Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , ZetaK είπε:

      Έχω 3 αποτυχημένες έμβρυο μεταφορές μια μόνο βιοχημική εγκυμοσύνη ! Έχω ήδη κάνει αυτή την εξέταση και είχα 8 μονάδες ακολούθησα θεραπεία με προβιοτικα για 50 ημέρες και ο γιατρός μου ζήτησε να επαναληφθεί γιατί ήταν πολύ χαμηλό το αποτέλεσμα !  
      δεν έχω κάνει ποτέ εξέταση για ενδομητριωση αλλά δεν συμφωνεί να γίνει ακόμη χωρίς να έχω και αλλά συμπτώματα! 
      Και αναρωτιέμαι εάν μπορούν όλες οι αποτυχίες να οφείλονται σε αυτό!
       

      Εννοείς πως δεν έχεις κάνει υστεροσκοπηση???εγώ είχα χρόνια ενδομητριτιδα χωρίς κανένα σύμπτωμα..μόνο στην υστεροσκοπηση το είδαμε αυτό...Με 3 αποτυχημένες μεταφορές δεν έχεις άδικο που θέλεις να το ψάξεις. Και ναι να ξανά κοιτάξετε το μικροβιωμα αλλά γιατί όχι και μια υστεροσκοπηση που να το βγάλεις κ εσύ από το μυαλό σου?

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Καλημερουδιααααααααααααααα,

Αχ αυτή η άτιμη η ζυγαριά δεν λέει να ξεκοληση!!!!απο την δευτερα μεχρι σημερα ειμαι ακριβως τα ιδια κιλα:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

εφακη εγω λεω να αλλαξεις ζυγαρια χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα!!! καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

εφακη εγω λεω να αλλαξεις ζυγαρια χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα!!! καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλη ιδεα!!!!!

Χαχχαχαχ

Ετσι όπως παει σιγουρα θα την πεταξω από το παραθυρο,και δεν θα είναι η πρωτη:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

2220228b6e5ikd514.png

κοριτσια μου....

μολις εφαγα το γαλα με τα δημητριακα και παλι πειναωωωωωωωωωω

θα πιω και ενα ποτηρι γαλα πριν κοιμηθω....

Aν φας γαλα με δημητριακα το βραδυ, θα φας κι ενα φρουτο μετα. Εσυ βεβαια θηλαζεις, οποτε μπορει να ισχυουν αλλα πραγματα.

κανονικά το λάδι πρέπει να είναι μια κουταλιά της σούπας, όχι παραπάνω.

αλλά για αρχή...

από αύριο πάλι.

Αφου τα ξερεις βρε! Παρτο αποφαση και ξεκινα σωστα, αλλα στο τοπικο παχος να ξερεις οτι κανει θαυματα η γυμναστικη.;)

Καλημερα σας!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα στις ομορφες γοργονες......

επισημα ο ηλιας παλι....εχει κρεατακια ......οποτε ...κανουμε για 4 εβδομαδες θεραπεια ....και αν δε γινει κατι ...τοτε .........μια απο τα ιδια........

τα κιλα μου εινα στασιμα 63 με 64 ....αλλα η αληθεια ειναι οτι κανω παρασπονδιουλες ....σημερα ομως λεω να ειμαι καλοοοοο κοριτσι ...και προλο που θα φτιαξω ...μαλλον....το σκεφτομαι δλδ...παστιτσιο ....δε θα το τιμησω ...θα βγαλω απο πριν λιγα μακαρονια με κιμα ...για να φαω εγω.......καλη δε με βρισκετε;;;χθες με πεθανε στο τυμπανισμο το μπροκολακι του μεσημεριανου.....και λεω ν'αποφυγω τη σαλατα σημερα.....ειδωμεν!!!!.......αυριο το πρωι παω για τεστ παπ.....εχω αγχος η αληθεια ειναι γιατι....εχω σχεδον 2 χρονια να κανω......με τις κυστες το ειχα αφησει για να μην τα εχω ολα μαζι ...και οκαιρος ..περασε ......θα παω γυναικολογο να μου γραψει και μαστογραφια.....δεν εχω ξανακνει...μονο υπερηχο στηθους......ειπα να κανω το γενικο τσεκ απ ...να δω τα χαλια μου......παω να φτιαξω τονκιμα ....εδω γυρω θα ειμαι ...βαλτε φωνηηηηη.....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέραααααααααα

εμένα με πλάκωσε το πάπλωμα σήμερα και αντί 6.30 ξύπνησα 7.10

με συνέπεια να ξεκινησω χωρίς πρωινό και να φάω εδώ στο γραφείο 3 μπισκότα digestive

γκρρρρρρρρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέραααααααααα

εμένα με πλάκωσε το πάπλωμα σήμερα και αντί 6.30 ξύπνησα 7.10

με συνέπεια να ξεκινησω χωρίς πρωινό και να φάω εδώ στο γραφείο 3 μπισκότα digestive

γκρρρρρρρρρρρρρ

καλημερα ειρηνη....τι θα ετρωγες για πρωινο καλε;;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κούκλες!

τάρα μου.... ναι, ναι, ναι!

γυμναστική γιοκ. μου φτάνουν οι δουλειές του σπιτιού.

βικάκι, κιουρία σε βρίσκω! κρεατάκια; με τί γίνεται η θεραπεία;

Ντινάκι, εγώ δεν θα αλλάξω ζυγαριά ούτε θα την πετάξω. απλά δεν την επισκέπτομαι!

εφάκη, μπονζούγ! μη της δίνεις σημασία παιδί μου της ζυγαριάς, περιφρόνησέ την!

Ειρήνη, καλά δεν είναι τα νταητζέστηβ; εγώ έπαιρνα παλιά τα ολικής. αλλά πολύ γλυκά βρε παιδί μου. εγώ είμαι του αλμυρού. ίσως και λόγω χαμηλής πίεσης.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κούκλες!

βικάκι, κιουρία σε βρίσκω! κρεατάκια; με τί γίνεται η θεραπεία;

ναζονεξ........δεν ξερω αν θα γινει κατι ...μου ειπε οτι το 40 με 50 % ανοιγει....τοση κορτιζονη θα παρει ....ελπιζω ν'ανοιξει!!!!!αλλιως επεμβασουλα...!!!

στύβω ένα ποτήρι χυμό και φτιάχνω και να τοστάκι με ψωμάκι ολικής

ειρηνη ...

πιες 1 ποτηρι αμιτα μοσιον....και φαε 1 κουλουρακι θεσσαλονικης.....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα γοργόνες μου τι κάνετε; Εγώ ψιλοχάλια διάθεση... λίγο το κρύο, λίγο η αϋπνία...λίγο διάφορα άλλα...

Βίκυ κι εγώ το σκέφτομαι για τεστ παπ και όλο το αποφεύγω...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορτσουδια μουυυυυυυ

και σε εμενα εχει κολλησει η ζυγαρια αλλα δεν της δινω σημασια....εχω αρχισει να βλεπω διαφορα στο σωμα μου και αυτο με νοιαζει......

αχ κοριτσακια μου προσπαθω να σας χορτασω οσο μπορω γιατι απο δευτερα θα μπαινω απο το κινητο να σας λεω μια καλημερα....και μετα το βραδυ για να σας λεω νεα μου.....απο τβρα σκεφτομαι ποσο θα μου λειψετε....αλλα δεν θα χαθω το υποσχομαι....

αυριο το πρωι θα παω να φτιαξω τα νυχια μου....ναι ναι πρεπει να καλλωπιστω τωρα που γυρναω στη δουλεια.....να φανταστειτε ακομα δεν ξεκινησα και χθες με πηρε ενας συναδελφος μου και μου ειπε οτι μου εχουν ηδη κανονισει για την επομενη εβδομαδα ενα meeting.....ω ναι...μπαινω στα βαθια λοιπον με το καλημερα σας....πρεπει να προετοιμαστω......εχω κα σχεδον 10 μηνες να παω στη δουλεια αλλα που θα μου παει θα προσαρμοστω.....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αρετή μου, τί έχεις;

Ε κάτι έγινε κάτω στην Αμαλιάδα, όχι από θέμα υγείας (ευτυχώς!) και είμαστε όλοι στενοχωρημένοι και ταραγμένοι. Τέλος πάντων, έγινε, πέρασε... είναι μεγάλη ιστορία, έχει να κάνει με σόγια, για να σας δώσω να καταλάβετε...άντε βγάλε άκρη δηλ...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...