Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

ευχαριστω κοριτσια...δεν νομιζω να ειναι κατι σοβαρο παντως...απλα εχω κατι πονους ψηλα στο στομαχι...αν δεν ειχα κανει αφαιρεση χολης θα πηγαινε εκει το μυαλο μου αλλα την εχω βγαλει...τωρα ή καποιο θεμα με το στομαχι μου παιζει ή κατι αλλο που δεν ξερω...

ειμαι απο το πρωι στους δρομους...ο οικογενειακως γιατρος του ικα λειπει με αδεια...ο παθολογος του ικα λειπει και αυτος με αδεια... ο αντικαταστατης γιατρος ειναι στου δι@;λου τη μανα και σιγουρα δεν ειμαι να τρεχω εκει με νικολα-καροτσι κλπ...

σε γαστρεντερολογο που δεν εχουν ν.σμυρνη και πρεπει να παω καλλιθεα ή ν.κοσμο μου κλεινουν ραντεβου μετα απο ενα μηνα...καλα σαραντα δηλαδη...εντομεταξυ εγω ποναωωωωωωωωωωωω...

αυριο εχω προγραμματισμενες εξαιτασεις αιματος για τη μαρια , και ειπα να κανω και εγω κατι ψιλα να μου βρισκοντε...

κατα τα αλλα σουπερρρρρρρρρρρ...

αμάν βρε μανάρι μου, ψυχοπλακώθηκα!:-(

σούπερρρρρρρρρρρρρρρρρ περιγραφή!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλημερα θαναση χαχαχαχαχαχαχαχα!! και σε ολα το γοργονοκοριτσα !!!

χα χα χα χα , καλημεραααααα τρελοκομειο μου!!!

τι κανεις???...ο μπαμπακας σου??? ολα ΟΚ?


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλό μου πορτοκαλάδα μου στύβει, αν του ζητήσω γλυκά τσουρέκια κλπ δεν υπάρχει περίπτωση να μου πάρει (πάλι καλά!!!!! ). Το έχω βρει κι οταν θέλω κάτι γουρουνέ του το αναθέτω: πάρε μου γαλακτομπούρεκο, τούρτα, μακαρόνια με κιμά κλπ και μου λεει : ναι ναι θα σου φέρω όπως θα έρχομαι!

εννοείτε δεν φέρνει (ίσως κολοκύθια, μπρόκολα κλπ...)

είναι σαν το ψυχολογικό τρικ της μαεστρίας ένα πράγμα :)

ακόμα καπνίζεις;;;;;; δεν ντρέπεσαι καθόλου; παιδάκια, τσουρέκια, τρίγωνα και τσιγάρα;;;; που πάει η σημερινή νεολαία απαπαπαπαααχαχαχαχαχααααα

:lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χα χα χα χα , καλημεραααααα τρελοκομειο μου!!!

τι κανεις???...ο μπαμπακας σου??? ολα ΟΚ?

μια χαρα τρελα μαζεύει ελιες χαχαχαχα!! απο που λες να πηρα να τα γονίδια χαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Ντινάκι, Μαρία καλημέρα!

καλημερα τσιπουρααααΚΙΙΙ ...(που ειναι η μαεστρο να με μπινελικωσει για το αΚΙΙΙΙ :tongue:)

πως εισαι σημερα???...καλυτερα???

Eliza πήγαινε κορίτσι μου σε ένα νοσοκομείο....μην ταλαιπωρείσαι άλλο, αφού πονάς....

ΣΥΜΦΩΝΩ!!!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονιααααα !!!....εννοειται και ΔΕΝ εχω διαβασει τπτ ...ντροπη μου...αλλα δεν προλαβαινω :-(...το μονο που είδα ειναι οτι μόνο μια εχει edit......επάνωωωω τηςςςςςςςςςςςς...να της το πάρουμεεεε :tongue::tongue::tongue:

Σεβη γιατι δεν σε πιανει το νερο???:confused::confused::confused:....τι εννοεις?

δλδ αν σε πιασει μια λιγουρα....και πιεις 2 ποτηρια νερο ΔΕΝ θα φουσκωσεις???:confused::confused::confused:....θα σκισω τα ''πτυχια μου'':tongue::tongue::tongue:

σκίστα γιατρέ μου:lol:. όταν λυσσάω και να έχω τυμπανιάσει με νερό, θα φάω. είναι ψυχολογικό το θέμα. δεν παλεύομαι με τίποτα. το μάτι μου δεν χορταίνει.:lol:

μετά το ζύγισμα όμως, θα στρώσω. μετά το τσουρέκι βέβαια. από αύριο δηλαδή.:wink::lol:

Ζωή, ξέχασα να σε χειροκροτήσω! BRAVO!!! μοντελογοργόνα!:D

εμείς πάμε αναποδα στο ζύγι! εγώ βάζω, εσύ χάνεις.;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωχχχχχχ....έχεις μπλεξίματα με Ι.Κ.Α......δεν χρειάζεται να πεις κάτι άλλο, σε καταλαβαίνω!!!!

Μήπως θα ήταν καλύτερα να πας σε εφημερεύον νοσοκομείο;;..γιατί αν περιμένεις από το ΙΚΑ πιο πολύ θα ταλαιπωρηθείς -παρά θα εξυπηρετηθείς...δυστυχώς..

Να μου πεις και στα νοσοκομεία είναι καλύτερα;...τουλάχιστον θα σου κάνουν τις εξετάσεις που πρέπει !

Αυτό ελίζα! πήγαινε σε νοσοκομείο να σε κοιτάξουν πιο σοβαρά! Μην το αφήσεις βρε κοριτσάκι!!!! πήγαινε!

επίσης να ζητήσεις να σου γράψουν εξετάσεις για θηροειδή

FT3, FT4 TSH κλπ μιας και θα κάνεις εξετάσεις!

αυτο λεει και ο αντρας μου, μολις γυρισει απο τη δουλεια να παμε σε ενα νοσοκομειο να ξεμπερδευουμε αλλα φοβαμαιιιιιιιιιιιιιιιι...:(

αμάν βρε μανάρι μου, ψυχοπλακώθηκα!:-(

σούπερρρρρρρρρρρρρρρρρ περιγραφή!;)

συγνωμη βρε κοριτσι μου δεν ηθελα να σε ψυχοπλακωσω...αλλα ειμαι σκασμενη και πονεμενη...

Eliza πήγαινε κορίτσι μου σε ένα νοσοκομείο....μην ταλαιπωρείσαι άλλο, αφού πονάς....

μαλλον αυτο θα κανω τελικα...

σας ευχαριστω πολυ ολες ...

μαρακι μου...μπορει να εχεις και δικαιο ειναι και το ριμαδοαγχος αλλα τι να πω τοοοοσο πολυ πια τοσες μερες...μαλλον με βλεπω για νοσοκομειο...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

σύμφωνο αλλα είναι και ο Νικολάς που θα τον αφήσεις !!!
Δεν υπάρχει κανείς;

αν τελικα παω σε νοσοκομειο θα παω το απογευματοβραδακι και θα αφησω και τα δυο παιδια στη μαμα μου...η οποια θα με βριζει παλι αλλα ελεος πια...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

αν τελικα παω σε νοσοκομειο θα παω το απογευματοβραδακι και θα αφησω και τα δυο παιδια στη μαμα μου...η οποια θα με βριζει παλι αλλα ελεος πια...

Αποκλείεται να σε βρίσει ...αφού είναι για σοβαρό λόγο...Πάρε την τηλέφωνο και εξήγησέ της.


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...