Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Η εικόνα είναι ΓΛΥΚΑ πάντως ΖΩΗ, αλλά πίστεψέ με αγγουράκι μεγάλο. Ευτυχώς ο Τζόνυ θα 'ναι μεγαλούτσικος μέχρι το καλοκαίρι, λίγο καλύτερα θα 'ναι τα πράγματα.

Ουφ, ουφ!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

μαζί σου και μαέστρο χαχαχαχαχαχαχα!! δίνω ξένια ποιος την θέλει αμα σας πω τι έκανε χθες θα λιωσεται !!!

την παίρνω επιτόπου!!!!!! για πες τί έκανε το καμάρι ΜΑΣ?

Ωραιόοοοοοοοοοοο.....τουτού!!!!!!!!!!!!:D;);):D:D:D

το ωραιότερο!!! αχχχχχ πότε θα γίνω μάνα;;;;;;

;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

την γράφω όπως τη θυμάμαι :)

ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΓΕΜΙΣΤΑ

Μανιτάρια μεγάλα ( ένα σκαφάκι, καλό είναι να μην είναι τεράστια)

Μουστάρδα καυτερή 2 κουταλάκια του γλυκού (εξαρτάτε απο το πόσο καυτερό το θέλετε)

Μαιντανός ψιλοκομμένος (1 μικρό ματσάκι)

Παρμεζάνα τριμμένη 2-3 κουταλιές της σούπας

Λίγο Πιπέρι

Πλένουμε τα μανιτάρια, αφοιρούμε τα κοτσάνια (δεν τα πετάμε τα βάζουμε στην άκρη).

Αφήνουμε τα μανιτάρια να στεγνώσουν καλά τοποθετώντας μπρούμυτα σε χαρτι.

Βαζουμε στο multi τα κοτσάνια από τα μανιτάρια τη μουστάρδα, την παρμεζάνα και τον μαιντανό και τα χτυπάμε όλα μαζί λίγο να είναι στέρεο το μιγμα.

Γεμίζουμε τα μανιτάρια τα βάζουμε σε ενα ταψάκι και βάζουμε λίγο λάδι από πάνω.

Τα ψήνουμε στους 180 βαθμους (σε αέρα) σε προθερμασμένο φούρνο για περίπου 20 -30 λεπτά.

Τις ποσότητες θα τις δείτε σε σχέση με το πόσα μανιτάρια θα έχετε και θα δοκιμάσετε τη γέμιση να δείτε αν σας αρέσει και προσθέτε . Ειναι πολύ εύκολο!

Καλή επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

α!!!εμενα σημερα μου ειπε οτι δε θεελι ο μικρος να καθετε στο καθισμα γιατι δεν ειναι μπεμπης......τι του λες τωρα!!!!

μας εχουν σταματησει 2 φορες για ζωνη και μας εκαναν παρατηρηση για τον ηλια που δε καθοταν σε καθισμα....σοκ.....ειναι 9 του λεμε...μεχρι 12 μας λεει αυτος...και ο μικρος μου κανει απο τωρα επανασταση...και τ'αλλα δυο στρμωχνονται αλλα ε μπορω να βγαλω το καθισμα


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


α!!!εμενα σημερα μου ειπε οτι δε θεελι ο μικρος να καθετε στο καθισμα γιατι δεν ειναι μπεμπης......τι του λες τωρα!!!!

μας εχουν σταματησει 2 φορες για ζωνη και μας εκαναν παρατηρηση για τον ηλια που δε καθοταν σε καθισμα....σοκ.....ειναι 9 του λεμε...μεχρι 12 μας λεει αυτος...και ο μικρος μου κανει απο τωρα επανασταση...και τ'αλλα δυο στρμωχνονται αλλα ε μπορω να βγαλω το καθισμα

είναι για την ασφάλεια τους δεν πειράζει, ας τον να φωνάζει!

Καλά, καλά, θα σε δω όταν έρθει η ώρα! :mrgreen:

Αχ, δε μπορώ να βλέπω μανιτάρια! Μπλιαχ! (μη βαράτε!)

Θα έρχεσαι στο δρομοκαίτειο για καφεδάκι; πολύ χαίρομαι που θα έχω επισκέψεις!!!!!! χα χα χα

Δεν βαράμε για τα μανιτάρια μένουν περισσότερα για εμας! :)

Link to comment
Share on other sites

είναι για την ασφάλεια τους δεν πειράζει, ας τον να φωνάζει!

! :)

δε παιζει θεμα να βγουν απο ζωνη στο ταξιδι....αλλα απο τ ρα το σκεφτομαι τι εχει να γινει.....ο ενας με ακουμπαει ...ο αλλος πεφτει απανω μου ....μην ακουμπας το καθισμα μου....χαχα!!!!τρια ευτυχισμενα παιδακια!!!χαχα!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Αααααααααααααχ, να 'χα τώρα μια υπέροχη ...

caesar_salad_what_wine.jpg

Εεεεεεεεεεεεεεεε, σας την έφερα!

Πτωχές (αλά Μαντάμ Σουσού) ΠΟΤΕ δεν θα καταλάβετε το ψυχολογικό μου τρικ!

οχι μαεστρια μου ...σε μενα δουλευειιιιι!!!!χορταινω και που τα βλεπω!!!χαχα!!!:D:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...