Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

images?q=tbn:ANd9GcQVrvOguB0vTw13BM4NOV55OIlmrLbY1KV-Ufzk0PhFAKe5Iu8T&t=1

καλημερα γοργονακια και το πρωτο πραγμα που θα κανω ειναι να καλημερίσω την μαεστρο μας απο το ξενα μωρο μου !!καλως μας ηρθες και φυσικα ανανεωμένη !!!

τωρα εγω εχω συνάχι αλλα θα το παλεψω χιχιχχιχι!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Hello giiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirls!!!

Greetings from London!!!

London-Underground.jpg

Σήμερα γύρισα, ακόμα δε βλέπω μπροστά μου απ' την κούραση. Είναι απ' τις ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ πόλεις που 'χω δει!

Τα λέμε!

καλημερα μαεστρο μας ......περασες καλα δλδ ....!!!!!μπραβοοοοο......!!!!αντε ξεκουρασου ...και οταν μπορεσεις πες μας τα νεα σου!!!!!....

images?q=tbn:ANd9GcQVrvOguB0vTw13BM4NOV55OIlmrLbY1KV-Ufzk0PhFAKe5Iu8T&t=1

καλημερα γοργονακια και το πρωτο πραγμα που θα κανω ειναι να καλημερίσω την μαεστρο μας απο το ξενα μωρο μου !!καλως μας ηρθες και φυσικα ανανεωμένη !!!

τωρα εγω εχω συνάχι αλλα θα το παλεψω χιχιχχιχι!!:tongue::tongue::tongue:

ωχ!!!!περαστικουλια ντινακι....ε!!!ειπαμε με τη σειρα παμε ...μια μια....εγω τα εχω παλι εδω ....τον μεγαλο και τον μικρο......ο μεγαλος προληπτικα μενει σπιτι ....γιατι βηχει λιγο.....και ο μικρος ....αρρωστη δασκαλα......ο καιρος .......κρυυυυυο πολυ......εχει χιονισει πολυ χαμηλα.......τα νεα της ζυγαριας μου τα ιδια ....63 με 64......πρωι ...63 ...βραδυ 64 .....σε τρελλαινει....ενα πραγμα.....ευτυχως που ειχα καταφερει και ειχα κατεβει πιο χαμηλα απο 'κει που μεειχε αφησει η διατροφολογος και τωρα ειμαι ...παλι.....σταθερα.......αυτα....παω να φτιαξω τα πρωινα μας και επανερχομαι......


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μαεστρο μας ......περασες καλα δλδ ....!!!!!μπραβοοοοο......!!!!αντε ξεκουρασου ...και οταν μπορεσεις πες μας τα νεα σου!!!!!....

ωχ!!!!περαστικουλια ντινακι....ε!!!ειπαμε με τη σειρα παμε ...μια μια....εγω τα εχω παλι εδω ....τον μεγαλο και τον μικρο......ο μεγαλος προληπτικα μενει σπιτι ....γιατι βηχει λιγο.....και ο μικρος ....αρρωστη δασκαλα......ο καιρος .......κρυυυυυο πολυ......εχει χιονισει πολυ χαμηλα.......τα νεα της ζυγαριας μου τα ιδια ....63 με 64......πρωι ...63 ...βραδυ 64 .....σε τρελλαινει....ενα πραγμα.....ευτυχως που ειχα καταφερει και ειχα κατεβει πιο χαμηλα απο 'κει που μεειχε αφησει η διατροφολογος και τωρα ειμαι ...παλι.....σταθερα.......αυτα....παω να φτιαξω τα πρωινα μας και επανερχομαι......

Eυχαριστω μωρο μου το παλεβω δεν εχω ακομα πεσει κατω χαχαχαχαχαχα~~!! και εγω τα μικρα και τα δυο στο σπιτι η δασκαλα του σπυρου και αυτη αρωστη τι να κανουμε ειναι η εποχη χιχιχιχι!!

tea.jpg

εγω θα το παρω το τσαι μου !! χαχαχαχα και με λεμονι παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

1408728nt2efxcj91.gif

Καλημερα!

Καλλιοπακι σου ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη και ενα υγιες μωρο!

Λεττα μπραβο, καλο ξεκινημα και στους δυο σας!

Να καλωσορισω τη Θεσσαλονικια Αγγλιδα επισης! Θελω πληρη αναφορα για αυτα που ετρωγες στο London παρακαλω!

Ματα Χαρι, αυτα κανουν τα γηπεδα! Την αρπαξες! Τιμωρηθηκες για το παρ΄ολιγον εγκεφαλικο του Ντινου!!!:tongue::tongue::tongue:

Εγω ειμαι χειροτερα. Δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου τη νυχτα και δε μπορω να μιλησω καν απο τον πονολαιμο. Επρεπε απο χθες να βαλω τα μεγαλα μεσα, σκουρα μπλε smirnoff, εγγυημενη βελτιωση, αλλα πως να το κανω αυτο με δυο παιδια στο σπιτι που αλλου θα παταω και αλλου θα βρισκομαι?:tongue:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1408728nt2efxcj91.gif

Καλημερα!

Καλλιοπακι σου ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη και ενα υγιες μωρο!

Λεττα μπραβο, καλο ξεκινημα και στους δυο σας!

Να καλωσορισω τη Θεσσαλονικια Αγγλιδα επισης! Θελω πληρη αναφορα για αυτα που ετρωγες στο London παρακαλω!

Ματα Χαρι, αυτα κανουν τα γηπεδα! Την αρπαξες! Τιμωρηθηκες για το παρ΄ολιγον εγκεφαλικο του Ντινου!!!:tongue::tongue::tongue:

Εγω ειμαι χειροτερα. Δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου τη νυχτα και δε μπορω να μιλησω καν απο τον πονολαιμο. Επρεπε απο χθες να βαλω τα μεγαλα μεσα, σκουρα μπλε smirnoff, εγγυημενη βελτιωση, αλλα πως να το κανω αυτο με δυο παιδια στο σπιτι που αλλου θα παταω και αλλου θα βρισκομαι?:tongue:

καλημερα ταρα μου ναι λες !!! χαχαχαχαχαχαχα για να μην ξανα παω στο γηπεδο λες να εκανε κανενα ταμα ο ντινος χαχαχαχα!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Έχει μια μουνταμάρα σήμερα... θες να τσακίσεις καμιά 10ριά σοκολάτες, για να φτιάξει η διάθεση.

Βρε cultaki πώς σε λένε; Έτσι θα σε αποκαλώ;;; Πολύ προοδευτικό πεθερό έχεις παρεμπιπτόντως..:)


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερούδια!!!

Έκανα πολύ ώρα να σας διαβάσω, για αυτό απαντάω σε ότι θυμάμαι:

Jenia,

έκαψες καρδιές πάλι!!!!!

Tara,

περαστικά σου!!! Όταν κοιμηθούν τα τέκνα πλάκωσε τα οινοπνεύματα να σκοτώσουν τα μικρόβια!!!

Kalliopaki,

να έχεις μία τελειόμηνη και υπέροχη εγκυμοσύνη!!! Συγχαρητήρια!!!! Ε... από εδώ τον γκαστροαέρα να μην τον στείλεις... ακόμα... εάν τον ζητήσω θα είναι από καμία από τις επόμενες...

Βίκυ,

καλά κατάλαβα;;; θες και τέταρτο;;; Άντε, με το καλό!!!

Μαεστρία,

καλώς μας ήρθες και πάλι!!!

Λέτα,

αφού η βάφτιση είναι πρωτομαγιά θα μπορούσες όντως να προσανατολιστείς σε κάτι τέτοιο. Να σε πω, στον γιο μου δεν είχαμε θέμα, στην κόρη μου θα το σκεφτώ...

Τα δικά μου τα νέα: Η ζυγαριά είναι σταθερή. Μάλλον φταίει το γεγονός ότι πλέον δεν θηλάζω τόσο πολύ όσο θήλαζα. Την Πέμπτη θα έρθει η διαιτολόγος και θα την ενημερώσω από σήμερα για να δω τι θα μου φέρει. Μα να μην έχει κατέβει γραμμάριο;;; Μόνο τα κιλά των γιορτών έχω χάσει... αλλά αν συνεχίσω έτσι θα χάνω τα ίδια μετά το Πάσχα...

Χαιρετώ!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...