Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

αχ βρε κοριτσια ειμαι που δεν ειμαι πολυ καλα και ο μικρος θελει παιχνιδια και γκρινιαζει αν δεν παιξουμε....ωχ τι επαθα η αμοιρη....

Βρε κορίτσι μια σταλιά είναι ο δικός σου, κούνα τον λίγο εκεί δίπλα σου (που τον έχεις; καναπέ; ριλά; καρότσι;), μίλα του κιόλας και θα ηρεμήσει!

Αν ήθελα κυνηγητά εκεί θα 'χες ζόρι! :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Αδέρφω μου είσαι ακόμα κουρασμένη; Δεν προβλέπεται λίγη ξεκούραση σήμερα;

Κουραζζζζζζζζζ <3

Ντελ το όμοιον, ελπίζω να ξεκουραστείς σήμερα :)

Λέτα περαστικά σου! Εύχομαι να την βγάλεις στο πόδι

Ερη δεν σου ευχήθηκα καλή αρχή !!!!!! με το καλό και καλά χασίματα με υγεία και χαμόγελα!

Τάρα ευτυχώς που μου θύμησες την εχινάτσια κι έστρωσα λίγο!

Σέβη καλή σου ημέρα :)

Link to comment
Share on other sites

Αδέρφω μου είσαι ακόμα κουρασμένη; Δεν προβλέπεται λίγη ξεκούραση σήμερα;

Κουραζζζζζζζζζ <3

Γιοκ! To πρόγραμμα σήμερις έχει Jumbo για χριστουγεννιάτικα, ξεπροβόδισμα του χάζμπαντ που πάει εκτάκτως Ατέν και μετά αναλαμβάνω ταρζανάκο αποκλειστικά, μέχρι αύριο το βράδυ που επιστρέφει (αργά πιθανότατα) ο χάζμπαντ.

Ωραία, εεεεεεεεεεεε; :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιοκ! To πρόγραμμα σήμερις έχει Jumbo για χριστουγεννιάτικα, ξεπροβόδισμα του χάζμπαντ που πάει εκτάκτως Ατέν και μετά αναλαμβάνω ταρζανάκο αποκλειστικά, μέχρι αύριο το βράδυ που επιστρέφει (αργά πιθανότατα) ο χάζμπαντ.

Ωραία, εεεεεεεεεεεε; :mrgreen:

2211627822_30ab706600.jpg?v=0

αχ βρε αδέρφω μου....

τί λες την ερχόμενη εβδομάδα να αφήσεις στο στεφάνι σου τον τζόνι και να μας έρθεις στη συνάντηση; 1 μερούλα είναι!

Link to comment
Share on other sites

2211627822_30ab706600.jpg?v=0

αχ βρε αδέρφω μου....

τί λες την ερχόμενη εβδομάδα να αφήσεις στο στεφάνι σου τον τζόνι και να μας έρθεις στη συνάντηση; 1 μερούλα είναι!

Λέω ότι σας αγαπάω, σας εκτιμάω, αλλά ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ :tongue:!

ΤΕΛΕΙΑ η πικ, θένκιου, είσαι μια πραγματική ΗΜΙΘΕΑ! :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονια!!!!

Ελιζακι περαστικα στα μικρα σου !!!

οσο για τον ντοκτορ...ειλικρινα τι να πω????....εκει θελει να πας κατευθειαν στο διευθυντη ή στον Τριανταφυλλοπουλο !!! αι στα διαλα πια.....

γενικα θελει να τους τη λες και να μη μασας!!!!

μια συντομη ιστορια : πριν χρονια ειχα παθει ριξη περονιαιου (στον αστραγαλο)...ποδι ΤΟΥΜΠΑΝΟ...παω ΚΑΤ μου το δενουν , πατεριτσες...κτλ κτλ...μου λενε πρεπει να πας ΙΚΑ και να παρεις αδεια...παω ΙΚΑ...δεμενο το ποδι....λεω τα καθεκαστα στο ντοκτορ...μου λεει δε σου γραφω αδεια ερχεστε εδω μονο και μονο γι αυτο...λεω κυριε μου αν δουλευατε Κυριακη εδω θα ημουν....θα με εξετασετε?....σπαζεται κ αυτος και με εξεταζει πανω απο το παντελονι και πανω απο τους επιδεσμους.....δεν εχεις τιποτα....και ριχνω κατι μπινελικια ....!!!....μου λεει εισαι θρασυτατη....εγω ????....εσεις που με εξεταζετε πανω απο το δεμενο ποδι τι ειστε????????????....εριξα τετοιο μπινελικι που δεν ηξερε απο που του ηρθε...αποτελεσμα....μου εγραψε ως οφειλε την αδεια !!!

Βικυ μου να τους χαιρεσαι ΟΛΟΥΣ!!!

Λεττα εισαι αρρωστο καλο μου???...περαστικα!!!!

τσιπουρακι...καλημερα...γραφεις με τις φωτο σου :D:D:D

Μαεστρωωωωωωωωωωωωωωω??? καλημερα....Home alone???? με αρεσειιιι :tongue:

Καλημερα Ταρα και Σεβουλα....ιδεα δεν εχω απο αυτα οπυ συζητατε...κινεζικα μου φαινονται :tongue:

καλημερα σε ολαααααααααααααα τα γοργονιαααααααα :D:D:D

δεν εχω προλαβει να διαβασω πολλα...σορρυ...αλλα σημερα αργησα κιολας...με πλακωσε το παπλωμα....πολυ κουραση κοριτσια...δεν αντεχω αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :-(:-(:-(.....

νιωθω σαν το λαγουδακι της ντουρασελλλλ icon-bunny-history-1.png...και συνεχιζειιι....και συνεχιζειιιιιι....μπορει καποις να μου βγαλει τη μπαταρια????????????...να πεσω να ξαπλωθω?????? :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πωωωωωωωωωωωωωωωωωωω !!!

τσιπουρα ακριβως ΑΥΤΟ χρειαζομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :cool::cool::cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αυτό !!!!

ένα weekend spa μας χρειάζεται!

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Ούτε καν σαβ/ριακο. Έχει ένα ωραίο πρόγραμμα χαλάρωσης στο σπα του E g n a t i a (ξενοδοχείο) όλα τα ευρώ!!!

Ούτε σήμερα θα πληρωθούμε!!! Και τώρα είναι και τα δυο μπος μέσα στο γραφείο και κλείσανε και τις πόρτες! Πλέον κλείνουν μονίμως τις πόρτες!

Ο ένας μάλιστα έκανε εταιρία παροχής ηλεκτρικού ρεύματος (φωτοβολταικά) και εδώ και μέρες βλέπει κόσμο για συνεργασίες. Θα προκόψετε, θέλω να τους πω πριν μπούνε! :rolleyes:

Τα νεύρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! :mad:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ ΑΥΤΟ ακριβώς!

για αυτό σου λέω από χθες.. πάμε να φύγουμε μακρυά!!!!!

μακρυαααααα...μακρυαααα...στα SPAAAAAAAAAAAAAAAA :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Ούτε καν σαβ/ριακο. Έχει ένα ωραίο πρόγραμμα χαλάρωσης στο σπα του E g n a t i a (ξενοδοχείο) όλα τα ευρώ!!!

Ούτε σήμερα θα πληρωθούμε!!! Και τώρα είναι και τα δυο μπος μέσα στο γραφείο και κλείσανε και τις πόρτες! Πλέον κλείνουν μονίμως τις πόρτες!

Ο ένας μάλιστα έκανε εταιρία παροχής ηλεκτρικού ρεύματος (φωτοβολταικά) και εδώ και μέρες βλέπει κόσμο για συνεργασίες. Θα προκόψετε, θέλω να τους πω πριν μπούνε! :rolleyes:

Τα νεύρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! :mad:

μωρεεεε....δεν αφηνουν τα φωτοβολταϊκα να δωσουν αλλη πηγη ενεργειας =λεφτακια στο προσωπικο τους λεω εγω!!!

αι στα διαλα τα λάμογια !!!:mad:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...