Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , ZetaK είπε:

      Έχω 3 αποτυχημένες έμβρυο μεταφορές μια μόνο βιοχημική εγκυμοσύνη ! Έχω ήδη κάνει αυτή την εξέταση και είχα 8 μονάδες ακολούθησα θεραπεία με προβιοτικα για 50 ημέρες και ο γιατρός μου ζήτησε να επαναληφθεί γιατί ήταν πολύ χαμηλό το αποτέλεσμα !  
      δεν έχω κάνει ποτέ εξέταση για ενδομητριωση αλλά δεν συμφωνεί να γίνει ακόμη χωρίς να έχω και αλλά συμπτώματα! 
      Και αναρωτιέμαι εάν μπορούν όλες οι αποτυχίες να οφείλονται σε αυτό!
       

      Εννοείς πως δεν έχεις κάνει υστεροσκοπηση???εγώ είχα χρόνια ενδομητριτιδα χωρίς κανένα σύμπτωμα..μόνο στην υστεροσκοπηση το είδαμε αυτό...Με 3 αποτυχημένες μεταφορές δεν έχεις άδικο που θέλεις να το ψάξεις. Και ναι να ξανά κοιτάξετε το μικροβιωμα αλλά γιατί όχι και μια υστεροσκοπηση που να το βγάλεις κ εσύ από το μυαλό σου?

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Λέτα ναι!!! Κι εγώ είχα πάει για μανικιούρ και έφτιαξε η διάθεσή μου βρε παιδί μου! Χθες πήγα για καθαρισμό προσώπου, ηρέμησα για μιάμιση ώρα, με περιποιήθηκαν, αλλά μου βγήκε ξινό μετά:mad::cry:


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Λέτα ναι!!! Κι εγώ είχα πάει για μανικιούρ και έφτιαξε η διάθεσή μου βρε παιδί μου! Χθες πήγα για καθαρισμό προσώπου, ηρέμησα για μιάμιση ώρα, με περιποιήθηκαν, αλλά μου βγήκε ξινό μετά:mad::cry:

τί ρε πουλάκι μου; τόσο άσχημο είναι; αν δεν είναι θέμα υγείας, λύνεται βρε μανάρι μου.

μη σκας. παρτο αλλιώς. κληρονομικό; χωρισμός; παρεξήγηση;

όλα διορθώνονται.

Link to comment
Share on other sites

τί δουλειά κάνεις λέτα;

δουλευω σε φαρμακευτικη εταιρεια.....

Λέτα ναι!!! Κι εγώ είχα πάει για μανικιούρ και έφτιαξε η διάθεσή μου βρε παιδί μου! Χθες πήγα για καθαρισμό προσώπου, ηρέμησα για μιάμιση ώρα, με περιποιήθηκαν, αλλά μου βγήκε ξινό μετά:mad::cry:

ναι και εμενα θα μου αλλαξει η διαθεση....πριν μεινω εγκυος πηγαινα καθε εβδομαδα να κανω τα νυχια μου...μου αρεσει πολυ να τα περιποιουμαι.....ελπιζω ομως να μου βγει ξινο...:tongue::tongue::tongue:

με τα σογια ειναι δυσκολα αρετουλα.....να μην στεναχωριεσαι.....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναζονεξ........δεν ξερω αν θα γινει κατι ...μου ειπε οτι το 40 με 50 % ανοιγει....τοση κορτιζονη θα παρει ....ελπιζω ν'ανοιξει!!!!!αλλιως επεμβασουλα...!!!

Βικη πηρατε δευτερη γνωμη? 4 εβδομαδες κορτιζονη σε παιδι ειναι πααααααρα πολυ.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Κληρονομικά... ευτυχώς που δε ζω εκεί... απλώς στενοχωριέμαι για τους γονείς μου και τις αδερφές μου που υφίστανται τέτοια αντιμετώπιση... Τέλος πάντων, ας πούμε κάτι ευχάριστο...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κληρονομικά... ευτυχώς που δε ζω εκεί... απλώς στενοχωριέμαι για τους γονείς μου και τις αδερφές μου που υφίστανται τέτοια αντιμετώπιση... Τέλος πάντων, ας πούμε κάτι ευχάριστο...

αμαν βρε παιδακι μου....μην τα σκεφτεσαι αστα.....ετσι στεναχωριοταν και η γιαγια μου και ο μπαμπας μου και τελικα το πηραν αποφαση και σταματησαν να ασχολουνται....δεν αξιζε για μερικα κτηματα....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει, Λέτα, έχεις δίκιο! Αλλά ο πατέρας μου έχει φτύσει αίμα για να φτιάξει αυτά που έφτιαξε (και με 6 παιδιά, ανα διανοείσαι τι σημαίνει αυτό). Άντε πες του ότι δεν αξίζει λοιπόν... ακυρώνεις τη ζωή του, τους κόπους του...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει, Λέτα, έχεις δίκιο! Αλλά ο πατέρας μου έχει φτύσει αίμα για να φτιάξει αυτά που έφτιαξε (και με 6 παιδιά, ανα διανοείσαι τι σημαίνει αυτό). Άντε πες του ότι δεν αξίζει λοιπόν... ακυρώνεις τη ζωή του, τους κόπους του...

δεν αξιζει τρωει χρονια απο τη ζωη του και μετα τι????καταφερνει κατι??


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βικη πηρατε δευτερη γνωμη? 4 εβδομαδες κορτιζονη σε παιδι ειναι πααααααρα πολυ.

αλλιως παμε κατευθειαν σε επεμβαση ..ταρα μου ναι!!!!

στις2 εβδομαδες ....θα παμε παλι στο γιατρο ...αν δεν υπαρχει καποιοα αποτελεσμα τοτε ....θα δουμε!!!!.....αν θα συνεχισουμς για αλλες 2 η' επεμβαση!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το δικό μου για σήμερα πχ

πρωίνο χυμό και τοστ με μαύρο ψωμί και άπαχό τυρί -γαλοπούλα

μεσημεριανο γίγαντες με σαλάτα και μια φέτα μαυρο ψωμί

απογευμα 2 αποξηραμένα σύκα

βραδυνό μπιφτέκι κοτοπουλο με σαλάτα

Link to comment
Share on other sites

το δικό μου για σήμερα πχ

πρωίνο χυμό και τοστ με μαύρο ψωμί και άπαχό τυρί -γαλοπούλα

μεσημεριανο γίγαντες με σαλάτα και μια φέτα μαυρο ψωμί

απογευμα 2 αποξηραμένα σύκα

βραδυνό μπιφτέκι κοτοπουλο με σαλάτα

εγω σημερα εφαγα για πρωινο ενα τοστ με τυρι αποχο και τσαι χωρις ζαχαρι,κατα τεσ 11 ενα φρουτο κατα τεσ 13,30 οσπρια με μια φετα ψωμι κατα τεσ 5 ενα φρουτο και το βραδι ενα γιαουρτι απαχο,που κανω το λαθος και δεν χανω?????


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

iPad-Plaisio.htm?gclid=CPSXr9SC2qYCFcse4Qod9HPBzw

Καλημέρες!!!!!

Τι κάνετε όμορφες;

Αρετή κουραζζζζζζ , δύσκολα αυτά

Ταρα δεν σε συμπαθώ πολύ, απο χθες ονειρεύομαι το κεικ σου....γκρ.....

κλείνω τα μάτια και μου έρχεται η εικόνα

Paneukolo-keik-portokali.jpg?1283773389

ναι ναι την βάζω να δείτε τί δράμα ζω!

άσε που ειναι ώρα να εμφανιστεί και η αρχηγός! χαχαχαχαχαααα

όσο για τις ομορφιες, νύχια, μαλλιά κλπ ανεβάζουν πολύ τη διαθεση!

(γενικά τα βαριέμαι όμως... ξεκινάω με τις καλύτερες προθέσεις και μετά ... )

Λετάκι με το καλό και η δουλειά :)

Σεβούλα κιΟΥρία σήμερα

Βίκυ μακαρόνια με κιμα;;;;;; βλέπω να με στοιχειώνουν κι αυτά μαζί με το κεικ της Ταρας...... γκρρρρ

Εφακη ούτε να την αγνοεις ούτε να την προσκυνάς την ζυγαριά! Να την υποτάξεις!!!!!!!!!!! χαχααχχαααα

Ειρήνη πολύ σωστό το πρωινό σου! αν τύχει καμιά φορά και δεν προλαβαίνεις ίσως καμιά μπάρα καλύτερα;

Καλλιοπάκι ελπίζω να φυσας γερα, εχω στηθεί στο αγιάζι! χαχααχαααα

φιλιά σας

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα εφαγα για πρωινο ενα τοστ με τυρι αποχο και τσαι χωρις ζαχαρι,κατα τεσ 11 ενα φρουτο κατα τεσ 13,30 οσπρια με μια φετα ψωμι κατα τεσ 5 ενα φρουτο και το βραδι ενα γιαουρτι απαχο,που κανω το λαθος και δεν χανω?????

το κάνεις κάθε μέρα αυτό??

εγώ πχ έλεγα στα κορίτσια πριν οτι σήμερα δεν προλαβα γιατί άργησα ναξυπνήσω και έφαγα τρία μπισκότα....ε να τη η ατασθαλία! να μην παραπονιέμαι αύριο...

Link to comment
Share on other sites

αφήνεις κενό από το απόγευμα ως το βραδινό, το οποίο εγώ βρίσκω πολύ ελαφρύ.

για την εφάκη αυτό.

έκανα σελίδα στο φέης, αλλά εγκατέλειψα, γιατί μπερδεύτηκα και ζορίστηκα. το βράδυ ίσως ξαναμπω.

έχει πέσει δουλειά ρε φούστη μου.

Ειρήνη, έχεις πολύ καλό πρόγραμμα.

εσύ μαγειρεύεις ή παίρνεις έτοιμο μαγειρεμένο στη δουλειά;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...