Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

αφήνεις κενό από το απόγευμα ως το βραδινό, το οποίο εγώ βρίσκω πολύ ελαφρύ.

για την εφάκη αυτό.

έκανα σελίδα στο φέης, αλλά εγκατέλειψα, γιατί μπερδεύτηκα και ζορίστηκα. το βράδυ ίσως ξαναμπω.

έχει πέσει δουλειά ρε φούστη μου.

Ειρήνη, έχεις πολύ καλό πρόγραμμα.

εσύ μαγειρεύεις ή παίρνεις έτοιμο μαγειρεμένο στη δουλειά;

μαγειρεύει ο καλός μου ευτυχώς....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

διαμάντι ο σύζυγος.

ο δικός μου σήμερα θα κάνει ρυζάκι, συνοδευτικό του κοκκινιστού που του μαγείρεψα χθες.

δεν ξέρω τί θα βγει, αλλά από πείσμα ξέρω από τώρα ότι θα το φάει, όπως και να το κάνει.

ευτυχώς εγώ έχω μανιτάρια για σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

το κάνεις κάθε μέρα αυτό??

εγώ πχ έλεγα στα κορίτσια πριν οτι σήμερα δεν προλαβα γιατί άργησα ναξυπνήσω και έφαγα τρία μπισκότα....ε να τη η ατασθαλία! να μην παραπονιέμαι αύριο...

Αλλάζω το μεσημέρι το τρώω και σαλάτα με κρέας ,αρακά ,μπιφτεκάκι με σαλάτα, φάκες με σαλάτα και το βραδύ μπορεί να φάω τοστ ,φρούτα ,σαλάτα με αυγό

Είμαι στην τρίτη εβδομάδα που ακλουθώ αυτό το πρόγραμμα και δεν ξέφυγα καθόλου


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζω το μεσημέρι το τρώω και σαλάτα με κρέας ,αρακά ,μπιφτεκάκι με σαλάτα, φάκες με σαλάτα και το βραδύ μπορεί να φάω τοστ ,φρούτα ,σαλάτα με αυγό

Είμαι στην τρίτη εβδομάδα που ακλουθώ αυτό το πρόγραμμα και δεν ξέφυγα καθόλου

και δεν έχεις χάσει καθόλου???

μήπως κάτι σε μπλοκάρει? να ρωτήσεις ένα ειδικό...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σεβούλα ειμαστε φίλες στο φατσοβιβλίο, δες το βραδυ

εγώ στο γραφείο παίρνω σαλατα + κάτι (τόνο, τοστ, αυγά βραστά, τυρι)

και βραδυνό μου ειναι το κυρίως γεύμα (ψητό με σαλάτα συνήθως, 1 φορά την εβδομαδα όσπριο ή λαδερό) κάπως έτσι

με τα 10ατιανά δεν τα πάω καλά, ίσως μια φρυγανιά

το απόγευμα συνήθως γιαούρτι ή φρουτα

Link to comment
Share on other sites

και δεν έχεις χάσει καθόλου???

μήπως κάτι σε μπλοκάρει? να ρωτήσεις ένα ειδικό...

Έχω χάσει την πρώτη εβδομάδα 2 κιλά την δεύτερη 1 και τώρα είμαι στην τρίτη ακόμα τίποτα φυσικά περιμένω και περίοδο από δευτέρας δεν ξέρω αν παίζει ρόλο


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω χάσει την πρώτη εβδομάδα 2 κιλά την δεύτερη 1 και τώρα είμαι στην τρίτη ακόμα τίποτα φυσικά περιμένω και περίοδο από δευτέρας δεν ξέρω αν παίζει ρόλο

α μπορεί να φταίει αυτό..γιατί κάνει κατακράτηση υγρών ο οργανισμός..υπομονή!

Link to comment
Share on other sites

Έχω χάσει την πρώτη εβδομάδα 2 κιλά την δεύτερη 1 και τώρα είμαι στην τρίτη ακόμα τίποτα φυσικά περιμένω και περίοδο από δευτέρας δεν ξέρω αν παίζει ρόλο

εφακη μια χαρα!!!!!!! μπράβο σου!!!!!!!!!!!!!!

αλλωστε παραπάνω απο 3 - 4 κιλά δεν επιτρέπεται να χανουμε τον μήνα γιατί δεν ειναι λίπος μετά αυτό που χάνεται.

(αυτό ισχύει κι όταν εχει κανεις πολλά κιλά όπως εγώ, το γραφω γιατί πολυς κοσμος νομίζει ότι όταν εχει 20 παραπανίσια θα χάνει αβέρτα... δεν γίνεται ετσι και δεν κάνει κιόλας)

θυμισε μου πόσα κιλά υψος κλπ εχεις; μονΔελο κι εσύ σαν τις αλλες;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εφακη μια χαρα!!!!!!! μπράβο σου!!!!!!!!!!!!!!

αλλωστε παραπάνω απο 3 - 4 κιλά δεν επιτρέπεται να χανουμε τον μήνα γιατί δεν ειναι λίπος μετά αυτό που χάνεται.

(αυτό ισχύει κι όταν εχει κανεις πολλά κιλά όπως εγώ, το γραφω γιατί πολυς κοσμος νομίζει ότι όταν εχει 20 παραπανίσια θα χάνει αβέρτα... δεν γίνεται ετσι και δεν κάνει κιόλας)

θυμισε μου πόσα κιλά υψος κλπ εχεις; μονΔελο κι εσύ σαν τις αλλες;;;;;

Είμαι 1 .78 ύψος και 78 κιλά θέλω να πάω στα 71 κιλά για αρχή και το ιδανικό για μένα είναι τα 68,όταν ξεκίνησα την δίαιτα ήμουν 81 κιλά


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι 1 .78 ύψος και 78 κιλά θέλω να πάω στα 71 κιλά για αρχή και το ιδανικό για μένα είναι τα 68,όταν ξεκίνησα την δίαιτα ήμουν 81 κιλά

εφακη εισαι μια χαρά ήδη και θα γίνεις θεά! :)

Παιδιά, η Ντίνα που είναι;;;;

πήζει σήμερα...

σας αφήνω κι εγώ τέρμα το σορολοπ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...