Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημέρες κιουρίες!

Έχω ένα κακό κι ένα καλό, ξεκινάω από το κακό:

Είμαι τόσο καιρό εδώ, και... μηδέν εις το πηλίκον!! Βάζω βγάζω τα 2κιλα και τελικά βρίσκομαι εκεί όπου ξεκίνησα, χμμμ, γι ανα ακριβολογώ συν κάτι ψιλά που απέδιδα στο πρήξιμο... Κοινώς δεν με βλέπω να αποφοιτώ.....

Το ευχάριστο είναι ότι είμαι έγκυος! Όποια έχει να μου δώσει σχετική διατροφή, αφενός για να μη βάλω πολλά και αφετέρου για να χάσω και τίποτις την παρακαλώ να το κάνει άμεσα!!

Σας φιλώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες κιουρίες!

Έχω ένα κακό κι ένα καλό, ξεκινάω από το κακό:

Είμαι τόσο καιρό εδώ, και... μηδέν εις το πηλίκον!! Βάζω βγάζω τα 2κιλα και τελικά βρίσκομαι εκεί όπου ξεκίνησα, χμμμ, γι ανα ακριβολογώ συν κάτι ψιλά που απέδιδα στο πρήξιμο... Κοινώς δεν με βλέπω να αποφοιτώ.....

Το ευχάριστο είναι ότι είμαι έγκυος! Όποια έχει να μου δώσει σχετική διατροφή, αφενός για να μη βάλω πολλά και αφετέρου για να χάσω και τίποτις την παρακαλώ να το κάνει άμεσα!!

Σας φιλώ!

μπραβοοοοοο.........με το καλο......με μια πολυυυυυ καλη εγκυμοσυνη......πολυ το χαρηκα!!!!!απλα προσεχε στη διατροφη σου ....ασε τωρα το χασιμο ......πωπω!!!!!και παλι μπραβοοοοο!!!!:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

μπράβο kalliopaki!!!!!με το καλό!!το 1ο σου?είμαι και καινούρια στο κλαμπ και δεν σας ξέρω...

αν ξεκινήσεις εμετούς θα χάσεις σίγουρα...σαν κι εμένα,έχασα 5 κιλά,αλλά ούτε στον εχθρό μου αυτό που ένιωθα!!!

Link to comment
Share on other sites

μπράβο kalliopaki!!!!!με το καλό!!το 1ο σου?είμαι και καινούρια στο κλαμπ και δεν σας ξέρω...

αν ξεκινήσεις εμετούς θα χάσεις σίγουρα...σαν κι εμένα,έχασα 5 κιλά,αλλά ούτε στον εχθρό μου αυτό που ένιωθα!!!

ετσι και εγω ...και στα 3......εγω τα κιλα τα επαιρνα μετα απο τη γεννα!!!χαχαχα!!!!στις εγκυμοσυνες ημουν αδυνατη......!!!!χαχα!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τί λες τώρα κοριτσάρα μου. με το καλό, μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη, με ένα γερό μωράκι!

άσε τις δίαιτες για πολύ αργότερα!

χάρηκα πάααααααααρα πολύ!

άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας!

Βικάκι κάτι σαν να κατάλαβες εσύ όταν ανέφερε την καθυστέρηση (εμένα ακόμα το μυαλό μου δεν είχε πάει εκεί....).

miamama είναι δεύτερη εγκυμοσύνη, έχω ένα κοριτσάκι 15 μηνών!

Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα αναγούλες πολλές, αλλά έτρωγα κάτι και μου περνούσαν!! Είχα βάλει 12 κιλά και 10 μέρες μετά τη γέννα τα είχα χάσει όλα (έβαλα μετά που άνοιξε η ορεξη με το θηλασμό).

τώρα ξεκινάω πιο "τσουπωτή" και δεν θέλω να παραξεχειλώσω! αλλά αν ξεκινάς με τυρόπιτα και γάλα (άπαχο) κακάο τη μέρα σου, τι περιμένεις....

Link to comment
Share on other sites

λετακι......θελεις καρτουν...ητα κλασσικα.....

βαρκουλες......θαλασσα....με αστεριες.....ανεμομυλος..αεροστατο....ο μικρος πριγκηπας....ο βατραχος.....και αλλα.....

είδες η αγορομάνα;;;;;;;; όλα τα ξέρει

να πω την αλήθεια κι εγώ μονο λελούδια θα έβαζα και μια χαρά

το λεοπάρ και το εμπριμέ μαγιό είναι όλα τα λεφτά!

όσο για τα κορμιά... σιγά τις έμορφες!

σιγά καλέ τις καημένες .... σιγά... που ειναι τα παρακ@λια ; που ειναι τα σωσίβια; .... τίποτα δεν έχουν ούτε καν ακουσον ακουσον λίγη κυτταρίτιδα!

τς τς τς και θέλουν να βγουν και στην παραλία με αυτά τα χάλια....

τσιπουρα δεν παθαίνει τιποτα ασε γιατι καμια φορα τους χρειάζεται χαχαχαχαχαχα!!;););)

Ολα τα ξέρεις εσύ, μα ΟΛΑ!!!!!!

Δεν ξερω ακομα, δυσκολο αν δεν ακολουθουν και οι υπολοιποι της οικογενειας. Περσι παντως ο Μουλινος μου ειχε δωσει και νηστισιμο μενου σε περιπτωση που ηθελα να νηστεψω.

κι εμένα αλλά μονο για την μεγάλη εβδομάδα... τώρα με θέλει απίκο

δεν πειράζει, αλλωστε για να πω την αλήθεια από τη μια να παίρνω σίδηρο από την αλλη να νηστεύω το κρεας δεν μου φαίνεται και πολύ λογικό...

και ξέρετε κάτι.. τρελαίνομαι για όλα τα σαρακοστιανά!!!!!!!

Καλημέρες κιουρίες!

Το ευχάριστο είναι ότι είμαι έγκυος! Όποια έχει να μου δώσει σχετική διατροφή, αφενός για να μη βάλω πολλά και αφετέρου για να χάσω και τίποτις την παρακαλώ να το κάνει άμεσα!!

μπράβο κοριτσάκι!!!!! συγχαρητήρια!!!!! να έχεις μια όμορφη ξεκούραστη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!! με το καλό το μωράκι σου

Οσο για τη διατροφή θα σου πρότεινα να πας σε ενα διατροφολόγο να σου δώσει κατευθυντήριες, ένα γενικό πρόγραμμα φαγητού.

Οσες κοπέλες εχω δει να το κάνουν αυτό δεν πήραν πολλά κιλά :)

και πάλι μπράβο και με το καλό! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονοκόριτσα!!!!!!!!!!!!!!!βλέπω ευχάριστα νέα!!!!:D:D

Με το καλό Καλλιοπάκι!!!!!!!!!!!!να χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη !!!!!...και άσε τις διαίτες...προστοπαρόν!!!μετά από 9 μήνες, εδώ θα είμαστε και πάλι!;)

Πού χάθηκες ζούμπι;

Καλημέρα σεβούλααααα!!!!!!!!!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και στα δικά σας όσες το επιθυμήτε!!!!!!!!!! φφοουουουοφουουουουου, πάρτε λίγο γκαστρώαέρη!

βάλε όλη σου τη δύναμη και φύσα προς Λάρισα. μπας και... πιάσει και τον άντρα μου;):P:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονοκόριτσα!!!!!!!!!!!!!!!βλέπω ευχάριστα νέα!!!!:D:D

Με το καλό Καλλιοπάκι!!!!!!!!!!!!να χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη !!!!!...και άσε τις διαίτες...προστοπαρόν!!!μετά από 9 μήνες, εδώ θα είμαστε και πάλι!;)

Καλημέρα σεβούλααααα!!!!!!!!!

καλημέρα μπουμπούκι μου!:Dτί κάνεις; καιρό έχουμε να σε δούμε από τα μέρη μας;)

πώς είσαι;

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μπουμπούκι μου!:Dτί κάνεις; καιρό έχουμε να σε δούμε από τα μέρη μας;)

πώς είσαι;

όλο λέω να ζυγιστώ και όοοολο το ξεχνάω!!!χαχαχαχαχα:tongue::tongue::tongue:

καλά είμαι σεβούλα μου!!..σε περιμένουμε και στα δικά μας μέρη;)

η αδερφούλα σου είναι καλύτερα;;


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

και στα δικά σας όσες το επιθυμήτε!!!!!!!!!! φφοουουουοφουουουουου, πάρτε λίγο γκαστρώαέρη!

στείλε στείλε!

βάλε όλη σου τη δύναμη και φύσα προς Λάρισα. μπας και... πιάσει και τον άντρα μου;):P:tongue:

καλέ θα πιάσει μια χαρά, το συζητάς;;;;;

Link to comment
Share on other sites

και στα δικά σας όσες το επιθυμήτε!!!!!!!!!! φφοουουουοφουουουουου, πάρτε λίγο γκαστρώαέρη!

2.%20Aeras%20.gif

για τις κουκλες που θελουν !

αχ!! τι καλα νεα μωρο μου μπραβο βρε αντε με το καλο !! και σου ευχομαι να ειναι ετσι χιχιχι!! τα νινακια σ ου

AnneGeddes.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...