Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλημερα και απο μενα στις ομορφες...

:-Pβικουλα μου να χαιρεσαι τον αλεξανδρακο σου...γερος και τυχερος να ειναι στη ζωη του...και ενα φιλακι απο το μαρακι στο μαγουλακι :rolleyes:...

:-Pντελακι απολαυσε την σημερινη σου ησυχια...εμενα μου εχει λειψει πολυ...

:-Pντινακι σημερα σε θελω εδω ετσι??

σε ολα τα γοργονακια μακια μακια


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

2062577ca5pgc0gan.gif

Bικη να χαιρεσαι τον Αλεξανδρο! Πολυχρονος και καλοχρονος να΄ναι!:D

Λιτσα περαστικα και απολαυσε την ηρεμια σου!;)

Ματα Χαρι, δεν ηξερα οτι ο μπαμπας σου θα εκανε στεφανιογραφια. Τι ακριβως εχει?:confused:

Γεωργια με εχει εντυπωσιασει η οργανωτικοτητα σου. Δικαιωματικα εισαι η γραμματεας της ομαδας!:cool:

Αρχηγε, υπηρχε περιπτωση να πας σε τοσο ομορφο μερος και να την περασεις με βραστα χορτα?:rolleyes:

Καλημερα σε ολες! Ακουσα βλακωδως για αλλη μια φορα τον καιρο του αντεννα και δεν εβαλα πλυντηριο. Και εξω εχει ηλιο και αερα, οπου θα ειχε στεγνωσει τα ρουχα μου μεσα σε μια ωρα...


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

2062577ca5pgc0gan.gif

Bικη να χαιρεσαι τον Αλεξανδρο! Πολυχρονος και καλοχρονος να΄ναι!:D

Λιτσα περαστικα και απολαυσε την ηρεμια σου!;)

Ματα Χαρι, δεν ηξερα οτι ο μπαμπας σου θα εκανε στεφανιογραφια. Τι ακριβως εχει?:confused:

Γεωργια με εχει εντυπωσιασει η οργανωτικοτητα σου. Δικαιωματικα εισαι η γραμματεας της ομαδας!:cool:

Αρχηγε, υπηρχε περιπτωση να πας σε τοσο ομορφο μερος και να την περασεις με βραστα χορτα?:rolleyes:

Καλημερα σε ολες! Ακουσα βλακωδως για αλλη μια φορα τον καιρο του αντεννα και δεν εβαλα πλυντηριο. Και εξω εχει ηλιο και αερα, οπου θα ειχε στεγνωσει τα ρουχα μου μεσα σε μια ωρα...

καλημέρα ταρονι δόξα το θεό δεν έχει τίποτα ο μπαμπάκας μου είχε έναν πόνο στο στήθος άλλα δεν έχει κάτι παιρδικι

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια

Σας ευχαριστω για τις ευχες σας.

Μπορειτε σας παρακαλώ να μου αφερέσετε ακόμα 1 κιλό ?

Τωρινό βάρος 71 κιλά :D

georgiamami σε ευχαριστούμε για ολα πολύ χρήσιμα !!!! Μήπως έχεις και καμια διατροφή για θηλάζουσες ???


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα ταρονι δόξα το θεό δεν έχει τίποτα ο μπαμπάκας μου είχε έναν πόνο στο στήθος άλλα δεν έχει κάτι παιρδικι

Του εκαναν στεφανιογραφια μονο και μονο επειδη ειχε πονο στο στηθος?

Μπορειτε σας παρακαλώ να μου αφερέσετε ακόμα 1 κιλό ?

Τωρινό βάρος 71 κιλά :D

georgiamami σε ευχαριστούμε για ολα πολύ χρήσιμα !!!! Μήπως έχεις και καμια διατροφή για θηλάζουσες ???

Να χαιρεσαι το μωρακι σου! Θα πρεπει να ρωτησεις ειδικο διατροφολογο εφοσον θηλαζεις.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

α και να φύγει το έγκυος !!! Μια και γέννησα τώρα προσπαθούμε να χάσουμε τα κιλά

Απλά θέλω μια διατροφή για θηλασμό γιατί δεν μπορώ να τρώω όσπρια και μπρόκολα, κουνουπίδι, κρεμμύδια και τέτοια που επηρεάζουν το γάλα !

Έχω ψάξει στο ιντερνετ αλλά δεν βρήκα τίποτα που να με βοηθήσει αν βρείτε κάτι θα με βοηθήσετε πάρα πολύ !!!

Ειδικά για βραδινό έτρωγα τόστ με χαμ γαλοπούλας και τυρί λάιτ και σαλάτα ή γιαουρτάκι λάιτ αλλά τώρα τα έχω βαρεθεί έχετε καμιά ιδέα κάτι εύκολο και διαιτικό ???


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να χαιρεσαι το μωρακι σου! Θα πρεπει να ρωτησεις ειδικο διατροφολογο εφοσον θηλαζεις.

Σε ευχαριστώ πολύ ! Παλιά που είχα ρωτήσει διατροφολογο μου είπε λίγο από όλα εκτός οσπρια μπροκολα κουνουπιδι κρεμμύδια λάχανο και κόκκινα φρούτα εξωτικά βασικά μουρα και τέτοια

Απλά έχω στερέψει από συνταγές. Πείτε καμιά καλή και εύκολη με κοτοπουλο, ψάρι, ομελέττα και τέτοια

Ακόμα αν βρείτε και καμιά ολοκληρωμένη διατροφή για θηλάζουσες θα ήταν το καλύτερο


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα σας αφήσω τώρα πάω να βάλω τα ρούχα για στέγνωμα και θα πάω για ύπνο γιατί η μικρή το βράδυ έκλαιγε λόγω του ότι έχει κολικούς τώρα και μας είναι πολύ δύσκολο !

Παίρνουμε σταγόνες τις Infacol αλλά δεν κάνουν και πολύ τώρα μου σύστησαν κάτι άλλες λέω από αύριο να τις δοκιμάσω εσείς έχετε καμιά ιδέα για το θέμα αυτό ??


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

Του εκαναν στεφανιογραφια μονο και μονο επειδη ειχε πονο στο στηθος?

Να χαιρεσαι το μωρακι σου! Θα πρεπει να ρωτησεις ειδικο διατροφολογο εφοσον θηλαζεις.

οχι βρε μια αρτηρία του έκανε μαι στροφή παραπάνω χιχιχι!! και φενότανε σαν μάτωμα άλλα δεν ήταν και του όποιο είχε κάποιες αρρυθμίες αλλα ηταν η αρτηρία που έκανε ένα ανέβασμα αλλά όλα ήταν καθαρά το μονο που θα προσέξει ειναι η πίεση του λόγο και 72 ετών ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα σας αφήσω τώρα πάω να βάλω τα ρούχα για στέγνωμα και θα πάω για ύπνο γιατί η μικρή το βράδυ έκλαιγε λόγω του ότι έχει κολικούς τώρα και μας είναι πολύ δύσκολο !

Παίρνουμε σταγόνες τις Infacol αλλά δεν κάνουν και πολύ τώρα μου σύστησαν κάτι άλλες λέω από αύριο να τις δοκιμάσω εσείς έχετε καμιά ιδέα για το θέμα αυτό ??

αχ!! μωρό μου αμα εχει πολυ εντόνους ασε ειναι δραμα εμενα ουτε αυτα μας έπιαναν τίποτα ετσι τα παράτησα και έκανα κομπρεσουλες με ζεστό πανάκι στην κοιλίτσα της

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ ! Παλιά που είχα ρωτήσει διατροφολογο μου είπε λίγο από όλα εκτός οσπρια μπροκολα κουνουπιδι κρεμμύδια λάχανο και κόκκινα φρούτα εξωτικά βασικά μουρα και τέτοια

Απλά έχω στερέψει από συνταγές. Πείτε καμιά καλή και εύκολη με κοτοπουλο, ψάρι, ομελέττα και τέτοια

Ακόμα αν βρείτε και καμιά ολοκληρωμένη διατροφή για θηλάζουσες θα ήταν το καλύτερο

Ε τοτε θα αποφυγεις τις τροφες αυτες και θα προσθεσεις γαλακτοκομικα και σουπες που βοηθουν στην παραγωγη γαλακτος. Αν αποφυγεις και τα γλυκα, δε χρειαζεται να κανεις κατι αλλο!;)

Θα σας αφήσω τώρα πάω να βάλω τα ρούχα για στέγνωμα και θα πάω για ύπνο γιατί η μικρή το βράδυ έκλαιγε λόγω του ότι έχει κολικούς τώρα και μας είναι πολύ δύσκολο !

Παίρνουμε σταγόνες τις Infacol αλλά δεν κάνουν και πολύ τώρα μου σύστησαν κάτι άλλες λέω από αύριο να τις δοκιμάσω εσείς έχετε καμιά ιδέα για το θέμα αυτό ??

Οι σταγονες δεν κανουν τιποτα. Απλα επιβαρυνουν τον οργανισμο του βρεφους. Οι κολικοι θα κανουν τον κυκλο τους ετσι κι αλλιως. Κρατα το μωρο διπλα σε ανοιχτο απορροφητηρα, βαλε ζεστο πανακι στην κοιλιτσα, σηκωνε τα ποδαρακια διπλωμενα στο στηθος να φυγουν τα αερια, και προσεξε να μην παιρνει αερα οταν θηλαζει και να ρευεται σωστα.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες γοργονοκόριτσα!!!!!!!!!!!!!!

Χρόνια πολλά για τον Αλεξ της Βίκυς!!!!!!...Να τον χαίρεσαι και να τον δεις όπως επιθυμείς!!!!

Ντίνααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλιάααααααα!!!!

koullam να σου ζήσει το μπεμπέ!!!είναι νωρίς για δίαιτες αφού θηλάζεις, θέλει προσοχή και θα φύγουν τα κιλάκια πού θα πάει..

fistikaki....καλώς ήρθες!!!.....παρασπόνδησες ακόμη δεν μπήκες στο club?....τιμωρία! :P

σε όλες τις γλυκές γοργόνες να έχετε μία όμορφη μέρα !!!!.....


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια μηπως ξερετε πως λεγεται στα αγγλικα το στρωματακι για γυμναστικη και τα βαρακια???

koullam και εγω θηλαζω!!!δεν κανω καποια συγκεκριμενη διατροφη!!προσεχω τους συνδυασμους και φροντιζω να αποφευγω τα γλυκα οσο μπορω!!!


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες γοργονοκόριτσα!!!!!!!!!!!!!!

Χρόνια πολλά για τον Αλεξ της Βίκυς!!!!!!...Να τον χαίρεσαι και να τον δεις όπως επιθυμείς!!!!

Ντίνααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλιάααααααα!!!!

koullam να σου ζήσει το μπεμπέ!!!είναι νωρίς για δίαιτες αφού θηλάζεις, θέλει προσοχή και θα φύγουν τα κιλάκια πού θα πάει..

fistikaki....καλώς ήρθες!!!.....παρασπόνδησες ακόμη δεν μπήκες στο club?....τιμωρία! :P

σε όλες τις γλυκές γοργόνες να έχετε μία όμορφη μέρα !!!!.....

βρε καλημερα σε ολα τα κουκλια χαχαα!! και απο μενα φιλακια !!!

cimg6122.jpg&t=1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...