Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Βίκυ μια απορία: πώς είναι με 4 άντρες; Κι εμείς σίγουρα θέλουμε 3ο!
Παιδιά χιονίζει!!!! Τι καλα!

α!!!!ζηλευωωωωω.....

λοιπον αρετη μου.....ειναι μια χαρα......το τριτο ειναι ενα παιδι που το θελαμε ΟΛΟΙ πολυ....και περισσοτερο τα παιδια ....αυτ ζητανε και τεταρτο......τι να πω;;;εντασεις ...τσακωμοι υπαρχου....ειμαστε σχεδον εφηβεια με τα μεγαλα ...και ο μικρος προνηπιακι χωνεται .....αλλα μας εχει τρελλανει....και αν σκεφτει κανεις οτι αυτο το παιδι γεννηθηκε με την γκρινια .....τα κατφερνουμεμια χαρα ....ειναι το βαλιτσακιμας ...οπου παμε μαζι.....κατι που δεν εγινε με τάλλα που καθοντουσαν απο μωρα σε παππουδογιαγιαδες.....και ομως δεν τ'αλλαζω με τπτ ....το καθενα τοσο διαφορετικο αλλα λατρεμενο...πριν απο τα τρια σε ηλικια 22 .23 ειχα χασει 2 μωρακια ...οποτε τωρα με βλεπω με 3 και δε με πιστευωωω......εχω τρια αντρακια ....που προσπαθουμε να τους δωσουμε βασεις να γινουν καλοι και σωστοι ανθρωποι.....και χαιρομαι οταν για τα μεγαλα ακουω θετικα σχολια ....φουσκωνω σα παγονι ....και κλαιω......οταν πηρε τον επαινο ο γιαννης στο σχολειο ....εκλαιγα απο συγκινηση...και ελπιζω να συνεχισει ετσι.....

αν μπορεις και το θελετε και οι δυο ...καντε....για μενα τα παιδια ειναι ευλογια ....και με θεωρω τυχερη που γεννηθηκα γυναικα και με ευλογησε ο θεος με 3 εγκυμοσυνες......το θαυμα της ζωης να μεγαλωνει μεσα μας .....το ξερω οτι δεν ειναι για ολε ςτις γυναικες το ιδιο αλλα εγω ετσι νοιωθω......δεν λεω οτι δε κουραζομαι ...οτι δε υπαρχουν φορες που θελω την ησυχια μου ...τοτε δε θα ημουν ανθρωπος θα ημουν ρομποτ......αλλα τα ξεπερναω....τα ξεπερναμε μαζι με τν αντρα μου....αυτο θελαμε απο τη ζωη μας ...στα 20 μας μιλαγαμε για τα παιδια μας.....οταν το ζευγαρι ειναι μαζι τοτε ολα θα γινουν......αρκει να υπαρχει επικοινωνια και αγαπη!!!!!!

δεν ξερω αν σε καλυψα.....παντως και αλλο αγορι να εκανα ευπροσδεκτο με ολη μου την καρδια!!!!............


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοπελιες τι κανετε?

Χαθηκα κ εγω λιγο τον τελευταιο καιρο αλλα δεν κανω κ πολυ διαιτα γι αυτο τον λογο. βασικα περιμενουμε 2ο μωρακι οποτε πιο πολυ συντηρηση κανω γιατι διαιτα νομιζω δεν κανει τωρα απλα σωστη διατροφη κ οχι υπερβολες.

Ειδα οτι κ το Καλιοπακι μαε ειναι εγγυος. Με το καλο κοριτσακι ολα να πανε καλ! Σε ποιον μηνα εισαι? Εγω ειμαι στον 4ο .

Ντινακι περαστικα κ να προσεχεις!

Ερι μην στεναχωριεσαι βρε κοριτσακι μονο στον ευυτο σου κανεις κακο , βαλτα κατω τα πραγματα βαλε πρωτεραιοτητες , μιλα καταρχην με τον αντρουλι σου να ειστε μεταξυ σας καλα κ ολα θα γινουνε!

Βικυ θες 4ο ε? χαρας το κουραγιο σου!

Link to comment
Share on other sites

καλλιοπάκι,προς τα πού φύσηξες αγάπη μου;

τζένη, με το καλό! χάρηκα πάρα πολύ.

Βίκυ, τα σέβη μου! κι εγώ έτσι σκέφτομαι, όπως εσύ! μα ακριβώς έτσι!

καλλιόπη, όχι μόνο δεν φύσηξες, αλλά με πήρε και με σήκωσε χθες που έκανα μια κουβέντα με τον αγαπούλη μου. ούτε με σφαίρες.

Link to comment
Share on other sites

τσιπουρίτσα μου, το απόγευμα, βραδάκι, ίσως μπω να κάνω αυτό που μου έγραψες.

μάκια σου, γοργονοκόριτσο!

Γεωργία μου, εσύ μόνο βράδυ μπαίνεις; αν σου στείλω φιλάκια από τώρα θα τα δεις αργότερα; μάκια μάκια, μάκια!

Ντίνα, περαστικά σου. τάμα του Ντίνου, σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

α!!!!ζηλευωωωωω.....

λοιπον αρετη μου.....ειναι μια χαρα......το τριτο ειναι ενα παιδι που το θελαμε ΟΛΟΙ πολυ....και περισσοτερο τα παιδια ....αυτ ζητανε και τεταρτο......τι να πω;;;εντασεις ...τσακωμοι υπαρχου....ειμαστε σχεδον εφηβεια με τα μεγαλα ...και ο μικρος προνηπιακι χωνεται .....αλλα μας εχει τρελλανει....και αν σκεφτει κανεις οτι αυτο το παιδι γεννηθηκε με την γκρινια .....τα κατφερνουμεμια χαρα ....ειναι το βαλιτσακιμας ...οπου παμε μαζι.....κατι που δεν εγινε με τάλλα που καθοντουσαν απο μωρα σε παππουδογιαγιαδες.....και ομως δεν τ'αλλαζω με τπτ ....το καθενα τοσο διαφορετικο αλλα λατρεμενο...πριν απο τα τρια σε ηλικια 22 .23 ειχα χασει 2 μωρακια ...οποτε τωρα με βλεπω με 3 και δε με πιστευωωω......εχω τρια αντρακια ....που προσπαθουμε να τους δωσουμε βασεις να γινουν καλοι και σωστοι ανθρωποι.....και χαιρομαι οταν για τα μεγαλα ακουω θετικα σχολια ....φουσκωνω σα παγονι ....και κλαιω......οταν πηρε τον επαινο ο γιαννης στο σχολειο ....εκλαιγα απο συγκινηση...και ελπιζω να συνεχισει ετσι.....

αν μπορεις και το θελετε και οι δυο ...καντε....για μενα τα παιδια ειναι ευλογια ....και με θεωρω τυχερη που γεννηθηκα γυναικα και με ευλογησε ο θεος με 3 εγκυμοσυνες......το θαυμα της ζωης να μεγαλωνει μεσα μας .....το ξερω οτι δεν ειναι για ολε ςτις γυναικες το ιδιο αλλα εγω ετσι νοιωθω......δεν λεω οτι δε κουραζομαι ...οτι δε υπαρχουν φορες που θελω την ησυχια μου ...τοτε δε θα ημουν ανθρωπος θα ημουν ρομποτ......αλλα τα ξεπερναω....τα ξεπερναμε μαζι με τν αντρα μου....αυτο θελαμε απο τη ζωη μας ...στα 20 μας μιλαγαμε για τα παιδια μας.....οταν το ζευγαρι ειναι μαζι τοτε ολα θα γινουν......αρκει να υπαρχει επικοινωνια και αγαπη!!!!!!

δεν ξερω αν σε καλυψα.....παντως και αλλο αγορι να εκανα ευπροσδεκτο με ολη μου την καρδια!!!!............

Κι εγώ έτσι νιώθω για τα αντράκια μου Βίκυ, απλά θα ήθελα λίιιιγο ροζ μέσα στο σπίτι, λίγη τσαχπινιά και νάζι.... Βέβαια αυτά είναι του Θεού,αλλά 3ο θα κάνουμε οπωσδήποτε.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοπελιες τι κανετε?

Χαθηκα κ εγω λιγο τον τελευταιο καιρο αλλα δεν κανω κ πολυ διαιτα γι αυτο τον λογο. βασικα περιμενουμε 2ο μωρακι οποτε πιο πολυ συντηρηση κανω γιατι διαιτα νομιζω δεν κανει τωρα απλα σωστη διατροφη κ οχι υπερβολες.

Ειδα οτι κ το Καλιοπακι μαε ειναι εγγυος. Με το καλο κοριτσακι ολα να πανε καλ! Σε ποιον μηνα εισαι? Εγω ειμαι στον 4ο .

Ντινακι περαστικα κ να προσεχεις!

Ερι μην στεναχωριεσαι βρε κοριτσακι μονο στον ευυτο σου κανεις κακο , βαλτα κατω τα πραγματα βαλε πρωτεραιοτητες , μιλα καταρχην με τον αντρουλι σου να ειστε μεταξυ σας καλα κ ολα θα γινουνε!

Βικυ θες 4ο ε? χαρας το κουραγιο σου!

τζενη μου και εσυ εγκυουλα;;;;μα τι ευχαριστα νεα αυτη τη βδομαδα....μπραβο κοπελα μου!!!!!μια καλη εγκυμοσυνη να εχεις και μ'ενα γερο μωρακι!!!!!!εγω το θελω ....ο αντρας μου παλι οχι χαχαχ!!!

Κι εγώ έτσι νιώθω για τα αντράκια μου Βίκυ, απλά θα ήθελα λίιιιγο ροζ μέσα στο σπίτι, λίγη τσαχπινιά και νάζι.... Βέβαια αυτά είναι του Θεού,αλλά 3ο θα κάνουμε οπωσδήποτε.

μαζι σου αρετη μου .....και εγω ετσι ελεγα ...μεχρι που γεννηθηκε και ο τριτος....τωρα και παλι αγορι να ερχοταν δε θα με πειραζε.....κοριτσι θα ηθελα μονο γιατι το θελουν πολυ τα παιδια μου ......αλλα αυτα ειναι του θεου ......γερο να ηταν ......

Γεια και από μενααααααααααα, είπα αφού δεν άρχετε το μωράκι να κάνω καμιά προσπάθεια να χάσω τα κιλά που έχω πάρει!!!! :mad::mad:

καλως μας ηρθες εφακη .......φαινεται οτι η βδομαδα ειναι γουρλιδικη γιατι εχουμε γεμισει εγκυουλες .....ελπιζω και για σενα.......μεχρι να ερθει ομως ελαστη παρεα μας για να χασουμε κιλακια!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μέχρι τώρα, Καλλιοπάκι και Τζένη σε ενδιαφέρουσα. Άντε να αυξάνεται η λίστα...! Άντε να ακούμε καλά νέα!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

[καλως μας ηρθες εφακη .......φαινεται οτι η βδομαδα ειναι γουρλιδικη γιατι εχουμε γεμισει εγκυουλες .....ελπιζω και για σενα.......μεχρι να ερθει ομως ελαστη παρεα μας για να χασουμε κιλακια!!!!

Μάλλον θα χάσω τα κιλά πολύ πιο εύκολα από το να έρθει το μωράκι:(:(Δεν ξέρω γιατί δεν έρχεται μάλλον φταίει το άγχος μου!!!τεσπα έτσι είναι η Ζώη προχώραμε μπροστά


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...