Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Έχεις σκεφτεί το ηλεκτρονικό τσιγάρο;-δεν έχω ιδέα κατά πόσο υγιεινό είναι, αλλά μήπως βοηθάει;;;

όσο για το καφεδάκι, πολύ θα το ήθελα!!!...:D:D:D:tongue:

Ναι, το είχα σκεφτεί και το είχε δοκιμάσει κι ένας φίλος. Βλακεία μου είχε πει. Τώρα εδώ που είμαι, ούτε να το διαννοηθώ να γυρίσω πίσω!!!!

Στη μόνη φάση που δεν έχω τεστάρει τον εαυτό μου είναι:

πάρτυ, φίλοι, να΄χω γίνει απ΄το ποτό και να΄χω χάσει τον έλεγχο....:P:p:p.....

[quote name=ΖΩΗ76;695791χθες δεν σας είπα' date=' έκανα σουτζουκάκια σμυρνέικα light (ναι ναι γίνεται!!) και έγιναν πεντανόστιμα!!!!!!

δεν τα τηγάνισα τα έκανα στο φούρνο!!;)[/quote]

Επίσης, και ο μουσακάς είναι πολύ πιο νόστιμος με τα λαχανικά ψημένα στο φούρνο, παρά τηγανισμένα. Αλλά αυτό είναι παλιό μυστικό και το ξέρετε όλες φαντάζομαι....

μαλιστα!!!!!!

αρα καλα σκεφτομαι να προσπαθησω για την κυριακη που θα του σβησουμε κερακια οικογενειακα.....να την φτιαξω μονη μου!!!!!

ΑΡΙΣΤΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ! Είσαι κι από τις μαμάδες που τους αρέσει η κουζίνα....άρα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλημέρα γοργονακιααααα :D

Ευχαριστώ πολυ για τις ευχές !!! και εσεις οτι επιθυμειτε!!!!

Με τη σειρά μου να ευχηθώ στην υπέροχη τσιπουρα μας Ό,τι ΚΑΛΥΤΕΡΟ !!! Χρόνια ΠΟλλά παντα με υγεια & πολλες χαρές !!!

Τάρα μου να χαιρεσαι το βλαστάρι σου!!! Παντα γερό & ευτυχισμενο να ειναι!!!

Βικυ μου να τα εκατοστήσει ο μικρος σου!!!! Παντα με υγεία και πολλες χαρές στη ζωή του!!!!

τι επαθε το ποδι βρε????....ακουσα κατι για χονδροπαθεια...αν οντως ισχυει ξεχνα τις σκαλες και το σφουγγαρισμα κυρια μου!!!....παρε και 3η γνωμη ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ!!!!

Τρελοκομειο μου???? πως ειναι ο πατερας σου???....την Παρασκευη εμαθα οτι ολα πηγαν καλα...ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ κοριτσαρα μου....σιδερενιος και περαστικα του!!!

Γιωργιαααααααααααααααααααααααααααααααααααα????...καλε τι διαβασα?:D

ενημερωσε μας....θα σκασω !!!!

επισης ΜΠΡΑΒΟ που συγκεντρωσες για ακομα μια φορα ολες τις χρησιμες πληροφοριες !!!

Μαεστρο τι κανεις παιδι?

κατι ακουσα οτι κουβαλησες τη μητερα σου.....ο Γιαννακος ειναι αρρωστος???

Καλημερα Ζωηηηηη :D

ειδες καμια φορα μας εκπλησει ευχαριστα το ΙΚΑ :tongue:

τι κανεις?

Ελιζακι καλημεραααα !!!

τι κανεις ?....τα παιδακια σου?

Ελλη μου καλημερααααα :D

τι κανουν οι κουκλες σου???

100000000 ΜΠΡΑΒΟ που συνεχιζεις ακαθεκτη χωρις τσιγαρο !!!!!...δεν εχω λογια ;)

Λιτσα???...τι κανεις??? ηρθε η κοκκινοσκουφιτσα???

την καλημερα μου και στα υπολοιπα γοργονακιααααααα :D

εμεις περασαμε ΠΟΛΥ καλα!!!

ειχε κρυο...τουτεστιν αναψαμε και το τζακι....ολο το σ/κ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΖΑΑΑΑΑΑ :rolleyes:....:tongue:....και δεν εννοω κολοκυθια βραστα και χορτα ΟΚ???? :tongue::tongue::tongue:

φιλια σε ολες σας....επανερχομαιιιιιιιιιιι


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεσεις Βικακυ αυτο ειναι το καλυτερο. Κ εγω 2 χρονιες τωρα μονη μου την κανω. Εμφανισιακα βεβαια δεν ειναι σαν του ζαχαροπλαστειου αλλα γευστικα ειναι πολυ καλυτερη. Ξερεις καταρχην τι ταιζεις τα παιδακια αγνα υλικα χωρις πολλα πολλλα συντηρητικα. Περσυ πηρα κ παρασταση απο ζαχαροπλαστειο Μικυ κ εγινε μια χαρα. Αν θες συνταγη σου στελνω. Κ κρεμα ζαχαροπλαστικης κανω μονη μου . Βασικα στα περισσοτερα γεννεθλια που παμε πλεον οι περισσοτερες μαμαδες την φτιαχνουν μονες τους γιατι αν εχεις κ πολλα ατομα κ οικονομικα ειναι ασυμφορο. Θυμαμαι ειχα ρωτησει οταν πηγα να παραγγειλω την παρασταση κ μου ειπαν για τουρτα 5 κλιων 17 αυρω το κιλο συν 16,50 η παρασταση, παρα πολλα λεφτα. Κ εμενα μαζι με την παρασταση κ τον δισκο το χαρτινο που αγορασα για να την στεισω μου βγηκε ουτε 30 ευρω πολλα σου λεω μονο το γαλα , ζαχαρη κ σαντιγυ αγορασα...

ΣΩΣΤΗ ΤΖΕΝΗ!!!!!!!!!!!!! Εξ΄άλλου να΄χετε υπ΄όψη σας ότι όσο εξασκείστε τόσο παίρνει το χέρι και στο διακοσμητικό μέρος!!!;)

Τις παραστάσεις, τα έτοιμα ζαχαρωτά, τα χρώματα ζαχαροπλαστικής, μπορεί να είναι εγκεκριμένα προς βρώση, αλλά δεν τα τρώμε ΠΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα γοργονακιααααα :D

εμεις περασαμε ΠΟΛΥ καλα!!!

ειχε κρυο...τουτεστιν αναψαμε και το τζακι....ολο το σ/κ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΖΑΑΑΑΑΑ :rolleyes:....:tongue:....και δεν εννοω κολοκυθια βραστα και χορτα ΟΚ???? :tongue::tongue::tongue:

φιλια σε ολες σας....επανερχομαιιιιιιιιιιι

Καλημέρα Μαράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:D:p:D

Πολύ χαίρομαι που τα περάσατε τόσο καλά!!!!!!!!!!!!!!!!

Αισθανθήκατε και κρυάκι, ε; όμορφα θα ήταν! να το ξανακάνετε σύντομα!!!:P

\

Μόλις ήρθε η μαμά μου από το ΚΑΠΗ. Ξεκίνησε και μαθήματα Αγγλικών. :cool:.....χαίρομαι.....:P:D

αλλά δεν κρατιέμαι θα το πω:

ΤΡΕΜΕ ΜΑΕΣΤΡΙΑ :mrgreen::lol:

Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγω...

εβαλα το ψαρακι στο φουρνο...εκανα και την εργασια μου για το σχολειο με θεμα την ελια-λαδι και η χρηση της απο την αρχαιοτητα μεχρι σημερα...μα ειναι δυνατον να βαζουν στα προνηπια τετοια πραγματα λες και θα κατσει το 4χρονο να βρει πληροφοριες...ενταξει θυμηθηκα τα μαθητικα τα χρονια και δεν ειχα και ιντερνετ τοτε να κανω ευκολα τα πραγματα...

αααα πρεπει να καθαρισω και τα χορταρακια απο τον κηπο του πεθερου μου που εφερε ο αντρουλης μου απο την ανδρο...ουφφφφφφ

τουλαχιστον θα φαμε υγειηνα σημερα...ψαρακι απο τα χερακια του χασμπαντ και χορταρακια απο κηπο...

κανενα νεο απο τη τζο δεν εχουμε ακομα εεεεε...

αρχηγε μας...που εισαι καλε να μας πεις νεα???

οσο για τα τσουρεκοιδη,κεκοιδη,σφολιατοειδη,τουρτοειδη,σοκολατοειδη που γραφατε δεν σχολιαζω καν...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόλις ήρθε η μαμά μου από το ΚΑΠΗ. Ξεκίνησε και μαθήματα Αγγλικών. :cool:.....χαίρομαι.....:P:D

αλλά δεν κρατιέμαι θα το πω:

ΤΡΕΜΕ ΜΑΕΣΤΡΙΑ :mrgreen::lol:

Aαααααααααααααχ, απ' το να 'χω μια παρέα 7χρονα που θα τσιρίζουν,καλύτερα τη μάνα σου και τις φιλενάδες της! :tongue:

Μαριώ μου ωραία η Ζαρούχλα! Προορισμός παντοτινός λοιπόν! Βρίσκω ΔΥΣΚΟΛΟ να φανταστώ έστω ΠΩΣ ακριβώς γουρούνιασες εσύ! :tongue:

Ο μικρός μου, ναιιιιιιιιιι, ναιιιιιιιιιιιιιιι, αρρώστησε ξανά, αλλά τι να γίνει; Συνηθισμένα τα βουνά. :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

φιλια σε ολες σας....επανερχομαιιιιιιιιιιι

καλημερα μαρακι...μαλλον γραφαμε μαζι γιατι εγω ρωταγα που εισαι και μετα ειδα το ποστ σου...

χαιρομαι πολυ που περασες σουπερρρρρρρρρρρρρρ...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Ζωηηηηη :D

ειδες καμια φορα μας εκπλησει ευχαριστα το ΙΚΑ :tongue:

τι κανεις?

εμεις περασαμε ΠΟΛΥ καλα!!!

ειχε κρυο...τουτεστιν αναψαμε και το τζακι....ολο το σ/κ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΖΑΑΑΑΑΑ :rolleyes:....:tongue:....και δεν εννοω κολοκυθια βραστα και χορτα ΟΚ???? :tongue::tongue::tongue:

φιλια σε ολες σας....επανερχομαιιιιιιιιιιι

Γεια σου mpap!!!!!!!!!!

καλά είμαι!!:D..μου έχουν μπει ιδέες και εμένα για εκδρομούλες!!!;):D

τέλεια στη Ζαρούχλα εεε;;;;

mpap γουρούνιασες είπεςςςς;;;;;;;;;:tongue::tongue::tongue::tongue:...τιμωρία!!:D:D:tongue::tongue:

\

Μόλις ήρθε η μαμά μου από το ΚΑΠΗ. Ξεκίνησε και μαθήματα Αγγλικών. .....χαίρομαι.....

αλλά δεν κρατιέμαι θα το πω:

ΤΡΕΜΕ ΜΑΕΣΤΡΙΑ

....του λέω και εγώ του πατέρα μου:

-Να πάμε να γραφτείς στα ΚΑΠΗ, να κάνεις κάποιες δραστηριότητες όσο εμείς είμαστε στη δουλειά, να έχεις και τις παρέες σου, για να μη βαριέσαι!,...

Η απάντηση του πατέρα μου:

-...Παιδί μου, τί να κάνω εγώ με τους παλιόγερους;;;;:shock::shock::shock:

εεε...τί να του πεις;:rolleyes:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα με φρέσκα κεράσματα!!!!!

Γουρούνες σε δίαιτα θα λεγόμαστε σε λίγο.......

DSC01956.jpg

Ναι άλλο μου μισό αμέσως μετά τον εαυτό μου σκέφτηκα εσένα!

Περιττό να αναφέρω ότι όταν κάνω μινι γουρουνιά μου έρχεται στο μυαλό η ατάκα σου και ξεκαρδίζομαι

"- Τισπούρα πες αλεύρι! Η χοιρινή σε γυρεύει!!!!!!!!! "

Βήχω σαν το γαιδούρι ευτυχώς ελαφρύ μπούκωμα ο λαιμός ξηρός.

Αυτάαααααααααααα

Τεσπά είμαι χώμα πάντως και δεν πρόλαβα να στρώσω και εχθές και το πάτωμα είναι πολύ παγωμένο.

Αυτά ας πώ μια καλημέρα και να πώ ότι ήμουν κιουρία το σ/κ και βέβαια και από σήμερα.

Del περαστικά σου! Κι εγώ είμαι χάλια με τον λαιμό μου, μου έχει μείνει μία φωνή κάτι ανάμεσα απο νταλικέρη και σεχ line .... χα χα χα

Ελιζάκι περαστικά στην Μαρία και στον σύζυγο!!!!!! Ελπίζω να κοιμήθηκες λίγο και να είσαι σούπερ ανανεωμένη!!!!!! Κάνεις διατροφούλα μαζί μου;

Αλλου πατω και αλλου βρισκομαι σημερα. Ξενυχτισμενη, πιωμενη...ειμαι στη δευτερη κουπα καφε τωρα, να συνελθω να παω να παρω τα παιδια. Ω ναι! Ειμαι μονη μου στο σπιτι!!!:mrgreen:

Γεωργια σκεφτομουν να παω και γυμναστηριο, αλλα μαλλον δε θα τα βγαλω περα! Πιο ευκολα αντιμετωπιζω τον πονο παρα το ξενυχτι!!!:cool:

Προχθες περασαμε πολυ ωραια με τους νονους και το γλυκο μου το οποιο σερβιρα με το παγωτο μου, δεν ηταν σοκολατενιος παραδεισος, αλλα κολαση!:D

Χθες ειχαμε το γαμο κολλητου φιλου, και γυρισαμε χαραματα. Μετα το τραπεζι του γαμου, σταματησαμε και για ποτο σε ροκαδικο να ερθουμε στα ισα μας, και μετα σπιτι!;)

Θα γραψω περισσοτερα αργοτερα. Δε μπορω τωρα!:tongue:[/color][/size][/font]

μπράβο Ταρόνι!!!! πολύ χαίρομαι που πέρασες σουπερ!

για μπες ποιο μπαράκι;;;;;;;;

Από διατροφή καλά τα πάω- από γυμναστική όμως......θκατά!...

Πλησιάζει και η γοργονοσυνάντηση!!!!!!....

Θέλω τόοοοοσο πολύ να σας γνωρίσω γοργονοκόριτσαααα!!!!

από διατροφή είσαι σούπερ! που θα πάει θα στρώσεις και τη γυμναστική!

μήπως να κάνουμε μαζί;;;; το σκέφτομαι γιατί έχουμε μεγαλη επιτυχία στις δουλειές και όπως λένε τις δοκιμασμένες συνταγες δεν τις αλλάζουμε!

χαχαχαααααααα

τί να μας γνωρίσεις καλέ; δεν μας ξέρεις; εδώ εχω μοιραστεί πράγματα που δεν τα ξέρουν ούτε οι κολλητοί μου! <3

Κοκινοσκουφ κ εμενα ακομα τπτ.....

Χτες πηγαμε Αττικο κ ειδαμε και την παρασταση με τα δελφινια κ ξετρελαθηκαμε!!!

Σημερα ειμαι πολυ αγχωμενη ελπιζω να πανε ολα καλα ....

βρε ..... λες κι εσύ???? :)

γιατί είσαι αγχωμένη;;;;;;

Δεν είναι μόνο για τις γιορτές...πρέπει να γίνει τρόπος ζωής...μες στο μυαλό μας είναι.

Θυμάσαι που έλεγε η Τσιπούρα βαριόμαστε τρώμε, στενοχωριόμαστε τρώμε;;; εγώ για όλα αυτά είχα το τσιγάρο και τώρα το αντικατέστησα με το μασούλημα :mad::mad::mad: ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΣΧΗΜΑ :mad::mad::mad: ΑΡΚΕΤΑ!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ!

Θα το ξεπεράσεις! Εγώ είχα ταράξει τις τσίχλες αλλά μου διέλυσαν το στομάχι, προχθές άκουσα τη διαιτολόγΑ να λέει σε μια κοπέλα που έκοψε το τσιγάρο να μασουλάει καρότα !

Eri συγκρατήσουυυυυυυυυυ!

Όλες την παλεύουμε! Εμένα πάλι τα πεθερίδια χθες (εγώ τα λέω, αλλά ΚΑΝΕΙΣ δεν μ' ακούει) φέρανε ένα τσουρέκι γεμιστό με σοκολάτα απ' ένα ζαχαροπλαστείο προς Καβάλα, γιατί είχανε πάει βόλτα!

Τους βρίζεις ή δεν τους βρίζεις;;;! ΔΕΝ το ακούμπησα! Δοξάστε με!

Ευγε!!!!!!!! Εισαι κιΟΥρία Προτυπον!

loldog-funny-pictures-you-got-it-babe.jpg

α!!!εχεις δικιο!!!!καλε γοργονες τις ειδα!!!!χαχα!!!

Κι εγώ τα μπερδεύω τελευταία,είμαι γουρούνα και με βλέπω γοργόνα χα χα

χθες δεν σας είπα, έκανα σουτζουκάκια σμυρνέικα light (ναι ναι γίνεται!!) και έγιναν πεντανόστιμα!!!!!!

δεν τα τηγάνισα τα έκανα στο φούρνο!!;)

Τρομερά!!!!!! μπράβο!

Βίκυ να πας στον γιατρό, άσε τα χαζά και πήγαινε να σε δει! Επίσης εσύ είσαι τρομερή ζαχαροπλαστης γιατί παίρνεις τούρτες απ' Οξω; φτιάξε με τα χεράκια σου!!!!! Απο όσο ξέρω και στις διακοσμήσεις είσαι Ημίθεα!

Μαριλίνα είσαι τρομερή! Με την κοιλιά τούρλα βρε θηρίο; Μπράβο σου!

Οσο για πολεμικές τέχνες να πας με τον άντρα μου που έκανε ταικβοντο και θα αρχίσει τώρα κουνγκ φου :) Είναι η καλύτερη γυμναστική ασυζητητί!

Η αρχηγός που είναι ακόμα ζει τον ερωτά της στας εξοχάς;;;; :tongue:

Ντινάκι που είσαι καλό μου; Ο νταντης καινούργιος;;;; φτου φτου !

Αχιλλέας φυσιο;;;;;;

Γεωργία;;;;;; Νέο;;;;;;;;;

Επίσης γεωργία θέλω να σε ευχαριστήσω Και προσωπικά για τα posts που συγκεντρώνεις και όλη αυτή τη δουλειά που κάνεις για εμάς! ματς!

Να αναφέρω ότι σε γενικές γραμμές ήμουν κιΟΥρία κι εγώ! Εφαγα μετρημένα, παρ' ολα αυτά σήμερα έχω αυστηρό πρόγραμμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Aαααααααααααααχ, απ' το να 'χω μια παρέα 7χρονα που θα τσιρίζουν,καλύτερα τη μάνα σου και τις φιλενάδες της! . :D

΄Πήγε καρφωτή για διάβασμα!!!!!!!!!!!!:shock: θα φυτέψει!!!!!!!!!!!!:shock:

Για σήμερα έχει μελέτη i am, i'm, i am not, i'm not, να τα κλίνει...

τα ίδια έχει και η μικρή...ρε μπας να της βάλω να διαβάζουν μαζί, να μου φύγει κι εμένα το άγχος;:mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

΄Πήγε καρφωτή για διάβασμα!!!!!!!!!!!!:shock: θα φυτέψει!!!!!!!!!!!!:shock:

Για σήμερα έχει μελέτη i am, i'm, i am not, i'm not, να τα κλίνει...

τα ίδια έχει και η μικρή...ρε μπας να της βάλω να διαβάζουν μαζί, να μου φύγει κι εμένα το άγχος;:mrgreen::mrgreen:

Δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ κακή ιδέα! :tongue:

Ηρθα με φρέσκα κεράσματα!!!!!

Γουρούνες σε δίαιτα θα λεγόμαστε σε λίγο.......

Εμένα προσωπικά μ' αρέσει περισσότερο!!! :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

....του λέω και εγώ του πατέρα μου:

-Να πάμε να γραφτείς στα ΚΑΠΗ, να κάνεις κάποιες δραστηριότητες όσο εμείς είμαστε στη δουλειά, να έχεις και τις παρέες σου, για να μη βαριέσαι!,...

Η απάντηση του πατέρα μου:

-...Παιδί μου, τί να κάνω εγώ με τους παλιόγερους;;;;:shock::shock::shock:

εεε...τί να του πεις;:rolleyes:

ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, καλόοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!! δεν υπάρχει!!!!!!!!!!! η μητέρα μου είναι γραμμένη στα ΚΑΠΗ από τα 55 της... χήρεψε στα 53 κι έπαθε κατάθλιψη. Εκεί βρήκε την υγειά της......και γκόμενο......ΟΚ, το κόβω............

Link to comment
Share on other sites

Mαρή τι κάνεις;

Τι έγινε με τη Γεωργία; :confused:

ήρθα και εγώ λόγο ότι με περίμεναν πολλά και ακόμα έχω αλλά αν κατάλαβα καλά η φίλη η κοκκινοσκουφίτσα δεν έχει επισκεφτεί την Γώγω ...:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...