Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Ίσως χθες να το κατήργησαν σε όσες ήταν μέσα και σήμερα να το καταργήσουν στις υπόλοιπες;;;;( λέω εγώ τώρα.....)Εγώ χθες δεν μπήκα ίσως να μου το αφαιρέσουν σήμερα....Λές;;;;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Ζωή καλό σου απόγευμα! καλή ξεκούραση!!!! κοίτα μην αρχίσεις δουλειές, δεν μπορώ σήμερα που είμαι αρρωστούλα, άστα για αύριο να δούμε αν μπορούν κι οι άλλες!

Καλημέρα τσιπούρα μου!!!!!!!:D

οι δουλειές είπαμε -τέλος προστοπαρόν!τώρα έχουμε ψώνιααα!!!!!!:tongue::tongue:

Είσαι καλύτερα σήμερα;;;

καλησπερα σασ ειμαι καινουργια στην παρεα σασ.και απο αυριο ξεκιναω διαιτα αν εχετε μια καλη στειλτε την μου χανω δυστυχωσ πολυ δυσκολα κιλα αλλα φυσικα τα βαζω ευκολα σε ολοι μου την εγκυμοσυνη εκανα εμετουσ και παλι καταφερα να βαλω 20 κιλα και εδω και ενα χρονο αφου του γεννησα δεν εχασα γραμμαριο.

λοιπον υψοσ 157

κιλα 80 και ο στοχοσ μου

ειναι τα 60 κιλα που ημουν.

καλώς ήρθες!!!!καλά χασίματα!!!

a ωραια!σας την διελυσα την σελιδα

καλα να παθετε που μιλατε 10 ωρες...

.....χαχαχαχαχα....:D:tongue::tongue::D

καλήμερα γοργονακια μου !!!!

και σε ολα τα κουκλάκια μου φιλάκια πολλά πολλά χαχαχαχα!!:lol::lol::lol::lol:

Καλημέρεςςςςςςςςς ντίνααααααα!!!!!!:D:D

Ίσως χθες να το κατήργησαν σε όσες ήταν μέσα και σήμερα να το καταργήσουν στις υπόλοιπες;;;;( λέω εγώ τώρα.....)Εγώ χθες δεν μπήκα ίσως να μου το αφαιρέσουν σήμερα....Λές;;;;

ούτε και εγώ έχω edit!!!!!

ούτε χθες -ούτε σήμερα!

Καλημέρα σε όλες τις γοργόνες!!!!....

Βάζελοιιιιι.....(και εγώ ανάμεσά σας).....χάλια μαύρα ΟΛΕ!:tongue::rolleyes:

Σήμερα ζυγίστηκα και έχω χάσει μισό κιλό!!!!!!!:D:D:D:D

Δεν είναι τόσο η διατροφή -όσο που τρέχω αυτές τις μέρες και δεν φτάνω!!!!!!....σήμερα έχω και δουλειά αρκετή!!!!

Σας στέλνω φιλιά πολλάαααααα:D:D:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

ζωή, τσιπουρίτσα μόνο εσείς νιώθετε την πίκρα μου.

δικαιολογούνται τα παϊδάκια βρε τσιπουρίτσα! δεν πήγαινε καροτάκι με τόση λαλακία!

ε, σήμερα διάβασα για την βιτρίνα Τερκενλή, για τον φρεσκοστυμμένο χυμό πορτοκαλιού από αντρούλη και ζήλεψα η γυναίκα.

ήθελα να τεστάρω τον Στέφανο, όχι ότι έχω λυσσάξει να φάω τσουρεκάκι! τς τς τς!

όλο στο πονηρό το μυαλό σας!

ααααααααααααααχχχχχχχχχχχχ! θέλω τσιγάρο!

αλλά για να καπνίσω πρέπει να πάει 12. εξωφρενική κατάσταση! καπνίζω τα νεύρα μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1000glyka.jpg

φιλενάδα...πάρε ένα!!...για να πάνε κάτω τα χθεσινά φαρμάκια!!!:lol::lol::tongue::tongue::tongue::tongue:

ευτυχώς δεν μου πολυαρέσουν τα σιροπιαστά. κάτι σε ελενίδη (Σαλόνικα)έχει το μαγαζί; μαέστρο μου σωστά δεν το γράφω;

την προηγούμενη εβδομάδα έφερε η καλή μου πεθερούλα:rolleyes: τρίγωνα από ελενίδη. ακόμα τα θυμάμαι. αιωνία τους η μνήμη. τα μισά πήγαν στομαχάκι Σέβης, τα άλλα μισά τα καθάρισε ο Στέφανος.:tongue:

πίκραααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!:-(:sad::mad:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου...

χαθηκα εεεεεε? εχω κατι τρεχαματα με γιατρους αλλα που θα παει θα τη βρω την ακρη...

δεν εχω διαβασει και πολλα απο αυτα που γραψατε οποτε τα αφηνω ασχολιαστα...

ουτε εγω εχω edit...

σας φιλωωωωωω...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου...

χαθηκα εεεεεε? εχω κατι τρεχαματα με γιατρους αλλα που θα παει θα τη βρω την ακρη...

δεν εχω διαβασει και πολλα απο αυτα που γραψατε οποτε τα αφηνω ασχολιαστα...

ουτε εγω εχω edit...

σας φιλωωωωωω...

πού είσαι παπάκι μου!

τί έχεις; εύχομαι ολόψυχα να είναι κάτι περαστικό.

μάκια στα μουτράκια!:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου...

χαθηκα εεεεεε? εχω κατι τρεχαματα με γιατρους αλλα που θα παει θα τη βρω την ακρη...

δεν εχω διαβασει και πολλα απο αυτα που γραψατε οποτε τα αφηνω ασχολιαστα...

ουτε εγω εχω edit...

σας φιλωωωωωω...

Λιζάκι, ό,τι και να ναι εύχομαι να είναι περαστικά και να ξεμπερδεύεις γρήγορα με τους γιατρούς!!:D

φιλιάαα


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Ζωή καλό σου απόγευμα! καλή ξεκούραση!!!! κοίτα μην αρχίσεις δουλειές, δεν μπορώ σήμερα που είμαι αρρωστούλα, άστα για αύριο να δούμε αν μπορούν κι οι άλλες!

Ελιζάκι που χάθηκες ΟΛΗ την ημέρα;;;;;;;;; :tongue::tongue:

κάτι πονηρό μου μυρίζει.... χιχιχχιχιι

Γειά σου Λέτα! εμένα με πρόλαβες!

Ωραία τα περάσατε!!! μπράβο! :)

πολλά φιλιά σε όλες

Ελιζάκι που κρύβεσαι σήμερα;;;;;

πού είσαι παπάκι μου!

τί έχεις; εύχομαι ολόψυχα να είναι κάτι περαστικό.

μάκια στα μουτράκια!:D

Λιζάκι, ό,τι και να ναι εύχομαι να είναι περαστικά και να ξεμπερδεύεις γρήγορα με τους γιατρούς!!:D

φιλιάαα

ευχαριστω κοριτσια...δεν νομιζω να ειναι κατι σοβαρο παντως...απλα εχω κατι πονους ψηλα στο στομαχι...αν δεν ειχα κανει αφαιρεση χολης θα πηγαινε εκει το μυαλο μου αλλα την εχω βγαλει...τωρα ή καποιο θεμα με το στομαχι μου παιζει ή κατι αλλο που δεν ξερω...

ειμαι απο το πρωι στους δρομους...ο οικογενειακως γιατρος του ικα λειπει με αδεια...ο παθολογος του ικα λειπει και αυτος με αδεια... ο αντικαταστατης γιατρος ειναι στου δι@;λου τη μανα και σιγουρα δεν ειμαι να τρεχω εκει με νικολα-καροτσι κλπ...

σε γαστρεντερολογο που δεν εχουν ν.σμυρνη και πρεπει να παω καλλιθεα ή ν.κοσμο μου κλεινουν ραντεβου μετα απο ενα μηνα...καλα σαραντα δηλαδη...εντομεταξυ εγω ποναωωωωωωωωωωωω...

αυριο εχω προγραμματισμενες εξαιτασεις αιματος για τη μαρια , και ειπα να κανω και εγω κατι ψιλα να μου βρισκοντε...

κατα τα αλλα σουπερρρρρρρρρρρ...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωχχχχχχ....έχεις μπλεξίματα με Ι.Κ.Α......δεν χρειάζεται να πεις κάτι άλλο, σε καταλαβαίνω!!!!

Μήπως θα ήταν καλύτερα να πας σε εφημερεύον νοσοκομείο;;..γιατί αν περιμένεις από το ΙΚΑ πιο πολύ θα ταλαιπωρηθείς -παρά θα εξυπηρετηθείς...δυστυχώς..

Να μου πεις και στα νοσοκομεία είναι καλύτερα;...τουλάχιστον θα σου κάνουν τις εξετάσεις που πρέπει !


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσιπούρα μου!!!!!!!:D

οι δουλειές είπαμε -τέλος προστοπαρόν!τώρα έχουμε ψώνιααα!!!!!!:tongue::tongue:

Είσαι καλύτερα σήμερα;;;

Καλημέρα σε όλες τις γοργόνες!!!!....

Βάζελοιιιιι.....(και εγώ ανάμεσά σας).....χάλια μαύρα ΟΛΕ!:tongue::rolleyes:

Σήμερα ζυγίστηκα και έχω χάσει μισό κιλό!!!!!!!:D:D:D:D

Δεν είναι τόσο η διατροφή -όσο που τρέχω αυτές τις μέρες και δεν φτάνω!!!!!!....σήμερα έχω και δουλειά αρκετή!!!!

Σας στέλνω φιλιά πολλάαααααα:D:D:D

Μπράβο βρε Ζωή!!!!! έχασες!!!!! oh yes!!!!!!! Μισό κιλό για σένα που είσαι μονΔελότατη είναι πολύ σημαντικό!!!!!! Ευγε! Πότε εχουμε την αποφοίτησή σου;

1000glyka.jpg

φιλενάδα...πάρε ένα!!...για να πάνε κάτω τα χθεσινά φαρμάκια!!!:lol::lol::tongue::tongue::tongue::tongue:

βαλτη είσαι κι εσύ; δεν ντρέπεσαι λίγο; τσ τσ τσ

ζωή, τσιπουρίτσα μόνο εσείς νιώθετε την πίκρα μου.

δικαιολογούνται τα παϊδάκια βρε τσιπουρίτσα! δεν πήγαινε καροτάκι με τόση λαλακία!

ε, σήμερα διάβασα για την βιτρίνα Τερκενλή, για τον φρεσκοστυμμένο χυμό πορτοκαλιού από αντρούλη και ζήλεψα η γυναίκα.

ήθελα να τεστάρω τον Στέφανο, όχι ότι έχω λυσσάξει να φάω τσουρεκάκι! τς τς τς!

όλο στο πονηρό το μυαλό σας!

ααααααααααααααχχχχχχχχχχχχ! θέλω τσιγάρο!

αλλά για να καπνίσω πρέπει να πάει 12. εξωφρενική κατάσταση! καπνίζω τα νεύρα μου!

Καλό μου πορτοκαλάδα μου στύβει, αν του ζητήσω γλυκά τσουρέκια κλπ δεν υπάρχει περίπτωση να μου πάρει (πάλι καλά!!!!! ). Το έχω βρει κι οταν θέλω κάτι γουρουνέ του το αναθέτω: πάρε μου γαλακτομπούρεκο, τούρτα, μακαρόνια με κιμά κλπ και μου λεει : ναι ναι θα σου φέρω όπως θα έρχομαι!

εννοείτε δεν φέρνει (ίσως κολοκύθια, μπρόκολα κλπ...)

είναι σαν το ψυχολογικό τρικ της μαεστρίας ένα πράγμα :)

ακόμα καπνίζεις;;;;;; δεν ντρέπεσαι καθόλου; παιδάκια, τσουρέκια, τρίγωνα και τσιγάρα;;;; που πάει η σημερινή νεολαία απαπαπαπαααχαχαχαχαχααααα

καλημερα κοριτσακια μου...

χαθηκα εεεεεε? εχω κατι τρεχαματα με γιατρους αλλα που θα παει θα τη βρω την ακρη...

δεν εχω διαβασει και πολλα απο αυτα που γραψατε οποτε τα αφηνω ασχολιαστα...

ουτε εγω εχω edit...

σας φιλωωωωωω...

τί τρεχάματα καλό μου; για πες μας!

νομίζω ότι μόνο η Ερη έχει edit!!!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωχχχχχχ....έχεις μπλεξίματα με Ι.Κ.Α......δεν χρειάζεται να πεις κάτι άλλο, σε καταλαβαίνω!!!!

Μήπως θα ήταν καλύτερα να πας σε εφημερεύον νοσοκομείο;;..γιατί αν περιμένεις από το ΙΚΑ πιο πολύ θα ταλαιπωρηθείς -παρά θα εξυπηρετηθείς...δυστυχώς..

Να μου πεις και στα νοσοκομεία είναι καλύτερα;...τουλάχιστον θα σου κάνουν τις εξετάσεις που πρέπει !

Αυτό ελίζα! πήγαινε σε νοσοκομείο να σε κοιτάξουν πιο σοβαρά! Μην το αφήσεις βρε κοριτσάκι!!!! πήγαινε!

επίσης να ζητήσεις να σου γράψουν εξετάσεις για θηροειδή

FT3, FT4 TSH κλπ μιας και θα κάνεις εξετάσεις!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονιααααα !!!....εννοειται και ΔΕΝ εχω διαβασει τπτ ...ντροπη μου...αλλα δεν προλαβαινω :-(...το μονο που είδα ειναι οτι μόνο μια εχει edit......επάνωωωω τηςςςςςςςςςςςς...να της το πάρουμεεεε :tongue::tongue::tongue:

Τζεννηηηηηηηηηηηηηη...πέθανα στο γελιο με το Θαναση :tongue::tongue::tongue: χα χα χα

για στειλε πμ να μου πεις που δουλευει ο καλός σου...μπορει και να γνωριζομαστε ;)

Ελιζααααααααααααα καλημερααααα !!!

ευχομαι να ειναι κατι περαστικο....σιγουρα να το τσεκαρεις...απλα εχε υποψιν σου και το αγχος....δεν εχεις περασει και λιγα τον τελευταιο καιρο....κανε τις εξετασεις σου και να δουμε πως θα παει...προσεχε λιγο και τη διατροφη σου...ελαφρια γευματα....και βγαλε για λιγες μερες απο τη διατροφη σου τα οσπρια..ειναι βαρια ;)

Σεβη γιατι δεν σε πιανει το νερο???:confused::confused::confused:....τι εννοεις?

δλδ αν σε πιασει μια λιγουρα....και πιεις 2 ποτηρια νερο ΔΕΝ θα φουσκωσεις???:confused::confused::confused:....θα σκισω τα ''πτυχια μου'':tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονιααααα !!!....εννοειται και ΔΕΝ εχω διαβασει τπτ ...ντροπη μου...αλλα δεν προλαβαινω :-(...το μονο που είδα ειναι οτι μόνο μια εχει edit......επάνωωωω τηςςςςςςςςςςςς...να της το πάρουμεεεε :tongue::tongue::tongue:

Τζεννηηηηηηηηηηηηηη...πέθανα στο γελιο με το Θαναση :tongue::tongue::tongue: χα χα χα

για στειλε πμ να μου πεις που δουλευει ο καλός σου...μπορει και να γνωριζομαστε ;)

Ελιζααααααααααααα καλημερααααα !!!

ευχομαι να ειναι κατι περαστικο....σιγουρα να το τσεκαρεις...απλα εχε υποψιν σου και το αγχος....δεν εχεις περασει και λιγα τον τελευταιο καιρο....κανε τις εξετασεις σου και να δουμε πως θα παει...προσεχε λιγο και τη διατροφη σου...ελαφρια γευματα....και βγαλε για λιγες μερες απο τη διατροφη σου τα οσπρια..ειναι βαρια ;)

Σεβη γιατι δεν σε πιανει το νερο???:confused::confused::confused:....τι εννοεις?

δλδ αν σε πιασει μια λιγουρα....και πιεις 2 ποτηρια νερο ΔΕΝ θα φουσκωσεις???:confused::confused::confused:....θα σκισω τα ''πτυχια μου'':tongue::tongue::tongue:

καλημερα θαναση χαχαχαχαχαχαχαχα!! και σε ολα το γοργονοκοριτσα !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...