Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

μια χαρα τρελα μαζεύει ελιες χαχαχαχα!! απο που λες να πηρα να τα γονίδια χαχαχα!!

φτου φτου !!!!

καλημερα τσιπουρααααΚΙΙΙ ...(που ειναι η μαεστρο να με μπινελικωσει για το αΚΙΙΙΙ :tongue:)

πως εισαι σημερα???...καλυτερα???

!

λίγο καλύτερα αλλά ακόμα ταλαιπωρούμε... θα περάσει που θα πάει;

Ζωή, ξέχασα να σε χειροκροτήσω! BRAVO!!! μοντελογοργόνα!:D

εμείς πάμε αναποδα στο ζύγι! εγώ βάζω, εσύ χάνεις.;)

βρε δεν ντρέπεσαι; έχεις χάσει τα κιλά και τώρα τα ξαναβάζεις;;;;;;;

τιμωρία!!!!!!!

αυτο λεει και ο αντρας μου, μολις γυρισει απο τη δουλεια να παμε σε ενα νοσοκομειο να ξεμπερδευουμε αλλα φοβαμαιιιιιιιιιιιιιιιι...:(

.

Θα πας και διάλεξε από τώρα τα 2 τραγούδια που θα μας πεις!!!!!

Δεν θα είναι κάτι σοβαρό (άγχος κλπ) αλλά πρέπει να πας για να ξέρεις και να ησυχάσεις !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

κοριτσακια μου σας χαιρετω...δεν ειμαι πολυ σοι...παω για κουβερτακι-καναπε και νικολα να φωναζει πανω μου (λιγη ησυχια ποτε μπορω να εχω οεο?)...

καλη συνεχεια σε ολες σας...

σας φιλω...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονιααααα !!!....εννοειται και ΔΕΝ εχω διαβασει τπτ ...ντροπη μου...αλλα δεν προλαβαινω :-(...το μονο που είδα ειναι οτι μόνο μια εχει edit......επάνωωωω τηςςςςςςςςςςςς...να της το πάρουμεεεε :tongue::tongue::tongue:

Τζεννηηηηηηηηηηηηηη...πέθανα στο γελιο με το Θαναση :tongue::tongue::tongue: χα χα χα

για στειλε πμ να μου πεις που δουλευει ο καλός σου...μπορει και να γνωριζομαστε ;)

Ελιζααααααααααααα καλημερααααα !!!

ευχομαι να ειναι κατι περαστικο....σιγουρα να το τσεκαρεις...απλα εχε υποψιν σου και το αγχος....δεν εχεις περασει και λιγα τον τελευταιο καιρο....κανε τις εξετασεις σου και να δουμε πως θα παει...προσεχε λιγο και τη διατροφη σου...ελαφρια γευματα....και βγαλε για λιγες μερες απο τη διατροφη σου τα οσπρια..ειναι βαρια ;)

Σεβη γιατι δεν σε πιανει το νερο???:confused::confused::confused:....τι εννοεις?

δλδ αν σε πιασει μια λιγουρα....και πιεις 2 ποτηρια νερο ΔΕΝ θα φουσκωσεις???:confused::confused::confused:....θα σκισω τα ''πτυχια μου'':tongue::tongue::tongue:

Καλημέρα mpaappppppp!!!!!:D:D:D

ξεμπέρδεψες με τους κωδικούς;;;;

έχασα μισό κιλό!!!!:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο βρε Ζωή!!!!! έχασες!!!!! oh yes!!!!!!! Μισό κιλό για σένα που είσαι μονΔελότατη είναι πολύ σημαντικό!!!!!! Ευγε! Πότε εχουμε την αποφοίτησή σου;

απ' τα διάφορα τρεχάματα που έχω είναι τσιπούρα!!...έχει 2 βδομάδες τώρα που δεν με βλέπει ο καναπές μου!:tongue:;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

τσιπούρα μου ντρέπομαι.

τελικά εκεί που είχα στόχο να χάσω άλλο ένα κιλό και να αποφοιτήσω, έβαλα ακόμα ένα. μένουν δηλαδή 2 κιλά για αποφοίτηση.

πιο δύσκολο είναι να χάσεις τα λίγα από τα πολλά.

το υπογράφω. σνιφ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τι κάνετε ?

Εγώ νυστάζωωωωωωωωωω..................

Χθες βράδυ ο γιος μου έκλεγε συνέχεια και ήθελε συνέχεια αγκαλιές. Ξυπνούσε και η μικρή για γάλα ευτυχώς ήταν και ο άντρας μου σπίτι απόψε όμως που θα είναι δουλειά θα είμαι μόνη και έχω αγχωθεί ! :rolleyes:

Το καλο είναι ότι 6:30 θα φύγει από σπίτι οπόταν προλαβαίνουμε να κάνουμε μπάνιο τουλάχιστον την μικρή.

Οταν αρχίσουν το κλάμα και οι 2 είναι δράμα δεν ξέρεις ποιον να πρωτοπιάσεις :mad: Ελπίζω απόψε να είναι ήσυχοι και οι 2 που θα είμαι μόνη μπας και κάνω κάνα ύπνο


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

τσιπούρα μου ντρέπομαι.

τελικά εκεί που είχα στόχο να χάσω άλλο ένα κιλό και να αποφοιτήσω, έβαλα ακόμα ένα. μένουν δηλαδή 2 κιλά για αποφοίτηση.

πιο δύσκολο είναι να χάσεις τα λίγα από τα πολλά.

το υπογράφω. σνιφ!!!!!!!!

Δεν πειράζει υπομονή μόνο 2 κιλάκια θα τα καταφέρεις σίγουρα είναι πιο δύσκολο να χάσεις τα λίγα από τα πολλά. Βάλε πεισμα και θα τα καταφέρεις !


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια μου σας χαιρετω...δεν ειμαι πολυ σοι...παω για κουβερτακι-καναπε και νικολα να φωναζει πανω μου (λιγη ησυχια ποτε μπορω να εχω οεο?)...

καλη συνεχεια σε ολες σας...

σας φιλω...

καλο θα σου κανει να ξαπλωσεις !!!

παρε και τη μητερα σου ενα τηλεφωνο να ειναι stand by...σιγα μη σε βρισει μαρηηηη....εισαι καλα??????????

τι φοβασαι....????!!!!...στο νοσοκομειο ειναι που αισθανομαστε ολοι ασφαλης βρε καλο μου ...;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια

ξεχασα να σας πω τι ξεκινησα να κανω απο χθες!!

πηρα το στρωματακι μου και τα βαρακια μου εδωσα τον μικρο στον αντρα μου και εβαλα το dvd στην τηλεοραση!!!κατεβασα απο το internet το dvd της tracy anderson για post prenatal pregnacy!!!τελειο προγραμμα γυμναστικης!!φουλ στους κοιλιακους!!αυτη ειχε παρει 22 κιλα στην εγκυμοσυνη της και επανηλθε το σωμα της(το οποιο ειναι αψογο)!!!θελει να το κανεις το προγραμμα 4-6 φορες την εβδομαδα...

περα απο τη γυμναστικη θελει και διατροφη ομως ε??μην ξεχνιομαστε....

leta μπορείς να μου πεις και μένα το site στο διαδίκτυο να το κατεβάσω και εγώ ?? Βασικά εγώ κάνω το πρωί γυμναστική είτε διάδρομο που έχω στο σπίτι είτε κάποιο dvd από αυτά που έχω στο σπίτι. Ενα όμως με αρκετούς κοιλιακούς δεν έχω και θα με ενδιέφερε πολύ αυτό που λες


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγω.....τρελλαμενη μερα θα ελεγα.....

ντελακι χρονια πολλα για την αδερφη σου....

λιζακι τι εχεις καλο μου..;;;δεν προλαβα να διαβασω καλα αλλα αν ειναι κατι που σ'ενοχλει ιδιαιτερα ....αμεσως σε γιατρο....

ζωιτσα μπραβο ..κοριτσακι ....για το μισο κιλακι......

ειπα και εγω τωρα που ειμαι σταθερη στα 64....2 μηνες μηπως να ξεκινησω για αλλα 4.....το σκεφτομαι......μπορει μετα τις γιορτες........

μαρακι ...τσιπουριτσα ...μαεστρια ...κουλαμ ...λετακι....σεβουλα ερι ...γεωργια ...αμαν...ξεχασα καμια;;;;...να εχετε μια υπεροχη μερα .....ντινακι εμεις τα λεμε και στο φβ......αν δε σας προλαβω φιλια!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...