Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

633211yuwye7870b.gif

Χθες βγηκαμε, ροκαραμε, χορεψαμε, ηπιαμε απεριοριστα...ηταν πολυ ομορφα! Δε σας λεω πως ειμαι σημερα, παντως καταφερα και πηγα κουκλοθεατρο και μετα παιδικη χαρα...!!!:cool:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

mpap[/b];840174]

χαχαχαχαχαχχαχαχα....Γιωργια ποσο καιρο κανεις διατροφη??? χαχαχαχαχα

πως εισαι κοριτσι?...καλυτερα σημερα?

Βρε Μαρακι, τοσο καιρο, λεμε οτι τρωμε σωστα, ειμαστε κΙΟΥριες, κανουμε τις ελαφρογυμναστικουλες μας, εχουμε πειθαρχησει τοσο πολυ πια που οταν πριν 10 μερες ηρθε η διατροφολογΑ και μου εδωσε διατροφη 15ημερου, εγω απορησα (μεσα μου ειπα : τι θα πληρωνω για να μου λεει τι θα μαγειρεψω???) Πραγματικα, ολα οσα ειπε να κανω ή να μην κανω εγω ηδη τα τηρουσα. Δεν στερουμαι κατι αντιθετως αυτο που προστεθηκε στην καθημερινοτητα μου (τουλαχιστο τωρα στην αρχη μεχρι να κοψει το ματι) ειναι η ζυγαρια τροφιμων. Ε, εκει νομιζω οτι ειναι καπως περιορισμενο τωρα σε σχεση με πριν. Κατα τα αλλα τρωω οπως πριν.

Για το θεμα φακες - κασερι που σας ειχα πει, μου απαντησε πως επειδη οι φακες ναι μεν εχουν σιδηρο αλλα οχι αρκετο, προτιμαει σε αυτη τη φαση να συνδυασει φακη-κασερι-χυμο πορτοκαλιου-ψωμι για να ανεβασει την πρωτεινικη αξια του γευματος και τον σιδηρο θα μου τον δωσει σε αλλη τροφη.

Απο υγεια εχω ακομη λιγο συναχακι, αλλα σε γενικες γραμμες αναστηθηκα!!!!

ΚΥΡΙΑΚΗ[/b]_;840199]

Εγω κοριτσια ακομα δεν εχω ανεβει στην ζυγαρια και ουτε θελω...απο Δευτερα εχω ξεκινησει την διατροφη και κανω και αερομπικ σπιτι με dvd !!!

Το πηρα αποφαση να ζυγιζομαι μια φορα το μηνα...προτιμω να βλεπω αν μου κουμπωνουν παντελονια που δεν μου κουμπωναν ;)

Ετσι αποφευγω τις απογοητευσεις και δεν εχω φοβο να τα παρατησω...σωστος?

Μπορεις να αντεξεις ενα μηνα?????? ΜΠΡΑΒΟ!!!!! Πιστευω πως ο καλυτερος ζυγιστης-μετρητης ειναι τα ρουχα σου και πολυ καλα κανεις.

Λετακι, εσκασε η ωρολογιακη βομβα?????

Τα υπολοιπα γοργονακια?????? Ολα ΟΚ?????


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελιές κι εγώ χθες βγήκα με κοριτσοπαρέα και πέρασα ΣΟΥΠΕΡ. Στις 2,30 μαζεύτηκα!!!

Πήγαμε σε, γκουχ, γκουχ, ταβέρνα, τη "Μυρσίνη" σε μια κάθετη στην Εθν. Αμύνης, για τις σαλονικιές, όπου έχει τέλεια κρητικά πιάτα. Πρόσεχα, ναιιιιιιιιιι, πως, πως!!! (αχ, τόφαλος θα γίνω πάλι)

ΚΑΛΟ Σ/Κ!!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!!!! Κι εδω ειναι μια ηλιολουστη Κυριακη!!!! αλλα δεν προβλεπεται να παω πουθενα. Αυτο το συναχι δε λεει να με αποχωριστει. Και..... ο μικρος με 39 πυρετο απο χθες!!!!

Καλο το κρυο αλλα αν δε χιονισει να σκοτωθουν τα μικροβια, δε θα γλιτωσουμε απο ιωσεις!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Αντεεεε να μπω και εδω......εχω φτασει παλι 68 κιλα.....τι καλα γιουπι ....ναι καλα.....:( Στοχος ειναι τα 55 που ημουν καποτε (αει με τπτ).....το προβλημα μου ειναι αλλου οεο.....καλα με τις διαιτες αλλα εγω ημουν αθλητρια το πουλακι μου. Στοιβος.....οκ?.....οκ......τζογκιν ΧΡΟΝΙΑ......και φυσικα προβλημα στον τενοντα στο αριστερο αστραγαλο. Εχω παρατημενη την γυμναστικη κανα 7μηνο. Πηγα πρωτη μερα τζογκιν χθες. Χαλαρα.....ανασες ωραιες και μια χαρουλα. Τα ποδια μου φυσικα τα εφτυσαν ΠΡΙΝ την ανασα μου (ειδες τι κανουν χρονια εξασκησης)......αλλα σημερα ειμαι με εμπλαστρο στο ποδι που εχει κανει 2 αστραγαλους και δεν μπορω να περπατησω.......τι θα κανω?........λατρευω το τρεξιμο......ειμαι πραγματικα απογοητευμενη. Αν ειναι κατι να μου στερησει το τρεξιμο νομιζω θα τρελλαθω......

mpap ειδικα εσυ εχεις καμια ιδεα γιατι αν θυμαμαι εισαι αθλητρια ή χορευτρια ή κατι τετοιο....... help........


Here in dreamland we will NOT obey the masters

:evil:

Link to comment
Share on other sites

Αντεεεε να μπω και εδω......εχω φτασει παλι 68 κιλα.....τι καλα γιουπι ....ναι καλα.....:( Στοχος ειναι τα 55 που ημουν καποτε (αει με τπτ).....το προβλημα μου ειναι αλλου οεο.....καλα με τις διαιτες αλλα εγω ημουν αθλητρια το πουλακι μου. Στοιβος.....οκ?.....οκ......τζογκιν ΧΡΟΝΙΑ......και φυσικα προβλημα στον τενοντα στο αριστερο αστραγαλο. Εχω παρατημενη την γυμναστικη κανα 7μηνο. Πηγα πρωτη μερα τζογκιν χθες. Χαλαρα.....ανασες ωραιες και μια χαρουλα. Τα ποδια μου φυσικα τα εφτυσαν ΠΡΙΝ την ανασα μου (ειδες τι κανουν χρονια εξασκησης)......αλλα σημερα ειμαι με εμπλαστρο στο ποδι που εχει κανει 2 αστραγαλους και δεν μπορω να περπατησω.......τι θα κανω?........λατρευω το τρεξιμο......ειμαι πραγματικα απογοητευμενη. Αν ειναι κατι να μου στερησει το τρεξιμο νομιζω θα τρελλαθω......

mpap ειδικα εσυ εχεις καμια ιδεα γιατι αν θυμαμαι εισαι αθλητρια ή χορευτρια ή κατι τετοιο....... help........

Γεια σου Ellemphriem,

Εχω συνηθισει να σε συναντω σε αλλα θεματα και απορησα που μας ξαναεπισκεφτηκες. Κοιτα, απο θεμα γυμναστικης δεν εχω ιδεα. Μαλλον ενας αθλιατρος θα ηταν ο καλυτερος αποδεκτης των ερωτησεων σου.

Η Mpap (η αρχηγος χεχεχεχεχε) σιγουρα θα εχει απαντηση (ειναι η πολυξεριδου μας)αλλα θα σου απαντησει απα Δευτερα και μετα.

Γιατι ομως εχεις τετοιο προβλημα εφοσον ησουν αθλητρια (ασχετη εγω) .Δεν εκανες καλο ζεσταμα??Μηπως τρεχει κατι με το ποδαρακι?? Κανενα παλιο τραυμα που κατεληξε σε χρονιο???

Καμια ακτινουλα εγινε???

Μακαρι να ειναι ολα ΟΚ και να απολαυσεις συντομα το τζοκινγκ που τοσο αγαπας.

Φιλια


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Μηπως τρεχει κατι με το ποδαρακι??

Γεια σου Γεωργια μου,

Ναι ξεχασα.....παλιο τραυμα (επανηλημμενως να προσθεσω) που δεν με πολυενοχλουσε. Μετα την γεννα εγινε ΧΑΛΙΑ, και πλεον δεν τολμαω να τρεξω και με τσακιζει. Ακτινογραφια δεν εχω κανει ακομα.......:-(

Ευχαριστω......


Here in dreamland we will NOT obey the masters

:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσαρες τρελε και γλυκες τι κανετε?????

χρονια και ζαμανια εχω να μπω στο κλαμπακι αυτο αλλα που χρονος...δεν σας προλαβαινω λεμε...

δεν εχω διαβασει τιποτα...παλι καλα που μαθαινω νεα σας στο φατσοβιβλιο και δεν χανω τελειως την επαφη...

κατι για εξοδους πηρε το ματι μου...μαεστρια και ταρα πολυ χαιρομαι που περασατε σουπερρρρρρρρρρρρρ...ζηλευωωωωω θελω και εγω ατα...

οι υπολοιπες γοργονουλες, παλιες και καινουριες ολες καλα???????

ελπιζω να μπω παλι σε ενα ρυθμο και να προλαβαινω να διαβαζω και εδω τα νεα σας...

σας φιλω γλυκα


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Χθες βραδυ, ημουν μοναχουλα και καθως σερφαρα γενικως καποια στιγμη εντοπισα που αλλου? στο παρεντς αυτη τη σελιδα

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=49065

Εριξα τοσο γελιο που οταν ηρθε ο καλος μου ειχα κατι ματια κατακοκκινα απο δακρυγελα.

Τρομαξε ο καημενος οτι με ξαναπιασε ασχημα η γριπη και οταν του ειπα οτι ειναι απο γελια..... εμεινε ο ανθρωπος....... 2 η ωρα τα ξημερωματα..... παλαβωσες??? μου λεει!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...