Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Έβλεπα πώς αντιδρούν στην Ιρλανδία (πολίτες και δημοσιογράφοι) και αναρωτιόμουν ΠΟΤΕ θα ξυπνήσουμε εμείς στο Ελλαδιστάν!:confused:

ΔΙΚΙΟ ΒΟΥΝΟ έχεις! Να σου πω όμως και κάτι άλλο; Και στην Ιρλανδία θα τον φάνε στη μάπα τον προϋπολογισμό του αίσχους όμως. Εκτός αν βγούνε στους δρόμους και τα σπάσουν όλα. :mad:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

α ωραια, και την αλλη εβδομαδα ενδοκρινολογο να κανω και εξετασεις θυροειδη

τέτοιες πρέπει να κάνω και εγώ προληπτικά, αλλά έχουμε κληρονομικότητα (όλο το σόι της μάνας μου)!...τις έχω προστοπαρόν αναβάλλει για το νέο έτος!..


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Xμμ, σωστά, όλο ξεχνάω ότι ΔΕΝ είμαστε και συνομίληκες! :twisted::tongue:

Ευχομαι οταν με το καλο φτασεις στην ηλικια μου, να εισαι μια Βλαχοπουλου οπως εγω...!!!:tongue: Χλωμο το κοβω ομως...ερειπιο θα εισαι!!!:twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΚΙΟ ΒΟΥΝΟ έχεις! Να σου πω όμως και κάτι άλλο; Και στην Ιρλανδία θα τον φάνε στη μάπα τον προϋπολογισμό του αίσχους όμως. Εκτός αν βγούνε στους δρόμους και τα σπάσουν όλα. :mad:

...μα σε λίγο - που δεν θα χουμε δεκάρα τσακιστή, τί θα γίνει νομίζεις;-...

εγώ νομίζω ότι μία σπίθα χρειάζεται, ένα τσαφ!

και ιστορικά να το δεις...οι μεγάλες εξεγέρσεις-αντιαδράσεις..από μία σπίθα ξεκίνησαν!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι οταν με το καλο φτασεις στην ηλικια μου, να εισαι μια Βλαχοπουλου οπως εγω...!!!:tongue: Χλωμο το κοβω ομως...ερειπιο θα εισαι!!!:twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Με τον καλό λόγο στο στόμα, όπως πάντα! :mrgreen:

Καλημέρα κ. Βλαχοπούλου.

...μα σε λίγο - που δεν θα χουμε δεκάρα τσακιστή, τί θα γίνει νομίζεις;-...

εγώ νομίζω ότι μία σπίθα χρειάζεται, ένα τσαφ!

και ιστορικά να το δεις...οι μεγάλες εξεγέρσεις-αντιαδράσεις..από μία σπίθα ξεκίνησαν!

Χμμ, τα δικά μας κακομαθημένα ξέρεις τι είναι πιο πιθανόν να κάνουν; Να τρέξουν στη μαμά και τον μπαμπά, παρά να βγουν στους δρόμους. :rolleyes:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χμμ, τα δικά μας κακομαθημένα ξέρεις τι είναι πιο πιθανόν να κάνουν; Να τρέξουν στη μαμά και τον μπαμπά, παρά να βγουν στους δρόμους. :rolleyes:

ναι...χμμ...η μαμά και ο μπαμπάς όμως που δεν πληρώνονται (καλή ώρα όπως εμείς)..ή που είναι συνταξιούχοι με κουτσουρεμένη σύνταξη, ή δημόσιοι υπάλληλοι με κομμένα επιδόματα...δεν θα έχουν πλέον το περιθώριο να συντηρήσουν το άνεργο παιδί τους...

οποτε τα περιθώρια στενεύουν...και στενεύουν για όλους!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

οποτε τα περιθώρια στενεύουν...και στενεύουν για όλους!

Θα το μάθουμε κορίτσι, εδώ είμαστε και θα δούμε.

Αααααααααααααχ, κοιτάω το μοντέλο που 'θελα να πάρω (τουτου) στο δρόμο και μου κακοφαίνεταιιιιιιιιι!

Άτιμη κενωνία. :roll:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ γοργονια!!! :mrgreen:

ΟΚ...δεν ας προλαβαινω λέμε!!!

Επιγραμματικα ....περαστικα σ όσες ειναι αρρωστες....Λιτσακι μηπως να καθοσουν 2 μερες σπιτι να συνελθεις??? ;)

γενικα οι ιωσεις κανουν ΠΑΡΤΥ λογω καιρου..Νοεμβρης και 20 C :confused:

Ελλη μου ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩ τρελα το μαλλι !!! ΚΑΝΤΟ !!!...και στη τελικη ευκαιρια ειναι να αφιερωνεις καθημερινα 10 λεπτα και για την Ελλη ;)

ασε που και μερες που δεν μπορεις να τα φτιαχνεις...υπαρχει η λυση του τζελ,images?q=tbn:ANd9GcRnVJ55hmkSVORjVkBHL-rcnr_AEWWYkcPhydreydJuGrfYxO3ZiA του κεριου....της στεκας ή λαστιχο κτλ...

εγω ακομα παιδευομαι....βρηκα μια προσωρινη λυση....αλλα το θεμα ακομα δεν εχει τελειωσει.....

ελπιζω να σας διαβασω και να απαντησω αν εχει προκυψει κατι :wink:

φιλια στα μουτρα σας

μουτς


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα το μάθουμε κορίτσι, εδώ είμαστε και θα δούμε.

Αααααααααααααχ, κοιτάω το μοντέλο που 'θελα να πάρω (τουτου) στο δρόμο και μου κακοφαίνεταιιιιιιιιι!

Άτιμη κενωνία. :roll:

αχχχχ....τί είπες τώρααα;;;;;;:tongue:τί αυτοκίνητο θέλεις;

εγώ μία lancia ypsilon!

lancia-ypsilon-3.jpg


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

τί να ΄δω ρε συνάδελφε;;τους άθλιους δημοσιογράφους που έχουμε;;;:confused:

γλυφτρόνια μεγάλα λέμε....κ. υπουργέ μου και κύριε υπουργέ μου!:twisted:

Έβλεπα πώς αντιδρούν στην Ιρλανδία (πολίτες και δημοσιογράφοι) και αναρωτιόμουν ΠΟΤΕ θα ξυπνήσουμε εμείς στο Ελλαδιστάν!:confused:

Μαλλον ποτέ...:roll:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συμφωνώ κι εγώ για το μαλλί πάντως! Εμένα μ' αρέσει ν' αλλάζω συχνά το ύψος του μαλλιού, τώρα τα 'κανα καρέ κοντό, σκαφτό από πίσω και λίγο πιο μακρύ μπροστά και ΠΟΛΥ κοντή φράντζα.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...