Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Έλλη - Ηλιούπολη

Eλιζα - ν.σμυρνη

Mαρια - ν.ηρακλειο (gogonenaki)

αντεεε να μεγαλωνει η λιστα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

γοργονούλες μου λείψατε τοοοοοσο! Δυστυχώς δεν είμαι στο FB !!!Eliza φοβερή η γυμναστική σου, αλλά κορίτσάκια μου παραστράτησα το ΣΚ!!! Καμιά καλή συνταγούλα για γλυκό παίζει?? Εννοείται διαίτης!!! Είμαστε πολλές οι γλυκαντζούδες!!! Εγώ το στόχο μου δε βλέπω να το φτάνω ... με έχει πάρει από κάτω - αυτά τα άτιμα τα έξι κιλά!!!

καλησπεραααααα και σε σενα κοριτσακι...

ποια γυμναστικη καλε??? ειμαι και ξανθια ...εγω δεν κανω γυμναστικη ...αν και θα το ηθελα...αλλα...

μια χαρα εισαι...λιγη προσπαθεια μονο και σε δυο το πολυ μηνες θα εισαι σουπερ...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

gogonenaki[/b];537828]γοργονούλες μου λείψατε τοοοοοσο! Δυστυχώς δεν είμαι στο FB !!!Eliza φοβερή η γυμναστική σου, αλλά κορίτσάκια μου παραστράτησα το ΣΚ!!! Καμιά καλή συνταγούλα για γλυκό παίζει?? Εννοείται διαίτης!!! Είμαστε πολλές οι γλυκαντζούδες!!! Εγώ το στόχο μου δε βλέπω να το φτάνω ... με έχει πάρει από κάτω - αυτά τα άτιμα τα έξι κιλά!!!

Βρε κοριτσακι μου, σορι αλλα δε σε βρισκω στη λιστα μας. Δεν εισαι γραμμενη??? Πως μας ξεφυγες και δε σε φακελωσαμε ... ακομη????

Απο το αυτι και στη δασκαλα!!!! Για δωσε στοιχεια please!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

εχουμε ξεκινησει μια λιστα με τα ονοματα των γοργονων που θελουν να λαβουν μερος στα καλλιστεια...εεεεεεεεεεεε που θελουν να βρεθουμε για καφεδακι ηθελα να πω :tongue:...οποια κοπελα ενδιαφερετε ας συμπληρωσει το ονομα της στη λιστα για να κανονισουμε αμεσα να βρεθουμε...πριν ανοιξουν τα σχολεια και ειναι ακομη ποιο δυσκολο για καποιες κοπελες...

Αχ, ποσο θα ηθελα να μπορω να βαλω κι εγω το ονομα μου στη λιστα σας.

Maybe another time!!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Αχ, ποσο θα ηθελα να μπορω να βαλω κι εγω το ονομα μου στη λιστα σας.

Maybe another time!!!!!!

κατι θα κανονισουμε για να γνωρισουμε και σας γοργονιτσες τις επαρχειας...και αν σας φερει ο δρομος προς τα δω να μας το πειτε...

καλο βραδυυυυυυυυυυ


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζωη το έχουμε ''ριξει '' στο τραπεζι και αυτο...να κανουμε ολες μαζι....εχω πει και στα κοριτσια...περιμενω να δω τι προγραμμα θα εχω φετος στη σχολη ...ποσες ωρες , ποιες μερες κτλ....και θα σας πω....αν μας βολευει ολες θα κανονισουμε ενα γκρουπακι :D:D:D

αχ!!!δε παιζω......μηπως πρεπει να μετακομισω στη μαμα μου;;;;

ζηλευω......θελω και εγω να 000203EB.gif μαζι σας!!!!κλαψ!!!!

κατι θα κανονισουμε για να γνωρισουμε και σας γοργονιτσες τις επαρχειας...και αν σας φερει ο δρομος προς τα δω να μας το πειτε...

καλο βραδυυυυυυυυυυ

κανονιστε .............μολις μπορεσω θ'ανεβω η' μαλλον οταν ξερω τον μηνα που θα ερθω θα μου πειτε εσεις πιο σβκ μπορειτε για να τα πουμε ...ετσι;;

sig.asp?img=ad1


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Πες Ντινάκι ότι έρχεσαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και όπου να΄ναι!!!!!!!!!!!!!!!

Πάντως the mall και λόγω μετρό, πάρκιγκ κ.τ.λ. είναι καλή ιδέα για τόπο συνάντησης... τι λέτε;

καλημερα και ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!! θα ερθω και το θελω πολυ απλα εγω απο αθηνα ειμαι στουρνος χωρις να θελω να σας θυξω αλλα δεν θα μπορουσα να ζησω αθηνα με τιποτα κατεβενω μονο οταν εχω καποιο λογο και οταν ειναι με πηγενουν απλα σε αυτο το εμπορικο μπορω ευκολα να ερθω μεσο αττικη οδο σε 30 λεπτα απο το χωριο μου ειμαι εκει !!

ετσι βαλτεμαι στην λιστα κωνσταντινα απο ταναγρα βοιωτιας χαχαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααααααα γοργονουλες...

τι κανουν τα ομορφα μου κοριτσακια????

Έλλη - Ηλιούπολη

Eλιζα - ν.σμυρνη

Mαρια - ν.ηρακλειο (gogonenaki)

Kωνσταντινα - ταναγρα βιωτιας (jenia)


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D Όλες καλά;

Αχ, ποσο θα ηθελα να μπορω να βαλω κι εγω το ονομα μου στη λιστα σας.

Maybe another time!!!!!!

Γιωργία μου, ΕΜΕΙΣ να δεις πόσο θα΄θελαμε να έβαζες τ΄όνομά σου στη λίστα:-P! Θα τη βρούμε όμως την ευκαιρία! να είσαι σίγουρη!

κανονιστε .............μολις μπορεσω θ'ανεβω η' μαλλον οταν ξερω τον μηνα που θα ερθω θα μου πειτε εσεις πιο σβκ μπορειτε για να τα πουμε ...ετσι;;

ΕΤΣΙ!:P! Μπράβο Βικάκι! :P ανυπομονώ!

καλημερα και ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!! θα ερθω και το θελω πολυ απλα εγω απο αθηνα ειμαι στουρνος χωρις να θελω να σας θυξω αλλα δεν θα μπορουσα να ζησω αθηνα με τιποτα κατεβενω μονο οταν εχω καποιο λογο και οταν ειναι με πηγενουν απλα σε αυτο το εμπορικο μπορω ευκολα να ερθω μεσο αττικη οδο σε 30 λεπτα απο το χωριο μου ειμαι εκει !!

ετσι βαλτεμαι στην λιστα κωνσταντινα απο ταναγρα βοιωτιας χαχαχαχα!!!

Ντινάκι, εμένα τουλάχιστον δε με θίγεις για την Αθήνα. Μακάρι να μπορούσα κι εγώ να φύγω, να πάω επαρχία. Κέντρο, για να καταλάβεις, κατεβαίνω όπως το΄πες κι εσύ: μόνο αν υπάρχει σοβαρός λόγος.

Άκου τώρα ειρωνεία! μέσω αττικής οδού είσαι σε 30 λεπτά στο εμπορικό κέντρο. Ε, λοιπόν, εγώ που μένω Αθήνα μάλλον χρειάζομαι παραπάνω από 30 λεπτά για να φτάσω εκεί:mad:....είσαι τυχερούλα σου λέω....

Ας αφήσω την γκρίνια! Η ουσία είναι ότι ΕΡΧΕΣΑΙ!:D:p:D:p:D:p

καλημεραααααααααααααα γοργονουλες...

τι κανουν τα ομορφα μου κοριτσακια????

Έλλη - Ηλιούπολη

Eλιζα - ν.σμυρνη

Mαρια - ν.ηρακλειο (gogonenaki)

Kωνσταντινα - ταναγρα βιωτιας (jenia)

Ελίζα, αυτή τη φορά νομίζω κάτι θα γίνει, ε;:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσακια...καλο μηνα ..!!!!

περιμενω την κομμωτρια να μου κουρεψει τον αλεξανδρακο μου που ειναι σα προβατακι....το ιδιο και τα μεγαλα βεβαια...το απογευμα αυτα....τελειωσα τις δουλειες για το παρτυ και μπαινω σε διαδικασια προετοιμασιας φαγητου [μπουφε]...οποια νοικοκυρουλα εχει να προτεινει κατι [ ευκολο και γρηγορο κατα προτιμηση]...ευπροσδεκτη!!!!

ελιζα ...κατι ειχε παρει το ματι μου το ..αετισιο ...οτι ασχολιοσουν με βαπτιστικα και ..τετοια;;;;;;αν ναι θα ηθελα ..να μου πεις ιδεες...!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια...καλο μηνα ..!!!!

περιμενω την κομμωτρια να μου κουρεψει τον αλεξανδρακο μου που ειναι σα προβατακι....το ιδιο και τα μεγαλα βεβαια...το απογευμα αυτα....τελειωσα τις δουλειες για το παρτυ και μπαινω σε διαδικασια προετοιμασιας φαγητου [μπουφε]...οποια νοικοκυρουλα εχει να προτεινει κατι [ ευκολο και γρηγορο κατα προτιμηση]...ευπροσδεκτη!!!!

ελιζα ...κατι ειχε παρει το ματι μου το ..αετισιο ...οτι ασχολιοσουν με βαπτιστικα και ..τετοια;;;;;;αν ναι θα ηθελα ..να μου πεις ιδεες...!!!

Τι πάρτυ κάνεις εσύ;

Γιατί έχω χάσει επεισόδια και δεν έχω καταλάβει. :rolleyes:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...