Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλημερα γοργονοκοριτσαααααααα

σημερα ξυπνησαμε νωρις ο μικρος ξυπνησε 6.30..........

εχει πολυ κρυο.....

maestria χρονια πολλαα

ντινακι περαστικα.....να αναρρωσεις γρηγορα.....

βρε κοριτσια....ταχινι μπορουμε να τρωμε η οχι????αρκετοι το χρησιμοποιουνε σε διαιτα...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Ύπάρχει ένα θέμα που με απασχολεί πολύ τελευταία.....δεν έχω καθόλου περίοδο......δεν μου έχει έρθει ποτέ μετά τον τοκετό...είχα 40 μέρες αιμορραγία και μετά τέλος......τίποτα.....Να ανησυχήσω;;;;;;;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ύπάρχει ένα θέμα που με απασχολεί πολύ τελευταία.....δεν έχω καθόλου περίοδο......δεν μου έχει έρθει ποτέ μετά τον τοκετό...είχα 40 μέρες αιμορραγία και μετά τέλος......τίποτα.....Να ανησυχήσω;;;;;;;

να πας στον γυναικολόγο καλέ ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ύπάρχει ένα θέμα που με απασχολεί πολύ τελευταία.....δεν έχω καθόλου περίοδο......δεν μου έχει έρθει ποτέ μετά τον τοκετό...είχα 40 μέρες αιμορραγία και μετά τέλος......τίποτα.....Να ανησυχήσω;;;;;;;

να μην ανησυχησεις

εμενα μου ηρθε στους 5 μηνες και μετα απο 50 μερες μου ξαναηρθε αν και θηλαζω ακομα.....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονοκοριτσαααααααα

σημερα ξυπνησαμε νωρις ο μικρος ξυπνησε 6.30..........

εχει πολυ κρυο.....

maestria χρονια πολλαα

ντινακι περαστικα.....να αναρρωσεις γρηγορα.....

βρε κοριτσια....ταχινι μπορουμε να τρωμε η οχι????αρκετοι το χρησιμοποιουνε σε διαιτα...

Καλημέρα Λέτα!

Και εμείς 6,30 σηκωθήκαμε και κάναμε μαμ, κακά και νάνι με αυτή ακριβώς τη σειρά!!!!χαχαχαχα!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονοκοριτσαααααααα

σημερα ξυπνησαμε νωρις ο μικρος ξυπνησε 6.30..........

εχει πολυ κρυο.....

maestria χρονια πολλαα

ντινακι περαστικα.....να αναρρωσεις γρηγορα.....

βρε κοριτσια....ταχινι μπορουμε να τρωμε η οχι????αρκετοι το χρησιμοποιουνε σε διαιτα...

καλημερα σε ολα τα κουκλακια που ηρθαν !!!! και να πω στην λεττα οτι μπορεις να φας ταχινι μωρο μου .... και στηνν ερη οτι καλο μου παει πολυ το 56 κιλα μεχρι το 58 και για μενα ειναι υπερβολή μακια !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


eriiiiii

να χαιρεσαι την κορακλα σου..........χρονια της πολλαααααα

Λέτα μου σε ευχαριστώ πολύ!Να χαίρεσαι και εσύ το μπουμπούκι σου!

Θέλω πολύ να μου έρθει η περίοδος για να σιγουρευτώ ότι όλα είναι καλά...


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολα τα κουκλακια που ηρθαν !!!! και να πω στην λεττα οτι μπορεις να φας ταχινι μωρο μου .... και στηνν ερη οτι καλο μου παει πολυ το 56 κιλα μεχρι το 58 και για μενα ειναι υπερβολή μακια !!!

Θέλω γιατί θέλω να μου φύγει η κοιλίτσα και ο π.......ς που δεν λένε να φύγουν με τίποτα.....:(


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι 1.69 - 1.70.

Δύο κιλάκια δηλαδή μόνο θέλεις να χάσεις;Θα τα χάσεις δεν είναι πολλά...

μετα απο τρια παιδια εχεις καταφερει ......και εχεις φτασει 60 κιλα ...με αυτο το υψος........και θελεις να χασεις κι αλλα;;;;παιδι μου ...εσυ πρεπει να εισαι σωματαρα.....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...