Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλημερα γοργονοκοριτσα μου....

γελασα πρωινιατικα....με αυτα που λετε....

ντινακι ....εισαι ΘΕΑ

βικακι master chef ε???

και εγω περασα πολυ ωραια...

χθες βγηκα για καφε με τις κολλητες μου και ξεσκιστικαμε στο κουτσομπολιο...

την παρασκευη κανονισαμε εξοδο και εννοειται την περιμενω σαν τρελη...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

2237414zhxv1p1rwq.gif

Μαμάδες 4χρονων τι κάνετε με το θέμα "τιμωρία" και το θέμα "θέλω να περνάει διαρκώς το δικό μου, χτυπιέμαι, κλαίω, τα χαλάω όλα;;;"

Γενικά σε μας ισχύει το: "τον μπαμπά με τα πολλά τον κάνω και κάνει ότι θέλω, τη μαμά με τίποτα". Και σήμερα είπαμε με τον άντρα μου να παίξουμε ένα ρημαδοτάβλι... χρόνια και ζαμάνια... ποιος κέρδισε; που φτάσαμε; θα σας γελάσω στο τέλος... έγινε χαμός: δεν ήθελε με τίποτα να παίξουμε. Τον αφήναμε να ρίχνει τα ζάρια, μετά ήθελε να παίξει, του εξηγούσαμε ότι αφου τελειώσουμε θα παίξει κι αυτός... τίποτα... αποτέλεσμα: να μας χαλάσει τα πούλια 3 φορές, να μπει τιμωρία (από την super nunny) φυσικά να φεύγει και να τον ξαναβάζω, το τάβλι να μείνει μετέωρο και, φυσικά, στο τέλος να πει: "δεν θέλω να παίζετε μαζί"... αλήθεια, εσείς τι κάνετε;;; Προτού καλέσω τον φίλο μου τον Ηρώδη που σε λίγο καιρό που θα έχει ζωηρέψει και η μπέμπα θα λέω... μισές δουλειές...

Α καλα! Ηθελες και ταβλι εσυ! Εμεις στις διακοπες παιζαμε μεταμεσονυχτιως που κοιμοντουσαν...δεν υπηρχε περιπτωση διαφορετικα...

Η μονη αλλαγη ειναι οτι ειναι λιγο πιο υπευθυνος στο δρομο, γιατι κατα τ΄αλλα δεν εχει αλλαξει τιποτα.

Σημερα τον εστειλα στη γιαγια, να αλλαξει και αυτος περιβαλλον, να ηρεμησω κι εγω λιγο, γιατι 10 μερες τωρα που κλειστηκαμε μεσα κοντεψαμε να φαμε τα μουστακια μας!

Τσιπουρακι, πρεπει να ειναι ωραια η αλλαγη που εκανες οπως την περιγραφεις! Θελουμε φωτο!

Ματα Χαρι, τι ειναι αυτα που διαβαζω? Εγκεφαλικο θα παθει ο καημενος ο Ντινος με σενα που εμπλεξε!:tongue:

Καλη εβδομαδα! Κολλησα απο τα παιδια και ειμαι απο την Παρασκευη χαλια. Το Σαββατο ο αντρας μου γυρισε 9,30 το βραδυ απο τη δουλεια και μολις μπηκε, αντι να του εχω ετοιμο φαγητο η γαϊδουρα που ηταν κατακοπος, ξαπλωσα στον καναπε και τον αφησα να μαγειρεψει, να δωσει γαλα στα παιδια, να τα ετοιμασει για υπνο κλπ. Χθες εφτιαξε πενες αλα κρεμ με μανιταρια, απασχολησε τα παιδια αρκετα για να ηρεμησω λιγο και το βραδυ μου εφτιαχνε ρακομελα μπας και συνελθω!:tongue:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονοκοριτσα μου....

γελασα πρωινιατικα....με αυτα που λετε....

ντινακι ....εισαι ΘΕΑ

βικακι master chef ε???

και εγω περασα πολυ ωραια...

χθες βγηκα για καφε με τις κολλητες μου και ξεσκιστικαμε στο κουτσομπολιο...

την παρασκευη κανονισαμε εξοδο και εννοειται την περιμενω σαν τρελη...

καλημερα λετακι.......τι κανει ο μπεμπαρος;;;;καλε τπ εχουμε βαφτισει τοπαιδι;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλη εβδομαδα! Κολλησα απο τα παιδια και ειμαι απο την Παρασκευη χαλια. Το Σαββατο ο αντρας μου γυρισε 9,30 το βραδυ απο τη δουλεια και μολις μπηκε, αντι να του εχω ετοιμο φαγητο η γαϊδουρα που ηταν κατακοπος, ξαπλωσα στον καναπε και τον αφησα να μαγειρεψει, να δωσει γαλα στα παιδια, να τα ετοιμασει για υπνο κλπ. Χθες εφτιαξε πενες αλα κρεμ με μανιταρια, απασχολησε τα παιδια αρκετα για να ηρεμησω λιγο και το βραδυ μου εφτιαχνε ρακομελα μπας και συνελθω!:tongue:

[/QUOT

1320039gdu3qjmjan.gif


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2237414zhxv1p1rwq.gif

Α καλα! Ηθελες και ταβλι εσυ! Εμεις στις διακοπες παιζαμε μεταμεσονυχτιως που κοιμοντουσαν...δεν υπηρχε περιπτωση διαφορετικα...

Η μονη αλλαγη ειναι οτι ειναι λιγο πιο υπευθυνος στο δρομο, γιατι κατα τ΄αλλα δεν εχει αλλαξει τιποτα.

Σημερα τον εστειλα στη γιαγια, να αλλαξει και αυτος περιβαλλον, να ηρεμησω κι εγω λιγο, γιατι 10 μερες τωρα που κλειστηκαμε μεσα κοντεψαμε να φαμε τα μουστακια μας!

Τσιπουρακι, πρεπει να ειναι ωραια η αλλαγη που εκανες οπως την περιγραφεις! Θελουμε φωτο!

Ματα Χαρι, τι ειναι αυτα που διαβαζω? Εγκεφαλικο θα παθει ο καημενος ο Ντινος με σενα που εμπλεξε!:tongue:

Καλη εβδομαδα! Κολλησα απο τα παιδια και ειμαι απο την Παρασκευη χαλια. Το Σαββατο ο αντρας μου γυρισε 9,30 το βραδυ απο τη δουλεια και μολις μπηκε, αντι να του εχω ετοιμο φαγητο η γαϊδουρα που ηταν κατακοπος, ξαπλωσα στον καναπε και τον αφησα να μαγειρεψει, να δωσει γαλα στα παιδια, να τα ετοιμασει για υπνο κλπ. Χθες εφτιαξε πενες αλα κρεμ με μανιταρια, απασχολησε τα παιδια αρκετα για να ηρεμησω λιγο και το βραδυ μου εφτιαχνε ρακομελα μπας και συνελθω!:tongue:

ταρα μου περαστικά και εγω στα πρόθυρα ειμαι για σιναχι αλλα θα την βγαλω χιχιχιχι!! οσο για τον ντινο δεν παθενει τιποτα ειναι οχι σκληρόπετσος αλλα σκληροκόκαλος μιας και ειναι μονο κοκκαλο αχχαχαχαχαχαχα!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

ταρα μου περαστικά και εγω στα πρόθυρα ειμαι για σιναχι αλλα θα την βγαλω χιχιχιχι!! ο

εμ!!!!μου πας και τρεχεις σε ....γηπεδα ......!!!!!!:tongue::tongue:


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

αααααααα

λεττάκι τυχερήηηηηηη

ποιος σου κρατάει τον μικρούλη σου??

την παρασκευη θα τον κρατησει ο αντρας μου....ω ναι.....θα μεινει μεσα αυτος και θα βγω εγω εξω για ποτα.....

καλημερα λετακι.......τι κανει ο μπεμπαρος;;;;καλε τπ εχουμε βαφτισει τοπαιδι;;

την πρωτομαγια θα τον βαφτισουμε.......καλημερα βικακι

α σας ειπα????ο αντρουλης βρηκε δουλεια και ξεκιναει 01/02 μαζι με εμενα ....χαχαχαχαχ:P:p:p:p:p:p

α και επισης νομιζω οτι πηραμε πισω το edit μας....γιουπι....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα όμορφες!

Ντινάκι, γιορτάζει η Ξένια σου σήμερα; να την χαίρεσαι, αγαπούλα μου, γερή κι ευτυχισμένη!

όσο για τα τεκνά... ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!

κάνε μας μαθήματα!

Ειρηνούκο, ένα κιλάκι δεν είναι τίποτα αγάπη μου. θα το χάσεις μεσα στην εβδομαδα.

Τάρα, ο άντρας σου είναι σούπερ! τα κάνει όλα και συμφέρει. κι έλεγα τον Στεφ ότι βοηθάει... μαλλιά.

τσιπουρίτσα μου με γειά. παίζει κάτι άλλο εκτός από χόρτα;;;; μακάρι Παναγία μου!

λέτα, να έρθω κι εγώ την Παρασκευή;

σε όλες πολλά φιλάκια στα μαγουλάκια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μπράβο Λετάκι! Είδες; Κανείς δε χάνεται...

Ταρα μου περαστικά!

Καλά βρε Ντινάκι, τι σουξέ είναι αυτό;;;Εσένα έχουμε ως πρότυπο, μας δίνεις θάρρος και προχωράμε... Εγώ πάντως εσένα σκέφτομαι όταν κάνω κοιλιακούς και παίρνω κουράγιο!

Το δικό μας Σ/Κ ήταν αρκετά καλό. Δεν κάναμε κάτι ιδιαίτερο. Δουλειές εγώ στο σπίτι, μαγειρέματα, σιδερώματα και ο Βασιλάκης ξεκούραση.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

καλημερα όμορφες!

Ντινάκι, γιορτάζει η Ξένια σου σήμερα; να την χαίρεσαι, αγαπούλα μου, γερή κι ευτυχισμένη!

όσο για τα τεκνά... ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!

κάνε μας μαθήματα!

Ειρηνούκο, ένα κιλάκι δεν είναι τίποτα αγάπη μου. θα το χάσεις μεσα στην εβδομαδα.

Τάρα, ο άντρας σου είναι σούπερ! τα κάνει όλα και συμφέρει. κι έλεγα τον Στεφ ότι βοηθάει... μαλλιά.

τσιπουρίτσα μου με γειά. παίζει κάτι άλλο εκτός από χόρτα;;;; μακάρι Παναγία μου!

λέτα, να έρθω κι εγώ την Παρασκευή;

σε όλες πολλά φιλάκια στα μαγουλάκια.

καλημερα σεβη μου ευχαριστω πολυ για τα καλα λογια αλλα η ξενια = πολυξενη και γιορταζει στις 23/09 παντως ευχαριστω να ειστε καλα !!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...