετσι? και αλλαζεις και τα προγγραμματα με αυτο? απο το τζαμπο?αυτα....

ειναι μηχανισμος που μπαινει στη πριζα .....και συνδεετε με τα φωτακια....και μετα τ'αναβοσβηνεις εσυ ...με τηλεκοντρολ.....προγραμματα δε ξερω ...μπορει και να υπαρχει!!!!τζαμπο ..νομιζω ειδα.....αυριο η'μεθαυριο θα παω .....και θα σου πω σιγουρα!!!:)


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε, είναι κουραστικό αυτό το non stop ρε συ! Γυμναστήριο δεν πηγαίνεις να πάρεις λίγο τον αέρα σου;

Δυστυχως δε μου βγαινει πανω απο 3 φορες την εβδομαδα. Οσο μεγαλωνει η μικρη η οποια ειναι πολυ τσαμπουκας, τοσο πιο δυσκολο ειναι για τη μαμα μου να τα κραταει και τα δυο.

Ήθελα να σε ρωτήσω ΤΑΡΟΝΙ, την πάνα την κόψατε, όλα καλά;

Την πανα την κοψαμε πριν 6 μηνες, μεσα σε 2 εβδομαδες. Το θεμα ειναι οτι τωρα με το φοβο που εχει οτι θα πονεσει στα κακα, αφηνει πρωτα να βγουν στο εσωρουχο, και μετα τρεχει στην τουαλετα...

βικαι απο που παιρνεις αυτο το τηλεκοντρολ για τα φωτακια? επισης εχω αλλο θεμα, επειδη εχω πολλα φωτακια εξω στον κηπο, πρπει να βγαινω το βραδυ και να τα αναβω ενα ενα και να βρισκω και το σωστο προγραμμα , δηλαδη να μενουν σταθερα αναμμενα, μηπως ξερετε πως γινεται να κανω πιο ευκολη την ζωη μου?

Θα ρωτησω κι εγω τον αντρα μου γι αυτο.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...