Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

εγω εχω 3 αδερφες μαεστρω, σεφαγα!

ΘΕΛΩ ΣΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

και η μαεστρία έχει 3 αδελφές αχιλλέα μου!!!!! εγώ στο πηγάδι δηλαδή;;;;

XA! Πήρες απάντηση αχιλεας, συστημένη απ' την αδελφή μου! :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

XA! Πήρες απάντηση αχιλεας, συστημένη απ' την αδελφή μου! :tongue:

ρε τι εγινε ολες πολιτεκενες οικογενιες ειμαστε !! να με βαλετε και μενα αλλες 3 εχω παρακαλω !! χαχχαχαχα!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

ευπιθως αναφερω ...εχω μια διδυμη αδερφη και εναν αδερφο μεγαλυτερο 3 χρονια :tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευπιθως αναφερω ...εχω μια διδυμη αδερφη και εναν αδερφο μεγαλυτερο 3 χρονια :tongue:

ελα διδυμακι εισαι βρε εμεις στην οικογενεια εχουμε διδυμες αδερφουλες του μπαμπακα μου και ειναι γκαρμπον δεν εχουν καμια διαφορα δεν μπορεις να καταλαβεις ποια ειναι ποια !!!

Link to comment
Share on other sites

καλα θα μας κανεις καρδιακες παιδι μου εσυ !! αμαν :tongue::tongue:

μου είχε κάνει δώρο ο καλός μου μια μέρα εκει στα γεννέθλια μου προπερσυ......

εννοείτε πως δεν ήθελα να φύγω από εκει μέσα!

του τηλ και του είπα: άνοιξε την τηλεόραση είμαι στις ειδήσεις με πετάνε έξω με τα μπουρνούζια και τη σεζλογκ!!!!! χαχαχαχααααααα

ίσως το πιο ωραίο δώρο που μου έχουν κάνει ever!

Link to comment
Share on other sites

μου είχε κάνει δώρο ο καλός μου μια μέρα εκει στα γεννέθλια μου προπερσυ......

εννοείτε πως δεν ήθελα να φύγω από εκει μέσα!

του τηλ και του είπα: άνοιξε την τηλεόραση είμαι στις ειδήσεις με πετάνε έξω με τα μπουρνούζια και τη σεζλογκ!!!!! χαχαχαχααααααα

ίσως το πιο ωραίο δώρο που μου έχουν κάνει ever!

εεε!! μπορει να παρει τηλ ο δικο σου τον ντινο και να του πει να το κανει και σε μενα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι ειναι τελεια

πηγα και στην κων/πολη στο ξενοδοχειο που ηματσαν το οποιο δεν ειχε κανενα οργανωμενο σπα, μια αιθουσα ηταν ομορφα στημενη με μουσικουλα κερακια κλπ και διαλεγες απλα ποση ωρα θα εκανες (ουτε τι ειδος κλπ)

μιλαμε ελιωσα!με ρωτησε φυσικα ο τυπος(το πιασατε ετσι?) αν θελω δυνατα και του ειπα ναι και ξεπιαστηκε ολο μου το σωμα


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

Σαε εχω "διαβασει" παλι εν συντομεια κυλωντας το ρολακι του ποντικιου!!!!! Εμα, με αυτη τη λογοδιαροια που εχετε τα πρωινα τι προλαβω η αμοιρη μεσημεριανη?????? Τα απογευματα που γεγω ευκαιρω ολες μου την κανετε κατσικα. Θα σας μαλωσω, εεε!!!!

Γεωργία μου, επειδή σε προηγούμενο ποστ σου είδα και για τον στολισμό, να σου πω την ταπεινή μου γνώμη, νομίζω ότι θα πρέπει να στολίσεις. Αφ' ενός γιατί σου αρέσει εσένα, αφ' ετέρου, γιατί νομίζω ότι αρέσει σε όλους τους άντρες του σπιτιού σου, απλά δεν το εξωτερικεύουν πολύ. Να σου προτείνω κι εγώ δύο πράγματα:

1. Να κανονίσεις με τον γιο σου να πάρεις κι εσύ το αυτοκίνητο κάποιες μέρες και να βγεις. Γιατί μόνο αυτός;

2. Να κανονίσετε όλοι μαζί "ραντεβού" για οικογενειακό δείπνο. Δεν είναι ανάγκη να είναι Χριστούγεννα, όλες οι μέρες γιορτινές είναι.

3. Τώρα που θα έρθεις κάτω... μείνε... θα σε εκτιμήσουν όλοι και δεν θα σε ξαναφήσουν μόνη. :wink::wink::wink: Αλήθεια, τι ηλικία έχουν τα παιδιά σου;;;

Εννοειται πως εχω το δικαιωμα να παρω κι εγω το ΙΧ και σιγουρα δεν εχω προβλημα απο το γιο. Αλλα που να παω βρε καλο μου μερα γιορτη οικογενειακη, εγω η γυναικα μοναχη????? Να τρυγυρνω σαν την αδικη καταρα??????

Με την οικογενεια επισης κανονιζουμε εξοδους ολοι μαζι συνηθως μετα το μπαχαλο των εορτων αλλα αυτο ΘΑ συμβει μετα τις 15 Γεναρη. Ως τοτε χανουμε τελειως τον φαδερ μας και οπως εχω ξαναπει οταν τον βλεπουμε ειανι σαν ζομπι!!!

Και ..... λογω δουλειας, δεν μπορω να λειψω ωστε να παραμεινω Αθηνα περισσοτερο.

Αν και μετα απο την χθεσινη ανακοινωση, δεν το εχω σε πολυ να μεινω μια βδομαδα. Αντε μην του χ@@W το γαιδαρο.

Τελος, τα παιδια μου ειναι 21 κια 17,5.

Ευχαριστω για το ενδιαφερον. Με συγκινειτε!!!

της μαριας ομως ο βηχας ειναι πολυ ασχημος και ασταματητος...ο νικολας βηχει γιατι πνιγετε απο μυξουλες...η μαρια βηχει βηχει βηχει χωρις ανασα...

συγνωμη που σας πηρα απο τα μουτρα αλλα δεν παλευετε αλλο αυτη η κατασταση της μαριας με το βηχα ...δεν ξερω τι να κανω πια...

Καταρχην εσυ δεν μας επρηξες καθολου. Θα σου πω κατι που μου εμαθε μια παιδιατρος πριν χρονια. Μην γεμιζετε τα σωματα των μωρων σας με φαρμακα. Ρωτηστε τις γιαγιαδες πως ανακουφιζαν τα αρρωστα μωρακια και συμφωνα με τα οσα εσεις γνωριζετε, βοηθηστε τα.

Πχ για το μπουκωμα και βηχα εχει σημασια αν βγαζει φλεμματακια και τι χρωμα εχουν αυτα. Αν ο βηχας ειναι ξερος ή υγρος.

Βοηθατε με υγραντηρες, εισπνοες υδρατμων, ντουζακια, ποση πολλων υγρων, μελι, και κατα τον υπνο ποτε το σωμα ανασκελα και σε ευθεια με το κεφαλι (παντα ψηλοτερα το πανω μερος με δυο μαξιλαρια).

Αν παρολαυτα ο βηχας διαρκει πανω απο 3 μερες, παμε το παιδι στο γιατρο και του δινει πρωτα αντιφλεγμονωδη, αποχρεμπτικα και παυσιπονο. Αν και παλι μετα 3 μερες δεν υπαρχει ορατη βελτιωση, δινουμε αντιβιωση αλλα προσοχη σε πολυ απαραιτητη περιπτωση. Γιατι δινοντας στα παιδια συχνες αντιβιωσεις, εφυσηχαζει ο οργανισμος του και δεν παλευει μονος του τα μικροβια κοινως τεμπελιαζει και αρρωσταινει ευκολοτερα το παιδι.

Καθε μαμα οφειλει να ειναι κατα καποιο τροπο γιατρος πρωτων βοηθειων για το παιδι της.

Η συγκεκριμενη γιατρος που σας ανεφερα ειναι πλεον λιγο πριν τη συνταξη σε νοσοκομειο λοιμωδων νοσηματων μεγΑΑΑΑΑΑλης πολης.

Γεωργία μου, δεν έχω ιδέα από φέης μπουκ.

Να μαθεις!! Να μαθεις!!!! Εδω εμαθα εγω που ειμαι της παλιας σχολης, δε θα μαθεις εσυ??????

Σορι για το μακρυ σεντονι που εγραψα!!!!! Τι, μονο εσας να σας πιανει λογοδιαροια??? Χιχιχιχιχιχιιχιχι

Τσιπουρακι σου ετοιμαζω δουλεια για τη διαιτολογΑ σου με πολυ αγαπη και αγωνια!!!!!!

Σας φιλω οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολλλλλλλεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςς!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...