Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

       Ε μπορεί επειδή έπεσες σε σκ να έμεινε στην μέση ! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Τάρα άνοιξέ το γιατί όχι αλλά θα πρέπει μάλλον να το ανοίξεις στην άλλη κατηγορία του καφέ των social groups που είναι για ενημερωτικά θέματα....Εκεί έχουν και καφέ για τα δίχρονα από ότι έχω δει.


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

Παρασκευη σημερα αλλα κ για μενα προβλεπεται πολυ πηξιμο! Ζωη συμπασχω!!!

Το απογευμα λεμε να παμε προς Ευβοια να δουμε τους δικους μας να μεινουμε εκει ΣΚ. Οσο εχει καλο καιρο ακομα ευκαιρια ειναι να ξεσκασει λιγο κ ο μικρος να παιξει εξω στην φυση!

Το μενου σημερα εχει μοσχαρακι βραστο σουπα με πατατα κολοκυθι καροτο κ σελινο. Ο αντρας μου που εφαγε χτες το βραδυ μου ειπε πως ηταν πετυχημενη για να δουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα ζωή και del

Kκαλημερα και σε εσένα καλλιοπακι!!!και εγώ απο Θεσσαλονίκη είμαι....που μένεις???

καλαμαριά! πες μου ότι είμαστε και γειτόνισες? εεεε?????

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εξακολουθω να αναρωτιέμαι πού τον βλέπετε σήμερα τον καλό καιρό.....Δηλαδή μόνο στη Νέα Σμύρνη σήμερα φυσάει και έχει μουντίλα;;;;;
Ελιζα, βρηκα κι αυτο.

Μαριλινα, που μενεις?

Από ότι βλέπω κοντά στην έρη: καλλιθέα. Εσύ;


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ελιζα, βρηκα κι αυτο.

http://www.sintagespareas.gr/sintages/paradosiaki-mlina-serron.html

Μαριλινα, που μενεις?

Αυτη ειναι η θρακιωτικη παραλλαγη του φαγητου.

http://www.sintagespareas.gr/sintages/thrakiotiki-laxania-me-loukaniko-xoriatiko.html

ταρονι μου σε χιλιοευχαριστω...πω πω θα δυσκολευτω πολυ να διαλεξω...

Εγώ εξακολουθω να αναρωτιέμαι πού τον βλέπετε σήμερα τον καλό καιρό.....Δηλαδή μόνο στη Νέα Σμύρνη σήμερα φυσάει και έχει μουντίλα;;;;;

και εγω τον ιδιο καιρο βλεπω χαχχαχαχαχχαχααα


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Σας αφήνω κορίτσια....Πάω να θηλάσω και μετά έχω σίδερο, μαγείρεμα, σκούπισμα, σφουγγάρισμα, πληντύριο, στρώσιμο κρεββατιών,κολυμβητήριο των παιδιών, ενημέρωση γονέων στο νηπιαγωγείο και .....ΣΤΟΛΙΣΜΑ ΔΕΝΤΡΟΥ ( που μάλλον θα μας πάρει 2 μέρες...)!!!!!!!!

To Σαββατοκύριακο συνήθως ο άντρας μου κάνει κατάληψη στον υπολογιστή άρα μάλλον τα λέμε από ....Δευτέρα!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

Παρασκευη σημερα αλλα κ για μενα προβλεπεται πολυ πηξιμο! Ζωη συμπασχω!!!

Το απογευμα λεμε να παμε προς Ευβοια να δουμε τους δικους μας να μεινουμε εκει ΣΚ. Οσο εχει καλο καιρο ακομα ευκαιρια ειναι να ξεσκασει λιγο κ ο μικρος να παιξει εξω στην φυση!

Το μενου σημερα εχει μοσχαρακι βραστο σουπα με πατατα κολοκυθι καροτο κ σελινο. Ο αντρας μου που εφαγε χτες το βραδυ μου ειπε πως ηταν πετυχημενη για να δουμε.

κι εγώ νόμιζα μόνο εγώ πήζω, σας έβλεπα όλες άνετες να γράφετε σεντόνια.....

μη νομίζετε και τώρα που κάθομαι και σας διαβάζω θα το πληρώσω αργότερα... το βλέπω να 'ρχεται..... μπρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω κοντά στην έρη: καλλιθέα. Εσύ;

Παιανια. Μονη κι ερημη στα μεσογεια! Οι υπολοιπες ειστε γειτονισσες!

Σας αφήνω κορίτσια....Πάω να θηλάσω και μετά έχω σίδερο, μαγείρεμα, σκούπισμα, σφουγγάρισμα, πληντύριο, στρώσιμο κρεββατιών,κολυμβητήριο των παιδιών, ενημέρωση γονέων στο νηπιαγωγείο και .....ΣΤΟΛΙΣΜΑ ΔΕΝΤΡΟΥ ( που μάλλον θα μας πάρει 2 μέρες...)!!!!!!!!

To Σαββατοκύριακο συνήθως ο άντρας μου κάνει κατάληψη στον υπολογιστή άρα μάλλον τα λέμε από ....Δευτέρα!!!!

Καλη συνεχεια! Κουραστηκα και μονο που διαβασα ολα αυτα που εχεις να κανεις. Εγω χαλαρα σημερα, γιατι με επιασε και πονος στην πλατη σαν ψυξη, και δε θα κανω τιποτα. Αχ με φαγανε τα ρευματα! Κι εδω φυσαει πολυ, μαλλον καθε μερα φυσαει πολυ, και δυστυχως, βγαινω ελαφρια ντυμενη στο μπαλκονι που ανεμοδερνεται. Ειμαστε και 4-5 σπιτια ολα κι ολα, το βουνο διπλα, οποτε καταλαβαινετε. Ανεμοδαρμενα υψη!!!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...