Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , linaa είπε:

      🤔. Πάντως αυτό με το ΑΜΚΑ με τον εφκα δεν είχα βγάλει άκρη είχα πάει στα ΚΕΠ Κ σε ένα λεπτό μου το είχαν φτιαξει . Στον εφκα αλλά τους έλεγα αλλά καταλάβαιναν. 

      Κανονικά αν είχε ολοκληρωθεί απτό δημαρχείο θα την είχες την ληξιαρχική πράξη.... Μπέρδεμα 

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

εχουν φτιαξει τον σερβερ και δεν μπορει να παρει ανασα χαχαχα!! αλλα μας βλεπει χιχιχι!! :cool::cool:

Να απαντησω σχετικα:

Μεχρι τις 2 ειμαστε 2 ατομα εδω οποτε δεν εχω πολλη δουλεια. Μετα αναλαμβανω μονη μου και συνεχιζω ωσπου να τελειωσω.

Στο μεταξυ, διαβαζω οτι προαλαβαινω, απαντω στα πεταχτα και βγαζω δουλιτσα που δεν θελει και πολυ μυαλο. Μετα πεφτω με τα μουτρα και το βραδυ αν δω οτι δεν τελειωσα νωρις, καθομαι επιπλεον (παντα εντος 8ωρου). Παντως τη δουλεια μου την κανω. Χθες εφυγα 8:30!!!

It's OK!!!

Αλλα τωρα που μου πηγατε σε πολλα καναλια, καπου σας εχω χασει!!!!

Σημερα ειμαι πολυ χαρουμενη -αν και ο καιρος βροχερος- γιατι ειναι ..............................................................................................

Π Α Ρ Α Σ Κ Ε Υ Η!!!!!!!!!:-P:razz::-P:razz:


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

αρχηγε να σε ρωτησω κατι το σκ θα ειμαι μονη χαχαχα!! τι καλα χωρις αντρα αλλα το θεμα ειναι αλλου αφου θα φυγει ο σύζυγος ξερεις θα μηνω πισω στους κοιλιακους χαχαχα!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

τι άσκηση εναλλάκτη προτείνεις ; χαχαχαχαχα!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :D:D:D

καλως τη Γιωργια μας....πολλα χρονια θα ζησεις...μολις σε ανεφερα ως παραδειγμα στο ποστ μου...:D

Έκλεψα λίγο χρόνο και μπήκα!!!!:confused:...

ούτε το μηλαράκι δεν έχω προλάβει να φάω σήμερα!!!:rolleyes:

δεν σας διάβασα :(...αλλά 2 πράγματα είδα!!

την κάθοδο της γεωργίας στα μέρη μας!!!!!!

Γειά σου ρε Georgiaaaaaaaaaaaaa σε περιμένουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

....και τα -600 της τσιπούραςςςςςςςς!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

congratulation_graphics_4.gif

ΈΡΧΟΜΑΙ σε λίγο με φωνάζουννννν:confused::confused::confused:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

αρχηγε να σε ρωτησω κατι το σκ θα ειμαι μονη χαχαχα!! τι καλα χωρις αντρα αλλα το θεμα ειναι αλλου αφου θα φυγει ο σύζυγος ξερεις θα μηνω πισω στους κοιλιακους χαχαχα!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

τι άσκηση εναλλάκτη προτείνεις ; χαχαχαχαχα!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχαχαχαχχαχααχχααχαχα....προτεινω να βγαλεις τις ζαρτιερες αφοσον δεν θα χρησιμευσουν πουθενα....:tongue::tongue::tongue:....να βαλεις φορμα και να στρωθεις να κανεις λιγους κοιλιακους μονη σου :tongue::tongue::tongue:

επισης γοργονιαααα....οταν κανουμε κοιλιακους....κανουμε και ραχιαιους ΜΗΝ τους ξεχνατε.....οι ραχιαιαοι πρεπι να ειναι οι μισοι απο τους κοιλιακους....π.χ κανετε 50 κοιλιακους....20-25 ραχιαιαους απαραιτητα!!!!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχχαχααχχααχαχα....προτεινω να βγαλεις τις ζαρτιερες αφοσον δεν θα χρησιμευσουν πουθενα....:tongue::tongue::tongue:....να βαλεις φορμα και να στρωθεις να κανεις λιγους κοιλιακους μονη σου :tongue::tongue::tongue:

επισης γοργονιαααα....οταν κανουμε κοιλιακους....κανουμε και ραχιαιους ΜΗΝ τους ξεχνατε.....οι ραχιαιαοι πρεπι να ειναι οι μισοι απο τους κοιλιακους....π.χ κανετε 50 κοιλιακους....20-25 ραχιαιαους απαραιτητα!!!!!!

σωστό αυτο !!!

οσο για το άλλο πριν φύγει θα του πω να καλύψει το κενό του σ/κ χαχαχαχαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρααααα!

καλλιποάκι, κι εγώ την πάτησα με το χθεσινό τσουρέκι. το έφαγα όλο το βράδυ. είχε αποκοιμηθεί στον καναπέ ο Στεφ και αποτεέλειωσα και ό,τι είχα αφήσει για εκείνον. ντροπή μου!

εσύ κι εγώ είμαστε για πολλούς κοιλιακούς!

καλήμερα κουκλί εμενα χθες ο σύζυγός μου έφερε πιτογυρα αλλα δεν έφαγα χαχαχα!!

;););)

respect!

μια γρηγορηηηη καλημερααααααααααααααααααααα :D

καλλιοπακι που σαι???

μαρηηηη ασε τις τυροπιτες....σε παρακαλω!!!

ξερεις οπσα λιπαρα και ΠΟΣΕΣ θερμιδες εχουν???????????:shock::shock::shock:

αχ αχ, ξέρω, δεν ξέρω? σε πόντους θα στο πω, τόσους ώστε να μην κλείνει το κουμπί! Θα εκτοξευθεί, θα βγάλω και κανα μάτι κανενός αθώου.....

βρε ζουζουνια μολις εφαγα ενα μηλο και τωρα θελω να φαω ενα βοδι γιατι !!!

έλα μου ντέ? κι εγώ απορώ πραγματικά... ένα μήλο και να μη σου φτάσει?

μπράβο !!!!

εμας γιορτάζει ο αφεντικός και μας κέρασε τυροπιτοειδή!!!! έφαγα 2 πιτάκια....

τώρα γιαούρτι το μεσημέρι!

η γωγω που είναι σήμερις; η ελλη;

πιτάκια είπες????? παιδιά γυάλισε το μάτι μου τώραααα, κρατηστε μεεμμεμμεεεεεεεε

επειδη πολυ στο σορολοπ το εχουμε ριξει....για να πουμε 2-3 πραγματακια !!!

Να θυμάσαι τον κανόνα των τριών μπουκιών: οι πρώτες τρεις έχουν και την καλύτερη γεύση, μετά σταμάτα να τρως[/color]. Νιώθεις ακόμη λιγούρα; Σκέψου πότε έφαγες τελευταία φορά. [/color]

καλά λες αρχηγέ. μια μπουκιά το πιτάκι με το τυρί, μια με το λουκάνικο, μου μένει μία ακόμα!! :q)

Γεια σου Σεβη.

Το νερο μην το ξεχνατε ποτε!!!

Και για οσες δεν το θυμουνται ή δεν μπορουν να πιουν μονοκοπανιας ενα ποτηρι, ενα μπουκαλακι διπλα τους και 2-3 γουλιες καθε λιγο.

Δοκιμαστε το και θα δειτε οτι σε ολη τη μερα θα πιειτε με αυτον τον τροπο πανω απο 2 λιτρα χωρις να νιωσετε φουσκωμα.

καλά λες, πάω να πιω

βρε παιδιά σε ποια σελίδα είναι εκείνα τα πολλά της γεωργίας? είχα διάβασμα αλλά δεν το κανα...

Link to comment
Share on other sites

χχαχαχχαχχαχα καλλιοπακι γελασα ΠΟΛΥ !!! :tongue:

εισαι πολυ ατακτο !!!:tongue::tongue::tongue:.....

κοριτσια σας χαιρετω....μπας και τελειωσω καμια δουλεια.....

περαστικα στις αρρωστες!!!

οσες στολισατε και καθαρισατε...ελατε κ απο εδω μια βολτα :tongue:

Ελιζα ελπιζω να εισαι πολυ καλυτερα και να ηταν κατι παροδικο ο πονος...

Ντινα να εισαι φρονιμη τωρα που θα λειεπει ο χασμπαντ!!!

Ελλη???????????????????????????????????????????????????????

Λιτσα και τσιπουρα...ειστε ΘΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :tongue::tongue::tongue:.....

μαεστρο που εισαι παιδι μου???...ακομα σεμιναρια??? θα παραμορφωθεις μαρηηη και μετα δεν θα σε ανανγωριζουμε :tongue::tongue::tongue:

αχιλεας φιλια

Γιωργια απο τη στιγμη που εβγαλες εισιτηρια...αρχισε και επισημα η αντιστροφη μετρηση!!!

Ζωηηηη υπομονηηηηηηηηηηη ηρθε το σ/κ !!!

φιλια σε ολες σας....και το νου σας....μακρια απο φτου κακα....ειπαμε να μπουμε σε μια ταξη ...να μπορεσουμε να απολαυσουμε με μετρο και τα εδεσματα των γιορτων...μαζευτειτεεεεεεεεεεεεεεεε :cool::tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αρχηγε να σε ρωτησω κατι το σκ θα ειμαι μονη χαχαχα!! τι καλα χωρις αντρα αλλα το θεμα ειναι αλλου αφου θα φυγει ο σύζυγος ξερεις θα μηνω πισω στους κοιλιακους χαχαχα!!

τι άσκηση εναλλάκτη προτείνεις ; χαχαχαχαχα!!

Εισαι οντως τρελοκομειο!!!!!!!!!!!!!! Και δε φοβασαι μην κανει ο καλος σου μονος του κοιλιακους???? Για πηγαινε σε παρακαλω να κανετε παρεα τις .... ασκησεις σας!!!!

Έκλεψα λίγο χρόνο και μπήκα!!!!:confused:...

ούτε το μηλαράκι δεν έχω προλάβει να φάω σήμερα!!!:rolleyes:

δεν σας διάβασα :-(...αλλά 2 πράγματα είδα!!

την κάθοδο της γεωργίας στα μέρη μας!!!!!!

Γειά σου ρε Georgiaaaaaaaaaaaaa σε περιμένουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D

....και τα -600 της τσιπούραςςςςςςςς!!!!!!!!:-D:grin:

ΜΑΙ σε λίγο με φωνάζουννννν:confused::confused:

Τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

:confused::confused::confused:Βρε καλα μου παιδια εγω γιατι δεν εχω edit??? Εσεις εχετε???

Σημερα σαν πολυ χασομερησα.

Λεω να χρησιμοποιησω τη μεθοδο <<Στρίβην δια της εργασίας>>

Μακια

οριστικα αυτη τη φορα

(ΥΓ. ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΤΗΣΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ.

ΤΟ ΣΤΕΛΝΩ ΤΩΡΑ)


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε παιδιά σε ποια σελίδα είναι εκείνα τα πολλά της γεωργίας? είχα διάβασμα αλλά δεν το κανα...

H σελιδα που δειχνει στην καθεμια μας εξαρταται απο τον αριθμο των ποστς που εχεις επιλεξει στις ρυθμισεις σου να δειχνει σε καθε σελιδα.

Πχ εγω εχω ρυσθμισει να δειχνει 40 ποστς ανα σελιδα και μου εμφανιζει τα συγκεκριμενα ποστς στη σελιδα 328.

Για την καλυτερη ευρεση των ποστς να κοιτατε στη λιστα μας, που γραφουμε τις συγκεκριμενες αναρτησεις.

Δηλαδη πας στην αναρτηση Νο 13090 με ημερομηνια 20-11-2010 και εκει θα διαβασεις που θα βρεις τις γοργονοσυμβουλες.

Επισης αν πλησιασεις το κερσορα στο σημειο με τις σελιδες, εμφανιζονται νουμερακια που λενε απο ποια αναρτηση ως ποια, συμπεριλαμβανει αυτη η σελιδα.

Αντε ..... καλο διαβασμα!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Koριτσάρες μου γλυκές, ίσα που πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σας και πρέπει να ξαναφύγω..... θα σας μιλήσω αργότερα, όταν εσείς θα΄χετε σχολάσει....ούτε φβ έχω δει τι γίνεται, αργότερα......

Το μαλλί το΄κοψα και είναι μαμάτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα τα πούμε μετά...σας αγκαλιάζω σφιχτά και σας φιλώ γλυκά....

Link to comment
Share on other sites

Koριτσάρες μου γλυκές, ίσα που πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σας και πρέπει να ξαναφύγω..... θα σας μιλήσω αργότερα, όταν εσείς θα΄χετε σχολάσει....ούτε φβ έχω δει τι γίνεται, αργότερα......

Το μαλλί το΄κοψα και είναι μαμάτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα τα πούμε μετά...σας αγκαλιάζω σφιχτά και σας φιλώ γλυκά....

Θελουμε φωτο και τη θελουμε ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑ!!!

Τσιπουρακι εγω ακομη εδω οπως παντα αλλωστε!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...