Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Neverstop είπε:

      Ευχαριστώ! Όχι δεν κοίταξα καθώς έκανα εγώ τή διαδικασία υπέθεσα πως θα ερχόταν στη θυρίδα μου. Λογικά εννοεί τη διαδικασία στον εφκα,το έχω υπόψη...

      Ps ούτε σε αυτού ήρθε η ληξιαρχική🥺

      🤔. Πάντως αυτό με το ΑΜΚΑ με τον εφκα δεν είχα βγάλει άκρη είχα πάει στα ΚΕΠ Κ σε ένα λεπτό μου το είχαν φτιαξει . Στον εφκα αλλά τους έλεγα αλλά καταλάβαιναν. 

      Κανονικά αν είχε ολοκληρωθεί απτό δημαρχείο θα την είχες την ληξιαρχική πράξη.... Μπέρδεμα 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Λοιπόν, πριν αρχίσω και τρέχω με σίδερο, μαγείρεμα κτλ (πού με αφήνετε πάλι μόνη Ζωή και τσιπουράκι; μόνο τη Ντελ σήμερα;;; ) ας πιω δυο γουλιές καφέ σαν άνθρωπος.....

Χρόνια πολλά σε όλες τις Κατερίνες σας, τις Στέλλες και τους Στέλιους σας...εγώ έχω ένα θείο Στέλιο θηρίο ανήμερο....έχει καρκίνο, το καλοκαίρι κατάκοιτος,αλλά το μυαλό 400, κινούσε μόνο κεφάλι και αριστερό χέρι και σήμερα σηκώνεται μονος του, με βοήθεια σανίδας και αύριο κάνει και τη γιορτή του!!!!!!!!!!!!!!! :shock::-P:D:razz: αυτό είναι κουράγιο! αυτό θα πει παράδειγμα!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ!!!!!!!!!

Αχιλλέας, ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σχετικά με intersport και asics....

Στο ρεφενέ για τη BMW μαζί με Τάρα, τσιπούρα, Ντελ, βάλ΄τε κι εμάς, έτσι;;;

Ελίζα, περαστικά σου! φιλάκια στα μπομπιράκια σου....

Λέτα,Τάρα συμφωνώ μαζί σας, ο καιρός, μέχρι χθες τουλάχιστον, δεν προδιέθεται με τίποτα για στόλισμα....ε, σήμερα εδώ Αθήνα είπε να μουτρώσει λίγο, αλλά τι; χειμώνας είναι αυτό; φθινοπωράκι το λες...άσε ζέστηηηηηηηηηηηηη................και υγρασία τις περισσότερες μέρες χωρίς βροχή.....

Τα νοικοκυροκόριτσα Βίκυ, Έρη, Σεβούλα, τσιπουράκι στολίζουν αυτό το σκ....άντε καλά Χριστούγεννα (και του χρόνου δε λέω, αν είναι να΄χει ο κόσμος τέτοια αφραγκία)....

Ζωή μπρρρρρρρρρρρρρρρρράβο για το -500 !!!!!!!!!!!!!

Τσιπουράκι εύγε κοπέλα μου για το -600!!!!!!!!!!!!!! εσύ έχει βάλει το 4Χ4 αργό και προχωράς ακάθεκτη!!!!!!!!!!!! είσαι το σιγουράκι μας!!!!!

Γιωργία μου, πολύ χαίρομαι που θα έρθεις!!! με τα εισητήρια επιστροφής εντάξει, το τακτοποίησες; σε είχε ρωτήσει και η Αχιλλέας, δεν απάντησες.

Αν υπάρχει πρόβλημα πες το, να δούμε τι θα κάνουμε, ΟΚ;

Μπαπ, με το τρέξιμο τι έγινε; ησύχασες μ΄εκείνη την ανακατωσούρα; (για να παίρνει σειρά η επόμενη; )

Πάω να δω και φβ τι γίνεται, αλλά εκεί κάτι μου λέει ότι θα΄χει πάλι ΠΟΛΥ ΠΡΑΜΑ....

Link to comment
Share on other sites

Έλλη μου αυτή είναι η Πίπη Φακιδομύτη;;; Ή έχω χάσει επεισόδια;;;

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p

ayHzg8oMvV0

Μωρέ κρίμα! δεν το βρίσκω το τραγουδάκι στα ελληνικά....:-(...όπως το άκουγα εγώ εννοώ, πριν 35 χρόνια.....:mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Γιωργία μου, πολύ χαίρομαι που θα έρθεις!!! με τα εισητήρια επιστροφής εντάξει, το τακτοποίησες; σε είχε ρωτήσει και η Αχιλλέας, δεν απάντησες.

Αν υπάρχει πρόβλημα πες το, να δούμε τι θα κάνουμε, ΟΚ;

Ενταξει, το τακτοποιησα και σε ευχαριστω.

Συγνωμη Αχιλλεας, αλλα δε προσεξα καπου την ερωτηση σου. Οπως εχω πει, μπαινω πολυ κλεφτα τις τελευταιες μερες και σας διαβαζω στο αρπα κολλα!!!

Μωρέ κρίμα! δεν το βρίσκω το τραγουδάκι στα ελληνικά....:-(...όπως το άκουγα εγώ εννοώ, πριν 35 χρόνια.....:mrgreen::mrgreen:

Κρυβε χρονια μαρτυριαρα!!!!

Ηταν και δικο μου αγαπημενο παιδικο. Οχι οτι ειχαμε και πολλα???

Να θυμισω στις παλαιοτερες "νιες", οτι το προγραμμα της TV αρχιζε στις 18:00 και τελειωνε στη 1:00 μετα τα μεσανυχτα.

Το μενου ηταν περιορισμενο καθως και τα καναλια που πιαναμε εμεις ηταν ΕΤ1 και ΕΤ2 αντε και ενα απο τη γειτονα χωρα αλλα οχι καθαρα.

Να σας θυμισω τους ΝΤΙΟΥΚΣ, Τον Πυρετο της Δοξας, τον ΚΙΤ (καπως αλλιως το ελεγαν αλλα το αυτοκινητο σιγουρα το ελεγαν ΚΙΤ.), Καθε Δευτερα βραδυ προβαλλαν το Θεατρο της Δευτερας που ποτε δεν χωνεψα.

Αμ, τους ΠΑΝΘΕΟΥΣ και τη ΛΩΞΑΝΤΡΑ που τους βαζεις???

Τη Γαληνη και το Λουνα παρκ???

Και φυσικα την αξεχαστη Μαρια Αλιφερη με τα Τετραγωνα των αστερων και το "Σας αγαπω"!!!!!

Αναμνησεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes:


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p

Μωρέ κρίμα! δεν το βρίσκω το τραγουδάκι στα ελληνικά....:-(...όπως το άκουγα εγώ εννοώ, πριν 35 χρόνια.....:mrgreen::mrgreen:

:idea: Παραλλαγη του τραγουδιου οπως το σατιριζαμε στα παιδικα μας!!!

<<Ειμαι η Πιπη η Φακιδομυτη

Εχω μια μυτη σαν τον νεροχυτη

Οταν την πιανω, παιζω πιανο

κι οταν την αφηνω παιζω μαντολινο>>:-P

Ειμασταν κι εμεις τρελοκομεια στα νειατα μας!!!

Ενω τωρα ......................σοβαρεψαμε!!!!:shock:


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Ηταν και δικο μου αγαπημενο παιδικο. Οχι οτι ειχαμε και πολλα???

Να θυμισω στις παλαιοτερες "νιες", οτι το προγραμμα της TV αρχιζε στις 18:00 και τελειωνε στη 1:00 μετα τα μεσανυχτα.

Το μενου ηταν περιορισμενο καθως και τα καναλια που πιαναμε εμεις ηταν ΕΤ1 και ΕΤ2 αντε και ενα απο τη γειτονα χωρα αλλα οχι καθαρα.

Να σας θυμισω τους ΝΤΙΟΥΚΣ, Τον Πυρετο της Δοξας, τον ΚΙΤ (καπως αλλιως το ελεγαν αλλα το αυτοκινητο σιγουρα το ελεγαν ΚΙΤ.), Καθε Δευτερα βραδυ προβαλλαν το Θεατρο της Δευτερας που ποτε δεν χωνεψα.

Αμ, τους ΠΑΝΘΕΟΥΣ και τη ΛΩΞΑΝΤΡΑ που τους βαζεις???

Τη Γαληνη και το Λουνα παρκ???

Και φυσικα την αξεχαστη Μαρια Αλιφερη με τα Τετραγωνα των αστερων και το "Σας αγαπω"!!!!!

Αναμνησεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes:

Ο ιππότης της ασφάλτου!!!

Αχ, τι μου θυμίζετε!!! Θυμάμαι ότι έβλεπα και Δυναστεία, την Αναδυομένη με την Αλιφέρη (ε, ρε, κλάμα στο τέλος, θυμάμαι ότι δεν καταλάβαινα ότι ο Παύλος δεν πέθαινε στ' αλήθεια, ήμουνα μικρή!!) sport billy κλπ!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου...σημερα σιγουρα θα μιλαω μονη μου...ουτε να σας χαιρετησω δεν προλαβα χτες...ουφφφ...σορρυ...

ελλη μου μεγεια το μαλλι και οπως ειπε η αγαπητη τζο θελουμε φωτο...

γιωργια μου ακομα και εγω εχω αναμνησεις απο αυτα τα προγραμματα...εγω λατρευα την καντι καντι...που ειναι σημερα αυτα τα παιδικα οεο????που μεγαλωνουν τα παιδια μας με αηδιες????

καντι καντι - αστυνομος σαινης - χαιντι - πιπι φακιδομυτη - σπορτ μπιλι - στρουμφακια (δειχνει και σημερα) - μαγια η μελισσα - δεν μου ρχεται αλλο τωρα...πολυ κριμα να μην τα δειχνουν...

καλο σαββατοκυριακο σε ολες ...

και ναι λοιπον...ακριβως δυο εβδομαδες...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

weekend_motley_crue.jpg

:idea: Παραλλαγη του τραγουδιου οπως το σατιριζαμε στα παιδικα μας!!!

<<Ειμαι η Πιπη η Φακιδομυτη

Εχω μια μυτη σαν τον νεροχυτη

Οταν την πιανω, παιζω πιανο

κι οταν την αφηνω παιζω μαντολινο>>:-P

Ειμασταν κι εμεις τρελοκομεια στα νειατα μας!!!

Ενω τωρα ......................σοβαρεψαμε!!!!:shock:

Ποιος ειπαμε σοβαρεψε?:tongue:

Καλημερα Ελιζα!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα γοργονίτσες!!!

Τάρα μας γενεθλιάζεις;;; Χρόνια πολλά, να χαίρεσαι την υπέροχη οικογένειά σου!!!

Ελίζα μου, κάντυ κάντυ, τι μου θύμισες; Κάπου βρήκα στο you tube επεισόδια. Δεν ξέρω αν είναι όλα, αλλά συγκινήθηκα!!!

Εσένα τα παιδάκια σου πόσο χρονών είναι;

Τάρα, Έρι, εκείνη την ιδέα για καφέ για 4χρονα, τι λέτε, την προχωράμε; Η αλήθεια είναι οτι σκεφτόμουνα πως έχω τις μανούλες Ιουλίου για την μπέμπα, αλλά για τον μεγάλο μου πολυ θα ήθελα να έχω μανούλες με παιδάκια ίδιας ηλικίας για εμπειρίες κλπ

Καλο Σαββατοκύριακο!!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονίτσες!!!

Τάρα μας γενεθλιάζεις;;; Χρόνια πολλά, να χαίρεσαι την υπέροχη οικογένειά σου!!!

Ελίζα μου, κάντυ κάντυ, τι μου θύμισες; Κάπου βρήκα στο you tube επεισόδια. Δεν ξέρω αν είναι όλα, αλλά συγκινήθηκα!!!

Εσένα τα παιδάκια σου πόσο χρονών είναι;

Τάρα, Έρι, εκείνη την ιδέα για καφέ για 4χρονα, τι λέτε, την προχωράμε; Η αλήθεια είναι οτι σκεφτόμουνα πως έχω τις μανούλες Ιουλίου για την μπέμπα, αλλά για τον μεγάλο μου πολυ θα ήθελα να έχω μανούλες με παιδάκια ίδιας ηλικίας για εμπειρίες κλπ

Καλο Σαββατοκύριακο!!!!

καλημερα Μαριλινα...η μαρια μου κοντευει 4,5 και ο νικολας τα 2...

ναι τα εχω βρει και εγω τα επεισοδια στο you tube και δεν ξερω πως να τα κατεβασω γμτ...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Ταρα μου να σου ευχηθώ κι από εδώ! Χρόνια σου πολλά να είσαι πάντα χαρούμενη!!!!!!!!

You_Rock_Cake.360110804_std.JPG

Στο ρεφενέ για τη BMW μαζί με Τάρα, τσιπούρα, Ντελ, βάλ΄τε κι εμάς, έτσι;;;

Ζωή μπρρρρρρρρρρρρρρρρράβο για το -500 !!!!!!!!!!!!!

Τσιπουράκι εύγε κοπέλα μου για το -600!!!!!!!!!!!!!! εσύ έχει βάλει το 4Χ4 αργό και προχωράς ακάθεκτη!!!!!!!!!!!! είσαι το σιγουράκι μας!!!!!

Μπαπ, με το τρέξιμο τι έγινε; ησύχασες μ΄εκείνη την ανακατωσούρα; (για να παίρνει σειρά η επόμενη; )

Μου φαίνεται ότι με τόσες συμμετοχές σύντομα θα την πάρουμε τη χαχανή που λεει και ο βαφτισιμιός μου! τέλειο δεν είναι; χαχανή! έχει δίκιο το παιδί!

Ευχαριστώ Ελλη μου αργά και σταθερά κι ελπίζω να συνεχίσω έτσι και καλύτερα!

Εχω πάρα πολλά νεύρα! δεν ξέρω γιατί αλλά εχω.

Πήγαμε σήμερα να πάρουμε στολίδια κλπ χριστουγεννάτικα! μα τι ζέστη ήταν αυτή; δεν μου έκανε καμία όρεξη! Δεν πήραμε τίποτα!!!!!!!! Γυρίσαμε πίσω μέσα στα μούτρα (εγώ δηλαδή). Σας είπα ότι έχω πολλά νεύρα;;;;;;; :lol:

φιλιά σας, πάω για μπανάκι και μετά λίγο Οξω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...