Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Να κεράσεις γιατί να μην κεράσεις;;;; έτσι που το έχουμε κάνει εδώ μέσα.....

pig.jpg

Να τον χαίρεσαι τον γιόκα σου και πάλι βικούλα!

Αρχηγέ μία είναι η λύση! Να το τάξεις το πρόβλημα! Εγώ πριν χρόνια έταξα τον πλόττερ κι έφτιαξε! αχαχαχχαααααααα

ορίστε:

b98385.jpg

Ε κι εσυ τρελή άφησες τον Σακη για να μπλέκεις με ράφια και κωδικούς! τρελή ε τρελή!!!!!! <3

Λέτα νομίζω ότι δεν είναι διαιτητικά τα γεμιστά κολοκυθάκια... αν φας φάτα στεγνά χωρίς αυγολέμονα κλπ... και χωρίς ψωμί!

Σεβούλα θα μας έρθεις στη συνάντηση;;;;;;!!!!!!!! μονΔέλο βλέπω εγινες κι εσύ! παπαπαπαπαπαπαααα δεν παλεύεστε εδώ μέσα :tongue:

μωρε λες να με σωσει ενα Ταμα???...μαλλον πολλαπλα ευχελαια χρειαζομαι :tongue::tongue::tongue:

λες να γυρσω στον σακη?....εντελως περιστασιακο ομως...δεν βολευει την τσεπη μου :tongue::tongue::tongue:......όποτε πετυχαινω ομως κατι καλο δεν το αφηνω ;)

λεττα συμφωνω με τσιπουρα....και να συμπληρωσω....ασε τους αλλους να φανε τα κολοκυθια και εσυ βγαλε κανα κοτοπουλακι , μπιφτεκι κτλ να ψησεις με μια σαλατα !!!

:confused:.....γιΑ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΜΙΛΑς;;;να του βαλω μπιρα .....στο νερο;;;και να το βρασω;;:D

εδω επρεπε να ηταν η Ελλη ή η Γιωργια....εγω ΔΕΝ....:tongue::tongue::tongue:

γοργονογουρουνακια εχουμε καταντησει η αληθεια ειναι ...και ερχονται και γιορτες ...αλοιμονο μας!!!!!

αλλα τελικα θα συμφωνησω με τη μαεστρια μας οτι το οφθαλμολουτρο ....βοηθαει οποτε!!!!!.........καλα παμε!!!!χαχα!!!

αν μενουμε στο οφθαλμολουτρο...εχει καλως...αλλιωςςςςς????....:tongue::tongue::tongue:

εγώ έχω κολλήσει στην καρέκλα του γραφείου.:(

αλλά όταν είμαι σπίτι τρέχω πίσω από την Χρύσπα και ισορροπώ την κατάσταση. αλλιώς ο κ λος μου θα είχε πάρει το σχήμα της καρέκλας. ;)

δεν περπατάει, τρέχει σαν πιγκουινάκι, χάππυ φητ!:D

δεν κατάλαβα τί ακριβώς διδάσκεις. άλλαξες δουλειά;:confused:

γιατί δεν λες μανάρι μου τα κιλάκια σου;:-P εγώ είχα φτάσει τα 90 και είμαι και κοντούλα, 1.60. εσύ αν θυμάμαι καλά είσαι ψηλή. τί σκας!;):D

καλως το κοριτσι μας!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

εγώ έχω κολλήσει στην καρέκλα του γραφείου.:(

αλλά όταν είμαι σπίτι τρέχω πίσω από την Χρύσπα και ισορροπώ την κατάσταση. αλλιώς ο κ λος μου θα είχε πάρει το σχήμα της καρέκλας. ;)

δεν περπατάει, τρέχει σαν πιγκουινάκι, χάππυ φητ!:D

δεν κατάλαβα τί ακριβώς διδάσκεις. άλλαξες δουλειά;:confused:

γιατί δεν λες μανάρι μου τα κιλάκια σου;:-P εγώ είχα φτάσει τα 90 και είμαι και κοντούλα, 1.60. εσύ αν θυμάμαι καλά είσαι ψηλή. τί σκας!;):D

Γεια sevoula!!!!!!

στόλισες χριστουγεννιάτικα;;;;;):D

κάπου σε είχα πετύχει στο parents-χριστούγεννα κλπ κλπ


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

για ρίξε μια ματιά εδώ:

http://www.esl-lab.com/vocab/v-travel.htm#practice

Eίσαι ΗΜΙΘΕΑ αληθινή!

Τελικά βρήκα δικά μου, αλλά χρήσιμο το σάιτ, ευχαριστώ. :D

γοργονογουρουνακια εχουμε καταντησει η αληθεια ειναι ...και ερχονται και γιορτες ...αλοιμονο μας!!!!!

αλλα τελικα θα συμφωνησω με τη μαεστρια μας οτι το οφθαλμολουτρο ....βοηθαει οποτε!!!!!.........καλα παμε!!!!χαχα!!!

ΧΑ! Το είπα εγώ ότι είναι μέθοδος ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ! :twisted:

βάλε τους διάλογο σε εστιατόριο να μιλάει ο σερβιτόρος κι εκεινοι να συμπληρώνουν τα λόγια του πελάτη ή αντίστροφα. Το εφαρμόζεις και σε αλλα θέματα. Επίσης παλουκάκι είναι να βρούνε συνώνυμα - αντώνυμα.

ΔΕΝ το 'χεις πιάσει το νόημα σίστερ και τώρα δεν προλαβαίνω να σε κατατοπίσω κιόλας. :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

γειά σου Λέτα.

να φας. τί ψυχή έχουν τα γεμιστά! φάε και το περίβλημα, ντομάτα ή πιπεριές. και φάε και σαλάτα να τα κάψεις. όχι ψωμάκι όμως!

ααα κι ελάχιστο τυράκι φέτα. επιτρέπεται! μη σου πω επιβάλλεται!;)

:oops::oops::-P

σκεφτόμουν γεμιστες πιπεριές, από την πείνα το καημένο διαβάζω ότι σκέφτομαι, εξ ου και η λαλακία που έγραψα νωρίτερα.

σόρρυ, γοργόνες.

αν δεν έχεις μπεσαμέλ ή σάλτσα, μια χαρά διαιτητικό φαγητό είναι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια sevoula!!!!!!

στόλισες χριστουγεννιάτικα;;;;;):D

κάπου σε είχα πετύχει στο parents-χριστούγεννα κλπ κλπ

όχι ακόμα. έκανα γενική το προηγούμενο ΣΚ .αυτό το ΣΚ, αν μου κρατήσει την Χρύσπα ο συζυγάτος, θα το στολίσω.:D

πείτε νέα σας.

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια πολυ πεινα εχω σημερα!!θελω τοσο πολυ να τρεξω στο ψυγειο να φαω οτι εχω πραγματικα...

λετταααααααααααααα SOS...πηγαινε αμεσως και πιες 2 ποτηρια ΝΕΡΟ !!!!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

λετταααααααααααααα SOS...πηγαινε αμεσως και πιες 2 ποτηρια ΝΕΡΟ !!!!!!

chief αυτο εκανα και μου κοπηκε λιγο η ορεξη!!!το θυμηθηκα που το ειχες πει την προηγουμενη φορα...

ειμαι καλη μαθητρια τελικα.....

θα παρω αυτοκολλητακι????:tongue::tongue::tongue::tongue:


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

όχι ακόμα. έκανα γενική το προηγούμενο ΣΚ .αυτό το ΣΚ, αν μου κρατήσει την Χρύσπα ο συζυγάτος, θα το στολίσω.:D

πείτε νέα σας.

εεε..τα γνωστά!....

καλοπληρωνόμαστε στην ώρα μας -γι αυτό και δουλεύουμε παααρα πολύ:tongue:;):D:oops:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λετταααααααααααααα SOS...πηγαινε αμεσως και πιες 2 ποτηρια ΝΕΡΟ !!!!!!

ΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧα!

Αυτό στ' αγγλικά (έτσι, για να μαθαίνετε) το λένε Intervention!

Καλέ, πως το 'χω έτσι το δασκαλικό λέμε;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

εεε..τα γνωστά!....

καλοπληρωνόμαστε στην ώρα μας -γι αυτό και δουλεύουμε παααρα πολύ:tongue:;):D:oops:

Έτσι, έτσι, κι εγώ ακριβώς η ίδια περίπτωση! :tongue:

chief αυτο εκανα και μου κοπηκε λιγο η ορεξη!!!το θυμηθηκα που το ειχες πει την προηγουμενη φορα...

ειμαι καλη μαθητρια τελικα.....

θα παρω αυτοκολλητακι????:tongue::tongue::tongue::tongue:

Θέλεις κι εσύ;;; Αχ, τα καλά κορίτσια θέλουν ανταμοιβή για τους κόπους τους!

glitter-star.gif


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια πολυ πεινα εχω σημερα!!θελω τοσο πολυ να τρεξω στο ψυγειο να φαω οτι εχω πραγματικα...

Ακου Λέτα, αν πεινάς πολύ άσε τα κολοκυθάκια κλπ και κάνε μια τεράστια σαλάτα με βραστά λαχανικά να χορτάσεις σωματικά και ψυχολογικά! Καντο και θα με θυμηθεις!

Κάνω σεμινάριο για να ΜΑΘΩ να διδάσκω κοπελιά, έχω δρόμο ακόμα. Και θα 'χω και τις βοηθούς μου εδώ μέσα! (τη ΖΩΗ δηλαδή, γιατί η Τσιπούρα μάλλον κόβεται :tongue:)

Δεν με νοιάζει γιατί έχω να κοιτάξω την καριέρα μου σαν μονΔελο έτσι κι αλλιώς

img.asp?key=reversy%20percy%202%20pig

Link to comment
Share on other sites

Κάνω σεμινάριο για να ΜΑΘΩ να διδάσκω κοπελιά, έχω δρόμο ακόμα. Και θα 'χω και τις βοηθούς μου εδώ μέσα! (τη ΖΩΗ δηλαδή, γιατί η Τσιπούρα μάλλον κόβεται :tongue:)

και παράλληλα δουλεύεις; μωρέ μπράβο!:eek:

εγώ αγγλικά λόουερ και πολύ μου είναι με 4,5 μήνες.;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...