Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 20 λεπτά , Lila86 είπε:

      Στα μέσα του Οκτώβρη περιμένω κι εγώ περίοδο και ξεκινάμε ελπίζω!!! Κάθε μέρα ανυπομονώ όλο και περισσότερο προσπαθώ να σκέφτομαι άλλα πράγματα για να περάσουν οι μέρες..

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Κοριτσάκια καλό σας απόγευμα
΄

Γειά σου Ντελάκι!!!!!:D

Ζωή γιατί δεν κάνεις ενα σπανακόρυζο; πολυ το λιγουρεύομαι αυτές τις μέρες!

Για αύριο λέω αν φτιάξω φακές :)

Άσε έχω κάνει μαμακία με το σπανακόρυζο...

μ' αρέσει πάααααρα πολύ!..είχα πάρει λοιπόν σπανάκι και όλα τα συνοδευτικά - και δεν έβαλα ρύζι, οκ μέχρι εδώ-εεε... στη θέση του ρυζιού έβαλα κομματάκια φέτα!...τού πήγαινε τρελά!!!!!...αλλά έφαγα φέτα (και δεν έβαλα και λίγη να πεις..)

ρε παιδί μου θέλεις και μια αλλαγή στις γεύσεις..!

Βαριέμαι τις ίδιες γεύσεις!

Χθες είχα φακές από προχθές!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια Ντίνα! γεια Ντελ!

εγώ έκανα σουτζουκάκια που μου τα θύμισε η Ζωή. Τα΄ψησα στο φούρνο κράτησα λίγα για εμένα να τα φάω με σαλάτα και τα υπολοιπα τα έριξα στη σάλτσα για να τα φάνε οι υπόλοιποι με ρυζάκι....μια χαρά....

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο και το σπανακόρυζο!!!!!!!!!!!!!!! αλλά οι μικρές δεν το τρώνε.... και τι θα τους βάλω μετά για μεσημεριανό στο ολοήμερο;;;;;;;;;;;;;;

Αναγκαστικά, πρέπει να μαγειρέψω λίγο και να κάνω και δεύτερο φαγητό.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μανιταρια σχαρας: Μαριναρω τα μανιταρια σε λεμονι και βεγκετα και μετα 5-6 ωρες ή ακομη καλυτερα την επομενη μερα, ψηνω σε σχαρα. Μουρλια!!!!!!!

Τι ειναι η βεγκετα?:confused:

η Ταρα που είναι;

Ταισα τα παιδια μου, εβαλα τη μικρη για υπνο, ο Αντωνης σιγα μη κοιμηθει, και λεω να φτιαξω καφε.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Ταρα νομίζω ότι είναι ένα μίγμα μπαχαρικών βορειοελλαδίτικο, δεν είμαι σίγουρη όμως

Ζωή κι εγώ τα βαριέμαι τα ίδια και τα ίδια! Εκει είναι που την πατάω κιόλας τις περισσότερες φορές....

αλλά πωρώνομαι κιόλας με κάποιες γεύσεις κατά καιρούς π.χ. το αγαπημένο μας λαχανο

Καφεδάκι κι εγώ! ; Εφαγα τα δημητριακά που είχα για μεσημέρι

Νομίζω ότι ανεβάζω πάλι πυρετό το στανιό μου!!!!!!

coffee-art.jpg&t=1

Link to comment
Share on other sites

Ταρα νομίζω ότι είναι ένα μίγμα μπαχαρικών βορειοελλαδίτικο, δεν είμαι σίγουρη όμως

Ζωή κι εγώ τα βαριέμαι τα ίδια και τα ίδια! Εκει είναι που την πατάω κιόλας τις περισσότερες φορές....

αλλά πωρώνομαι κιόλας με κάποιες γεύσεις κατά καιρούς π.χ. το αγαπημένο μας λαχανο

Καφεδάκι κι εγώ! ; Εφαγα τα δημητριακά που είχα για μεσημέρι

Νομίζω ότι ανεβάζω πάλι πυρετό το στανιό μου!!!!!!

coffee-art.jpg&t=1

εγώ τώρα τρώω γιαούρτι...δεν τρελαίνομαι κιόλας-αλλά την κόβει την όρεξη και είναι χορταστικό!...

το λάχανο είναι ό,τι πρέπει- να δοκιμάσεις και το κόκκινο!!γενικά ό,τι είναι χρωματιστό είναι και αντιοξειδωτικό!;)

Αν νομίζεις ότι ανεβαίνει ο πυρετός πήγαινε σπίτι!!!!

Τσιπουριτσα μου πινεις χυμο πορτοκαλι?

Σιγα μην επινα καφε. Ο γιος μου θελει να τον παρω αγκαλια να δουμε μαζι παιδικα...:rolleyes:

http://www.paramythoupoli.com/prosfores.html

:D:D:D..ε θέλει παρεούλες το μικρό!!!:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Τσιπουριτσα μου πινεις χυμο πορτοκαλι?

Σιγα μην επινα καφε. Ο γιος μου θελει να τον παρω αγκαλια να δουμε μαζι παιδικα...:rolleyes:

http://www.paramythoupoli.com/prosfores.html

:D:D:D:mrgreen:.....

Πάω να παραλάβω τις μικρές απ΄το σχολείο....

Φιλάκια κορίτσια......

και μια ερώτηση: τ΄αθλητικά μου τα΄παιξαν. Χρειάζομαι ένα καινούριο ζευγάρι. Περπατάω. Τα κλασσικά; nike, adidas, reebok?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απλα εχω χασει την μπαλα μαζι σας σημερα...δεν εχω διαβασει τιποτααααααααααααα...καλο σας απογευμα τσουπρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς...

μακιαααααααααααααααααααα


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Άντε να φεύγω και εγώ!!!!

Καλό απόγευμαααααααα!!!!....και σε σένα λίζα!!!!

τσιπουρίτσα, περαστικά σου!!!ελπίζω να μην σου ανέβει πυρετός!!!!

φιλιάαααααααααααα


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Τσιπουριτσα μου πινεις χυμο πορτοκαλι?

Σιγα μην επινα καφε. Ο γιος μου θελει να τον παρω αγκαλια να δουμε μαζι παιδικα...:rolleyes:

http://www.paramythoupoli.com/prosfores.html

Πίνω βρε Ταρα μου!!!!

κάθε πρωί μου ετοιμάζει ο καλός μου χυμό πορτοκάλι ;)

:D:D:D:mrgreen:.....

Πάω να παραλάβω τις μικρές απ΄το σχολείο....

Φιλάκια κορίτσια......

και μια ερώτηση: τ΄αθλητικά μου τα΄παιξαν. Χρειάζομαι ένα καινούριο ζευγάρι. Περπατάω. Τα κλασσικά; nike, adidas, reebok?

ναι! εγώ εχω puma μου αρέσουν πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Ζωή καλό σου απόγευμα! καλή ξεκούραση!!!! κοίτα μην αρχίσεις δουλειές, δεν μπορώ σήμερα που είμαι αρρωστούλα, άστα για αύριο να δούμε αν μπορούν κι οι άλλες!

Ελιζάκι που χάθηκες ΟΛΗ την ημέρα;;;;;;;;; :tongue::tongue:

κάτι πονηρό μου μυρίζει.... χιχιχχιχιι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...