Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Αυτή τη στιγμή πολύ θα ήθελα να τους τα πω σε όλους ένα χεράκι αλλά δεν μπορώ γιατί αν το κάνω θα γίνουμε μπίλιες μετά όλοι μας!!!!!!!Και έτσι κάνω υπομονή και προσπαθώ να ηρεμήσω......


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Και για να εκτονωθώ να σας πω και τα υπόλοιπα....

Η μάνα μου με έστησε στο ραντεβού που είχαμε και τελικά δεν θα έρθει να με βοηθήσει γιατί λέει .....βρέχει.....και .....βαριέται.......!!!!!!

Ο άντρας μου για αλλιη μια φορά το πρωί είχε ακεφιές, μούτρα και νέυρα χωρίς να του φταίει κανένας μας και εγώ έχω κουραστεί κλεισμένη μέσα συνέχεια με το μωρό.....Επίσης τα έχω πάρει με τους νονούς της Αθηνάς γιατί θέλω να της κάνω γιορτή την Κυριακή και δεν θα έρθουν γιατί τις κυριακές τα απογεύματα ....ξεκουράζονται.......!!!!!!!!!!!!Τα νέυρα μου!!!!!!!!

καλο μου συγνωμη αλλα λενε μακακιες οι ανθρωποι ενα βαφτιστήρι ειναι πνευματικο τους παιδι και ειναι παιδι τους επομενως αν δεν θελουν να ερθουν ας μην ερθουν απλα δεν ειναι σωστοι πνευματικοί γονείς !! και αυτα να μην πω τι ειναι που λενε ποιο βαρια .... εσυ κανε αυτο που θες για το παιδακι σου και αστους να κουρεύονται οσο για λεφτα ουτε εγω εχω χιχιχιχιχιι!! και θελω πολυ να ψωνίσω !! :|

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω κάτι; Λεφτά άντε πες ότι κάνω οικονομία και ψωνίζω, έτσι; Μα τι να τα κάνω τα ρούχα, αν δεν αδυνατίσω; Έχω πόσα ρούχα αφόρετα, παλιά αλλά σε πολύ καλή κατάσταση και δεν μου κάνουν... γι'αυτό δεν έχω όρεξη να ψωνίσω.Ας κάνω την αλλαγή πάνω μου και ξαναέρχονται εκπτώσεις....

Ναι αλλά δεν είναι μόνο τα ρούχα......είναι και άλλα πράγματα...πχ καλυντικά....πολύ θα ήθελα μία κολώνια καινούργια, ένα κραγιόν, μία κρέμα ημέρας, παππούτσια, τσάντα, πορτοφόλι, ρούχα και παππούτσια για τα παιδιά,χαλιά, έπιπλο τηλεόρασης και τηλεόραση, στεγνωτήριο ρούχων, μία καφετιέρα, πάρκο για το μωρό, μπουφάν του Γιώργου.....και τίποτα από αυτά δεν μπορώ να πάρω.....:(Μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα......Κάποτε τα έπαιρνα όλα χωρίς να με νοιάζει......και τώρα......Ποτέ δεν το περίμενα ότι θα γίνει αυτό......


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

[/u][/i][/b][/color]

καλο μου συγνωμη αλλα λενε μακακιες οι ανθρωποι ενα βαφτιστήρι ειναι πνευματικο τους παιδι και ειναι παιδι τους επομενως αν δεν θελουν να ερθουν ας μην ερθουν απλα δεν ειναι σωστοι πνευματικοί γονείς !! και αυτα να μην πω τι ειναι που λενε ποιο βαρια .... εσυ κανε αυτο που θες για το παιδακι σου και αστους να κουρεύονται οσο για λεφτα ουτε εγω εχω χιχιχιχιχιι!! και θελω πολυ να ψωνίσω !! :|

Ναι σίγουρα έτσι είναι.....δυστυχώς δεν θα μπορούσα να έχω επιλέξει χειρότερους νονούς αλλά στεναχωριέμαι για την Αθηνά που τους θέλει να είναι εδώ στα γεννέθλιά της....τί θα της πω;;;;;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι μήπως προσπαθούν να αποφύγουν το δώρο;;;;;Μήπως ζηλέυουν;;;;;;;Τί να πω......Έτσι μου έρχεται να τους πω ότι δεν θέλουμε δώρο, μόνο να έρθουν.....!!!!!!Κρίμα για το κοριτσάκι είναι......


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι αλλά δεν είναι μόνο τα ρούχα......είναι και άλλα πράγματα...πχ καλυντικά....πολύ θα ήθελα μία κολώνια καινούργια, ένα κραγιόν, μία κρέμα ημέρας, παππούτσια, τσάντα, πορτοφόλι, ρούχα και παππούτσια για τα παιδιά,χαλιά, έπιπλο τηλεόρασης και τηλεόραση, στεγνωτήριο ρούχων, μία καφετιέρα, πάρκο για το μωρό, μπουφάν του Γιώργου.....και τίποτα από αυτά δεν μπορώ να πάρω.....:(Μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα......Κάποτε τα έπαιρνα όλα χωρίς να με νοιάζει......και τώρα......Ποτέ δεν το περίμενα ότι θα γίνει αυτό......

Πωπω είναι τόσα πολλά που αγχώθηκα εγώ! Ένα-ένα Έρη μου και πρώτα αυτά που χρειάζοντα τα παιδιά!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή νοιώθω 4 πληγές στην καρδιά μου...μία από την ίδια μου τη μάνα, μία από τον άντρα μου, μία από τους κουμπάρους, μία από την οικονομική κατάσταση και όλες πονάνε.....να ορίστε κλαίω τώρα....και άντε να σταματήσω,,,,ευτυχώς που κοιμάται το μωρό.....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ...μου εσπασε το θερμομετρο.....να το μαζεψω τον υδραργυρο με την ηλκτρικη;;

Βαλε γαντια και μαζεψε τα κομματια. Ριξε τα σε μια σακουλα και πεταξε τα γαντια. Και η ηλεκτρικη αλλα και το σκουπακι θα μολυνθουν. Ο υδραργυρος ειναι τοξικος και με τον αερα μολυνει την ατμοσφαιρα.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

όχι όχι! έρη μην σε παίρνει από κάτω!!! Ασε την οικονομική κατάσταση, δεν μπορείς να κάνεις τπτ, όλοι στην ίδια μοίρα είμαστε... Για τη μαμά μπου πάρτην τηλ και πες τη τα ένα χεράκι...Ε μα τι γιαγιά είναι αυτή;! Και τους κουμπάρους χέστους! Άντε γιατί όλοι κοιτάζουν την πάρτη τους και μου τη δίνουν!Στον άντρα σου πες έναν καλό λόγο, ένα κοπλιμέντο να του φτιάξεις τη διάθεση...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πω -πω χάλια είμαι.....βρε λέτε να έχω κατάθλιψη;;;;;;;

κοριτσάκι μην σε παιρνεις από κάτω!!

είστε όλοι καλά???? αυτό να σκέφτεσαι!

άσε τους νονούς να κάνουν ότι θέλουν...και τα οικονομικά είναι δύσκολη εποχή..λιγα λίγα κάθε φορά

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν είναι μόνο τα ρούχα......είναι και άλλα πράγματα...πχ καλυντικά....πολύ θα ήθελα μία κολώνια καινούργια, ένα κραγιόν, μία κρέμα ημέρας, παππούτσια, τσάντα, πορτοφόλι, ρούχα και παππούτσια για τα παιδιά,χαλιά, έπιπλο τηλεόρασης και τηλεόραση, στεγνωτήριο ρούχων, μία καφετιέρα, πάρκο για το μωρό, μπουφάν του Γιώργου.....και τίποτα από αυτά δεν μπορώ να πάρω.....:(Μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα......Κάποτε τα έπαιρνα όλα χωρίς να με νοιάζει......και τώρα......Ποτέ δεν το περίμενα ότι θα γίνει αυτό......
Ναι σίγουρα έτσι είναι.....δυστυχώς δεν θα μπορούσα να έχω επιλέξει χειρότερους νονούς αλλά στεναχωριέμαι για την Αθηνά που τους θέλει να είναι εδώ στα γεννέθλιά της....τί θα της πω;;;;;

καπως ετσι ειναι για πολλους ανθρωπους ερι μου...και ακομα δεν εχεις μπει σε θεματα σχολειου ...φροντιστηριου ...που θα σου φευγουν το μηνα καποια λεφτα στανταρ......+++...τα εξοδα του σπιτιου ...που οσο πανε δυστυχως μεγαλωνουν....εμενα τα παιδια μου εχουν καταστρεψει τα επιπλα μου ....πολυ θα ηθελα σε καποια να κανω αλλαγη ....και ναπαρω καποια που δεν εχω.....αλλα τωρα με 2 ξενες γλωσσες ...ο ενας ....ο αλλος με μια τωρα και του χρονου 2.....μπασκετ ....γυμανστηρια ..και δε κανουν και πολλα πιστεψε με ...ακομα και ο μικρος λογοθεραπεια ...θελει καποια λεφτα συμπληρωμα το μηνα.....λεω καλυτερα να σπουδασω οπως μπορω τα παιδια!!!!!και δυστυχως τα πραγματα θα γινουν ακομα πιο δυσκολα.....οσο για το αλλο θεμα ....με τους νονους......εγω δε κολλωσα .....οταν ειδα οτι οι νονοι του ηλια τον ειχαν ψιλογραμμενο ....τους εκανα τζους.....και μ'εχουν παντρεψει κιολας....αλλα οι νονοι δεν ειναι μονο για χριστουγεννα και πασχα για δωρα και παππουτσια.......αυτα τα παιρνω και εγω στο παιδι μου......ειναι πνευματικο τους παιδι........ουτε του εχει λειψει ποτε τπτ....και τωρα τον εχει αναλαβει μια φιλη που πριν ακομα .....που μας σταθηκε σε πολλα ......του ηλια.....και σε ασχημα και καλα!!!!!.......


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

όχι όχι! έρη μην σε παίρνει από κάτω!!! Ασε την οικονομική κατάσταση, δεν μπορείς να κάνεις τπτ, όλοι στην ίδια μοίρα είμαστε... Για τη μαμά μπου πάρτην τηλ και πες τη τα ένα χεράκι...Ε μα τι γιαγιά είναι αυτή;! Και τους κουμπάρους χέστους! Άντε γιατί όλοι κοιτάζουν την πάρτη τους και μου τη δίνουν!Στον άντρα σου πες έναν καλό λόγο, ένα κοπλιμέντο να του φτιάξεις τη διάθεση...

Πόσο δίκιο έχεις......Αυτά ακριβώς θα κάνω......Θα ξεκινήσω από τη μαμά μου γιατί τον άντρα μου θα τον δω το βράδυ πάλι....Θα περιμένω να μείνει μόνη της ( γιατί τώρα είναι με κόσμο) και θα της τα ψάλλω ένα χεράκι από το τηλέφωνο....Έλεγα να της κρατήσω μούτρα αλλά παίζει και να μην πάρει χαμπάρι.....καλύτερα να της τα πω.......Όσο για τον άντρα μου, πρέπει να τον πάρω με το καλό...Μόλις τελειώσω με τον θηλασμό θα τον πάρω να πάμε ένα διήμερο κάπου μόνοι μας.....( αν βρω λεφτά δηλαδή).....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκι μην σε παιρνεις από κάτω!!

είστε όλοι καλά???? αυτό να σκέφτεσαι!

άσε τους νονούς να κάνουν ότι θέλουν...και τα οικονομικά είναι δύσκολη εποχή..λιγα λίγα κάθε φορά

Στην υγεία μας καλά είμαστε....στην ψυχολογία είμαστε όλοι λίγο κάπως.....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

έτσι Βίκυ όπως τα λες...όσο μεγάλώνουν τα παιδιά, τόσο μεγαλώνουν και τα έξοδα. Ακόμα θυμάμαι τη μαμά μου να κάνει λογαριασμούς και να κλαίει...Και μιλάμε για καλύτερες εποχές, έτσι; Τότε με τα φροντιστήρια έιχαν ζοριστείμπάρα πολύ οι γονείς μου και κόντεψαν να χωρίσουν. όταν ήμασταν φοιτήτριες με την αδερφή μου, ο μπαμπάς είχε πάθει έμφραγμα από το άγχος για το οικονομικό θέμα...τι λέμε τώρα; Γι'αυτό σπουδάζαμε και δουλεύαμε παράλληλα...Το Νο1 πρόβλημα στα ζευγάρια το οικονομικό, γιατί φέρνει γκρίνια και συγκρούσεις και ανταγωνισμό για όσους έχουν χωριστά ταμεία...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...