Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

asymmetrical_bob.jpg

Κοριτσάκια πείτε γνώμη.....θέλω ν΄αλλάξω τα μαλλιά μου τα΄χω σκυλοβαρεθεί και σκέφτομαι σοβαρά αυτή την κουπ...βέβαια, θα τη φανταστείτε στο εντελώς μελαχροινό της....κι επίσης δεν ξέρω κατά πόσο θα μου είναι εύκολο να τα φορμάρω μόνη μου.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

να χαίρεσαι τον Αλέξανδρο. να είναι γερός, ευτυχισμένος και να ζήσει πολλά πολλά χρόνια, να τον καμαρώνεις!
asymmetrical_bob.jpg

Κοριτσάκια πείτε γνώμη.....θέλω ν΄αλλάξω τα μαλλιά μου τα΄χω σκυλοβαρεθεί και σκέφτομαι σοβαρά αυτή την κουπ...βέβαια, θα τη φανταστείτε στο εντελώς μελαχροινό της....κι επίσης δεν ξέρω κατά πόσο θα μου είναι εύκολο να τα φορμάρω μόνη μου.......

ωραιο ειναι αλλα σκεψου αν μπορεις ....μετα να το κανεις ...μονη σου.....βρες κατι πιο αναλαφρο...σε αυτο το στυλ!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

asymmetrical_bob.jpg

Κοριτσάκια πείτε γνώμη.....θέλω ν΄αλλάξω τα μαλλιά μου τα΄χω σκυλοβαρεθεί και σκέφτομαι σοβαρά αυτή την κουπ...βέβαια, θα τη φανταστείτε στο εντελώς μελαχροινό της....κι επίσης δεν ξέρω κατά πόσο θα μου είναι εύκολο να τα φορμάρω μόνη μου.......

Με αρέσει αλλά νομίζω ότι θα θέλουν συνέχεια φτιάξιμο.... και κούρεμα για να είναι ωραία.

Link to comment
Share on other sites

Μιααααααααααααμ!

Τώρα, εγώ φταίω;;;!!!

Αν κι εγώ - λόγω γνώσεων ψυχολογίας - ΟΧΙ, ΟΧΙ, δεν ενοχλούμαι καθόλου! :tongue:

:tongue::tongue::tongue:

Κάνω σεμινάριο για να ΜΑΘΩ να διδάσκω κοπελιά, έχω δρόμο ακόμα. Και θα 'χω και τις βοηθούς μου εδώ μέσα! (τη ΖΩΗ δηλαδή, γιατί η Τσιπούρα μάλλον κόβεται :tongue:)

Που θα το κανεις? Εχω κανει το Teachers' Training Course στο Brittish Council.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

asymmetrical_bob.jpg

Κοριτσάκια πείτε γνώμη.....θέλω ν΄αλλάξω τα μαλλιά μου τα΄χω σκυλοβαρεθεί και σκέφτομαι σοβαρά αυτή την κουπ...βέβαια, θα τη φανταστείτε στο εντελώς μελαχροινό της....κι επίσης δεν ξέρω κατά πόσο θα μου είναι εύκολο να τα φορμάρω μόνη μου.......

ελλη μου καλησπερα...εγω δεν ειμαι του τοσο κοντου μαλλιου...μου αρεσει το μακρυ μαλλι στη γυναικα...

επειδη σε εχω δει απο κοντα πιστευω οτι ενα μακρυ καρε θα σου πηγαινε πολυ...ειναι πολυ σικατο ειδικα στις αδυνατες γυναικες οπως εσυ...εμενα ας πουμε με τιποτα δεν θα μου πηγαινε με τοσο βουβαλοκεφαλι...ενω σε σενα πιστευω οτι θα πηγαινε...τωρα εαν νομιζεις οτι σου αρεσει το τοσο κοντο εγω παω πασω αλλα μαλλον θα θελει πολυ δουλεια για να το φτιαχνεις καθημερινα...εκτος αν πιανει το χερι σου (γιατι εγω ειμαι και σε αυτο αχρηστη...ενα στεγμωμα μονο κανω...)

ευχομαι να αποφασισεις και να καταληξεις σε αυτο που θα σε κανει να νιωσεις υποεροχη και ανανεωμενη και φυσικα σεξυ...

τα υπολοιπα γοργονακια ολα καλα????


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ελιζακι!!!

μολις τελειωσα το ταισμα και χαζευω στον ιντερνετ!!εσυ καλα???

γεια σου λετα...και εγω μολις τελειωσα με τα μπανια των παιδιων και το δικο μου...τα εβαλα για υπνο και ειπα να χαζεψω λιγο μεχρι να ερθει ο χαζμπαντ (σε λιγο δηλαδη) να κανει καταληψη στο πισι...

κατα τα αλλα καλαααααααα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

λέτα το κοντό, συμφωνώ με την ελίζα, ταιριάζει σε αδύνατα πρόσωπα.

κατά τα άλλα είναι τέλεια η κουπ, και σε μελαχρινό.

κι εγώ ζηλεύω τα μακριά μαλλιά. μια ζωή κοντά ή μεσαίο καρέ τα είχα, γιατί η τρίχα μου είναι αδύνατη και τα μαλλάκια λίγα λόγω κληρονομικότητας.

ενώ η αδερφή μου πάντα μακριά, πάντα πλούσια μαλλιά. ό,τι ήθελε τα έκανε.

σνιφ.

κι εγώ χαζεύω εδώ γύρω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λέτα το κοντό, συμφωνώ με την ελίζα, ταιριάζει σε αδύνατα πρόσωπα.

κατά τα άλλα είναι τέλεια η κουπ, και σε μελαχρινό.

κι εγώ ζηλεύω τα μακριά μαλλιά. μια ζωή κοντά ή μεσαίο καρέ τα είχα, γιατί η τρίχα μου είναι αδύνατη και τα μαλλάκια λίγα λόγω κληρονομικότητας.

ενώ η αδερφή μου πάντα μακριά, πάντα πλούσια μαλλιά. ό,τι ήθελε τα έκανε.

σνιφ.

κι εγώ χαζεύω εδώ γύρω.

εγω εχω αρκετα μακρυα μαλλια δεν μπορω να πω αλλα ειναι τοοοοσο ισια που δεν το βαζετε με το μυαλο σας...πρασα...και εχω πολυ λεπτη τριχα και δεν μπορω να κανω τιποτα...δεν κραταει κανενα χτενισμα εκτος αν ριξει η κομμωτρια ολη τη λακ του εμποριου...

εγω τωρα θα τον κανω μπανιο!!!

και μετα θα ασχοληθω και λιγο με τον αντρουλη...:oops::oops::oops::oops:

απαραιτητα με τον αντρουλη λετα...δεν κανει να τον αφηνουμε ετσι :oops::oops::oops::oops:...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονες!!!

γραφω με μωρο αγκαλια και απανταω μονο στη θηλαζουσα μαμα.

κι εγω θηλαζω και κανω διαιτα θηλασμου με διαιτολογο. εαν θες στειλε μου με πμ το μεηλ σου να στη στειλω να παρεις μια ιδεα. να σημειωσω οτι θελω να χασω αλλα 18 κιλα.

Σου έστειλα το μέηλ μου με πμ

Σε ευχαριστώ περιμένω με αγωνία την διατροφή θηλασμού !!! ;)


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

Που θα το κανεις? Εχω κανει το Teachers' Training Course στο Brittish Council.

Α, εσύ έκανες το ακριβό κοπελιά!!! :tongue:

Το κάνω ήδη, στη μέση είμαι, δύο 4μερα, παρατήρηση σε τάξη, σχέδιο και διδασκαλία δοκιμαστική σε τάξη και τελική εργασία, σχέδια μαθημάτων δηλαδή.

Στο ACT το κάνω (American College of Thessaloniki) που είναι του Αμερικάνικου Ανατολια, αν το 'χεις ακουστά, το αμερικάνικο σχολείο εδώ στη Σαλόνικα.

Του βρετανικού πάντως είχα ακούσει ότι έχει κάνα 2χίλιαρο!!!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...