Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

τί άσκηση να βάλεις; για πες να σε βοηθήσουμε, όπως κάνουμε και με το νοικοκυριό μας! χα χα χα

Πες τα βρε τσιπούρα!!!!!

εμείς μαέστρο βοηθάμε!!όχι σαν μερικές μερικές!!!!:tongue::tongue::tongue::D

Για πεςςςςς.τί ΄΄ασκηση πρέπει να βάλεις;...:shock:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

τί άσκηση να βάλεις; για πες να σε βοηθήσουμε, όπως κάνουμε και με το νοικοκυριό μας! χα χα χα

Πρέπει και καλά, να διδάξω τους μαθητές πως να γράψουν ένα Travel Brochure. Ετοίμασα δύο ασκήσεις για το πως είναι η δομή και το περιεχόμενό του (σε μάκρο επίπεδο, έτσι το λένε) και τώρα πρέπει να ετοιμάσω άλλες δύο για το πως είναι οι μικρολεπτομέρειές του.

Δηλαδή δύο ασκήσεις για το λεξιλόγιο που χρησιμοποιούμε για να γράψουμε κάτι τέτοιο.

Κι έχει κολλήσει το μυαλό μουυυυυυυυυυυυυυυυυ!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

δε μου λετε δεν αφηνετε τη μαεστρια να τα κανει μονη της που ειναι αστερι και να βοηθησετε εμενα την ξανθια??? :tongue::tongue::tongue:

κωδικος sm16024 επρεπε να εχουμε υπολοιπο 3....στο ραφι δεν εχει κανενα απο αυτα τα 5 ειχε παρει η ΙΜΑΚΟ αλλα πηρε τελικα μονο 3....κααι ο ΛΥΜΠ. απο τον κωδικο 28112 επρεπε να εχει παρει 8 αλλα πηρε μονο 2 και τα υπολοιπα 6 ηταν ο κωδικος sm16024

κωδικος 28112 επρεπε να εχουμε στο ραφι 2 και εχουμε 7.......ας μη συνεχισω ετσι???? :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει και καλά, να διδάξω τους μαθητές πως να γράψουν ένα Travel Brochure. Ετοίμασα δύο ασκήσεις για το πως είναι η δομή και το περιεχόμενό του (σε μάκρο επίπεδο, έτσι το λένε) και τώρα πρέπει να ετοιμάσω άλλες δύο για το πως είναι οι μικρολεπτομέρειές του.

Δηλαδή δύο ασκήσεις για το λεξιλόγιο που χρησιμοποιούμε για να γράψουμε κάτι τέτοιο.

Κι έχει κολλήσει το μυαλό μουυυυυυυυυυυυυυυυυ!

αν βάλεις στο google :travel brocures+vocabulary βγάζει κάποια πράγματα, το θέμα είναι αν σου κάνουν:confused:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

πώς είστε;

καιρό έχω να σας δω. καλά δεν γίνεται να τα διαβάσω όλα τα μηνύματα.

μαεστρία μου πώς είσαι; ο Γιαννάκης;

ελίζα;Ντινάκι; αρχηγέ μου; Ζωή που δεν σε λένε Ζωή;

τσιπουρίτσα;

Del-Μαρία τα λέμε στο πάρτυ εμείς, καλά θυμόμουν ότι τα έχουμε ξαναπεί.

Μαριλίνα, συγχαρητήρια για το θηλασμό και για τη διατροφή. δεν υπάρχει αυτό που κάνεις. χειροκροτώ!

λίγη από τη σαλάτα μπορώ να έχω; σλούρπακ φαίνεται.

ξέχασα να αναφέρω ότι είμαι 63. ενίοτε χτυπάω 63,5 όταν το παρακάνω με σοκολάτες, με μιλφέιγ, με ....

κατά τα άλλα πολύ χαρούμενη, γιατί είμαι μια γοργόνα.

Ντινάκι είσαι κορμάρα! και ψηλή και κορμάρα! είδα το άλμπουμ! κουκλάρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δε μου λετε δεν αφηνετε τη μαεστρια να τα κανει μονη της που ειναι αστερι και να βοηθησετε εμενα την ξανθια??? :tongue::tongue::tongue:

κωδικος sm16024 επρεπε να εχουμε υπολοιπο 3....στο ραφι δεν εχει κανενα απο αυτα τα 5 ειχε παρει η ΙΜΑΚΟ αλλα πηρε τελικα μονο 3....κααι ο ΛΥΜΠ. απο τον κωδικο 28112 επρεπε να εχει παρει 8 αλλα πηρε μονο 2 και τα υπολοιπα 6 ηταν ο κωδικος sm16024

κωδικος 28112 επρεπε να εχουμε στο ραφι 2 και εχουμε 7.......ας μη συνεχισω ετσι???? :tongue::tongue::tongue:

Μια ομορφιά!

αν βάλεις στο google :travel brocures+vocabulary βγάζει κάποια πράγματα, το θέμα είναι αν σου κάνουν:confused:

Ε, ψάξε βρες κάτι τις πιο συγκεκριμένο! Αν και βρήκα μιαν άσκηση τώρα, είχα έμπνευση!!! :D

καλημέρα κορίτσια!

πώς είστε;

καιρό έχω να σας δω. καλά δεν γίνεται να τα διαβάσω όλα τα μηνύματα.

μαεστρία μου πώς είσαι; ο Γιαννάκης;

Καλά είμαι κορίτσι, στο τρέξιμο, όπως πάντα! :) Εσύ;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

δε μου λετε δεν αφηνετε τη μαεστρια να τα κανει μονη της που ειναι αστερι και να βοηθησετε εμενα την ξανθια??? :tongue::tongue::tongue:

κωδικος sm16024 επρεπε να εχουμε υπολοιπο 3....στο ραφι δεν εχει κανενα απο αυτα τα 5 ειχε παρει η ΙΜΑΚΟ αλλα πηρε τελικα μονο 3....κααι ο ΛΥΜΠ. απο τον κωδικο 28112 επρεπε να εχει παρει 8 αλλα πηρε μονο 2 και τα υπολοιπα 6 ηταν ο κωδικος sm16024

κωδικος 28112 επρεπε να εχουμε στο ραφι 2 και εχουμε 7.......ας μη συνεχισω ετσι???? :tongue::tongue::tongue:

Απαπααααααααα!!!!!!κουράστηκα και μόνο που το διάβασαα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

πάντως ο ΛΥμπ. πρέπει να σας επιστρέψει πίσω σίγουρα τον κωδικό SM16024 (kai ta 6):tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

index.php?option=com_joomgallery&func=watermark&catid=2&id=103&Itemid=145κοριτσια ...σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας και ........δε γινετε να μη κερασω μια τουρτιτσα.....!!!!!

Μιααααααααααααμ!

Τώρα, εγώ φταίω;;;!!!

Αν κι εγώ - λόγω γνώσεων ψυχολογίας - ΟΧΙ, ΟΧΙ, δεν ενοχλούμαι καθόλου! :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απαπααααααααα!!!!!!κουράστηκα και μόνο που το διάβασαα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

πάντως ο ΛΥμπ. πρέπει να σας επιστρέψει πίσω σίγουρα τον κωδικό SM16024 (kai ta 6):tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

σωστηηηηηηηηηηηηηη :D:D:D και να του παμε τα σωστα 28112 6 τεμαχια....αφου πρωτα ομως γινει η αλλη αλλαγη με την Ιμακο.....ασεεεεεε σου λεωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :confused::confused::confused:....αλλα και παλι τα νουμερα δεν βγαινουν....τουτεστιν πρεπει να βρω και σε ποιον αλλο πελατη εχει γινει το λαθος και δεν το εχει παρει χαμπαρι.....εχμμμμ....πρεπει να ψαξω τουλαχιστον σε 278 πελατες....:mad::-x:-x...και να μπορεσω να συννενοηθω ετσι???/.....κοριτσια ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει και καλά, να διδάξω τους μαθητές πως να γράψουν ένα Travel Brochure. Ετοίμασα δύο ασκήσεις για το πως είναι η δομή και το περιεχόμενό του (σε μάκρο επίπεδο, έτσι το λένε) και τώρα πρέπει να ετοιμάσω άλλες δύο για το πως είναι οι μικρολεπτομέρειές του.

Δηλαδή δύο ασκήσεις για το λεξιλόγιο που χρησιμοποιούμε για να γράψουμε κάτι τέτοιο.

Κι έχει κολλήσει το μυαλό μουυυυυυυυυυυυυυυυυ!

βάλε κάτι σαν ακροστιχίδα να ενώσουν τα σχετικά τύπου:

passport - airport, lobby - hotel

δεν ξέρω σε ποιο επίπεδο αναφέρεσαι βέβαια

και ένα fill the gaps???? εμένα μου άρεσε αυτό (μπορείς να τους γράψεις κάτω τις λέξεις ανακατεμένες ή όχι... )

είμαι στο κλιμα ή μπα;;;;;

TeacherPig.jpg

Link to comment
Share on other sites

πολυ με αρεσει ετσι οπως τη βλεπω...μιαμμμμ...

αεροβια μαεστρια μου...περπατημα σε κανενα παρκακι...το γνωστο σκοινακι στο σπιτι...και δεν σε παω στου γυμναστηριου καταστασεις (ποδηλατο-διαδρομο) ... ξερεις τα λεω για να τα ακουω και εγω που ενω ειχα ξεκινησει περπατηματακι τωρα εκανε φτερα...

καλα μονο το δικο μου μυαλο πηγε στην γυμναστικη???ακουσα ασκηση και που να παει το ξανθο το μυαλουδακι μου στις ασκησεις για τους μαθητες...

δε μου λετε δεν αφηνετε τη μαεστρια να τα κανει μονη της που ειναι αστερι και να βοηθησετε εμενα την ξανθια??? :tongue::tongue::tongue:

κωδικος sm16024 επρεπε να εχουμε υπολοιπο 3....στο ραφι δεν εχει κανενα απο αυτα τα 5 ειχε παρει η ΙΜΑΚΟ αλλα πηρε τελικα μονο 3....κααι ο ΛΥΜΠ. απο τον κωδικο 28112 επρεπε να εχει παρει 8 αλλα πηρε μονο 2 και τα υπολοιπα 6 ηταν ο κωδικος sm16024

κωδικος 28112 επρεπε να εχουμε στο ραφι 2 και εχουμε 7.......ας μη συνεχισω ετσι???? :tongue::tongue::tongue:

βοηθεια σου...κανε και κανενα σταυρο και θα τη βρεις τη λυση...:oops::oops::oops:

η γοργονοσυνάντηση πού θα γίνει; πείτε λεπτομέρειες!

γεια σου σεβουλα καιρο εχουμε να σε δουμε...αθηνα σιτυ το meeting ...

index.php?option=com_joomgallery&func=watermark&catid=2&id=103&Itemid=145κοριτσια ...σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας και ........δε γινετε να μη κερασω μια τουρτιτσα.....!!!!!

ωραιαααα...θα εχω και παρεα στην τιμωρια...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

βρε να σας κερασω για το γιο μου θελω!!!!χαχα!!!

λετακι γιατι να μη φας παιδι μου κολοκυθακια....με τι τα εχεις γεμισει;;

εγω την πατησα με το μοσχαρακι .....δε μου βραζει!!!!

τωρα να δω τι θα φανε τα καμαρια μου......

μπαπακι μου ποιος σε στεναχωρησε;;;;γιατι εισαι στα down σου;;;;

αντε 18 μερουλες ακομα!!!χαχα!!!!για ναδουμε φατσουλες!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...