Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

μαλιστα!!!!!!

αρα καλα σκεφτομαι να προσπαθησω για την κυριακη που θα του σβησουμε κερακια οικογενειακα.....να την φτιαξω μονη μου!!!!!

Ορίστε ιδέες: http://www.sintagespareas.gr/sintages/category-recipes/tourtes.html

Έχεις σκεφτεί το ηλεκτρονικό τσιγάρο;-δεν έχω ιδέα κατά πόσο υγιεινό είναι, αλλά μήπως βοηθάει;;;

όσο για το καφεδάκι, πολύ θα το ήθελα!!!...:D:D:D:tongue:

Προσοχή: το ηλεκτρονικό τσιγάρο δεν θεωρείται καθόλου υγιεινό. Σε μία γνωστή μας που το είχε αγοράσει και την ρώταγα για τον σύζυγό μου, μου είπε ότι το πέταξε γιατί της είπανε ότι ήτανε καρκινογόνο.

Ο μικρός μου, ναιιιιιιιιιι, ναιιιιιιιιιιιιιιι, αρρώστησε ξανά, αλλά τι να γίνει; Συνηθισμένα τα βουνά. :D

Περαστικούλια του!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

επεστρεψα..και εγω....την πρωτη φουρνια την μαζεψα!!!!

λιζακι .....φοβερο φαγητακι για σημερα .....ζηλευωωω.....την φρεσκοτητα του!!!!

μαριλινα καλα κανετε...και σιγα σιγα ολοι αυτο θα κανουμε .....οπως εκαναν και οι μαμαδες μας......βεβαια εμενα καμια σχεση αυτη η τιμη ......7 κιλα τουρτα απο 9 ευρω το κιλο και μεχρι 10 ευρω η παρασταση αλλα ο.κ το καλυτερο ειναι μονοι μας !!!!...και οπως λεει και το ελλακι εμπειρια χρειαζομαστε και στη διακοσμηση!!!

μπαπακι......ναι μου ειχε πει για τη σκαλα ....εμ!!!και το χορο!!!!!

θα πρεπει να ξαναπαω......θα το κανονισω....

περασες καλα κουκλα ;;μπραβοοοοο!!!αντε τωρα το επομενο event....η συναντηση μας!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

μριλινα μου ειμαι μελος στις συνταγες της παρεας......και απο'κει σκεφτομαι να κανω αποπειρα!!!τι στα κομματια ....οπως γινει......γευση καλη να εχει ....!!!!μη δε τη φαμε;;;χαχαχα!!!!ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει!!!χαχα!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

ήρθα και εγώ βρε ρίξτε μια ενημερώσει να δω και τι γίνεται βρε έχει θέμα η κόρη μου η Γώγω εεεε!!

Που είσαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:shock:

από διατροφή είσαι σούπερ! που θα πάει θα στρώσεις και τη γυμναστική!

ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!:D:D:D:D:D

τρέμε διάδρομε!!!!!!

μήπως να κάνουμε μαζί;;;; το σκέφτομαι γιατί έχουμε μεγαλη επιτυχία στις δουλειές και όπως λένε τις δοκιμασμένες συνταγες δεν τις αλλάζουμε!

χαχαχαααααααα

χαχαχαχαχαχααχ, πώς δεν το είχαμε σκεφτεί;;;;;;;;:tongue::D:tongue::D:tongue::D

μας φάγανε οι δουλειές!:tongue:

τί να μας γνωρίσεις καλέ; δεν μας ξέρεις; εδώ εχω μοιραστεί πράγματα που δεν τα ξέρουν ούτε οι κολλητοί μου! <3

Ναιιιιιιιι, αλλά θα ναι καλύτερα αν βγει η οθόνη του υπολογιστή από τη μέση!!:tongue:;):D

το σύνθημα: ΒΓΑΛΤΕ ΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ!:tongue:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Με τη σειρά μου να ευχηθώ στην υπέροχη τσιπουρα μας Ό,τι ΚΑΛΥΤΕΡΟ !!! Χρόνια ΠΟλλά παντα με υγεια & πολλες χαρές !!!

εμεις περασαμε ΠΟΛΥ καλα!!!

ειχε κρυο...τουτεστιν αναψαμε και το τζακι....ολο το σ/κ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΖΑΑΑΑΑΑ :rolleyes:....:tongue:....και δεν εννοω κολοκυθια βραστα και χορτα ΟΚ???? :tongue::tongue::tongue:

Μαράκι μου να σε χαιρόμαι κι εγώ!!!!! Χιλιοχρονη να είσαι πάντα χαρούμενη και εννοειτε και πολύτεκνη!!! (είναι να μην πάρουμε φόρα εμεις!!! χιχιχιχιχιι )

Τέλεια στη ζαρούχλα εεε;;;;

Κάποια στιγμή το σάββατο κατά τις 10 το βράδυ εκει που έβραζα το αρνί για το φρικασέ και παράληλα έκανα τα μπεσαμέλ για το κουνουπίδι ωγκρατέν ενώ ψηνόταν η σπανακόπιτα κι αφού είχα καθαρίσει και σουπερμάρκετ κλπ κλπ Σε σκέφτηκα στη Ζαρούχλα και Μου έριξα μια βασιλικά μούτζα!

χα χα χα

τουλαχιστον θα φαμε υγειηνα σημερα...ψαρακι απο τα χερακια του χασμπαντ και χορταρακια απο κηπο...

]

τουλάχιστον;;;;; αυτό είναι Το τέλειο!!!!!

κι εγώ σήμερα εχω ψαράκι αλλά φιλέτα γλώσσες κ/ψ... μα καμία σχέση!

Aαααααααααααααχ, απ' το να 'χω μια παρέα 7χρονα που θα τσιρίζουν,καλύτερα τη μάνα σου και τις φιλενάδες της! :tongue:

Μαριώ μου ωραία η Ζαρούχλα! Προορισμός παντοτινός λοιπόν! Βρίσκω ΔΥΣΚΟΛΟ να φανταστώ έστω ΠΩΣ ακριβώς γουρούνιασες εσύ! :tongue:

Ο μικρός μου, ναιιιιιιιιιι, ναιιιιιιιιιιιιιιι, αρρώστησε ξανά, αλλά τι να γίνει; Συνηθισμένα τα βουνά. :D

Αν πας στη ζαρούχλα θα καταλάβεις το πως μπορεί μέχρι και η αρχηγός να γουρουνιάσει εκει!!!!! Το κλίμα, το περιβάλλον το φαί... απαπαπαπαπα τρέλα είναι!

Περαστικά στο τζόνι!!!!!!!

Για το σεμινάριο δεν πρόλαβα να σε συγχαρώ!!!! Μπράβο σου και καλό κουράγιο!

Εγώ έκανα μαθήματα σε παιδάκια όταν ήμουν φοιτήτρια κι ομολογώ ότι δεν τα άντεχα με τίποτα, κατέληξα στις μεταφράσεις, πιο δύσκολο γλωσσικά μεν αλλά πιο ήρεμα δε....

Ωραίο πράγμα η ανανέωση και να νοιώθεις δημιουργική!!!! Φτου φτου !

Ζωή έχεις δίκιο μας έφαγε η νοικοκυροσύνη μας!!!!!!!! τερμα οι δουλειές αρχίζουμε γυμναστικές!!!!

οσο για τις οθόνες... σωστό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, καλόοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!! δεν υπάρχει!!!!!!!!!!! η μητέρα μου είναι γραμμένη στα ΚΑΠΗ από τα 55 της... χήρεψε στα 53 κι έπαθε κατάθλιψη. Εκεί βρήκε την υγειά της......και γκόμενο......ΟΚ, το κόβω............

Ο Έρως χρόνια δεν κοιτά φιλη μου!;)

Είναι μεγάλο γιατρικό, ας είναι καλά από υγεία και ψυχολογία και ας κάνουν όπως αγαπάνε!;):D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή το σάββατο κατά τις 10 το βράδυ εκει που έβραζα το αρνί για το φρικασέ και παράληλα έκανα τα μπεσαμέλ για το κουνουπίδι ωγκρατέν ενώ ψηνόταν η σπανακόπιτα κι αφού είχα καθαρίσει και σουπερμάρκετ κλπ κλπ Σε σκέφτηκα στη Ζαρούχλα και Μου έριξα μια βασιλικά μούτζα!

χα χα χα

:shock::shock::shock: Μην τα πετάς έτσι μαζεμένα παιδάκι μου!:shock: πώς πήγε το τραπέζωμα;;;;

Εγώ έκανα μαθήματα σε παιδάκια όταν ήμουν φοιτήτρια κι ομολογώ ότι δεν τα άντεχα με τίποτα, κατέληξα στις μεταφράσεις, πιο δύσκολο γλωσσικά μεν αλλά πιο ήρεμα δε....

Ωραίο πράγμα η ανανέωση και να νοιώθεις δημιουργική!!!! Φτου φτου !

εγώ που διαβάζω δυο συγκεκριμένα παιδάκια εδώ και έξι χρόνια, μήπως με καταλαβαίνετε τώρα;;; ρωτάω....

Link to comment
Share on other sites

53 είναι μεγάλη; αλίμονο!

μια χαρά τη βρίσκω τη μοδερ!

να τις βάλεις να διαβάζουν μαζί, συμμαθήτριες!

μα πάρτε λίγο γλυκάκι ακόμα!

σε λίγο θα έρθει η αρχηγός και θα κερνάει κολοκύθια!

coolest-pig-cake-16-21338125.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο Έρως χρόνια δεν κοιτά φιλη μου!;)

Είναι μεγάλο γιατρικό, ας είναι καλά από υγεία και ψυχολογία και ας κάνουν όπως αγαπάνε!;):D

Ναι! συμφωνώ! όμως μου κατέβηκε μια σατανική ιδέα:

να μην έχουν γνωριστεί μεταξύ τους, βρε παιδάκι μου, να΄χει γίνει το σχετικό κονέ, να είμαστε τώρα αδερφούλες (βλ. τσιπούρα+μαεστρία) καιιιιιι........να κάνουμε τις δουλειές μαζίιιιιιιιιιιιιι...............:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, καλόοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!! δεν υπάρχει!!!!!!!!!!! η μητέρα μου είναι γραμμένη στα ΚΑΠΗ από τα 55 της... χήρεψε στα 53 κι έπαθε κατάθλιψη. Εκεί βρήκε την υγειά της......και γκόμενο......ΟΚ, το κόβω............

γουσταρωωωω ΤΡΕΛΑ τη μανα σου ετσι???!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ...και για το γκομενο....ΟΚ το κοβω κ εγω :tongue:

΄Πήγε καρφωτή για διάβασμα!!!!!!!!!!!! θα φυτέψει!!!!!!!!!!!!

Για σήμερα έχει μελέτη i am, i'm, i am not, i'm not, να τα κλίνει...

τα ίδια έχει και η μικρή...ρε μπας να της βάλω να διαβάζουν μαζί, να μου φύγει κι εμένα το άγχος;

χαχαχαχαχαχαχχααχχα.....ακομα το σκεφτεσαι????....και οι 2 μαζι...μην εχεις να τις εξεταζεις μία μια !!!! :tongue::tongue::tongue:

Γεια σου mpap!!!!!!!!!!

καλά είμαι!!..μου έχουν μπει ιδέες και εμένα για εκδρομούλες!!!

τέλεια στη Ζαρούχλα εεε;;;;

mpap γουρούνιασες είπεςςςς;;;;;;;;;...τιμωρία!!

ασε Ζωηηηηηηηηηηηηηη....ακομα να χονεψω :tongue:

....του λέω και εγώ του πατέρα μου:

-Να πάμε να γραφτείς στα ΚΑΠΗ, να κάνεις κάποιες δραστηριότητες όσο εμείς είμαστε στη δουλειά, να έχεις και τις παρέες σου, για να μη βαριέσαι!,...

Η απάντηση του πατέρα μου:

-...Παιδί μου, τί να κάνω εγώ με τους παλιόγερους;;;;:shock::shock::shock:

εεε...τί να του πεις;:rolleyes:

χαχαχαχαχαχαχαχχαα....ΣΟΥΠΕΡ ο πατερας σου !!! χαχαχαχαχχα

Μαριώ μου ωραία η Ζαρούχλα! Προορισμός παντοτινός λοιπόν! Βρίσκω ΔΥΣΚΟΛΟ να φανταστώ έστω ΠΩΣ ακριβώς γουρούνιασες εσύ! :tongue:

αμα πας θα δεις.....ουτε εγω δεν μπορω να κρατηθω....οπως ειπα και στη Ζωη ...ακομα χωνευωωωω :shock::tongue::tongue::tongue:

Ο μικρός μου, ναιιιιιιιιιι, ναιιιιιιιιιιιιιιι, αρρώστησε ξανά, αλλά τι να γίνει; Συνηθισμένα τα βουνά. :D

αχ ...βρε το Γιαννακο !!!

περαστικα του ...και φιλακι απο τη θεια μπαπ :D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγώ που διαβάζω δυο συγκεκριμένα παιδάκια εδώ και έξι χρόνια, μήπως με καταλαβαίνετε τώρα;;; ρωτάω....

εγω ναι ...ελλακι.....!!!!

παω να μαζεψω και τον second....το εγραψα σωστα ...μαεστρια;;τα εχω ξεχασει!!χαχα!!

και στις 2 τον μεγαλο!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

53 είναι μεγάλη; αλίμονο!

μια χαρά τη βρίσκω τη μοδερ!

να τις βάλεις να διαβάζουν μαζί, συμμαθήτριες!

μα πάρτε λίγο γλυκάκι ακόμα!

σε λίγο θα έρθει η αρχηγός και θα κερνάει κολοκύθια!

coolest-pig-cake-16-21338125.jpg

χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχα :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

εδω ειμαι ζαχαχαχαχαχαχαχαχαχ :cool::cool::cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

53 είναι μεγάλη; αλίμονο!

μια χαρά τη βρίσκω τη μοδερ!

QUOTE]

53 ήτο εκείνην την εποχήν...τώρα 63...και πάλι όμως νεότατη....άσε που φαίνεται για 50αρα...πιπίνι η μητέρα!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ που διαβάζω δυο συγκεκριμένα παιδάκια εδώ και έξι χρόνια, μήπως με καταλαβαίνετε τώρα;;; ρωτάω....

Έχεις δίκιο είναι κουραστικό, αλλά θα σου δώσω με πολλή αγάπη μία συμβουλή.

Οι περισσότεροι γονείς στην προσπάθειά τους να βοηθήσουν τα παιδιά τους -τα διαβάζουν. Καλύτερο από αυτό θα ήταν το εξής:

Να τα αφήνουν να διαβάζουν μόνα τους και μετά να τα ελέγχουν.

Μ' αυτόν τον τρόπο παίρνουν την ευθύνη του διαβάσματος πάνω τους και εσύ έχεις την ευθύνη του ελέγχου!

Δοκίμασέ το και θα δεις ότι πιάνει;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...