Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Καλημέρα γοργονίτσες!!!

Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον, Τζένυ μου. Μπορείς να μου πεις λίγες λεπτομέρειες ακόμα; Τι εννοείς στην λαδόκολα; Τα βάζεις όλα μαζί στην λαδόκολλα, τα τυλίγεις και στο ταψί; Για πόση ώρα; Δεν το έχω ξανακάνει και μπερδεύτηκα...

!!

Φυσικα κ μπορω! Βαζεις σε λαδοκολα το ψαρι , βαζεις διπλα του κ απο τις δυο πλευρες τα λαχανικα (εχεις προσθεσει σε ψαρι κ λαχανικα αν βαζεις αλατι πιπερι ριγανι κλπ) ριχνεις λεμονι κ λαδι κλεινεις την λαδοκολα κ το ψηνεις! Αυτο ειναι . Τωρα για χρονο ψησιματος εξαρταται κ απο τον φουρνο πχ 45 λεπτα πιστευω ειναι καλα γιατι τα λαχανικα ειναι λεπτοκομμενα. Παρολα αυτα εκει προς το τελος σκιζεις λιγο την λαδοκολα σε ενα σημειο κ βλεπεις κ αναλογα πραττεις. Ετσι μαλιστα λιγο σχιστο παιρνει κ λιγο χρωματακι! Οτι αλλο θες πες μου!

καλημερα ειπα δεν ειπα. Τι κανετε ολα καλα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

κοριτσακια τι κανετε???μολις γυρισα απο την βολτα με το καροτσακι!!!το εχω παρει ζεστα το θεμα!!!!

leta μπορείς να μου πεις και μένα το site στο διαδίκτυο να το κατεβάσω και εγώ ?? Βασικά εγώ κάνω το πρωί γυμναστική είτε διάδρομο που έχω στο σπίτι είτε κάποιο dvd από αυτά που έχω στο σπίτι. Ενα όμως με αρκετούς κοιλιακούς δεν έχω και θα με ενδιέφερε πολύ αυτό που λες

απο εδω το κατεβασα http://warez-bb.org/!!!

ειναι πολυ ωραιο προγραμμα!!!καλη ευκολια!!περιμενω εντυπωσεις!!!!!


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια τι κανετε???μολις γυρισα απο την βολτα με το καροτσακι!!!το εχω παρει ζεστα το θεμα!!!!

λετακι και καλα κανεις ...η κουνιαδα μου ....7 μηνων τωρα ο μικρος της ....κανει σχεδον καθημερινα με το καροτσι μαι αρκετα μεγαλη διαδρομη....και πιστεψε με με πολυ ανηφορα....και ηδη η κοιλιτσα επανερχεται......βεβαια ξεχασα να σας πω οτι το σωμα της δεν ειχε χαλασει και πολυ....γυμναστρια η κοπελα.....οποτε σωματακι....απλα τελειο....παντως επανηλθε......!!!!και οι βολτες με το καροτσακι βοηθουν πολυυυυυ!!!!

παλι βρεχει και σημερα ....και μ'αρεσει πολυυυυ....το σκ ....στολιζωωωω:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα συμφωνήσω με τον άντρα σου, είμαι ανάμεσα στην RT ή στην LT αλλά η lt μου κάνει υπερβολική....

ένα θα σου πω και οι 2 έχουν σύστημα κι ανεβαίνει στο κεντρικό σταντ μόνη της ενώ είσαι πάνω!!!! καλά λέω να μαζεύω για να την παρουμε για τα γεράματά μας!!!!!!!

(είδα ζευγάρι 60 + στην γερμανία σε μία τέτοια και τους θαύμασα! εκει είδα και το σύστημα με το κεντρικό σταντ! όλα αυτά σε βενζινάδικο, μετά τους ξαναείδα στο δρόμο όταν μας προσπέρασαν με 160++ !!!!!!!!

To ξερω μωρε, απλα μ΄αρεσει να πηγαινω κοντρα μαζι του, γιατι σιχαινεται τους χαρλεαδες!:tongue: Ειναι μηχανη ταξιδιαρα η BMW, πως να το κανουμε!;)

ευχαριστω κοριτσια...δεν νομιζω να ειναι κατι σοβαρο παντως...απλα εχω κατι πονους ψηλα στο στομαχι...αν δεν ειχα κανει αφαιρεση χολης θα πηγαινε εκει το μυαλο μου αλλα την εχω βγαλει...τωρα ή καποιο θεμα με το στομαχι μου παιζει ή κατι αλλο που δεν ξερω...

ειμαι απο το πρωι στους δρομους...ο οικογενειακως γιατρος του ικα λειπει με αδεια...ο παθολογος του ικα λειπει και αυτος με αδεια... ο αντικαταστατης γιατρος ειναι στου δι@;λου τη μανα και σιγουρα δεν ειμαι να τρεχω εκει με νικολα-καροτσι κλπ...

σε γαστρεντερολογο που δεν εχουν ν.σμυρνη και πρεπει να παω καλλιθεα ή ν.κοσμο μου κλεινουν ραντεβου μετα απο ενα μηνα...καλα σαραντα δηλαδη...εντομεταξυ εγω ποναωωωωωωωωωωωω...

αυριο εχω προγραμματισμενες εξαιτασεις αιματος για τη μαρια , και ειπα να κανω και εγω κατι ψιλα να μου βρισκοντε...

κατα τα αλλα σουπερρρρρρρρρρρ...

Ελιζα εχω δικο μου φιλο γαστρεντερολογο, στρατιωτικο γιατρο, κορυφη επιστημονας. Εχει ιατρειο στους Αμπελοκηπους. Αν ενδιαφερεσαι, πες μου.

Κριμα να πας στον πρωτο τυχοντα που θα σε ταραξει στις εξετασεις και μπορει να βγαλει και λαθος διαγνωση.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

To ξερω μωρε, απλα μ΄αρεσει να πηγαινω κοντρα μαζι του, γιατι σιχαινεται τους χαρλεαδες!:tongue: Ειναι μηχανη ταξιδιαρα η BMW, πως να το κανουμε!;)

κι εγώ σιχαίνομαι τους χαρλεάδες με τα καμινέτα τους!!!!!

σε μια συγκέντρωση μοτοσυκλετιστών πριν χρόνια στην σαλόνικα ήρθαν με το πλοιο!!!!! χαχαχαχχααααα είναι να μην γελάει κανεις;;;;;

ελίζα ακους τί σου λεει το ταρόνι; τρέχα στον γιατρό φίλο της!

λετα μπράβο !!!!!!!!

η μαεστρία έχει σεμιναρ αν θυμάμαι καλά

πεινάω το είπα;;;;;; σήμερα έχω ζύγι! για να δούμε τί θα δούμε!

το βράδυ θα φτιάξω φακές μου έχουν λείψει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι εγώ σιχαίνομαι τους χαρλεάδες με τα καμινέτα τους!!!!!

σε μια συγκέντρωση μοτοσυκλετιστών πριν χρόνια στην σαλόνικα ήρθαν με το πλοιο!!!!! χαχαχαχχααααα είναι να μην γελάει κανεις;;;;;

ελίζα ακους τί σου λεει το ταρόνι; τρέχα στον γιατρό φίλο της!

λετα μπράβο !!!!!!!!

η μαεστρία έχει σεμιναρ αν θυμάμαι καλά

πεινάω το είπα;;;;;; σήμερα έχω ζύγι! για να δούμε τί θα δούμε!

το βράδυ θα φτιάξω φακές μου έχουν λείψει!

τσιπουριτσα που βρισκεσαι τωρα.....στο θεμε των κιλωνεννοω...


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ σιχαίνομαι τους χαρλεάδες με τα καμινέτα τους!!!!!

σε μια συγκέντρωση μοτοσυκλετιστών πριν χρόνια στην σαλόνικα ήρθαν με το πλοιο!!!!! χαχαχαχχααααα είναι να μην γελάει κανεις;;;;;

Ναι ναι, ειναι γνωστο αυτο!!! Εχω φιλους χαρλεαδες, οι οποιοι ξεκινησαν 3 μηχανες να πανε Αυστρια. Η πρωτη εμεινε πριν την Πατρα... Η δευτερη εμεινε στην Ιταλια... Η τριτη εφτασε στον προορισμο της!!!:tongue:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

τσιπουριτσα που βρισκεσαι τωρα.....στο θεμε των κιλωνεννοω...

έχω χάσει 6 είμαι στα 94 .....

Ναι ναι, ειναι γνωστο αυτο!!! Εχω φιλους χαρλεαδες, οι οποιοι ξεκινησαν 3 μηχανες να πανε Αυστρια. Η πρωτη εμεινε πριν την Πατρα... Η δευτερη εμεινε στην Ιταλια... Η τριτη εφτασε στον προορισμο της!!!:tongue:

έπρεπε να δεις τί χαμός έγινε όταν έφτασαν! ήμουν κι εγώ εκει χε χε χε

αλλά κι εκεινοι γέλαγαν!

όσο για τους φίλους σου, τουλάχιστον έστειλαν αντιπρόσωπο!

εμενα μου αρέσουν οι ducati αλλά ... το γόνατο σκουλαρίκι φιλενάδα..... δεν είναι για ταξίδια κι εγώ θέλω μόνο ταξίδια πια χαλαρά και μακρυά!

Link to comment
Share on other sites

έχω χάσει 6 είμαι στα 94 .....

έπρεπε να δεις τί χαμός έγινε όταν έφτασαν! ήμουν κι εγώ εκει χε χε χε

αλλά κι εκεινοι γέλαγαν!

όσο για τους φίλους σου, τουλάχιστον έστειλαν αντιπρόσωπο!

εμενα μου αρέσουν οι ducati αλλά ... το γόνατο σκουλαρίκι φιλενάδα..... δεν είναι για ταξίδια κι εγώ θέλω μόνο ταξίδια πια χαλαρά και μακρυά!

6 κιλα .........μπραβο ....!!!!:D:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...