Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Η εικόνα είναι ΓΛΥΚΑ πάντως ΖΩΗ, αλλά πίστεψέ με αγγουράκι μεγάλο. Ευτυχώς ο Τζόνυ θα 'ναι μεγαλούτσικος μέχρι το καλοκαίρι, λίγο καλύτερα θα 'ναι τα πράγματα.

Ουφ, ουφ!

...σίγουρα έχει δυσκολίες, εννοείται...αλλά όπως και να το κάνουμε είναι η χαρά της ζωής!:wink::D

την παίρνω επιτόπου!!!!!! για πες τί έκανε το καμάρι ΜΑΣ?

το ωραιότερο!!! αχχχχχ πότε θα γίνω μάνα;;;;;;

;)

Καλέ και εγώ τη ζουζούνα Ξένια!!!!!!, λοιπόν κάθε φορά που κάνουν αταξίες τα μωρά σας - θα θυμάστε τί αταξίες κάνατε εσείς μικρές!:tongue:

εγώ δεν ξέρω τί να πρωτοθυμηθώ!:tongue::D

α!!!εμενα σημερα μου ειπε οτι δε θεελι ο μικρος να καθετε στο καθισμα γιατι δεν ειναι μπεμπης......τι του λες τωρα!!!!

μας εχουν σταματησει 2 φορες για ζωνη και μας εκαναν παρατηρηση για τον ηλια που δε καθοταν σε καθισμα....σοκ.....ειναι 9 του λεμε...μεχρι 12 μας λεει αυτος...και ο μικρος μου κανει απο τωρα επανασταση...και τ'αλλα δυο στρμωχνονται αλλα ε μπορω να βγαλω το καθισμα

αχχχχχχ!!!!!...αγορομάνα!!!!...κάνε λίιιιιγο υπομονή και θα σ' έχουν στα πούπουλα οι γιοί σου!:D;-)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

λοιπόν κάθε φορά που κάνουν αταξίες τα μωρά σας - θα θυμάστε τί αταξίες κάνατε εσείς μικρές!:tongue:

εγώ δεν ξέρω τί να πρωτοθυμηθώ!:tongue::D

Εγώ που ήμουν Παναγίτσα (κοιμησμένο παιδί μου από μικρό) τι αμαρτίες πληρώνω, μου λες; :twisted:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

την παίρνω επιτόπου!!!!!! για πες τί έκανε το καμάρι ΜΑΣ?

το ωραιότερο!!! αχχχχχ πότε θα γίνω μάνα;;;;;;

;)

γυρνάω απο την δούλευα και η κόρη με περιμένει στην πόρτα οπως πάντα βεβαία αλλα χθες ειχε κατι πολυ σημαντικό το παιδί να μου πει ...

κανω να κατεβω ελα ελα φωναζε !! τι βρε ζουζου τι λεω

μαμ ! μαμ!! ψαρι

λεω και εγω πεινάει το παιδι και θελει να φαει την περνω και εγω παω στην κουζινα της μανας που να βρω ψαρια πουθενα ομως ...

λεω στην αδερφι μου που ειναι βρε τα ψαρια για να φαει το παιδι

βλεπω την λιλικα να πεφτει στο πατωμα απο τα γελεια :shock::shock:

βρε με κοροϊδεύεται με τραβαει η ξενια να δω τα ψαρια και τι βλεπω ... ο

μπαμπας μου εχει παει λαικι και εχει αγορασει ψαρια η ξενια ως φιλόζωος το

παιδι μου θελει να τα προσέξει και τι εχει κανει εχει παρει μια λεκάνη εχει βαλει

τα ψαρια μεσα και τους εδινε ψωμι για να φανε και να ζωντανεψουνε ....

:roll::roll::shock::shock::D:D:tongue::tongue::mrgreen::mrgreen::-D:-D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που ήμουν Παναγίτσα (κοιμησμένο παιδί μου από μικρό) τι αμαρτίες πληρώνω, μου λες; :twisted:

ελα ρε!...δυσκολεύομαι να το πιστέψω!:tongue::tongue::tongue:..

εγώ την έχω λαχταρίσει τη μάνα μου ουκ ολίγες φορές!..

σου λέω δεν ξέρω τί να πρωτοθυμηθώ!!!:lol::lol:

Μια φορά, δεν ξέρω πώς το είχα σκεφτεί αυτό, νόμιζα ότι αν ζεστάνω τις μπαταρίες θα επαναφορτισθούν...Πάω λοιπόν στο καλοριφέρ, κλειστό!...

οπότε λέω θα τις βάλω στο μικρό ματάκι της κουζίνας!:roll:...το ανάβω στο 3 και φεύγω....ευτυχώς, και μετάαααα.....μπουρλότο!!!!σκάσανε όλες (φυσικά) και η κουζίνα -πρέπει να είχε γίνει μαύρη (δεν την είδα, γιατί είχα κρυφτεί!):tongue::tongue::lol::lol::lol::lol:......


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελα ρε!...δυσκολεύομαι να το πιστέψω!:tongue::tongue::tongue:..

εγώ την έχω λαχταρίσει τη μάνα μου ουκ ολίγες φορές!..

σου λέω δεν ξέρω τί να πρωτοθυμηθώ!!!:lol::lol:

Παναγίτσα παιδάκι μου, η μάνα μου το λέει!!! Μονο γκρινιάρα ενίοτε (αυτό το 'χω ακόμα :mrgreen:) αλλά ΟΥΧΙ άτακτη!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Πάω λοιπόν στο καλοριφέρ, κλειστό!...

οπότε λέω θα τις βάλω στο μικρό ματάκι της κουζίνας!:roll:...το ανάβω στο 3 και φεύγω....ευτυχώς, και μετάαααα.....μπουρλότο!!!!σκάσανε όλες (φυσικά) και η κουζίνα -πρέπει να είχε γίνει μαύρη (δεν την είδα, γιατί είχα κρυφτεί!):tongue::tongue::lol::lol::lol::lol:......

Ήσουν και πανέξυπνο από μικρό παναθεμά σε. :tongue::tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

γυρνάω απο την δούλευα και η κόρη με περιμένει στην πόρτα οπως πάντα βεβαία αλλα χθες ειχε κατι πολυ σημαντικό το παιδί να μου πει ...

κανω να κατεβω ελα ελα φωναζε !! τι βρε ζουζου τι λεω

μαμ ! μαμ!! ψαρι

λεω και εγω πεινάει το παιδι και θελει να φαει την περνω και εγω παω στην κουζινα της μανας που να βρω ψαρια πουθενα ομως ...

λεω στην αδερφι μου που ειναι βρε τα ψαρια για να φαει το παιδι

βλεπω την λιλικα να πεφτει στο πατωμα απο τα γελεια :shock::shock:

βρε με κοροϊδεύεται με τραβαει η ξενια να δω τα ψαρια και τι βλεπω ... ο

μπαμπας μου εχει παει λαικι και εχει αγορασει ψαρια η ξενια ως φιλόζωος το

παιδι μου θελει να τα προσέξει και τι εχει κανει εχει παρει μια λεκάνη εχει βαλει

τα ψαρια μεσα και τους εδινε ψωμι για να φανε και να ζωντανεψουνε ....

:roll::roll::shock::shock::D:D:tongue::tongue::mrgreen::mrgreen::-D:-D

Δεν έχω λόγια!!!! ημιθεα η ξένια!!!!! <3

είδες με αγαπάει ηδη το ψάρι! θα με φροντίζει κι εμένα!

Παναγίτσα παιδάκι μου, η μάνα μου το λέει!!! Μονο γκρινιάρα ενίοτε (αυτό το 'χω ακόμα :mrgreen:) αλλά ΟΥΧΙ άτακτη!

μα το όμοιον!!!! ήμουν ησυχη μετά αγρίεψα! στην εφηβία έγινε ο χαμός! σαν παιδάκι ήμουν παναγία κι εγώ με λίγη γκρίνια (λίγη)

θυμάμαι βέβαια κάποιες αταξίες και γελάω ακόμα: είχα κουρέψει την αδερφή μου χαχαχααααα και μάλιστα την εβαλα να με πληρώσει κιόλας! την έπεισα ότι είναι κούκλα κι όταν την είδε η μαμά μου της ήρθε αποπληξία! εγώ ήμουν 7 η αδερφή μου 3 1/2!

Ζωή δεν το συζητώ! τούρμπο την έκανες την μάνα σου! απαπαππααααα

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω λόγια!!!! ημιθεα η ξένια!!!!! <3

είδες με αγαπάει ηδη το ψάρι! θα με φροντίζει κι εμένα!

1202591pu55lez1va.gif 1202591pu55lez1va.gif 1202591pu55lez1va.gif

Μαρή προειδοποία, έμεινα μ***κας όταν το διάβασα!

ΗΜΙΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


είχα κουρέψει την αδερφή μου χαχαχααααα και μάλιστα την εβαλα να με πληρώσει κιόλας! την έπεισα ότι είναι κούκλα κι όταν την είδε η μαμά μου της ήρθε αποπληξία! εγώ ήμουν 7 η αδερφή μου 3 1/2!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:.....αυτό το χα κάνει και εγώ στον αδερφό μου!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:...και μάλιστα μετά τα είχα ξάσει κιόλας για να φαίνονται φουντοτά!!!....εεε εχουμε 8 χρόνια διαφορά, σαν κούκλα τον έβλεπα!:tongue:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω λόγια!!!! ημιθεα η ξένια!!!!! <3

είδες με αγαπάει ηδη το ψάρι! θα με φροντίζει κι εμένα!

μα το όμοιον!!!! ήμουν ησυχη μετά αγρίεψα! στην εφηβία έγινε ο χαμός! σαν παιδάκι ήμουν παναγία κι εγώ με λίγη γκρίνια (λίγη)

θυμάμαι βέβαια κάποιες αταξίες και γελάω ακόμα: είχα κουρέψει την αδερφή μου χαχαχααααα και μάλιστα την εβαλα να με πληρώσει κιόλας! την έπεισα ότι είναι κούκλα κι όταν την είδε η μαμά μου της ήρθε αποπληξία! εγώ ήμουν 7 η αδερφή μου 3 1/2!

Ζωή δεν το συζητώ! τούρμπο την έκανες την μάνα σου! απαπαππααααα

καλα σε αυτα μανακι η τυπησα γαλιφιο ως αηδία !! αγκαλιές , φιλία , χάδια ασε δεν σε αφήνει με τίποτα γυναίκα πανούργα !! ααα!! της εχουμε και παρατσούκλι βγάλει λογο οτι θυμώνει συνέχεια αμα της λες οχι και την φωνάζουμε Θύμιο χαχαχα!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

γυρνάω απο την δούλευα και η κόρη με περιμένει στην πόρτα οπως πάντα βεβαία αλλα χθες ειχε κατι πολυ σημαντικό το παιδί να μου πει ...

κανω να κατεβω ελα ελα φωναζε !! τι βρε ζουζου τι λεω

μαμ ! μαμ!! ψαρι

λεω και εγω πεινάει το παιδι και θελει να φαει την περνω και εγω παω στην κουζινα της μανας που να βρω ψαρια πουθενα ομως ...

λεω στην αδερφι μου που ειναι βρε τα ψαρια για να φαει το παιδι

βλεπω την λιλικα να πεφτει στο πατωμα απο τα γελεια :shock::shock:

βρε με κοροϊδεύεται με τραβαει η ξενια να δω τα ψαρια και τι βλεπω ... ο

μπαμπας μου εχει παει λαικι και εχει αγορασει ψαρια η ξενια ως φιλόζωος το

παιδι μου θελει να τα προσέξει και τι εχει κανει εχει παρει μια λεκάνη εχει βαλει

τα ψαρια μεσα και τους εδινε ψωμι για να φανε και να ζωντανεψουνε ....

:roll::roll::shock::shock::D:D:tongue::tongue::mrgreen::mrgreen::-D:-D

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΤΗ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩ !!!!!

ΕΡΧΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ...ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ...ΑΜΑ ΘΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΟΟΟΟ !!!!....ΤΗ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΧΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ...ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ...ΑΜΑ ΘΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΟΟΟΟ !!!!....ΤΗ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μα έλα και Σαλόνικα μια βόλτα, να κάτσεις με τον Τζόνυ, να τα πείτε!

Δε θέλεις; :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...