Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μακάρι❤️ Τώρα περιμένω να μου έρθει περίοδος και στην επόμενη θα κάνω εμβρυομεταφορά.Εχω και ένα στην κατάψυξη και θα βάλω η ένα η δύο μαζί.Εσυ πότε θα κάνεις ?

      Στα μέσα του Οκτώβρη περιμένω κι εγώ περίοδο και ξεκινάμε ελπίζω!!! Κάθε μέρα ανυπομονώ όλο και περισσότερο προσπαθώ να σκέφτομαι άλλα πράγματα για να περάσουν οι μέρες..

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Βρε μην γελατε εγω απλα σεβαστηκα την επιθυμια της αρχηγου μας!!!!

Μια φιλη μου οταν ζυγιζεται βγαζει ακομα κ το ρολοι της !!! αυτο ειναι τσοντε ουτε αρωμα κοπελιες αυτο να δειτε τι γραμμαρια εχει!! Καλα ρε συ 200 γρ καλτσες? Οντως? Απιστευτο μου φαινεται. Εγω μια φορα στην λιπομετρηση στην διαιτολογα φοραγα λεπτα καλτσακια κ σφυριζε το μηχανημα μπλοκαρε κ η στοκος η βοηθος της δεν μου ειχε πει να τα βγαλω κ μου εκανε 7 φορες .....

Ζωη δοκιμασε αν θες τσιπουριτσες στην λαδοκολα μαζι με λαχανικα ψιλοκομμενα μια πατατα μικρη σε λεπτες φετες , κολοκυθι, καροτι , πιπερια, ντοματα κ αν σου αρεσει κρεμμυδι κ μια σκελιδα σκορδο. Βαλε κ αλατι-πιπερι-ριγανη κ λεμονι κ γινινται πολυ νοστιμα κ μαλακα . Α κ μια κουταλια σουπας λαδι. Συνταγη διαιτολογας. Ειχε κ μανιταρια μεσα κ γενικα μου ειχε πει να προσθετω κ οτι αλλο λαχανικο θελω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

δεν σας προλαβα ε?????

μολις γυρισαμε απο την βολτα μας!!!περασαμε πολυ ομορφα!!!!και ο μικρος ηταν ησυχος!!τελεια!!!!!

εσεις δεν ξερω πως περασατε την μερα σας σημερα θα σας διαβασω και επανερχομαι...

φιλακια...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σασ ειμαι καινουργια στην παρεα σασ.και απο αυριο ξεκιναω διαιτα αν εχετε μια καλη στειλτε την μου χανω δυστυχωσ πολυ δυσκολα κιλα αλλα φυσικα τα βαζω ευκολα σε ολοι μου την εγκυμοσυνη εκανα εμετουσ και παλι καταφερα να βαλω 20 κιλα και εδω και ενα χρονο αφου του γεννησα δεν εχασα γραμμαριο.

λοιπον υψοσ 157

κιλα 80 και ο στοχοσ μου

ειναι τα 60 κιλα που ημουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα.λυσαξατε παλι!

αθλητικα κοριτσι να παρεις asics. να πας στα intersport να σου κανουν πελματογραφημα (ή κατι τετοιο) και θα σου βρουν ποιο μοντελο ταιριαζει καλυτερα στο πελμα σου αναλογα με την καμαρα σου-μου το ειπε ενας φιλος λογω ποδιου μου...τα σικς και μια αλλη μαρκα εχουν διαφορετικα μοντελα για διαφορετικες καμαρες...

αυτοκινητο εγω θελω αυτο to audi all road7086-2001-Audi-Allroad%20Quattro.jpg


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

1276573768_3192_FT111619_kalimera.gif

καλήμερα γοργονακια μου !!!!

τσιπούρα μου πάλι άρρωστο καλό μου βρε τι έπαθες κανείς συμπαράσταση στον Τζόνι της αδερφής ψυχής σου ...;);)

λετα τι καλά πέρασες ωραία με τον καλό σου και το νινί σου αχ !! ψιλό ζηλεύω θα ήθελα να πάρω και εγώ τα μικρά μου να πάω μια βόλτα με τον καλό μου .... χιχιχιιχι!! λίγο όμως εεε!! :tongue::tongue::tongue::tongue:

Αχιλλέας αστέρι εισαι χαχαχαχα!! η εκδίκηση σου που λέμε πολλά εεε!! χαχαχα!!

ορίστε ενα αστέρι οπως θα έκανε ο μαέστρο χαχαχα!!:lol::lol::lol:

Star---Smiling-3.gif

ελιζα αυτό που έπαθες χθες εσύ με το μπλα μπλα το έπαθα και εγω προχθές χιχιχιχιχι!! :lol::lol::lol::lol:

και σε ολα τα κουκλάκια μου φιλάκια πολλά πολλά χαχαχαχα!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μεναααα......

τι κανετε;;;;την παρλα πιασατε κι χθες ε;;χαχα!!!

εγω ειμαι στην 2 μερα κοκκινοσκουφιτσας και ειμαι χαλια!!!!

α!!τους τελευταιους μηνες ....μετα απο την κυστη...μου ερχεται καθε φοα και 1 με 2 μερες νωριτερα.......τωρα περιμενα στις 27....και ειμαι απο χθες......

μη ξεχασωωω

χρονια πολλα στις κατερινες....σας....αν εχετε ....οποιες εχετε......


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2548118oc4v2xafsm.gif

Xρονια Πολλα στις Κατερινες!

Που ειναι οι βροχες που μας απειλουσαν απο την αρχη της εβδομαδας ωεο? Οχι οτι με χαλαει βεβαια... Ισα ισα!

Οι βαζελοι στενοχωρηθηκαν χθες ε? Πικραμενος γυρισε ο δικος μου...!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

2548118oc4v2xafsm.gif

Xρονια Πολλα στις Κατερινες!

Που ειναι οι βροχες που μας απειλουσαν απο την αρχη της εβδομαδας ωεο? Οχι οτι με χαλαει βεβαια... Ισα ισα!

Οι βαζελοι στενοχωρηθηκαν χθες ε? Πικραμενος γυρισε ο δικος μου...!

χαχα!! και εμείς οικογενειακώς χαχαχαχα!! καλημέρα ταρα και βικυ χαχα!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααα

καλημερα ντινακι και βικακι!!!

ντινακι περασα παρα πολυ ωραια!!!

βικακι κουραγιο..εχω ξεχασει πως ειναι...:-P

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!! καλημέρα και εγώ έτσι ήμουν για 22 μήνες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...