Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Ειρήνη, Σέβη, σας ευχαριστώ! Να φάω ομελέτα σήμερα που δεν μαγείρεψα ή απαγορεύεται;Ποια η γνώμη σας;

μια ομελέτα με διάφορα λαχανικά μέσα (χωρίς πατάτες) δεν νομίζω να πειράζει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624


Διαφημίσεις

Γειά σας!!!!!

Βλέπω πολλές ειμαστε αρρωστες και πολλά από τα παιδάκια σας γκρ........ σερνομαι κι εγώ

άντε περαστικά μας!

Ομελέτα με πολλά λαχανικά και χωρίς λάδι (στο τεφάλ) επιτρέπετε μια χαρα, η φέτα όχι!

εγώ χθες αρακά με πατατα χωρίς ψωμί και χωρίς τυρι.....

σήμερα εχω εξόδου... λογικά κάτι σε ψητό με σαλατικόν

σας χαιρετώ να εχετε ένα ωραίο σκ!

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια γοργονοκοριτσα μου....

ω ναι επιτελους σπιτι.....εχω βεβαια να κανω πολλες δουλειες αλλα θα τα καταφερω....τοσες και τοσες γυναικες και με περισσοτερα παιδια εγω δεν θα μπορεσω?????

δεν πιστευω να εχασα τιποτα???θα παω να διαβασω τις σελιδες και θα δω....

να εχετε μια πολυ ομορφη μερα....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο με διαιτες αλλα πολυ ανθρωπινο.

Δειτε το υπομονετικα και θα καταλαβετε!!!

συγκινηθηκα......πραγματικα θελω να αγκαλιασω τους γονεις μου και μακαρι να ειμαι αξια μανα για τον μικρο μου...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!!!!!! Εδω ηλιολουστη αλλα με πολυ κρυο ....παλι. Το χιονι ακομη δεν μας τιμησε με την παρουσια του.

Να εχετε ενα υπεροχο Σ/Κ.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

καλημέραααααααα...

δυο μέρες κάνω διατροφή σωστά..αλλά δεν έχω πέσει ούτε γραμμάριο...

μήπως επειδή περιμένω περίοδο?

Χαχαχχαχα!!!! Καλη εισαι του λογου σου!!!! Εμεις που κανουμε μηνες διατροφη, πως θα επρεπε να ειμαστε δηλαδηΣΣΣΣΣΣΣ ? ? ? ?

Να σαι καλα με εκανες και γελασα πρωινιατικα!!!!!

Μην ξανανεβεις στη ζυγαρια πριν απο το τελος της κοκκ/τσας και αφου περασουν και 2,3,4 μερες!!!!

Και οποσδηποτε συνεχισε τη διατροφη σου οπως πρεπει!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Α με κρεμμυδάκι που έχω κάνει παλιότερα τρέλα ήταν! Φέτα να φάω; εκεί το πάω....

εγω τωρα τι να πω???

θα τραβηξω τις κοτσιδες μου καλεεεεεεεεεεεε????:tongue::tongue::tongue:

καλημερααααα

λοιπον ειμαι σγουρη οτι ολες ξερετε τι ακριβως πρεπει να τρωτε και τι να μην τρωτε!!!

η σωστη διατροφη δεν σημαινει πεθαινω της πεινας ή στερουμαι

σημαινει τρεφομαι σωστα πρωτα απο ολα για την υγεια μου και μετα για σωστα κιλα

μπορειτε να βαλετε στο προγραμμα μια ημερα την εβδομαδα να τρωτε για μεσημεριανο κατι που σας εχει λειψει...κατι που λιγουρευεστε...οχι ομως να το τρωτε ετσι στα ''ξεκαρφωτα''

βαλτε προγραμμα....τα κιλα κοριτσια μου θελουν θυσιες...οπως αλλωστε και τα περισσοτερα πραγματα στη ζωη μας....its uo to you girls :cool:

APAPAPAPPAPAPAPAPA!!1 φετα μην τα γραφεις αυτα θα ερθει ο τσιφ !!

πες τα ρε συ ντινααααααααααααααααααααααααααα....θα λολαθωωωωω :tongue::tongue::tongue:

Γειά σας!!!!!

Βλέπω πολλές ειμαστε αρρωστες και πολλά από τα παιδάκια σας γκρ........ σερνομαι κι εγώ

άντε περαστικά μας!

Ομελέτα με πολλά λαχανικά και χωρίς λάδι (στο τεφάλ) επιτρέπετε μια χαρα, η φέτα όχι!

εγώ χθες αρακά με πατατα χωρίς ψωμί και χωρίς τυρι.....

σήμερα εχω εξόδου... λογικά κάτι σε ψητό με σαλατικόν

σας χαιρετώ να εχετε ένα ωραίο σκ!

κι εσυ αρρωστουλικο μου εισαι?:roll:

περαστικα κουκλι μου

εσυ μια χαρα τα πας....και ψιττττ σημερα και αυριο εχει λιακαδα....ωραιοος καιρος για βολτα και ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ!!!! ;)

Καλημερουδια!!!!!!!!!!!

Μπονζουρρρρ

τι κανεις?

πως τα πας?

καλημερουδια γοργονοκοριτσα μου....

ω ναι επιτελους σπιτι.....εχω βεβαια να κανω πολλες δουλειες αλλα θα τα καταφερω....τοσες και τοσες γυναικες και με περισσοτερα παιδια εγω δεν θα μπορεσω?????

δεν πιστευω να εχασα τιποτα???θα παω να διαβασω τις σελιδες και θα δω....

να εχετε μια πολυ ομορφη μερα....

καλημερααααααααα !!!

κ εγω δουλειες κανω σημερα...πφφφφ

καλημέραααααααα...

δυο μέρες κάνω διατροφή σωστά..αλλά δεν έχω πέσει ούτε γραμμάριο...

μήπως επειδή περιμένω περίοδο?

ΟΚ...πλακα μου κανεις....δεν μπορει????!!!:roll::roll::roll::tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχαχαχχα....γλυκο μου κοριτσακι για να μαθει ο μεταβολισμος σου....ο οργανισμος σου στη σωστη διατροφη χρειαζεται χρονος!!!

δλδ τι?...απο τη μια μερα στην αλλη επειδη φαγαμε σωστα θα πρεπει να χασουμε αυτα που ''σαβουριαζουμε'' μηνες????:roll:

ειπα και πιο πριν βαλτε σωστο προγραμμα στη διατροφη σας....μετα απο 3-4 εβδομαδες κανουν την εμφανιση τους τα πρωτα αποτελεσματα συνηθως...υπαρχουν οργανισμοι που κανουν ακομα και 8 εβδομαδες και αλλοι που στις 2 χανουν και κιλο....υπομονη, επιμονη και θυσιες αυτο χρειαζεται...και φυσικα γυμναστικη για να λειτουργησει ο μεταβολισμος

επισης να υπενθυμησω πως ο συνδιασμος σωστης διατροφης και ασκησης ειναι αυτος που φερνει τα σωστα αποτελεσματα!!!...και νιωθουμε πιο υγιεις και φυσικα εχουμε και απωλειες κιλων !

Χαχαχχαχα!!!! Καλη εισαι του λογου σου!!!! Εμεις που κανουμε μηνες διατροφη, πως θα επρεπε να ειμαστε δηλαδηΣΣΣΣΣΣΣ ? ? ? ?

Να σαι καλα με εκανες και γελασα πρωινιατικα!!!!!

Μην ξανανεβεις στη ζυγαρια πριν απο το τελος της κοκκ/τσας και αφου περασουν και 2,3,4 μερες!!!!

Και οποσδηποτε συνεχισε τη διατροφη σου οπως πρεπει!!!

χαχαχαχαχαχχαχαχα....Γιωργια ποσο καιρο κανεις διατροφη??? χαχαχαχαχα

πως εισαι κοριτσι?...καλυτερα σημερα?

φιλια σε ολες και να εχετε ενα σουπερ σ/κ!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου αρχηγε!!! Δεν μου απαντησες στο πμ...σνιφ σνιφ..

Εγω κοριτσια ακομα δεν εχω ανεβει στην ζυγαρια και ουτε θελω...απο Δευτερα εχω ξεκινησει την διατροφη και κανω και αερομπικ σπιτι με dvd !!!

Το πηρα αποφαση να ζυγιζομαι μια φορα το μηνα...προτιμω να βλεπω αν μου κουμπωνουν παντελονια που δεν μου κουμπωναν ;)

Ετσι αποφευγω τις απογοητευσεις και δεν εχω φοβο να τα παρατησω...σωστος?


uV4Wp2.png

JmGUp2.png

KyXNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...