Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημέρα και πολύ Καλή μας Εβδομάδα!!!!!!!!!!!

Κάνω ποστ εδώ κάτι που σίγουρα θα μας βοηθήσει να είμαστε κιΟΥρίες!!!!!!!

http://www.e-radio.gr/blog/post.el.asp?uid=2137

και τωρα τα δικα μου εχω να πω οτι περασα ενα πολυ πολυ ομορφο σκ ειχα πολυ επιτυχία στο γηπεδο που πηγα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!! τι λεω το τρελο τωρα εγω εεεεεεεεεεεεεεεεε!!! κουκλες λογο ελειψη χρονου δεν μπορω να πηγαίνω γυμναστηριο ετσι αποφασησα να τρεχω σε γηπεδο μπορω να πω οτι απεκτησα και οπαδους χαχαχαχαχχαα:oops::oops::oops:!! αλλα ειναι η αληθεια τρεχω και με πλησιαζει ενα παλικαρι και μου λεει συγνωμη κοπελεια ( κοπελια εγω εεε!! χιχιχι!!! μου αρεσε ) καθε ποτε ερχεσαι εδω στο γηπεδο ??? εγω εστι:confused: του λεω και εγω οποτε προλαβενω ποιος ο λογος ...... να μου κανει βλεπει εκεινα τα παιδια (10 παιδαρέλια ηλικια 20-25) ναι κανω και εγω .... θα ηθελαν να σε βλεπουν ....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol: πεθανα στα γέλια κοριτσια δεν αντεξα !!!!

την ωρα εκεινη ηρθε και ο ντινος να με παρει και μου λεει τι επαθες να του λεω τι εγινε και η πλακα η μεγαλη το ενα παλικαρι ηλικιας 25 χρονων τον ηξερε ηρθε και του μίλησε και του λεει την κοπελα την ξερεις στον κωστα χαχαχαχαχαχαχαχα!! και του λεει ναι η γυναικα μου ειναι !! χαχαχαχα !!σοκ το παιδι ελα του λεει και εμεις νομιζαμε οτι ηταν ελευθερη :D:D:D:D....

καλά τον βλέπω τον άνθρωπο να παίρνει τα ηρεμιστικά με τις χούφτες!!!!!

χαχαχαχαααα τέλεια ντινάκι τέλεια!!!!!

καλημερα στις ομορφες γοργονες....και καλη εβδομαδα...μεγια την ανανεωση τσιπουρα μου ......θελουμε φωτος ....τι ειπα τωρα ε;;;....οπωσδηποτε......χαχα!!!!!

μαριλινα ...μια παο τα ιδια και ο δικος μου .....βεβαια πρεπει να πω οτι υπαρχουν στιγμες μετρημενες ....βεβαια που ειναι σχδον αγιο παιδο......χιχιχι!!!!!πολυ λιγες φορες.......

και εγω δεν ανεβαινω ζυγαρια κοριτσια .....αστο.....οποιος βοηθησει σεβουλα βοηθησει και μενα ......αλλα απ'οτι βλεπω εχουμε χαλαρωσει πολλες.......

τα νεα τα δικα μου ....ειναι οτι εχω εδω τον μεγαλο μου με βηχα και δεκατα ...και ειπα να μην το στειλω σχολειο .....και τον μικρο που αρρωστησε η νηπιαγωγος.......και τωρα παω να φτιαξω τα πρωινα μας ...εδω γυρω θα ειμαι .........

περαστικά στο παλικάρι!!!! όσο για το ζύγισμα... την πρωτάρα μας κάνεις βρε φιλενάδα; αύριο το πρωί πριν το πρωινό και μετά την τουαλέτα ανέβα στη ζυγαριά! σιγά καλέ! σιγά!!!!!! ;)

καλημέραααααααααααααααα

το πήρα το κιλό ε δεν θα το έπαιρνα!!!!!!!!!!!!!

πάει πέρασε αυτό! θα το χάσεις μαζί με τα υπόλοιπα!!!!!!!!!

Kαλημέρα γοργόνες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κερνάτε καφεδάκι;;;;

έναν μικρό και γρήγορο...εσσπρεσάκι ας πούμε...

διότι δε δουλεύω σήμερα και φεύγω κι εγώ σε λίγο ν΄ανανεώσω μαλλί σαν το τσιπουράκι μας.......

ελα βρε Ελλη μου!!!!! δεν σε πρόλαβα (πάλι... γκρρρ)

ανανέωση στο μαλλί!!!!! με γειά σου και χαρά σου! φωτό κι εσύ! (εγώ να δω πότε)

καλημερα γοργονοκοριτσα μου....

γελασα πρωινιατικα....με αυτα που λετε....

ντινακι ....εισαι ΘΕΑ

βικακι master chef ε???

και εγω περασα πολυ ωραια...

χθες βγηκα για καφε με τις κολλητες μου και ξεσκιστικαμε στο κουτσομπολιο...

την παρασκευη κανονισαμε εξοδο και εννοειται την περιμενω σαν τρελη...

τί καλά βρε λέτα! μπράβο!!! επίσης 10000 μπράβο για τη δουλειά του άντρα σου! καλορίζικος και σιδεροκέφαλος!!!!

όσο για τη βάπτιση θα βρεις κάτι σούπερ!

Καλη εβδομαδα! Κολλησα απο τα παιδια και ειμαι απο την Παρασκευη χαλια. Το Σαββατο ο αντρας μου γυρισε 9,30 το βραδυ απο τη δουλεια και μολις μπηκε, αντι να του εχω ετοιμο φαγητο η γαϊδουρα που ηταν κατακοπος, ξαπλωσα στον καναπε και τον αφησα να μαγειρεψει, να δωσει γαλα στα παιδια, να τα ετοιμασει για υπνο κλπ. Χθες εφτιαξε πενες αλα κρεμ με μανιταρια, απασχολησε τα παιδια αρκετα για να ηρεμησω λιγο και το βραδυ μου εφτιαχνε ρακομελα μπας και συνελθω!:tongue:

[/color][/size][/font]

περαστικά σου!!!! εσωκλείω μια πλεξούδα σκόρδα να πλέξεις στα μαλλιά του άντρα σου να μην στον ματιάξουν!!!! διαμάντι ειναι και μπράβο σου που τον διάλεξες φιλενάδα! το αξίζεις 10000000 %, εύγε !

όχι καλό μου (ακόμα.... ) μόλις τελειωσε η κοκσκουφ... καλομελέτα κι έρχεται όμως, σε ευχαριστώ <3

Γειά σου Αρετή μας! Ξεκουράστηκε τώρα; άντε να παίρνει και την σκυτάλη λίγο ;)

καλά αν σε είχα κοντά μου όχι μόνο δεν θα έχανα ούτε από τις πόρτες δεν θα χώραγα να περάσω! το έχεις βρε φιλενάδα με μαγειρική αλλά κι με ζαχαροπλαστική!!! αχχχχχχχχχχχχχχχχ

θα νηστέψεις; κορίτσια θα νηστέψετε την σαρακοστή; εμένα δεν με βλέπω, ασθενεις και οδοιπόροι.... δεν συνδιάζεται με τη δίαιτα μου η νηστεία, μόνο για την μεγάλη εβδομάδα με βλέπω

εύγε!!!!!!!!! είδες καλέ τί καλή δουλειά κάνουμε εδώ;;;;;;;;

μπράβο κοπελιά, συνέχισε έτσι δυναμικά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τωρα μολις γυρισα απο τη τραπεζα και ειδα κατι αβγα....

λοιπον θα σας το χαλασω γιατι πρεπει να με βοηθησετε να βρω θεμα για την βαφτιση οπωσδηποτε....

ακομα ψαχνω να κλεισω τραπεζι..

λετακι......θελεις καρτουν...ητα κλασσικα.....

βαρκουλες......θαλασσα....με αστεριες.....ανεμομυλος..αεροστατο....ο μικρος πριγκηπας....ο βατραχος.....και αλλα.....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πολύ Καλή μας Εβδομάδα!!!!!!!!!!!

Κάνω ποστ εδώ κάτι που σίγουρα θα μας βοηθήσει να είμαστε κιΟΥρίες!!!!!!!

http://www.e-radio.gr/blog/post.el.asp?uid=2137

καλά τον βλέπω τον άνθρωπο να παίρνει τα ηρεμιστικά με τις χούφτες!!!!!

χαχαχαχαααα τέλεια ντινάκι τέλεια!!!!!

τσιπουρα δεν παθαίνει τιποτα ασε γιατι καμια φορα τους χρειάζεται χαχαχαχαχαχα!!;););)

Link to comment
Share on other sites

το λεοπάρ και το εμπριμέ μαγιό είναι όλα τα λεφτά!

όσο για τα κορμιά... σιγά τις έμορφες!

καλε ναι.....καυτερες ειμαστε εμεις............!!!!:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γιατί πρέπει να έχουμε σώνει και καλά θέμα στις βαφτίσεις???

εγώ λέω απλά αφού πρωτομαγιά θα είναι να στολισει τραπεζάκια με λουλούδια και τελείωσε το θέμα..

Συμφωνω, οπως συμφωνω και με Σεβουλα.

θα νηστέψεις; κορίτσια θα νηστέψετε την σαρακοστή; εμένα δεν με βλέπω, ασθενεις και οδοιπόροι.... δεν συνδιάζεται με τη δίαιτα μου η νηστεία, μόνο για την μεγάλη εβδομάδα με βλέπω

Δεν ξερω ακομα, δυσκολο αν δεν ακολουθουν και οι υπολοιποι της οικογενειας. Περσι παντως ο Μουλινος μου ειχε δωσει και νηστισιμο μενου σε περιπτωση που ηθελα να νηστεψω.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

γιατί πρέπει να έχουμε σώνει και καλά θέμα στις βαφτίσεις???

εγώ λέω απλά αφού πρωτομαγιά θα είναι να στολισει τραπεζάκια με λουλούδια και τελείωσε το θέμα..

χμ!!!!!!ωραιο θεμα και αυτο.......λουλουδια αφου ειναι πρωτο μαγια......στα χρωματα που θελεις......!!!!μ'αρεσεις ειρηνη!!!!!:D:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέραααααααααααααα....χάθηκαααααααααααααααααααα...δουλειάαααααααα.

βαρέθηκααααααααα...αυτααααααααααα....φιλιάααααααα:rolleyes:


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...