Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Πραγματικά και εγώ αν τα έβαζα σε κατάταξη, πιο δύσκολη είναι η αναμονή της εξέλιξης έχεις δίκιο! Όλα πηγαίνουν καλά..  μπράβο! Εγώ στην αναμονή 6 μέρες και σήμερα.. 

      • Ευχή 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλα σε αυτα μανακι η τυπησα γαλιφιο ως αηδία !! αγκαλιές , φιλία , χάδια ασε δεν σε αφήνει με τίποτα γυναίκα πανούργα !! ααα!! της εχουμε και παρατσούκλι βγάλει λογο οτι θυμώνει συνέχεια αμα της λες οχι και την φωνάζουμε Θύμιο χαχαχα!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ντίνα σε ποιον έμοιασε η κούκλα σου;;;


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΤΗ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩ !!!!!

ΕΡΧΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ...ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ...ΑΜΑ ΘΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΟΟΟΟ !!!!....ΤΗ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αχ!! κρατήστε την ολες απο μια βδομάδα και να την πάρω σε κανα τρίμηνο χαχαχα!! στιλακια θα σας κάνει ολες εσένα αρχηγέ θα της πω να σε ταΐζει :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Μα έλα και Σαλόνικα μια βόλτα, να κάτσεις με τον Τζόνυ, να τα πείτε!

Δε θέλεις; :tongue:

αμεεεεεε.....!!!

να μου τον παραδωσεις ομως οπως το αλλο μωρακι που ηταν πασαλειμενο με την τουρτα !!!!!....ΦΕΡΤΟΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:......


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Μα έλα και Σαλόνικα μια βόλτα, να κάτσεις με τον Τζόνυ, να τα πείτε!

Δε θέλεις; :tongue:

στις 11/12...θα τον φέρεις μαζί σου!!!

εγώ και η mpap και η τσιπούρα θα τον κρατήσουμε όοοσο θέλεις τον Τζόνυ:D;-)....εεεεεεε;;;;;....εεεεε;;;; τί λες;


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στις 11/12...θα τον φέρεις μαζί σου!!!

εγώ και η mpap και η τσιπούρα θα τον κρατήσουμε όοοσο θέλεις τον Τζόνυ:D;-)....εεεεεεε;;;;;....εεεεε;;;; τί λες;

Koριτσάκι σοβαρά ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ με τίποτα να κάνω τέτοιο ταξίδι! Με τίποτα όμως!

Είστε και πλειοψηφία οι χαμουτζούδες και δεν μπορώ να σας κουβαλήσω εδώ γμτ! :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Koριτσάκι σοβαρά ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ με τίποτα να κάνω τέτοιο ταξίδι! Με τίποτα όμως!

Είστε και πλειοψηφία οι χαμουτζούδες και δεν μπορώ να σας κουβαλήσω εδώ γμτ! :mrgreen:

ααααααααααααα!!! αυτο δεν το ηξερα να και κατι που δεν ξερω χαχαχα!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen: ετσι μας λετε εμας εδω !!!

Link to comment
Share on other sites

Στην επομενη γοργονοσυναντηση σας περιμενω στα μερη μου

Για ριξτε ενα βλεφαρο:

http://www.hotelsline.gr/root/newhotel/show.asp?pid=12957

http://www.hotelsandrooms.gr/index.php?o=8867


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Alo κοπελιες τι κανετε?

Αυτοκινητα διαβαζω, μαλλια διαβαζω ....

Το Ναβαρα το εχει ο μπαμπας μου μια φορα το οδηγησα κ νομιζα πως οδηγουσα φορτηγο, βλεπεις τον κοσμο με αλλο ματι.

Για μαλλια τωρα νομιζω εχω τα χειροτερα απο ολες σας. Καστανο σκουρο πολυ πυκνο μαλλι κ σγουρο. Δεν μαζευονται με τπτ. Το πρωι δεν αστα να πανε !!!!

Θαναση ασχολειστε μονο με εντυπα/περιοδικα η γενικα με ολες τις εκτυπωσεις? Γιατι ο αντρας μου δουλευει σε μεγαλη εταιρεια του χωρο που φτιαχουν ολων των ειδων τα κουτια που κυκλοφορουν στο εμποριο απ γιαουρτοκουτα, ποτα, τσιγαρα , καλσον μεχρι λαμπαδες κλπ. Αν ναι λογικα μπορει να συνεργαζεστε ....

Link to comment
Share on other sites

Στην επομενη γοργονοσυναντηση σας περιμενω στα μερη μου

Για ριξτε ενα βλεφαρο:

http://www.hotelsline.gr/root/newhotel/show.asp?pid=12957

http://www.hotelsandrooms.gr/index.php?o=8867

και καλοκαίρι ειναι ωραία εεε!!

Link to comment
Share on other sites

Μα έλα και Σαλόνικα μια βόλτα, να κάτσεις με τον Τζόνυ, να τα πείτε!

Δε θέλεις; :tongue:

θέλω εγώ θα με πας και στον τερκενλή για βιτρίνες;;;;;;

Ντίνα σε ποιον έμοιασε η κούκλα σου;;;

ώπα η πρόκα!!!!!! .... !!!!!!!!!

χα χα χα χα χα

όσο για τις γαλιφιές που λέτε έτσι είναι ο βαφτισιμιός μου (είναι και ανηψιός του άντρα μου αλλά μετά τη βάπτιση μας προέκυψε το αμόρε....άρα είμαι η ΝΟΝΑ)

μου λεει: νονά μου πόσο όμορφη είσαι , τί ωραία τα μαλλάκια σου... με χαιδεύει και αγκαλίτσες, η πιο ωραία νονά το λέω στο νηπιαγωγείο

λιώνω κι εγώ αλλά πλέον ξέρω και ρωτάω:

- Ελα Οδυσσέα, λέγε

και χωρίς ανάσα μου λεει ότι θέλει το μπακουκαν και τον μπεν τεν κλπ κλπ

ντινάκι θέλεις να συμπεθεριάσουμε; είναι κούκλος και ξανθούλης κι αυτός!

αγγελάκια με διαβολικά μυαλά!

Κατάλαβα καλά αδέρφω;

Με είπες Χαμουτζού;;;;;;;;;;; :twisted::twisted::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...