Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Να αναφερθω::

Παρολο το γουρουνιασμα που εκανα τις προηγουμενες μερες καθως και την απουσια της κοκκιν/τσας, νιωθω "λιγοτερη" και σημερα το πουρνο η ζυγαρια το επιβεβαιωσε. Σας θυμιζω οτι τα κιλα που ανεβοκατεβαινα ολο αυτο το διαστημα ηταν μεταξυ 81,5 ως 84,5. Τον τελευταιο καιρο λοιπον κατεβαινει συστηματικα και τωρα ειμαι 82. Εγω ειμαι υπερευχαριστημενη απο την πορεια μου και χαιρομαι που δεν ανεβαινω παλι στα 90 τοσα.

Συμφωνα με οσα εχω μαθει ολο αυτο τον καιρο και παρακολουθωντας τον οργανισμο μου, εχω συμερανει οτι στο θεμα διατροφης ειμαι ΟΚ (αποδεικνυεται απο το γεγονος οτι δεν παιρνω κιλα) και θα πρεπει να ασκηθω με αεροβια ωστε να λιωσω το επιπλεον αποθηκευμενο λιπος. Εχω προσεξει οτι καθε φορα που λιωνω(ιδρωνω πολυ) στο διαδρομο, η ζυγαρια με ανταμοιβει πλουσιοπαροχα αφιαρωντας μισο ή ενα κιλο.

Το θεμα του κυκλου ειναι η δευτερη φορα που το παθαινω και σιγουρα στη πορεια θα το ερευνησω.

Κλεινοντας σας ευχαριστω για αλλη μια φορα για το ενδιαφερον σας και την συμπαρασταση που μου προσφερετε.

Αυτα σας τα αναφερω ενημερωτικα.

Να εχετε μια υπεροχη μερα.

Μακια


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Ελα βρε Μαριώ!

ο λαιμός μου με πονάει, η φωνή ειναι για hotline ή για νταλικιέρης και το κεφάλι μου είναι συνέχεια βαρυ! γκρ....

Μονοφαγία δεν το λες με την εννοια τρωω μόνο ένα πράγμα, δεν ξέρω πως να το πω. Καταλάβατε πάντως τί κάνω και ότι Δεν είναι κακό, απλά υπολογισμένο.

Εγώ τα μαλλιά μου τα εχω ψιλομακρυά, τα είχα και κοντά πολύ παλιά αλλά δεν μου άρεσαν τελικά ή τουλάχιστον δεν μου αρέσουν για τώρα. Από μεσσαία σε μακρυά παίζω, εχω και τον καλό μου που στάνταρντ με θέλει με μακρύ μαλλί.

;)

Η αλήθεια είναι ότι κι εμένα μου αρέσουν και με βολεύουν γιατί έτσι όπως είναι το κούρεμα (ομολογώ ότι τα καταθέτω καλά στο κούρεμα, αλλά κρατάει η φόρμα) μόνο ενα καλό στέγνωμα χρειαζονται και είναι σουλουπωμένα + θέλω να μπορώ να τα πιάνω αλλιώς με πιάνει υστερία!

μαρηηηη ποιο σινεμα???...σπιτι να πατε!!!....παρε τον καλο σου ενα τηλ....και καντε ''παρεα'' στο σαλονι...στην κουζινα...τελος παντων οπου ποθειτε χα χα χα :tongue::tongue::tongue:

ναι μια χαρα διατροφη κανεις εσυ....εχεις καλη διαιτολογο...δεν ειναι μονοφαγια αυτο που κανεις....μονοφαγια ειναι το εξης:...2 μερες μονο κοτοπουλο....2 μερες μονο φρουτα...2 μερες μονο πατατες τηγανιτες κτλ κτλ....ΜΗΝ το κανει καμια σς αυτο το πραγμα!!!!

καλα κ εγω τωρα ενα μεσαιο εχω και μονιμως πιασμενα τα εχω...εχω να τα αφησω κατω....πολλα χρονια ....αλλα μπριζωθηκα με την ιδεα της Ελλης....ΜΗΝ εκπλαγειτε αν ερθω αλλιως στη συναντηση χαχαχαχαχχαχα...ειναι μη μου τη βαρεσει :tongue:

το καλο κουρεμα παντως ειναι το παν!!! :cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Να αναφερθω::

Παρολο το γουρουνιασμα που εκανα τις προηγουμενες μερες καθως και την απουσια της κοκκιν/τσας, νιωθω "λιγοτερη" και σημερα το πουρνο η ζυγαρια το επιβεβαιωσε. Σας θυμιζω οτι τα κιλα που ανεβοκατεβαινα ολο αυτο το διαστημα ηταν μεταξυ 81,5 ως 84,5. Τον τελευταιο καιρο λοιπον κατεβαινει συστηματικα και τωρα ειμαι 82. Εγω ειμαι υπερευχαριστημενη απο την πορεια μου και χαιρομαι που δεν ανεβαινω παλι στα 90 τοσα.

Συμφωνα με οσα εχω μαθει ολο αυτο τον καιρο και παρακολουθωντας τον οργανισμο μου, εχω συμερανει οτι στο θεμα διατροφης ειμαι ΟΚ (αποδεικνυεται απο το γεγονος οτι δεν παιρνω κιλα) και θα πρεπει να ασκηθω με αεροβια ωστε να λιωσω το επιπλεον αποθηκευμενο λιπος. Εχω προσεξει οτι καθε φορα που λιωνω(ιδρωνω πολυ) στο διαδρομο, η ζυγαρια με ανταμοιβει πλουσιοπαροχα αφιαρωντας μισο ή ενα κιλο.

Το θεμα του κυκλου ειναι η δευτερη φορα που το παθαινω και σιγουρα στη πορεια θα το ερευνησω.

Κλεινοντας σας ευχαριστω για αλλη μια φορα για το ενδιαφερον σας και την συμπαρασταση που μου προσφερετε.

Αυτα σας τα αναφερω ενημερωτικα.

Να εχετε μια υπεροχη μερα.

Μακια

μπραβο ΓΙΩΡΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!....πας πολυ καλα!!!

ομως αυτο το μισο ή ενα κιλο που βλεπεις οτι χανεις...δεν ειναι κιλο....ειναι τα υγρα που εχεις χασει ;)

εφοσον κανεις συστηματικα διαδρομο (αεροβια) θα ζυγιζεσαι μια φορα στις 2 εβδομαδες....ετσι θα βλεπεις τις διαφορες....οχι καναμε σημερα διαδρομο και λιωσαμε ...και παμε στη ζυγαρια....ειναι λαθος το αποτελεσμα ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Μαέστρω καλώς το δέχτηκες το ντοκτόρι Δεσποινα στη Σαλόνικα! Να της δώσεις φιλιά από μένα! Η μελίνα νύφη για τον τζόνι; κούκλα η μελίνα ε;;;;;

Από φώτο που την είδα ναι!!!

Να δούμε πότε θα καταφέρω να τη δω, γιατί μένει και στου διαόλου το κέρατο! :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μΜΗΝ εκπλαγειτε αν ερθω αλλιως στη συναντηση χαχαχαχαχχαχα...ειναι μη μου τη βαρεσει :tongue:

το καλο κουρεμα παντως ειναι το παν!!! :cool:

Καλέ να τα κόψεις!

Ανανεώνεσαι απίστευτα έτσι. Εγώ αλλάζω συνεχώς κουρέματα. Τρίχες είναι, θα μεγαλώσουνε. :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Από φώτο που την είδα ναι!!!

Να δούμε πότε θα καταφέρω να τη δω, γιατί μένει και στου διαόλου το κέρατο! :mrgreen:

κι εγώ από φωτό την έχω δει, κούκλα! κι το μωρό είναι τρομερο!!!!!

Καλέ να τα κόψεις!

Ανανεώνεσαι απίστευτα έτσι. Εγώ αλλάζω συνεχώς κουρέματα. Τρίχες είναι, θα μεγαλώσουνε. :mrgreen:

καλά λες! αυτό έκανα μια εποχή, τώρα δεν θέλω μου αρέσουν έτσι όπως τα έχω

αν δεν χάσω 20 κιλά δεν τα κάνω πιο κοντά!

Link to comment
Share on other sites

Καλέ να τα κόψεις!

Ανανεώνεσαι απίστευτα έτσι. Εγώ αλλάζω συνεχώς κουρέματα. Τρίχες είναι, θα μεγαλώσουνε. :mrgreen:

καλα ναι ...ειναι να το παρω αποφαση...αμα το παρωωωωω :tongue::tongue::tongue:

παντως εγω το μοναδικο σοκ που ειχα παθει οταν τα εκοψα πολυ κοντο...ηταν το χειμωνα....ΤΙ κρυο εφαγα ΔΕΝ λεγεται χαχχαχαχχα :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον σας αφηνωωωω.....πολυ τρεξιμοοοοο

απο σημερα παρακαλω πολυ να με φωναζετε Θαναση....απο το Βεγγος....στο Μαρια δεν απαντω πλεον :tongue:

φιλια πολλααααααααααααα


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον σας αφηνωωωω.....πολυ τρεξιμοοοοο

απο σημερα παρακαλω πολυ να με φωναζετε Θαναση....απο το Βεγγος....στο Μαρια δεν απαντω πλεον :tongue:

φιλια πολλααααααααααααα

bye bye Θ.Β!!!!!:tongue::tongue::D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ζωη βλέπω το τικεράκι σου και γουστάρω!!!! πολύ!!!! :)

Πώς θα γίνει να πείσουμε και την γοργονοαδέρφω σου να παρευρεθει;;;

τί να της τάξουμε;;;:tongue:

για πες τσιπουρικές ημιθεϊκές ιδέες;:D;-)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...