Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Θέλαμε να πάρουμε ένα Toyota Auris κορίτσι, οικογενειακό γιατί σ' αυτό που έχουμε με το ζόρι χωράμε, αλλά το αναβάλαμε. :(

Δεν πειραζειιιιιι!!!!

θα εφαρμόσουμε την τακτική σου και στα αυτοκίνητα!!!:D:D

Toyota-Auris-2-lg.jpg


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημερα γιωργηια, καλημερα μαρακι!

γιωργια, κατι πηρε το ματι μου για το εισιτηριο σου για σταθμο λαρισης κλπ

εγω περναω συχνα απο εκει αλλα ακομα δεν ξερω αν θα ερθω, οποτε...

ποιο ειναι το προβλημα ομως?δεν μπορεις να παρεις το εισιτηριο απο πανω?


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κι εγώ για το μαλλί πάντως! Εμένα μ' αρέσει ν' αλλάζω συχνά το ύψος του μαλλιού, τώρα τα 'κανα καρέ κοντό, σκαφτό από πίσω και λίγο πιο μακρύ μπροστά και ΠΟΛΥ κοντή φράντζα.

:eek::eek::eek:....σαν τα δικά μου !!!!!...περίπου

εγώ θέλω αυτό:

12_inverted-bob-layered-layers-modern-funky-edgy-nyc.jpg

Γειά σου Georgiamami!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

another+coffee+funny.bmp

Τι ωρα θα πας κοπελια σπιτι? Ποτε θα μαγειρεψεις για τον αντρα σου?:tongue:

:tongue::tongue::tongue: δεν θα το σκεφτόμουν αυτό να πω την αλήθεια

σήμερα θα βρεθούμε κατευθείαν στο σινεμά :)

Δεν μπορω να ακολουθησω καποιο σχημα φαγητων. Εχω μπερδεμενα ωραρια γευματων και βασικα μετα απο αυτο που συμβαινει με τον κυκλο μου, δεν ειμαι σε καλη ψυχολογια ωστε να μπω κανονικα σε καλουπια.

Θελω να ξεκουραστω πρωτα απο ολα στο θεμα δουλειας , ερχονται και γιορτες, και σιγα σιγα θα τα χασω. Δε θελω αλλο αγχος γμτ. Για να το πω αλλιως :Δε θελω αλλα βαρη. Ελαφρωστε με!!!!

Θα σου στειλω σε πΜ οταν μπορεσω καποια πραγματα να τα πεις στη διαιτολογΑ σου και ο Θεος βοηθος!!!!

Σε ευχαριστω πολυ για την προθυμια σου.

Χαλαρά πρώτα από όλα! Αλίμονο, το άγχος είναι ότι χειρότερο!!!!!!!!!!

όποτε θέλεις, ότι θέλεις

Τι είναι η μονοφαγία ρε συ Τζώρτζια; Ήθελα και νωρίτερα να το ρωτήσω αλλά δεν προλαβα.

1-2 φορές την εβδομάδα έχω το ίδιο φαγητό μεσημέρι βράδυ (όχι παστίτσια...) βοηθάει στην ενεργοποιηση του μεταβολισμού, αλλά θέλει προσοχή να είναι ισορροπημένο όλο το πρόγραμμα της εβδομάδα κλπ όχι αλλαλουμ

Εγώ ξέρω ότι τρώς συνεχώς το ίδιο φαγητό π.χ κοτόπουλο με σαλάτα πρωί βράδυ χωρίς λάδι και τα ενδιάμεσα δεν τα θυμάμαι.Κοινώς λέγεται χημική δίαιτα.Χάνεις πάρα πολύ γρήγορα αλλά και επίσης τα παίρνεις πάρα πολύ γρήγορα

Δεν είναι αυτό!!!! απαπαπαπαπά! Τουλάχιστον οχι αυτό που κάνω εγώ!

Είναι ιδιαιτέρως ισορροπημένο, συνήθως έχω μια φορά την εβδομάδα σαλάτα + πρωτείνη μεσημέρι βράδυ (σαλάτα + αυγό ή τόνο) και μια φορά την εβδομάδα έχω βραστά λαχανικά ή σούπα (κοτόσουπα ή κρεατόσουπα) μεσημέρι - βράδυ.

Ιδιαιτερα νορμάλ, αλλά χρειάζεται για να κλωτσάει λίγο τον μεταβολισμό.

Ξέρω τί λες το θυμάμαι από κάτι παλιές διαιτες που σου έλεγαν μόνο κοτόπουλο για 2 μέρες κλπ , καμία σχέση αυτά απαγορεύονται! όπως το λες διαλύουν τον μεταβολισμό!

Χαιρόμαι που είσαι καλύτερα! περαστικά σου αλλά κοίτα μην ξεθεωθείς πάλι βρε κοριτσάκι! Εμένα ο λαιμός καλά κρατεί... χάλια ακόμα! Να δω πότε θα μου περάσει!

Καλημέρα Ταρα!!!!!βαζελάκι εγώ, αλλά θα χάσουμε!!

Βαζελάκι κι εσύ καλό μου;;;;!!!!!!!!!!!:D:D:D

Εκει που μένεις δεν σου το είχα! Ευγε!

τί να ΄δω ρε συνάδελφε;;τους άθλιους δημοσιογράφους που έχουμε;;;:confused:

γλυφτρόνια μεγάλα λέμε....κ. υπουργέ μου και κύριε υπουργέ μου!:twisted:

Έβλεπα πώς αντιδρούν στην Ιρλανδία (πολίτες και δημοσιογράφοι) και αναρωτιόμουν ΠΟΤΕ θα ξυπνήσουμε εμείς στο Ελλαδιστάν!:confused:

Οι ιρλανδοί το είπαν ξεκάθαρα!

KISS MY IRISH ARSE! εμεις στηθήκαμε κιόλας.....

Ευχομαι οταν με το καλο φτασεις στην ηλικια μου, να εισαι μια Βλαχοπουλου οπως εγω...!!!:tongue: Χλωμο το κοβω ομως...ερειπιο θα εισαι!!!:twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΠΕΣ ΤΑ!!!!!! που θα μας πει για την ηλικία μας!!!!!!!!

Λετάκι καλές βόλτες!!!!!

Ελίζα τα ολόισια μαλλιά εχουν μπελά αλλά είναι πολύ όμορφα! Με ένα καλό κούρεμα κι αν τα στεγνώνεις ανάποδα με ένα πολύ δυνατό (επαγγελματικό) σεσουαρ θα έχουν τέλειο όγκο και φόρμα!

Ντινάκι είσαι η Μάτα Χαρι της καρδιάς μας!

Σεβούλα καλημέρα!

Βίκυ πως ήταν τα γεννέθλια; Η τούρτα;;;;;

Μαριλίνα έφυγε η πεθερά;;;;;;;;

Αρχηγός, Ελλη;

Σας φιλώ πάω να βάλω κι αλλο καφέ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΑΕΣΤΡΟ απο αυτοκίνητα τέλος δεν αντέχω αλλο το θέμα αυτό όχι άλλα αυτοκίνητα ........................................

ντινο μην ζητήσεις τίποτα άλλο θα κόψω πέρα !! :twisted::twisted::twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γεια mpaaaaaaaaaaaaaaapppppppppppp!!!!!!!!

ακόμη παιδεύεσαι κορίτσι;;;;;

καλημερα Ζωη !!!

ασε.....εχω καψει και το τελευταιο εγκεφαλικο κυτταρο που ειχε απομεινει απο το ντεκαπαζζζζ.....:rolleyes:

εσυ τι κανεις???

Θέλαμε να πάρουμε ένα Toyota Auris κορίτσι, οικογενειακό γιατί σ' αυτό που έχουμε με το ζόρι χωράμε, αλλά το αναβάλαμε. :(

καλημεραααα !!!

θελει πολυ ψαξιμο....ανταλλαγη με το παλιο σε καποια αντιπροσωπεια το εχετε σκεφτει????

Συμφωνώ κι εγώ για το μαλλί πάντως! Εμένα μ' αρέσει ν' αλλάζω συχνά το ύψος του μαλλιού, τώρα τα 'κανα καρέ κοντό, σκαφτό από πίσω και λίγο πιο μακρύ μπροστά και ΠΟΛΥ κοντή φράντζα.

ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩ μαεστρο!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

πριν 8 χρονια το μαλλι μου ηταν μεχρι τη μεση σχεδον....μου τη βαραει λοιπον και παω και το κανω ...αλλα γκαρσον καπως ετσι...και πιο κοντο images?q=tbn:ANd9GcQ5kt1XLk4inSnnPEkqX0mdZoQzRuBXvtryYTUEuS6oRRaP3ry7....χαχαχαχαχαχχαχαχααχα....ΣΟΚ ολοι :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Ζωη !!!

ασε.....εχω καψει και το τελευταιο εγκεφαλικο κυτταρο που ειχε απομεινει απο το ντεκαπαζζζζ.....:rolleyes:

εσυ τι κανεις???

καλημεραααα !!!

θελει πολυ ψαξιμο....ανταλλαγη με το παλιο σε καποια αντιπροσωπεια το εχετε σκεφτει????

ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩ μαεστρο!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

πριν 8 χρονια το μαλλι μου ηταν μεχρι τη μεση σχεδον....μου τη βαραει λοιπον και παω και το κανω ...αλλα γκαρσον καπως ετσι...και πιο κοντο images?q=tbn:ANd9GcQ5kt1XLk4inSnnPEkqX0mdZoQzRuBXvtryYTUEuS6oRRaP3ry7....χαχαχαχαχαχχαχαχααχα....ΣΟΚ ολοι :tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχα!! το εχω κανει ως εξης μάκρη ποιο μάκρη απο τωρα τα μαλλιά μου και τττττττττττττττττττττττττττττττιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

κοντό καρέ και ολο ξυρισμένο μεσα χαχαχαχαχαχα!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Ζωη !!!

ασε.....εχω καψει και το τελευταιο εγκεφαλικο κυτταρο που ειχε απομεινει απο το ντεκαπαζζζζ.....:rolleyes:

εσυ τι κανεις???

Καλάα !!!!!:D:D:D:D

προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη!!!!!;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

καλημερα καλη μας Γιωργια!!!

βρε συ...σε σκεφτομουν...να ξερεις πως ενα μεγαλο ποσοστο που κολλησες στα κιλα ειναι και ο ασττος κυκλος σου!!!....δεν θυμαμαι αν το ειχαμε αναφερει παλια...αλλα να ξερεις οτι παιζει ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΟ ρολλο...πρωτα απο ολα η κατακρατηση!!!....πραγμα που μπορει να σημαινει οτι κολλησες μονο ε κιλα...λιπος εαν εκανες σωστο προγραμμα γυμναστικης...στανταρ εχεις χασει!!!!.....μιλα με το γιατρο σου να βρειτε μια λυση να ρυθμισεις τον κυκλο σου!!!

Καλημερα γιωργηια, καλημερα μαρακι!

γιωργια, κατι πηρε το ματι μου για το εισιτηριο σου για σταθμο λαρισης κλπ

εγω περναω συχνα απο εκει αλλα ακομα δεν ξερω αν θα ερθω, οποτε...

ποιο ειναι το προβλημα ομως?δεν μπορεις να παρεις το εισιτηριο απο πανω?

καλημερα αχιλεα!!!

πως εισαι?

οι φυσιο?

τα διδυμα?

το δοντι?

ο μικρος???

σενα σου χρωσταω κατι απαντησεις....

1) για αυτο που ειναι στο Χαλανδρι και δεν ξερω αν εχει κλεισει....θα σου πω ΣΤΑΝΤΑΡ το Σαββατο που θα παω στα πατρια !!!

2) δουλευω σε μια εταιρια που προμηθευει ατελιε γραφικων τεχνων-εκδοσεις-διαφημιστικες κτλ....υλικα -προγραμματα για μονταζ κτλ-και μηχανηματα ...πχ. για να βγει ενα περιοδικο πρωτα γινεται ενα πρωτο δειγμα πριν παει τυπογραφειο....εεε...εμεις δουλευουμε πανω σε αυτο το πρωτο δειγμα...να ειναι σωστο...(τα χρωματα κλτ....στα λεω πολυ περιληπτικα για να καταλαβεις στο περιπου)....και οταν ειναι σωστο....φευγουν τα αρχεια του και πανε τυπογραφειο για να τυπωθει.....ελπιζω να σε κατατοπισα

Καλημέρα!

another+coffee+funny.bmp

:tongue::tongue::tongue: δεν θα το σκεφτόμουν αυτό να πω την αλήθεια

σήμερα θα βρεθούμε κατευθείαν στο σινεμά

:)

ΣΟΥΠΕΡ !!!...με αρεσουν αυτα τα ραντεβουδακια :D:D:D

καλημεραααααααααααααα

1-2 φορές την εβδομάδα έχω το ίδιο φαγητό μεσημέρι βράδυ (όχι παστίτσια...) βοηθάει στην ενεργοποιηση του μεταβολισμού, αλλά θέλει προσοχή να είναι ισορροπημένο όλο το πρόγραμμα της εβδομάδα κλπ όχι αλλαλουμ

εγω δεν συμωνω...αλλα οι διαιτολογοι σιγουρα ξερουν καλυτερα απο μενα

Δεν είναι αυτό!!!! απαπαπαπαπά! Τουλάχιστον οχι αυτό που κάνω εγώ!

Είναι ιδιαιτέρως ισορροπημένο, συνήθως έχω μια φορά την εβδομάδα σαλάτα + πρωτείνη μεσημέρι βράδυ (σαλάτα + αυγό ή τόνο) και μια φορά την εβδομάδα έχω βραστά λαχανικά ή σούπα (κοτόσουπα ή κρεατόσουπα) μεσημέρι - βράδυ.

αρα αυτο δεν ειναι μονοφαγια???!!!

Ιδιαιτερα νορμάλ, αλλά χρειάζεται για να κλωτσάει λίγο τον μεταβολισμό.

Ξέρω τί λες το θυμάμαι από κάτι παλιές διαιτες που σου έλεγαν μόνο κοτόπουλο για 2 μέρες κλπ , καμία σχέση αυτά απαγορεύονται! όπως το λες διαλύουν τον μεταβολισμό!

Χαιρόμαι που είσαι καλύτερα! περαστικά σου αλλά κοίτα μην ξεθεωθείς πάλι βρε κοριτσάκι! Εμένα ο λαιμός καλά κρατεί... χάλια ακόμα! Να δω πότε θα μου περάσει!

ακομα αρρωστο εισαι???..πφφφ...τι εχεις λαιμο και συναχι???

Οι ιρλανδοί το είπαν ξεκάθαρα!

KISS MY IRISH ARSE! εμεις στηθήκαμε κιόλας.....

εμεις μη δουμε....^&%&%....κατευθειαν να στηθουμε....καλα να παθουμε

Αρχηγός, Ελλη;

Σας φιλώ πάω να βάλω κι αλλο καφέ!

βαλε κ για μενα ενααααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα !!! θελει πολυ ψαξιμο....ανταλλαγη με το παλιο σε καποια αντιπροσωπεια το εχετε σκεφτει????

Το σκεφτήκαμε κορίτσι, αλλά το θέμα είναι ότι ο χάζμπαντ θα 'χει μάλλον μείωση μισθού πάλι, εγώ ΔΕΝ θα 'χω μισθό, οπότε... βάζεις δόσεις; :confused:

Τσιπουραααααααααααα, μόλις με πήρε τηλ η Δέσποινα!!! Κατέφθασε στη Σαλόνικα και χάνεται στους δρόμουςςςςςςςςςς! :lol::lol::lol:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτήκαμε κορίτσι, αλλά το θέμα είναι ότι ο χάζμπαντ θα 'χει μάλλον μείωση μισθού πάλι, εγώ ΔΕΝ θα 'χω μισθό, οπότε... βάζεις δόσεις; :confused:

Τσιπουραααααααααααα, μόλις με πήρε τηλ η Δέσποινα!!! Κατέφθασε στη Σαλόνικα και χάνεται στους δρόμουςςςςςςςςςς! :lol::lol::lol:

οχι σε καμια περιπτωση!!!

προς το παρον μαλλον βολεψου με αυτο που υπαρχει...και εχει ο Θεος!!!

υπαρχουν παντα και οι ευκαιριες ομως ετσι?!....οποτε ματια και αυτια ανοιχτα γιατι μπορει να βρεθει κατι καλο απο εκει που δεν το περιμενεις....;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε Μαριώ!

ο λαιμός μου με πονάει, η φωνή ειναι για hotline ή για νταλικιέρης και το κεφάλι μου είναι συνέχεια βαρυ! γκρ....

Μονοφαγία δεν το λες με την εννοια τρωω μόνο ένα πράγμα, δεν ξέρω πως να το πω. Καταλάβατε πάντως τί κάνω και ότι Δεν είναι κακό, απλά υπολογισμένο.

Εγώ τα μαλλιά μου τα εχω ψιλομακρυά, τα είχα και κοντά πολύ παλιά αλλά δεν μου άρεσαν τελικά ή τουλάχιστον δεν μου αρέσουν για τώρα. Από μεσσαία σε μακρυά παίζω, εχω και τον καλό μου που στάνταρντ με θέλει με μακρύ μαλλί.

;)

Η αλήθεια είναι ότι κι εμένα μου αρέσουν και με βολεύουν γιατί έτσι όπως είναι το κούρεμα (ομολογώ ότι τα καταθέτω καλά στο κούρεμα, αλλά κρατάει η φόρμα) μόνο ενα καλό στέγνωμα χρειαζονται και είναι σουλουπωμένα + θέλω να μπορώ να τα πιάνω αλλιώς με πιάνει υστερία!

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε Μαριώ!

ο λαιμός μου με πονάει, η φωνή ειναι για hotline ή για νταλικιέρης και το κεφάλι μου είναι συνέχεια βαρυ! γκρ....

Μονοφαγία δεν το λες με την εννοια τρωω μόνο ένα πράγμα, δεν ξέρω πως να το πω. Καταλάβατε πάντως τί κάνω και ότι Δεν είναι κακό, απλά υπολογισμένο.

Εγώ τα μαλλιά μου τα εχω ψιλομακρυά, τα είχα και κοντά πολύ παλιά αλλά δεν μου άρεσαν τελικά ή τουλάχιστον δεν μου αρέσουν για τώρα. Από μεσσαία σε μακρυά παίζω, εχω και τον καλό μου που στάνταρντ με θέλει με μακρύ μαλλί.

;)

Η αλήθεια είναι ότι κι εμένα μου αρέσουν και με βολεύουν γιατί έτσι όπως είναι το κούρεμα (ομολογώ ότι τα καταθέτω καλά στο κούρεμα, αλλά κρατάει η φόρμα) μόνο ενα καλό στέγνωμα χρειαζονται και είναι σουλουπωμένα + θέλω να μπορώ να τα πιάνω αλλιώς με πιάνει υστερία!

Μαέστρω καλώς το δέχτηκες το ντοκτόρι Δεσποινα στη Σαλόνικα! Να της δώσεις φιλιά από μένα! Η μελίνα νύφη για τον τζόνι; κούκλα η μελίνα ε;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...