Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 2

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλά σοβαρά μιλάς;;;;

Κοίτα τα δικά μου ευτυχώς δεν έχουν τόσο άγριες διαθέσεις προς το παρόν....Βέβαια έχουμε πάντα το νου μας αλλά δεν νομίζω ότι θα έκαναν ποτέ κάτι τέτοιο....Επιπλέον τους έχουμε εξηγήσει και νομίζω ότι έχουν καταλάβει....

Γενικά δεν πλησιάζουν το δέντρο παρά μόνο όταν καθόμαστε όλοι μαζί από κάτω το βράδυ για να διαβάσουμε παραμύθι και να τα πάρει ο ύπνος εκεί....Το κάνουμε αυτό μόνο στις γιορτές και είναι πολύ ρομαντικό......τα παιδιά τρελλαίνονται.....Φτιάχνουμε γάλα, παίρνουμε κουβερτούλες και μαξιλάρια, σβήνουμε όλα τα φώτα εκτός από του δέντρου , ξαπλώνουμε δίπλα, συζητάμε και μετά η βραδυά κλείνει με ένα παραμύθι...μετά τα μεταφέρουμε στα κρεββατάκια τους...

α!!!πολυ ωραια εικονα!!!!!!!μπραβοοοοο!!!

η αληθεια ειναι οτι ο μικρος ...και γενικα τα παιδια δεν μου εκαναν ζημιες....αλλα οι τσαπερδονες του αδερφου μου αν και κοριτσακια που θεωρουνται πιο ησυχα απο τ'αγορια....μας βγηκαν ....ζωηρουλες!!!!χαχα!!!

εμενα ντυνοταν ο μπαμπας μου αη βασιλης και τους εφερνε τα δωρα.....ουτε που τον ειχαν καταλαβει ......απο περσι μου ζηταει ο μεγαλος και ντυνεται ...εστι για πλακα...και φετος ειναι η σειρα του δευτερου....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ...έχετε συνάντηση;;;;;

Μακάρι να μπορούσα να έρθω...!!!!!Θέλω τόσο πολύ να σας γνωρίσω!!!!!

ελα .......εχεις να σου κρατησουν τα παιδακια;;;απο που εισαι;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Eri μ' έβαλες σε σκέψεις, δέντρα, παραμύθια.

Λετε να ντυθώ Αι Βασίλης;

Γιατί όχι;;;;

Εγώ πάλι ήδη φόράω στην μπέμπα το κλασσικό κόκκινο σκουφάκι και είναι μια γλύκα....θα τη βγάλω φωτογραφία να σας τη δείξω....!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τάρα ταλαιπωρήθηκες χθες; παίζει να ξαπλώσεις λίγο το μεσημεράκι;

Δυστυχως, αν και βαζω παιδικα το μεσημερι στον Αντωνη μπας και ηρεμησω λιγο, μιλαει ασταματητα και ζηταει διαφορα, οποτε στην τσιτα οοοοολη μερα, ως τις 11-11,30 που θα κοιμηθουν. Καμια φορα το βραδυ που εχω απιστευτη ζαλαδα, τον ικετευω να σταματησει για 5 λεπτα να μιλαει...!!!:lol:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

ελα .......εχεις να σου κρατησουν τα παιδακια;;;απο που εισαι;;

Είναι λίγο πρόβλημα τα παιδάκια....ιδιαίτερα αν η συνάντηση είναι Σαββατοκύριακο ή καθημερινή απόγευμα....Τώρα αν είναι πρωί το μόνο πρόβλημά μου είναι η μπέμπα.....Δεν ξέρω αν θα βρω κάποιον να την κρατήσει αλλά δεν ξέρω και αν θα προλάβω να έρθω γιατί θηλάζω ανά 3 ώρες....Μάλλον δύσκολα τα πράγματα...Ίσως την επόμενη φορά που δεν θα έχω θηλασμό....Θα το ξανακάνετε αργότερα έτσι δεν είναι;;;

Μένω Νέα Σμύρνη.


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως, αν και βαζω παιδικα το μεσημερι στον Αντωνη μπας και ηρεμησω λιγο, μιλαει ασταματητα και ζηταει διαφορα, οποτε στην τσιτα οοοοολη μερα, ως τις 11-11,30 που θα κοιμηθουν. Καμια φορα το βραδυ που εχω απιστευτη ζαλαδα, τον ικετευω να σταματησει για 5 λεπτα να μιλαει...!!!:lol:

χαχαχαχαχα!!!!!!Σε καταλαβαίνω.....

Να τον βάλουμε να κάνει παρέα με την κόρη μου.....χαχαχαχα!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ίσως την επόμενη φορά που δεν θα έχω θηλασμό....Θα το ξανακάνετε αργότερα έτσι δεν είναι;;;

Μένω Νέα Σμύρνη.

Φυσικα και θα το κανουμε! Θα κανονιζουμε μηνιαια ή διμηνιαια συναντηση, οπως βολεψει, τουλαχιστον οσες μενουμε Αθηνα. Συμφωνειτε?


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο πρόβλημα τα παιδάκια....ιδιαίτερα αν η συνάντηση είναι Σαββατοκύριακο ή καθημερινή απόγευμα....Τώρα αν είναι πρωί το μόνο πρόβλημά μου είναι η μπέμπα.....Δεν ξέρω αν θα βρω κάποιον να την κρατήσει αλλά δεν ξέρω και αν θα προλάβω να έρθω γιατί θηλάζω ανά 3 ώρες....Μάλλον δύσκολα τα πράγματα...Ίσως την επόμενη φορά που δεν θα έχω θηλασμό....Θα το ξανακάνετε αργότερα έτσι δεν είναι;;;

Μένω Νέα Σμύρνη.

ελπιζουμε!!!!!εσεις οι αθηναιες που ειστε και πιο πολλες μπορειτε να το κανετε.....εγω θα ανεβω παλι χριστουγεννα.......και μετα δεν εχω ιδεα!!!:-(


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατί όχι;;;;

Εγώ πάλι ήδη φόράω στην μπέμπα το κλασσικό κόκκινο σκουφάκι και είναι μια γλύκα....θα τη βγάλω φωτογραφία να σας τη δείξω....!!!!

Αχ, τέλεια ιδέα!!! Θα του πάρω κι εγώ σκουφί κόκκινο! :D

Δυστυχως, αν και βαζω παιδικα το μεσημερι στον Αντωνη μπας και ηρεμησω λιγο, μιλαει ασταματητα και ζηταει διαφορα, οποτε στην τσιτα οοοοολη μερα, ως τις 11-11,30 που θα κοιμηθουν. Καμια φορα το βραδυ που εχω απιστευτη ζαλαδα, τον ικετευω να σταματησει για 5 λεπτα να μιλαει...!!!:lol:

Ε, είναι κουραστικό αυτό το non stop ρε συ! Γυμναστήριο δεν πηγαίνεις να πάρεις λίγο τον αέρα σου;

Ήθελα να σε ρωτήσω ΤΑΡΟΝΙ, την πάνα την κόψατε, όλα καλά;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και θα το κανουμε! Θα κανονιζουμε μηνιαια ή διμηνιαια συναντηση, οπως βολεψει, τουλαχιστον οσες μενουμε Αθηνα. Συμφωνειτε?

να σου πω .........αν το κανετε καθε 2 μηνες βολευει και μενα να ερθω.....;)δλδ κοντα τις αποκριες.....στις αποκριες ελατε πατρα να βγουμε καρναβαλι....λετε να φτιαξουμε δικο μας γκρουπ;;χαχα!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και θα το κανουμε! Θα κανονιζουμε μηνιαια ή διμηνιαια συναντηση, οπως βολεψει, τουλαχιστον οσες μενουμε Αθηνα. Συμφωνειτε?

Αχ ναί!!!!

Εγώ συμφωνώ πολύυυυυ!!!!

Εντομεταξύ σε 2 μήνες θα θηλάζω μόνο πρωί και βράδυ και έτσι θα μου είναι πιο εύκολο να έρθω!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...