Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 2

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Ειναι πολυ δυσκολο τις μερες των γιορτων να μην εχει ς τα αγαπημενα σου προσωπα. Εμας λογω επαγγελματος -ναυτικος- ο πατερας μας δεν ηταν σχεδον ποτε μαζι μας τις γιορτες ειδικα Χριστουγεννα δεν τον θυμαμαι ποτε. Πασχα παρα πολυ σπανια ερχοταν συνηθως καλοκαιρια. Θυμαμαι ειμασταν συνεχεια μονοι μας εγω ο αδερφος μου κ η μαμα. Αργοτερα που μεγαλωσαμε παλι τα ιδια τρωγαμε μαζι το μεσημερι κ μετα ολη μερα εξω κ το βραδυ. Η μαμα μου δεν ειχε παρεα γιατι ολες οι φιλες της κανονιζανε με ζευγαρια κλπ ... οτι κ να πουμε ειναι πολυ δυσκολο κ αν δεν το ζησεις δεν το καταλαβαινεις. Μπραβο Γεωργια παντος που δεν θες να δεσμευσεις τα αγορια σου, μακαρι να το κανανε κ αλλες μαμαδες αυτο !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

h.gifa.gifp.gifp.gify.gifempty.gifd.gife.gifc.gife.gifm.gifb.gife.gifr.gif

μαεστρια τελειωσε το σεμιναριο;;

Τα μαθήματα ναι, οι συναντήσεις και οι εργασίες θα πάνε έως 10 Ιανουαρίου, την τύχη μου μέσα! Ούτε μεταπτυχιακό να 'κανα βρε!!!

Κορίτσια πήρα στολίδια χθες - το ξανάπα; ούτε που θυμάμαι - και ήταν ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!!! :D

Aς βάλω κι εδώ λίγα στολίδια, να μπαίνουμε σε μουντ!

work.204519.12.flat,550x550,075,f.christmas-ornaments.jpg


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Αχ πόσο μου αρέσει να ψωνίζω στολιδάκια.....αλλά βρε κορίτσια πολύ ακριβά δεν είναι;;;Μια απλή σειρά φωτάκια για το δέντρο....30 ευρώ;;;;;Μία κορδέλλα 9 ευρώ;;;;Εγώ τόσα έδωσα.....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ πόσο μου αρέσει να ψωνίζω στολιδάκια.....αλλά βρε κορίτσια πολύ ακριβά δεν είναι;;;Μια απλή σειρά φωτάκια για το δέντρο....30 ευρώ;;;;;Μία κορδέλλα 9 ευρώ;;;;Εγώ τόσα έδωσα.....

Δεν θυμάμαι το καθένα πόσο είχε, αλλά στο τζάμπο πήραμε απο 2 κουτιά από 3-4 είδη, κάτι αεροπλάνα-τρένα, κλπ για το δωμάτιο του μικρού, κασκόλ, σκούφο, αγγελάκι για το δέντρο, κατάλαβαίνεις, αρκετά, και πληρώσαμε 40?.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από εμένα!

Έχω νέαααα!

Πήγα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ στη διαιτολόγο!!!!!

Μου έδωσε μία δίαιτα και ξεκίνησα από σήμερα!!!!!

Μόνο που πρέπει να πάω σούπερ μάρκετ κάποια στιγμή για να συμπληρώσω τα απαραίτητα!Έχουμε πάλι ραντρεβού την άλλη Τρίτη!Ξεκινάω λοιπόν επισήμως από σήμερα με 70 κιλά και έχοντας ως στόχο τα 60 και είμαι αποφασισμένη να τηρήσω τη δίαιτα κατά γράμμα!!!!

eri???διαιτα θηλασμου δεν ειναι???δεν την στελνεις και σε εμενα???στα ιδια κιλα ειμαστε και τα ιδια κιλα θελουμε να χασουμε:P:p:p:p

h.gifa.gifp.gifp.gify.gifempty.gifd.gife.gifc.gife.gifm.gifb.gife.gifr.gif

Τα μαθήματα ναι, οι συναντήσεις και οι εργασίες θα πάνε έως 10 Ιανουαρίου, την τύχη μου μέσα! Ούτε μεταπτυχιακό να 'κανα βρε!!!

Κορίτσια πήρα στολίδια χθες - το ξανάπα; ούτε που θυμάμαι - και ήταν ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!!! :D

Aς βάλω κι εδώ λίγα στολίδια, να μπαίνουμε σε μουντ!

work.204519.12.flat,550x550,075,f.christmas-ornaments.jpg

maestria??απο που ψωνισες στολιδακια???


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Bρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι; Φοβάμαι να βάλω φωτάκια στο δέντρο. Φοβάμαι μην τα τραβήξει ο μικρός, μην πάει στην πρίζα. Λέω να μη βάλω φέτος, να βάλω μόνο στο μπαλκόνι.

Είμαι υπερβολική;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

maestria??απο που ψωνισες στολιδακια???

Τζάμπο χρυσή μου, που αλλού; Και, παραδόξως, είχε πολύ ωραία, αν και φοβόμουν ότι θα 'ναι φτηνιάρικα.

Μια συνάδελφος εδώ μου λέει ότι και στο ΙΚΕΑ έχει ωραία, ελαφρώς πιο ακριβά.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Τζάμπο χρυσή μου, που αλλού; Και, παραδόξως, είχε πολύ ωραία, αν και φοβόμουν ότι θα 'ναι φτηνιάρικα.

Μια συνάδελφος εδώ μου λέει ότι και στο ΙΚΕΑ έχει ωραία, ελαφρώς πιο ακριβά.

θα παω να δω....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

eri???διαιτα θηλασμου δεν ειναι???δεν την στελνεις και σε εμενα???στα ιδια κιλα ειμαστε και τα ιδια κιλα θελουμε να χασουμε:P:p:p:p

Βρε συ, καθε οργανισμος εχει τις δικες του αναγκες! Θα διακινδυνευσεις το γαλα σου κανοντας μια διαιτα που μπορει να ειναι ακαταλληλη σε σενα?;)


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε συ, καθε οργανισμος εχει τις δικες του αναγκες! Θα διακινδυνευσεις το γαλα σου κανοντας μια διαιτα που μπορει να ειναι ακαταλληλη σε σενα?;)

ταρα αυτο δεν το ηξερα!!πανω κατω νομιζα οτι ολα ειναι ιδια.....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Bρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι; Φοβάμαι να βάλω φωτάκια στο δέντρο. Φοβάμαι μην τα τραβήξει ο μικρός, μην πάει στην πρίζα. Λέω να μη βάλω φέτος, να βάλω μόνο στο μπαλκόνι.

Είμαι υπερβολική;

κοιτα με τοσα που ακους υπερβολικη δεν εισαι......

αλλα αν βαλεις το δεντρο μπροστα απο την πριζα ...και βαλεις αυτο ματο μηχανισμο....εχει φτηνα ..νομιαω και τζαμπο...εμεις για τα εεξω ταρατσας για να μην ανεβαινουμε εχουμε βαλει στην πριζα μηχανισμο με τηλεκοντρολ και ετσι τα αναβουμε.......!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Επισης ολα τα φωτακια ειναι κινεζικα να ξερετε, οσο ακριβα και να τα πληρωσετε. Απλα για το φοβο των Ιουδαιων, δε θα φευγετε απο το σπιτι αφηνοντας τα αναμμενα, και θα τα σβηνετε και τη νυχτα επισης.

Πριν λιγα χρονια ειχε καει ολοκληρο κτιριο στην Αγια Παρασκευη με χριστουγεννιατικα...


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...