Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου,

Ερη μου να σου ζήσει το κοριτσάκι σου.

Μαεστρία να τα εκατοστήσεις κοριτσάκι μου!!!!!!

Εγώ λίγο καλύτερα σήμερα (ελαφρώς βεβαίως βεβαίως)αλλά με διατροφή τα πάω καταπληκτικά!!!

Ερη είσαι ήδη αδύνατη κοριτσάκι!!!Επίσης αφού θηλάζεις αποκλειστικά είναι απόλυτα φυσιολογικό να μην έχεις ακόμα περίοδο.Μην αγχώνεσαι.Μπορεί τώρα που θα μειώσεις τον θηλασμό να σου έρθει αλλά μπορεί και όχι.Εχω γνωστή που θήλαζε 15 μήνες και δεν είχε περίοδο.

ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙς ΑΥΤΕΣ !! :tongue::tongue::tongue:

Εφάκι καλώς μας ήρθες.Μάλλον πρέπει να προσέξεις περισσότερο τους συνδιασμούς σου.

Τάρα για συντάγες δεν ξέρω.Και εμάς τα γενέθλιά μας πέφτουν στις απόκριες και το πάρτυ θα γίνει αποκριάτικο.

Αντε καλημερούδια σας!!!!

Επίσης κοριτσάκι προσέξτε όσο μπορείτε διότι ξαναβγήκε ο ιός Η1Ν1.Η αδελφή μου στο νοσοκομείο είχαν πολλά κρούσματα και αυτή τη στιγμή την περνάνε η μάνα μου η αδελφή μου και η ανιψιά μου.

καλημερα βασικα αλλα μην μου λες τετοια εγω ντινο ταβλα !!!:rolleyes::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Κορίτσια καλημέρα, μπήκα εδώ και ώρα αλλά δεν διάβασα τπτ γιατί έχω λίγη δουλίτσα. Όλα καλά;Ήλιος με δόντια σήμερα στην Καρδίτσα!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελιες τι κανετε?

Χαθηκα κ εγω λιγο τον τελευταιο καιρο αλλα δεν κανω κ πολυ διαιτα γι αυτο τον λογο. βασικα περιμενουμε 2ο μωρακι οποτε πιο πολυ συντηρηση κανω γιατι διαιτα νομιζω δεν κανει τωρα απλα σωστη διατροφη κ οχι υπερβολες.

Ειδα οτι κ το Καλιοπακι μαε ειναι εγγυος. Με το καλο κοριτσακι ολα να πανε καλ! Σε ποιον μηνα εισαι? Εγω ειμαι στον 4ο .

να 'σαι καλά!! κι εσύ ότι επιθυμείς, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!! Εγώ είμαι αρχή αρχή ακόμα, 5η εβδομάδα, απλά επιβεβαιώσαμε ενδομήτριο κύηση εχθές. Αλλά που να κρατηθώ, ήρθα και το 'πα στα κορίτσια!! Σε οικογένειες και φίλους ακόμα δεν έχουμε πει κάτι, να ακούσουμε καρδούλα με το καλό και μετά...

καλλιοπάκι,προς τα πού φύσηξες αγάπη μου;

τζένη, με το καλό! χάρηκα πάρα πολύ.

Βίκυ, τα σέβη μου! κι εγώ έτσι σκέφτομαι, όπως εσύ! μα ακριβώς έτσι!

καλλιόπη, όχι μόνο δεν φύσηξες, αλλά με πήρε και με σήκωσε χθες που έκανα μια κουβέντα με τον αγαπούλη μου. ούτε με σφαίρες.

καλέ μη μασάς, όλοι έτσι κάνουν στην αρχή, καλλιέργησε εσύ την ιδέα σιγά σιγά κι εγώ φυσάω στο μεταξύ φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφουουουουουουουουουυουυυυυυυ

[καλως μας ηρθες εφακη .......φαινεται οτι η βδομαδα ειναι γουρλιδικη γιατι εχουμε γεμισει εγκυουλες .....ελπιζω και για σενα.......μεχρι να ερθει ομως ελαστη παρεα μας για να χασουμε κιλακια!!!!

Μάλλον θα χάσω τα κιλά πολύ πιο εύκολα από το να έρθει το μωράκι:(:(Δεν ξέρω γιατί δεν έρχεται μάλλον φταίει το άγχος μου!!!τεσπα έτσι είναι η Ζώη προχώραμε μπροστά

εφάκη γεια σου και με το καλό όλα!!! Ξεκίνα εσύ από τα κιλά, να είσαι και άνετη και τα υπόλοιπα δεν θα το καταλάβεις για πότε θα έρθουν.... αλλά που 'σαι, να τρώς σωστά, έτσι??

Ερι τι ύψος έχεις???

εγώ έχω 1.62 και είμαι 56...αλλά θέλω να πάω 54 γμτ

αχ κρατήστε με, θα τη δείρω ετούτη!!!!!!! καλέ κορμάρα πλάκα κάνεις??????

Ύπάρχει ένα θέμα που με απασχολεί πολύ τελευταία.....δεν έχω καθόλου περίοδο......δεν μου έχει έρθει ποτέ μετά τον τοκετό...είχα 40 μέρες αιμορραγία και μετά τέλος......τίποτα.....Να ανησυχήσω;;;;;;;

Δεν έχεις πάει καθόλου στο γιατρό? Καλό θα ήταν να κάνεις μια επίσκεψη. Για το ότι δεν έχεις περίοδο ωστόσο δεν θα ανησυχούσα εφόσον θηλάζεις ακόμα αποκλειστικά.

Εγώ είμαι 1.69 - 1.70.

Δύο κιλάκια δηλαδή μόνο θέλεις να χάσεις;Θα τα χάσεις δεν είναι πολλά...

Με 1.70 πόσα κιλά θέλεις να φτάσεις??? συγκεντρώωωωσουσουουουουου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

eri μου κανω ατασθαλιες....χιχιχιχιχιχ

μαλλον για αυτο εχω κολλησει...

Α έτσι πες μου......!!!!!χαχαχα!!!Μεταξύ μας πάντως...και εγώ μερικές φορές έχω υποκύψει στον πειρασμό...αλλά ευτυχώς είναι λίγες.....Να τώρα να μην φάω το Σάββατο λίγη τουρτίτσα της κόρης μου ;;;;;;:cool:


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Α έτσι πες μου......!!!!!χαχαχα!!!Μεταξύ μας πάντως...και εγώ μερικές φορές έχω υποκύψει στον πειρασμό...αλλά ευτυχώς είναι λίγες.....Να τώρα να μην φάω το Σάββατο λίγη τουρτίτσα της κόρης μου ;;;;;;:cool:

εννοείται καλέ..μην το σκέφτεσαι καθόλου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Del σε ευχαριστώ...

Βρε κορίτσια μη με μαλώνετε....σας λέω αλήθεια δεν έιμαι τόσο αδύνατη....έχω και κοιλιά και π.....ο.Τα παλιά μου ρούχα ακόμα δεν μου μπάινουν όλα.....και όπως είπαμε δεν υπάρχουν λεφτά για να αγοράσω καινούργια προς το παρόν....άρα συμφέρει η δίαιτα....χαχαχα!!!!!!Χαλάς και λιγότερα στο σούπερ μάρκετ....χαχαχα!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Α έτσι πες μου......!!!!!χαχαχα!!!Μεταξύ μας πάντως...και εγώ μερικές φορές έχω υποκύψει στον πειρασμό...αλλά ευτυχώς είναι λίγες.....Να τώρα να μην φάω το Σάββατο λίγη τουρτίτσα της κόρης μου ;;;;;;:cool:

Να τη χαίρεσαι! Εννοείται και θα φάς!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρααααααα

κάθε πρωί δεν σας προλαβαίνω...είστε μεγάλες παρλαπίπες!!!χιχι

κάτι είδα για ολικής αλεύρι...

δεν φουσκώνει εύκολα αυτό,στο ψωμί που φτιάχνω βάζω μαγιά και δεν φουσκώνει καλά,οπότε μάλλον θέλει κι άλλα ενισχυτικά φουσκώματος!!

Link to comment
Share on other sites

Del σε ευχαριστώ...

Βρε κορίτσια μη με μαλώνετε....σας λέω αλήθεια δεν έιμαι τόσο αδύνατη....έχω και κοιλιά και π.....ο.Τα παλιά μου ρούχα ακόμα δεν μου μπάινουν όλα.....και όπως είπαμε δεν υπάρχουν λεφτά για να αγοράσω καινούργια προς το παρόν....άρα συμφέρει η δίαιτα....χαχαχα!!!!!!Χαλάς και λιγότερα στο σούπερ μάρκετ....χαχαχα!!!!

Αυτό προσπαθώ κι εγώ να πω! Η κοιλιά είναι το θέμα...το τοπικό πάχος είναι το χειρότερο και το πιο δύσκολο να χαθεί...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!!!!!Σίγουρα θα φάω απλώς δεν ξέρω πώς θα σταματήσω....Η μόνη μου ελπίδα είναι να είναι η τούρτα χάλια.....:tongue:

χαχαχα...τι σου φταίνε βρε κακούργα τα παιδάκια;;;;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Αυτό προσπαθώ κι εγώ να πω! Η κοιλιά είναι το θέμα...το τοπικό πάχος είναι το χειρότερο και το πιο δύσκολο να χαθεί...

Είσαι και μακρυά.....να πηγαίναμε μαζί για τρέξιμο....:rolleyes:


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...