Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

βάλε κάτι σαν ακροστιχίδα να ενώσουν τα σχετικά τύπου:

passport - airport, lobby - hotel

δεν ξέρω σε ποιο επίπεδο αναφέρεσαι βέβαια

και ένα fill the gaps???? εμένα μου άρεσε αυτό (μπορείς να τους γράψεις κάτω τις λέξεις ανακατεμένες ή όχι... )

είμαι στο κλιμα ή μπα;;;;;

Είσαι, αλλά μιλάμε για υψηλότερο επίπεδο.

Βρήκα μια άσκηση, τους βάζω προτάσεις και κενό εκεί που μπαίνει το επίθετο (επειδή τονίζω ότι χρησιμοποιούνται πολλά επίθετα στην περιγραφή τόπων, κλπ), ώστε να συμπληρώσουν το επίθετο!

Καμιά ακόμα ιδέα;;; Όχι μόνο για τύπο άσκησης, αλλά και για ΤΙ θα μαθαίνουν!

Σκέψου επίπεδο Lower!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

σωστηηηηηηηηηηηηηη :D:D:D και να του παμε τα σωστα 28112 6 τεμαχια....αφου πρωτα ομως γινει η αλλη αλλαγη με την Ιμακο.....ασεεεεεε σου λεωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :confused::confused::confused:....αλλα και παλι τα νουμερα δεν βγαινουν....τουτεστιν πρεπει να βρω και σε ποιον αλλο πελατη εχει γινει το λαθος και δεν το εχει παρει χαμπαρι.....εχμμμμ....πρεπει να ψαξω τουλαχιστον σε 278 πελατες....:mad::-x:-x...και να μπορεσω να συννενοηθω ετσι???/.....κοριτσια ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

χμμμμμ 278 εεε:shock::shock::shock::shock:....

καλά, φαντάζομαι δεν θα τους πάρεις και τους 278 τηλέφωνο εεεε;;;;;

θα τους στείλεις ένα ωραιότατο email του στυλ ..έχουμε διαπιστώσει κάποια λάθη στις αποστολές-παρακαλώ ελέγξε και ενημερώστε μας, αλλιώς αγνοήστε το μήνυμα!;)....

και μετά θα με πάρεις για βοηθό σου!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα....έρχομαι!:tongue:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

βρε να σας κερασω για το γιο μου θελω!!!!χαχα!!!

λετακι γιατι να μη φας παιδι μου κολοκυθακια....με τι τα εχεις γεμισει;;

εγω την πατησα με το μοσχαρακι .....δε μου βραζει!!!!

τωρα να δω τι θα φανε τα καμαρια μου......

μπαπακι μου ποιος σε στεναχωρησε;;;;γιατι εισαι στα down σου;;;;

αντε 18 μερουλες ακομα!!!χαχα!!!!για ναδουμε φατσουλες!!!

εεεεεεεεεεεεεεε!! λίγη μπύρα κάλε και θα δεις !!! οχι πολυ ομως!!!

Link to comment
Share on other sites

βάλε κάτι σαν ακροστιχίδα να ενώσουν τα σχετικά τύπου:

passport - airport, lobby - hotel

δεν ξέρω σε ποιο επίπεδο αναφέρεσαι βέβαια

και ένα fill the gaps???? εμένα μου άρεσε αυτό (μπορείς να τους γράψεις κάτω τις λέξεις ανακατεμένες ή όχι... )

είμαι στο κλιμα ή μπα;;;;;

TeacherPig.jpg

χαχαχαχαχχαχαχαχχαχα....ελιωσαααα με τη φωτο !!! χαχαχαχχαχαχαχαχα :tongue::tongue::tongue:....α ρε τσιπουρα ΘΕΑΑΑΑΑ!!!!!

χμμμμμ 278 εεε:shock::shock::shock::shock:....

καλά, φαντάζομαι δεν θα τους πάρεις και τους 278 τηλέφωνο εεεε;;;;;

θα τους στείλεις ένα ωραιότατο email του στυλ ..έχουμε διαπιστώσει κάποια λάθη στις αποστολές-παρακαλώ ελέγξε και ενημερώστε μας, αλλιώς αγνοήστε το μήνυμα!;)....

και μετά θα με πάρεις για βοηθό σου!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα....έρχομαι!:tongue:

ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ !!! :D:D:D

εχμμμμ ναι αυτο εχει γινει απο χθες...αλλα οπως καταλαβαινεις ολοι με εχουν συνδεσει .....η λογικη λεει οτι θα παω συμφωνα με τις τελευταιες παραγγελιες....αλλα ποιος μου λεει εμενα οτι δεν εχει γινει το πρωτο λαθος 3 μηνες πριν οεο?????.....καλο???


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

index.php?option=com_joomgallery&func=watermark&catid=2&id=103&Itemid=145κοριτσια ...σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας και ........δε γινετε να μη κερασω μια τουρτιτσα.....!!!!!

Να κεράσεις γιατί να μην κεράσεις;;;; έτσι που το έχουμε κάνει εδώ μέσα.....

pig.jpg

Να τον χαίρεσαι τον γιόκα σου και πάλι βικούλα!

Αρχηγέ μία είναι η λύση! Να το τάξεις το πρόβλημα! Εγώ πριν χρόνια έταξα τον πλόττερ κι έφτιαξε! αχαχαχχαααααααα

ορίστε:

b98385.jpg

Ε κι εσυ τρελή άφησες τον Σακη για να μπλέκεις με ράφια και κωδικούς! τρελή ε τρελή!!!!!! <3

Λέτα νομίζω ότι δεν είναι διαιτητικά τα γεμιστά κολοκυθάκια... αν φας φάτα στεγνά χωρίς αυγολέμονα κλπ... και χωρίς ψωμί!

Σεβούλα θα μας έρθεις στη συνάντηση;;;;;;!!!!!!!! μονΔέλο βλέπω εγινες κι εσύ! παπαπαπαπαπαπαααα δεν παλεύεστε εδώ μέσα :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εεεεεεεεεεεεεεε!! λίγη μπύρα κάλε και θα δεις !!! οχι πολυ ομως!!!

:confused:.....γιΑ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΜΙΛΑς;;;να του βαλω μπιρα .....στο νερο;;;και να το βρασω;;:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Να κεράσεις γιατί να μην κεράσεις;;;; έτσι που το έχουμε κάνει εδώ μέσα.....

pig.jpg

Να τον χαίρεσαι τον γιόκα σου και πάλι βικούλα!

Αρχηγέ μία είναι η λύση! Να το τάξεις το πρόβλημα! Εγώ πριν χρόνια έταξα τον πλόττερ κι έφτιαξε! αχαχαχχαααααααα

ορίστε:

b98385.jpg

Ε κι εσυ τρελή άφησες τον Σακη για να μπλέκεις με ράφια και κωδικούς! τρελή ε τρελή!!!!!! <3

Λέτα νομίζω ότι δεν είναι διαιτητικά τα γεμιστά κολοκυθάκια... αν φας φάτα στεγνά χωρίς αυγολέμονα κλπ... και χωρίς ψωμί!

Σεβούλα θα μας έρθεις στη συνάντηση;;;;;;!!!!!!!! μονΔέλο βλέπω εγινες κι εσύ! παπαπαπαπαπαπαααα δεν παλεύεστε εδώ μέσα :tongue:

γοργονογουρουνακια εχουμε καταντησει η αληθεια ειναι ...και ερχονται και γιορτες ...αλοιμονο μας!!!!!

αλλα τελικα θα συμφωνησω με τη μαεστρια μας οτι το οφθαλμολουτρο ....βοηθαει οποτε!!!!!.........καλα παμε!!!!χαχα!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι κορίτσι, στο τρέξιμο, όπως πάντα! :) Εσύ;

εγώ έχω κολλήσει στην καρέκλα του γραφείου.:(

αλλά όταν είμαι σπίτι τρέχω πίσω από την Χρύσπα και ισορροπώ την κατάσταση. αλλιώς ο κ λος μου θα είχε πάρει το σχήμα της καρέκλας. ;)

δεν περπατάει, τρέχει σαν πιγκουινάκι, χάππυ φητ!:D

δεν κατάλαβα τί ακριβώς διδάσκεις. άλλαξες δουλειά;:confused:

γιατί δεν λες μανάρι μου τα κιλάκια σου;:-P εγώ είχα φτάσει τα 90 και είμαι και κοντούλα, 1.60. εσύ αν θυμάμαι καλά είσαι ψηλή. τί σκας!;):D

Link to comment
Share on other sites

index.php?option=com_joomgallery&func=watermark&catid=2&id=103&Itemid=145κοριτσια ...σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας και ........δε γινετε να μη κερασω μια τουρτιτσα.....!!!!!

να χαίρεσαι τον Αλέξανδρο. να είναι γερός, ευτυχισμένος και να ζήσει πολλά πολλά χρόνια, να τον καμαρώνεις!

Link to comment
Share on other sites

Είσαι, αλλά μιλάμε για υψηλότερο επίπεδο.

Βρήκα μια άσκηση, τους βάζω προτάσεις και κενό εκεί που μπαίνει το επίθετο (επειδή τονίζω ότι χρησιμοποιούνται πολλά επίθετα στην περιγραφή τόπων, κλπ), ώστε να συμπληρώσουν το επίθετο!

Καμιά ακόμα ιδέα;;; Όχι μόνο για τύπο άσκησης, αλλά και για ΤΙ θα μαθαίνουν!

Σκέψου επίπεδο Lower!

για ρίξε μια ματιά εδώ:

http://www.esl-lab.com/vocab/v-travel.htm#practice

ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ !!! :D:D:D

εχμμμμ ναι αυτο εχει γινει απο χθες...αλλα οπως καταλαβαινεις ολοι με εχουν συνδεσει .....η λογικη λεει οτι θα παω συμφωνα με τις τελευταιες παραγγελιες....αλλα ποιος μου λεει εμενα οτι δεν εχει γινει το πρωτο λαθος 3 μηνες πριν οεο?????.....καλο???

ερχομαιιιι:D:tongue::D:tongue:

...τουλάχιστον ξεκίνα από τις τελευταίες και εμείς εδώ θα ευχόμαστε να είσαι τυχερή και να ναι αυτες και όχι οι παλιές!:D:tongue:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είσαι, αλλά μιλάμε για υψηλότερο επίπεδο.

Βρήκα μια άσκηση, τους βάζω προτάσεις και κενό εκεί που μπαίνει το επίθετο (επειδή τονίζω ότι χρησιμοποιούνται πολλά επίθετα στην περιγραφή τόπων, κλπ), ώστε να συμπληρώσουν το επίθετο!

Καμιά ακόμα ιδέα;;; Όχι μόνο για τύπο άσκησης, αλλά και για ΤΙ θα μαθαίνουν!

Σκέψου επίπεδο Lower!

βάλε τους διάλογο σε εστιατόριο να μιλάει ο σερβιτόρος κι εκεινοι να συμπληρώνουν τα λόγια του πελάτη ή αντίστροφα. Το εφαρμόζεις και σε αλλα θέματα. Επίσης παλουκάκι είναι να βρούνε συνώνυμα - αντώνυμα.

εεεεεεεεεεεεεεε!! λίγη μπύρα κάλε και θα δεις !!! οχι πολυ ομως!!!

υπάρχει κάτι που ΔΕΝ ξέρεις;

Link to comment
Share on other sites

ξεσαλωσατε βλεπω παλι?????

βρε κοριτσια???εχω κολοκυθακια γεμιστα να φαω η οχι??

πειναωωωωωωω....

γειά σου Λέτα.

να φας. τί ψυχή έχουν τα γεμιστά! φάε και το περίβλημα, ντομάτα ή πιπεριές. και φάε και σαλάτα να τα κάψεις. όχι ψωμάκι όμως!

ααα κι ελάχιστο τυράκι φέτα. επιτρέπεται! μη σου πω επιβάλλεται!;)

Link to comment
Share on other sites

βρε να σας κερασω για το γιο μου θελω!!!!χαχα!!!

λετακι γιατι να μη φας παιδι μου κολοκυθακια....με τι τα εχεις γεμισει;;

εγω την πατησα με το μοσχαρακι .....δε μου βραζει!!!!

τωρα να δω τι θα φανε τα καμαρια μου......

μπαπακι μου ποιος σε στεναχωρησε;;;;γιατι εισαι στα down σου;;;;

αντε 18 μερουλες ακομα!!!χαχα!!!!για ναδουμε φατσουλες!!!

ευχαριστούμε για το γλυκόοοο!!!!!:D

να ναι καλά και να τον δεις όπως επιθυμείς!:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

βάλε τους διάλογο σε εστιατόριο να μιλάει ο σερβιτόρος κι εκεινοι να συμπληρώνουν τα λόγια του πελάτη ή αντίστροφα. Το εφαρμόζεις και σε αλλα θέματα. Επίσης παλουκάκι είναι να βρούνε συνώνυμα - αντώνυμα.

υπάρχει κάτι που ΔΕΝ ξέρεις;[/QUOTE]

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...