Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καπως ετσι ειναι για πολλους ανθρωπους ερι μου...και ακομα δεν εχεις μπει σε θεματα σχολειου ...φροντιστηριου ...που θα σου φευγουν το μηνα καποια λεφτα στανταρ......+++...τα εξοδα του σπιτιου ...που οσο πανε δυστυχως μεγαλωνουν....εμενα τα παιδια μου εχουν καταστρεψει τα επιπλα μου ....πολυ θα ηθελα σε καποια να κανω αλλαγη ....και ναπαρω καποια που δεν εχω.....αλλα τωρα με 2 ξενες γλωσσες ...ο ενας ....ο αλλος με μια τωρα και του χρονου 2.....μπασκετ ....γυμανστηρια ..και δε κανουν και πολλα πιστεψε με ...ακομα και ο μικρος λογοθεραπεια ...θελει καποια λεφτα συμπληρωμα το μηνα.....λεω καλυτερα να σπουδασω οπως μπορω τα παιδια!!!!!και δυστυχως τα πραγματα θα γινουν ακομα πιο δυσκολα.....οσο για το αλλο θεμα ....με τους νονους......εγω δε κολλωσα .....οταν ειδα οτι οι νονοι του ηλια τον ειχαν ψιλογραμμενο ....τους εκανα τζους.....και μ'εχουν παντρεψει κιολας....αλλα οι νονοι δεν ειναι μονο για χριστουγεννα και πασχα για δωρα και παππουτσια.......αυτα τα παιρνω και εγω στο παιδι μου......ειναι πνευματικο τους παιδι........ουτε του εχει λειψει ποτε τπτ....και τωρα τον εχει αναλαβει μια φιλη που πριν ακομα .....που μας σταθηκε σε πολλα ......του ηλια.....και σε ασχημα και καλα!!!!!.......

Κανονικά αυτό θα έπρεπε να κάνω......και μάλλον κάποια στιγμή αυτό θα κάνω.....τους έχω μαζέψει πολλά.....τρία παιδιά έκανα και ένα έχασα, ούτε μία φορά δεν ήρθαν στο μαιευτήριο.....!!!!!!!!Ντροπή δεν είναι;;;;;;Δεν μπορούν λέει τα μαιευτήρια γιατί έχει πολύ κόσμο και είναι όρθιοι.....!!!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Στην υγεία μας καλά είμαστε....στην ψυχολογία είμαστε όλοι λίγο κάπως.....

αχ το τελευταίο που θέλω είναι να γίνω μελό....

αλλά΄έχω μια φίλη με δυο αγοράκια διδυμάκια...που το ένα νοσηλεύεται στο Παιδων με λευχαιμία....

και πήγα και την είδα πριν τις γιορτές...και ήταν μές το χαμόγελο επειδή η θεραπεια του μικρού πάει καλά......και ας είναι 4-5 μήνες εκεί

μετράει τίποτα άλλο παραπάνω βρε παιδιά?

και η αγάπη με τον άντρα μας και τους δικούς μας ανθρώπους

Link to comment
Share on other sites

έτσι Βίκυ όπως τα λες...όσο μεγάλώνουν τα παιδιά, τόσο μεγαλώνουν και τα έξοδα. Ακόμα θυμάμαι τη μαμά μου να κάνει λογαριασμούς και να κλαίει...Και μιλάμε για καλύτερες εποχές, έτσι; Τότε με τα φροντιστήρια έιχαν ζοριστείμπάρα πολύ οι γονείς μου και κόντεψαν να χωρίσουν. όταν ήμασταν φοιτήτριες με την αδερφή μου, ο μπαμπάς είχε πάθει έμφραγμα από το άγχος για το οικονομικό θέμα...τι λέμε τώρα; Γι'αυτό σπουδάζαμε και δουλεύαμε παράλληλα...Το Νο1 πρόβλημα στα ζευγάρια το οικονομικό, γιατί φέρνει γκρίνια και συγκρούσεις και ανταγωνισμό για όσους έχουν χωριστά ταμεία...

Εμείς δεν έχουμε χωριστά ταμεία αλλά ζοριζίμαστε πάρα πολύ και τελευταία αυτό που με πληγώνει πολύ είναι ότι ο άντρας μου συχνά μου κοπανάει όταν ζοριζόμαστε..."εσύ ήθελες και τρίτο παιδί....."!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Για τον ανταγωνισμό μόνο πήγαινε το "χωριστα ταμεία"...Κατά τ'άλλα και το κοινό ταμείο φέρνει γκρίνια και συγκρούσεις... Μα το μωρό έχει περιορισμένες ανάγκες, άσε που θηλάζεις κιόλας! Τα 2 μεγάλα είναι το ζόρι!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς δεν έχουμε χωριστά ταμεία αλλά ζοριζίμαστε πάρα πολύ και τελευταία αυτό που με πληγώνει πολύ είναι ότι ο άντρας μου συχνά μου κοπανάει όταν ζοριζόμαστε..."εσύ ήθελες και τρίτο παιδί....."!!!!

ερη μου και η μανα μου το ελεγε αυτο για μενα που ημουν το τέταρτο αλλα δεν εννοούσε οτι δεν με ηθελε αλλα το ανχως της μεγαλης οικογενείας !! μερικες φορες τα αγαπημενα μας προσωπα μπορει να μας πουν κατι αλλα οχι να μας κατηγορήσουν αλλα το ποιος νιωθει εκεινος!!

Link to comment
Share on other sites

Eri είναι λογικό να έχεις μια μικρη καταθλιψη άλλα μην σε πάρει απο κάτω.....όλοι θελουμε πολλα πράγματα που δεν μπορούμε να έχουμε......ξεκινά να λες αυτά που αισθάνεσαι στους ανθρώπους γύρω σου .....μόνο έτσι θα ηρεμησεις....

Αλήθεια βρε κορίτσια το να έχεις χωριστά ταμεία νομίζω οτι δεν είναι εύκολο....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά αυτό θα έπρεπε να κάνω......και μάλλον κάποια στιγμή αυτό θα κάνω.....τους έχω μαζέψει πολλά.....τρία παιδιά έκανα και ένα έχασα, ούτε μία φορά δεν ήρθαν στο μαιευτήριο.....!!!!!!!!Ντροπή δεν είναι;;;;;;Δεν μπορούν λέει τα μαιευτήρια γιατί έχει πολύ κόσμο και είναι όρθιοι.....!!!!!!!

ερι μου .....πανω απ'ολα να ειναι οι οικογενεια σου κουκλα μου ......και να κοιτας το καλυτερο γι'αυτους και για σενα......οποιος πραγματικα δε σε νοιαζεται εσενα και την οικογενεια σου μακρια.....και αγαπημενοι.....μπορεις να τους κανεις ακρη χωρις τσακωμους και ιστοριες ....και στο παιδακι σου να εξηγησεις οτι δε πιεζουμε κανεναν να μας αγαπησει......ειναι νονοι του στα χαρτια αλλα εσυ εισαι εκει γι'αυτο ..οτι εχει αναγκη το παιδι ....να παρει το παιρνει απο σενα......και το μπαμπα του φυσικα .....τωρα αν γινουν χειροτεροι ασε το μακρια και αγαπημενοι .....και δωσε τους τελειως ...κλωτσια!!!!

παντως δε μπορω να καταλαβω γιατι καποιοι ανθρωποι θελουν να γινουν νονοι ....χωρις να εχου την πραγματικη διαθεση να γινουν.......γι αυτο προσοχη για ποιους διαλεγετε για πνευματικους νονους των παιδιων σας!!!!!

Εμείς δεν έχουμε χωριστά ταμεία αλλά ζοριζίμαστε πάρα πολύ και τελευταία αυτό που με πληγώνει πολύ είναι ότι ο άντρας μου συχνά μου κοπανάει όταν ζοριζόμαστε..."εσύ ήθελες και τρίτο παιδί....."!!!!
ναι η αληθεια ειναι οτι αυτο ειναι καπως!!!...............οσο και να εχουμε ζοριστει η αληθει ειναι ......και εχουμε πολυ......δεν εχει πει κατι τετοιο.......τωρα να καναμε 4 ......δε ξερω.......!!!!γι'αυτο δε με βλεπω να το κανω!!!!:|

24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


έρη μου, βάλτα σε μια σειρά. έτσι δεν βγάζεις άκρη.

ένα ένα.

πρώτα μίλα με τη μάνα σου. ο εύκολος στόχος. βγάλτα από μέσασου. ζήτα της βοήθεια.

όσο για τα οικονομικά.... όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε.

προηγούνται τα παιδιά. αν καταφέρετε να ψωνίσετε κατι για τα παιδιά, θα ανεβάσεις διάθεση και δεν θα χρειάζεσαι τίποτα για σένα. μιλάω εκ πείρας.

όσο για τους νονούς... δεν ξέρεις τί τους συμβαίνει. μπορεί να υπάρχει και κάτι που δεν μπορούν να σου πουν. πες μια δικαιολογία στο παιδί, μη στενοχωρεθεί.

όσο για τον άντρα σου... σε καταλαβαίνω. κάνε την μουγγή. έτσι επιβιώνουν οι γάμοι. αν έχεις κουράγιο παρτον αγκαλιά.

έτσι κάνω εγώ.

φιλάκια.

κι εγώ θκατά διάθεση έχω. εδώ και καιρό.

και δεν μπορώ να συνεννοηθώ για τίποτα. στο τέλος της ημερας είμαι η γκρινιάρα, η αιτία της έντασης.

Μαεστρία, γράψε μας εντυπώσεις από Λονδίνο, πληζ. θέλουμε να ανέβουμε.

Link to comment
Share on other sites

Κατά φωνή και ο ....γάιδαρος δεν λένε;;;;;

Ε μόλις πήρε η νονά τηλ.....Προσπάθησε να τα μπαλώσει...ότι έχει δηλαδή κανονίσει εδώ και πολύ καιρό για ΣΚ κάτι άλλο αλλά και για το επόμενο ΣΚ και για το παραμεθεπόμενο.....τρίχες....αφού άλλα μου είπε ο άντρας της χθες....Τέλος πάντων...της έριξα και εγώ τις μπηχτές μου.....είπε θα έρθει άλλη μέρα.....θα δείξει.....!!!!

Τώρα σειρά έχει η μαμά μου...πάντως λίγο που σας τα είπα λίγο που μου τα είπατε, λίγο που έρηξα τις μπηχτές μου....εκτονώθηκα κάπως....!!!!!Ουφ κόντευα να σκάσω....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν είναι μόνο τα ρούχα......είναι και άλλα πράγματα...πχ καλυντικά....πολύ θα ήθελα μία κολώνια καινούργια, ένα κραγιόν, μία κρέμα ημέρας, παππούτσια, τσάντα, πορτοφόλι, ρούχα και παππούτσια για τα παιδιά,χαλιά, έπιπλο τηλεόρασης και τηλεόραση, στεγνωτήριο ρούχων, μία καφετιέρα, πάρκο για το μωρό, μπουφάν του Γιώργου.....και τίποτα από αυτά δεν μπορώ να πάρω.....:(Μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα......Κάποτε τα έπαιρνα όλα χωρίς να με νοιάζει......και τώρα......Ποτέ δεν το περίμενα ότι θα γίνει αυτό......

ακριβώς στην ίδια μοίρα είμαστε...δεν είσαι η μόνη,σε καταλαβαίνω απόλυτα,υπάρχουν μέρες που λέω θα κάνουμε υπομονή κι άλλες πάλι που λέω δεν πάει άλλο...για πόσο καιρό θα είμαστε έτσι?:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...