Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

       Ε μπορεί επειδή έπεσες σε σκ να έμεινε στην μέση ! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Μαριλινα και eri εχουμε συνομηλικα 4χρονα παιδακια ε? Μηπως να ανοιξουμε το δικο μας καφε? Τα 4χρονα της συμφορας? :mrgreen:

Καλά αν ανοίξει τέτοιο καφέ.....θα έχω να γράφω ....σελίδες ολόκληρες με τα κατορθώματα της κόρης μου.....χιχιχιχιχι!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριλινα και eri εχουμε συνομηλικα 4χρονα παιδακια ε? Μηπως να ανοιξουμε το δικο μας καφε? Τα 4χρονα της συμφορας? :mrgreen:

και εγω μεσα ειμαι...4 και κατι βεβαια...της συμφορας σιγουρα παντως χχαχαχαχα


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελίζα κάτσε να τη γράψω τώρα που κοιμάται η μπέμπα και θα σου τη στείλω σε μήνυμα.

θενκς κοριτσι...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

δες το σαν μπαρμπούνι από το τιμημένο αφρικαν πεθέρικαν!

καλά σου λεει, βάλε πράγμα να έχεις να αντιστέκεσαι!

Καλέ με τα γιαούρτια στο ψυγείο είμαι, ενίοτε και μανταρίνια ή μήλα. Εναλλακτικά μπάρα δημητηριακών στο συρταράκι. Κι αφού τα χτυπήσω όλα αυτά, παίρνω και μια περιοποιημένη τυρόπιτα και την καταβροχθίζω!! Όταν πάλι νιώθω εγκράτεια παίρνω μικρά πιτάκια ...........

χαχαχαχαχαχαχαααααα, σας λέω έχω ξεφύγει! έχω ερωτευτεί τα αρτοποιήματα!

Καλημέρα!!!

εγώ ξυπνια από τις 5 γιατί ο μικρός είχε πολύ βήχα και κοιμήθηκε κατά τις 7 παρά και δεν ξανακοιμήθηκα.Αφού να φανταστείτε ότι από δουλειές μόνο σκούπισμα και σφουγγάρισμα έχω.Τα άλλα τα τελείωσα.Μέχρι και το φαί βράζει.Η ανωμαλία στο μεγαλείο της.

Να έχουμε μια καλή μέρα κοριτσια

καλά δεν παίζεσαι!

γεωργία μου είμαι από θεσσαλονίκη!!!!!!!! θα σου 'ρθω μου φαίνεται για καφεδάκι στον παντελεήμονα να μου πεις τα νέα της συνάντησης απέ κοντά!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες γοργόνες μου!!!!!!

δεν έχω προλάβει να διαβάσω τίποτα..

ελίζα καλύτερα΄το στομάχι σου;;;

θα σας "δω"...όοοοοταν προλάβω...προβλέπεται πήξιμο στη δουλειά σήμερα!!

εε..τουλάχιχιστον είναι Παρασκευούλα!!..κάτι είναι και αυτό!!

Σας φιλώ γοργονάκια μου!!!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελίζα κάτσε να τη γράψω τώρα που κοιμάται η μπέμπα και θα σου τη στείλω σε μήνυμα.
Καλημέρες γοργόνες μου!!!!!!

δεν έχω προλάβει να διαβάσω τίποτα..

ελίζα καλύτερα΄το στομάχι σου;;;

θα σας "δω"...όοοοοταν προλάβω...προβλέπεται πήξιμο στη δουλειά σήμερα!!

εε..τουλάχιχιστον είναι Παρασκευούλα!!..κάτι είναι και αυτό!!

Σας φιλώ γοργονάκια μου!!!

καλημετα ζωουλα...ναι ειμαι καλυτερα σημερα ευχαριστω...

καλλιοπιτσα μου σε ευχαριστω και εσενα...γμτ δεν εχουμε edit και γραφω 500 διαφορετικα ποστ...θελουμε πισω τα edit μας...ακουει κανεις?????

χτες διαβασα σε ενα περιοδικο που διαβαζει ο αντρας μου και εχει να κανει με γυμναστικη-απωλεια βαρους-μποντιμπιλντινγ κλπ ... ελεγε λοιπον οτι το ξαναζεσταμενο φαγητο εχει 40% περισσοτερα λιπαρα ... εχει ακουσει καμια κατι πανω σε αυτο???αρχηγε?????

δεν λεει παντως...δεν λεει καθολου...εμεις δεν πεταμε φαγητο...τρωμε και δευτερης και τριτης μερας...να σταματησω να το ζεστενω? να το αφηνω θερμοκρασια δωματιου? καποια ομως το θελουν το ζεσταμα τους...

βρε αποριες που εχω πρωι πρωι...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Ναι έ?Για πές μου ποιές και να σου πώ την αλήθεια σκεφτόμουν εχθές το βράδυ να πάω να πάρω για τα παιδιά.Επειδή βαριέμαι να πάω στα πίσω πόστ μπορείς αν σου είναι εύκολο να ξαναγράψεις αυτό που δίνεις στα παιδιά?

tabl. child echinaccea (Vogel)

Πηρα και για ενηλικες. Δεν ξερω αν θα με βοηθησουν τωρα που δεν κανω ομοιοπαθητικη. Οταν εκανα, η εχινακεια εξαφανισε εντονα συμπτωματα κρυολογηματος μεσα σε λιγες ωρες.

ακουγετε πολυ ενδιαφερον....

μπορω να εχω και τις δυο συνταγες παρακαλω αν δεν σας ειναι κοπος?????

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Η μαμα μου δε θυμαται λεπτομερειες. Μου ειπε ομως οτι ονομαζεται Λαχανιά. Φτιαχνουν λαχανο τουρσι σε βαρελι απο καλο ξυλο, και το διατηρουν ολο το χειμωνα. Τα Χριστουγεννα φτιαχνουν χοιρινο ή κοτοπουλο κοκκινιστο με λιγο ρυζακι, και το συνοδευουν στο πιατο με πολυ ψιλοκομμενο λαχανο τουρσι. Αν μαθω περισσοτερες λεπτομερειες θα σου πω.

Καλά αν ανοίξει τέτοιο καφέ.....θα έχω να γράφω ....σελίδες ολόκληρες με τα κατορθώματα της κόρης μου.....χιχιχιχιχι!!!!!

Μη με προκαλειτε...! Θα το ανοιξω!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριλινα και eri εχουμε συνομηλικα 4χρονα παιδακια ε? Μηπως να ανοιξουμε το δικο μας καφε? Τα 4χρονα της συμφορας? :mrgreen:
Καλά αν ανοίξει τέτοιο καφέ.....θα έχω να γράφω ....σελίδες ολόκληρες με τα κατορθώματα της κόρης μου.....χιχιχιχιχι!!!!!

Κατάλαβα... θα κάνουμε και διαγωνισμό... Ποιο είναι και το πιο ζωηρό!!!

Και μία άλλη ιδέα: να τα γνωρίσουμε: φαντάζεστε την ανταλλαγή απόψεων;; Θα μας τα γκρεμίσουν μετά τα σπίτια... :tongue::tongue::tongue:


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...