Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 20 λεπτά , Lila86 είπε:

      Στα μέσα του Οκτώβρη περιμένω κι εγώ περίοδο και ξεκινάμε ελπίζω!!! Κάθε μέρα ανυπομονώ όλο και περισσότερο προσπαθώ να σκέφτομαι άλλα πράγματα για να περάσουν οι μέρες..

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

τσιπουρίτσα μου, θεϊκό το κούρεμα.:lol:

κι εγώ θέλω τερκενλή βιτρίνες. μόλις διάβασα το μήνυμά σου πήρα τηλέφωνο τον χάζμπαντ, είναι καθ' οδόν για Σαλόνικα, και του ζήτησα τσουρεκάκι. ;)

ο συζυγάτος μάλαμα που σου στίβει πορτοκαλάκια. περαστικά για το λαιμουδάκι σου.

Ζωή, τη συνταγή για τις τηγανητές μπαταρίες σε παρακαλώ!:tongue:

αυτό με το σπανάκι και τη φέτα, σοβαρά μιλάω πώς το έκανες; μ' αρέσει το σπανάκι.

Τζένη, έχω φτύσει τον καφέ στην οθόνη με το Θανάσης. :lol: φευγάτο χιούμορ!

del περαστικά στα μικρά σου!:-(

Γεωργίτσα:tongue:, "τσοντέ"; εγώ ο μακάκας ζυγίστηκα χθες το βράδυ, μετά από πρόβεια παϊδάκια (δεν κατέβαινε τίποτα άλλο με την μπάλα-ειλικρινά) και με έδειξε 64. μου έμεινε η πίκρα γενικά:mad::-(

επόμενη συνάντηση Φλώρινα, οπωσδήποτε!:D

έλλη, το κοντό κούρεμα δείχνει τη γυναίκα νεότερη.

γειά σου λέτα με τις βόλτες σου. κι εγώ πήγα χθες, σύντομη βολτίτσα, μικροψώνια. είδα κάτι τέλεια κομμάτια στην παρουσίαση....:eek: τα θέλω !!!

nikacat13 καλώς ήρθες! μείνε μαζί μας!:D

koullam τί ψυχή έχει το παστίτσιο; φάε όμως και σαλάτα μπόλικη.;)

αχιλέας, χάλια το audi. πολύ μικρό, πολύ φτηνό, α πα πα! ζαμέ!:lol:

βίκυ, γειά! :)

Ελιζάκι πού είσαι αγαπούλα μου;

μαέστρο μου, πώς είσαι; από αλλού το περίμενα το δούλεμα, από αλλού μου ήρθε:lol:

Μαρία μου, σήμερα εύχομαι να έχεις μια χαλαρή μέρα!:)

φιλάκια σε όλα τα γοργονοκόριτσα. ελπίζω να μην ξέχασα καμία!

μάκια στα μαγουλάκια!

πάω για τσιγαρούμπα! έχουμε και ωράριο στο κάπνισμα, μην το χάσω!:mad::cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Ax Λέτα μακάρι να είχα και εγώ λίγο χρόνο για γυμναστικούλα...Θα βοηθούσε πάρα πολύ...Λέω να αρχίσω τις καροτσάδες μήπως βοηθήσουν.....

Πάντως εδώ και τρεις μέρες δεν έχω παρασυρθεί καθόλου....Είμαι κυρία.....Κάθε φορά που μου έρχεται λιγούρα....ρίχνω μια προσεκτική ματιά στον καθρέφτη και ....πλένω τα δόντια μου....Νομίζω ότι πιάνει το κόλπο....χιχιχιχι!!!!!Για να δούμε....

eri?? θα σου πω οτι λεει η αρχηγος:οταν αισθανεσαι πεινα και δεν ειναι η ωρα να φας να πιεςι 2 ποτηρια νερο....

σε εμενα πιανει....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

eri?? θα σου πω οτι λεει η αρχηγος:οταν αισθανεσαι πεινα και δεν ειναι η ωρα να φας να πιεςι 2 ποτηρια νερο....

σε εμενα πιανει....

Καλό....θα το εφαρμόσω!!!!!Και το νερό κάνει καλό και στον θηλασμό!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

coffee18yq.jpg

καλησπερα σασ ειμαι καινουργια στην παρεα σασ.και απο αυριο ξεκιναω διαιτα αν εχετε μια καλη στειλτε την μου χανω δυστυχωσ πολυ δυσκολα κιλα αλλα φυσικα τα βαζω ευκολα σε ολοι μου την εγκυμοσυνη εκανα εμετουσ και παλι καταφερα να βαλω 20 κιλα και εδω και ενα χρονο αφου του γεννησα δεν εχασα γραμμαριο.

λοιπον υψοσ 157

κιλα 80 και ο στοχοσ μου

ειναι τα 60 κιλα που ημουν.

Καλώς την! Θα σου πρότεινα να συμβουλευτείς διατροφολόγο ειδικά από τη στιγμή που λες ότι χάνεις δύσκολα!

Εμεις είμαστε εδώ έτσι κι αλλιώς! Τα λέμε, τα ξαναλέμε, γελάμε, κλαίμε όλα μαζί :)

Κορίτσια για αύριο έχει παστίτσιο κάνει να φάω ένα κομμάτι ή είναι πολύ παχυντικό ?

Φυσικά το έκανε η μητέρα μου και δεν είναι φουλ φατ αλλά με γάλα λαιτ :rolleyes:

Να μην φας βρε παστίτσιο.... κρίμα είναι

Οι βαζελοι στενοχωρηθηκαν χθες ε? Πικραμενος γυρισε ο δικος μου...![/color][/size][/font]

κι εγώ στους πικραμένους είμαι.... σεβούλα ακούς;

είπαμε να πικραθούμε όχι όμως να τσακίσουμε και ένα κοπάδι παιδάκια....

αχαχαχαχααααααααα

και τσουρέκι απο τον τερκενλή....

βρε είστε με τα καλά σας;;;;;;

με το που ανοίγω εδώ βλέπω παστίτσια , τσουρέκια και παιδάκια;;;;

συμμαζευτείτε! κιΟΥρίες είπαμε!

εγώ θα συμφωνήσω με τον άντρα σου, είμαι ανάμεσα στην RT ή στην LT αλλά η lt μου κάνει υπερβολική....

ένα θα σου πω και οι 2 έχουν σύστημα κι ανεβαίνει στο κεντρικό σταντ μόνη της ενώ είσαι πάνω!!!! καλά λέω να μαζεύω για να την παρουμε για τα γεράματά μας!!!!!!!

(είδα ζευγάρι 60 + στην γερμανία σε μία τέτοια και τους θαύμασα! εκει είδα και το σύστημα με το κεντρικό σταντ! όλα αυτά σε βενζινάδικο, μετά τους ξαναείδα στο δρόμο όταν μας προσπέρασαν με 160++ !!!!!!!!

..

Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον, Τζένυ μου. Μπορείς να μου πεις λίγες λεπτομέρειες ακόμα; Τι εννοείς στην λαδόκολα; Τα βάζεις όλα μαζί στην λαδόκολλα, τα τυλίγεις και στο ταψί; Για πόση ώρα; Δεν το έχω ξανακάνει και μπερδεύτηκα...

Αλλά έχω κι άλλο πρόβλημα: Θέλω κοντό μαλλί που να μην χρειάζεται πιστολάκι ή οτιδήποτε παρεμφερές: καμία ιδέα;;;;; :-P:-P:-P

Βαζεις διπλή λαδόκολα τα τοποθετείς όλα μέσα με λίγο λαδι και τα τυλίγεις καλά. Αυτό είναι, απλό :)

Για το μαλλί υπάρχουν κουρέματα που τα κάνεις με τζελ κλπ με τα χέρια, ρώτα την κομμώτρια σου ξεκαθαρίζοντας ότι δεν θα τα φτιάχνεις με σεσουαρ κλπ!

κ

πηρα το στρωματακι μου και τα βαρακια μου εδωσα τον μικρο στον αντρα μου και εβαλα το dvd στην τηλεοραση!!!κατεβασα απο το internet το dvd της tracy anderson για post prenatal pregnacy!!!τελειο προγραμμα γυμναστικης!!φουλ στους κοιλιακους!!αυτη ειχε παρει 22 κιλα στην εγκυμοσυνη της και επανηλθε το σωμα της(το οποιο ειναι αψογο)!!!θελει να το κανεις το προγραμμα 4-6 φορες την εβδομαδα...

περα απο τη γυμναστικη θελει και διατροφη ομως ε??μην ξεχνιομαστε....

μπράβο!!!!!!!!

Θέλω να μιλήσω κι εγώ στην Ξένια!!!!! θα της πω ότι είμαι η τσιπούρα! θα τα χάσει το παιδί!

Ντελάκι να χαίρεσαι την αδελφούλα σου!!!!!!

πως είναι ο λαιμός;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...