Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημερα κορίτσια σήμερα ειμαι χαρούμενη είχα απελπιστει ειναι η 11 μέρα της εμβρυομεταφορας αύριο θα κάνω την χοριακη μου και κακωε καλώς εκανα ενα τεστ εγκυμοσύνης βγήκε η δεύτερη γραμμή αχνη αλλα αυτο ειναι καλό πιστευω;

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Να 'μαι πάλι!!!

Η δίαιτα καλά πηγαίνει, η ζυγαριά άρχισε πάλι να κατεβαίνει - επιτέλους - και, τώρα, να κάτι άλλο:

Μαμάδες 4χρονων τι κάνετε με το θέμα "τιμωρία" και το θέμα "θέλω να περνάει διαρκώς το δικό μου, χτυπιέμαι, κλαίω, τα χαλάω όλα;;;"

Γενικά σε μας ισχύει το: "τον μπαμπά με τα πολλά τον κάνω και κάνει ότι θέλω, τη μαμά με τίποτα". Και σήμερα είπαμε με τον άντρα μου να παίξουμε ένα ρημαδοτάβλι... χρόνια και ζαμάνια... ποιος κέρδισε; που φτάσαμε; θα σας γελάσω στο τέλος... έγινε χαμός: δεν ήθελε με τίποτα να παίξουμε. Τον αφήναμε να ρίχνει τα ζάρια, μετά ήθελε να παίξει, του εξηγούσαμε ότι αφου τελειώσουμε θα παίξει κι αυτός... τίποτα... αποτέλεσμα: να μας χαλάσει τα πούλια 3 φορές, να μπει τιμωρία (από την super nunny) φυσικά να φεύγει και να τον ξαναβάζω, το τάβλι να μείνει μετέωρο και, φυσικά, στο τέλος να πει: "δεν θέλω να παίζετε μαζί"... αλήθεια, εσείς τι κάνετε;;; Προτού καλέσω τον φίλο μου τον Ηρώδη που σε λίγο καιρό που θα έχει ζωηρέψει και η μπέμπα θα λέω... μισές δουλειές...

Καληνύχτα!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κουκλες μου!!!

Κιουρία αλλά με τρομερό πρήξιμο (μαλλον φταίνει κάτι χόρτα που έφαγα)

Εκανα αλλαγή στο μαλλί!!!! Το κουρεψα σε ένα μηκος (σαν καρέ... κάπως αλλά όχι τόσο αυστρηρό) και φτάνει μέχρι τη βάση του λαιμου, επίσης έβγαλα τη κόκκινη απόχρωση (κατάλοιπο από απανωτές ανταύγιες κλπ),το έκανα στο φυσικό μου που ειναι καστανό και έκανα πιο έντονες ευδιάκριτες ξανθιες ανταύγιες, ωραίο στυλ μου αρέσει!!!!!!! Ανανεώθηκα!

Πήγαμε σήμερα βόλτα στο πεδίο του άρεως να δούμε πως το έφτιαξαν, να μην γκρινιάζουμε ότι δεν έχουμε πάρκα ... από τον καναπέ μας! Καλό ειναι, το μονο στενάχωρο είναι ότι δυστηχως οι ελληνες δεν το πολυκαταδέχονται.. κρίμα εβλεπα τόσες οικογένειες αλλοδαπών να περνάνε τόσο όμορφα και χαλαρα , κρίμα να μην πηγαινουν κι οι έλληνες τα παιδιά τους σε ενα πάρκο να παιξουν να τρέξουν... κρίμα... να μην τα μαθαίνουν να το αναζητουν και να το απαιτούν από την κοινωνία......

Περπατήσαμε αρκετά :) καλά ήταν!

Σας καληνυχτίζω, πάω για ντουσάκι και νάνι!

Jan09060003_4027_1_thumb.jpg

ματς και καλή σας εβδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

109.gif

50312_113765021980632_5213414_n.jpg

καλημερα γοργονακια βλεπω οτι το σκ δεν μου ειστε και πολυ πολυ απ !!! ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ????

εκανα χθες και εγω να μπω να δω τι κανετε πηγα στο μαγαζι του καλου μου και ειπα να σας κατασκοπευσω ως ματα χαρη και τι να δω ΤΙΠΟΤΑ αφαντες οι γοργονες ορε!!!!! :tongue::tongue:

βρε κουκλακια μου γιατι τοσο χαλια η ψυχολογια σας αααααα!! θα ερθω στα σπιτια σας να σας βαλώ σς ταξη χαχαχαχαχαχαχαχα!!

delllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll ποιο πολυ για σενα χτυπα η καμπανα μαρηηηηηηηηηηηηηηη θα στα βγαλω το αυτι και θα στο παραδωσω στο χερακι σου το ομορφο χιχιχιχιχιχιχι!!

τσιφακος εξαφανιστηκε μαλλον καπουτ το ιντερεντ σου !!!:tongue::tongue:

ταρονι μου βρε μωρο πως πανε τα μπιζελια σου συνερονται αντε και εσυ να παρεις τα πανω σου γιατι θα σε φαει η κλεισουρα εσανα χοχιχιχιιχιχι!!1;)

βικυ εσενα σε ακουσα απογωιτευμενη απο το καρναβαλι μωροοοοοοοοοοοοο!! αχ!! αυτο το σκ σε τιμησα δεοντος ολα στο στωμα μου σε ειχα χαχαχαχαχαχαχα!! λοξιγκα αν ειχες εγω ημουν :tongue:

λετα μου αρεσει που πας με δυναμη στην γυμναστικη χιχιχιχιχι!! :P

μαριλινα ενα θα σου πω αμα δεν κατσες να του εξηγησεις οτι αυτο ειναι δικο μου δικια μου στιγμη και οχι δικια σου μωρο θα στο κανει συνεχεια αλλα και ο καλος σου μαζι εγω ειμαι καθετη σε αυτο που λεω στον σπυρο οταν θελω κατι δικο μου να μην το πειραξει βεβαια δεν θα πω οτι δεν υπαρχει και στιγμη που θα με γραψει αλλα τις περισσοτερες φορες ειμαστε οκ!!! ... ;)

τσιπουρα μου ΜΠΡΑΒΟ !!!!!

ΓΩΓΩ μου να σου πω εισαι αστεριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!

miamama αχ γλυκιά μου ζυγαριά τι θα δείξεις αύριο???????

μια χαρα ---------------------------- θα εχεις μακια !!!

culte προσεχε μαρη παπαριζου μην παθεις κατι εσυ χαχαχαχαχαχαχχαα!!!απο τα πολλα τιγανιτα !!!:tongue::tongue::tongue:

και τωρα τα δικα μου εχω να πω οτι περασα ενα πολυ πολυ ομορφο σκ ειχα πολυ επιτυχία στο γηπεδο που πηγα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!! τι λεω το τρελο τωρα εγω εεεεεεεεεεεεεεεεε!!! κουκλες λογο ελειψη χρονου δεν μπορω να πηγαίνω γυμναστηριο ετσι αποφασησα να τρεχω σε γηπεδο μπορω να πω οτι απεκτησα και οπαδους χαχαχαχαχχαα:oops::oops::oops:!! αλλα ειναι η αληθεια τρεχω και με πλησιαζει ενα παλικαρι και μου λεει συγνωμη κοπελεια ( κοπελια εγω εεε!! χιχιχι!!! μου αρεσε ) καθε ποτε ερχεσαι εδω στο γηπεδο ??? εγω εστι:confused: του λεω και εγω οποτε προλαβενω ποιος ο λογος ...... να μου κανει βλεπει εκεινα τα παιδια (10 παιδαρέλια ηλικια 20-25) ναι κανω και εγω .... θα ηθελαν να σε βλεπουν ....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol: πεθανα στα γέλια κοριτσια δεν αντεξα !!!!

την ωρα εκεινη ηρθε και ο ντινος να με παρει και μου λεει τι επαθες να του λεω τι εγινε και η πλακα η μεγαλη το ενα παλικαρι ηλικιας 25 χρονων τον ηξερε ηρθε και του μίλησε και του λεει την κοπελα την ξερεις στον κωστα χαχαχαχαχαχαχαχα!! και του λεει ναι η γυναικα μου ειναι !! χαχαχαχα !!σοκ το παιδι ελα του λεει και εμεις νομιζαμε οτι ηταν ελευθερη :D:D:D:D....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα στις ομορφες γοργονες....και καλη εβδομαδα...μεγια την ανανεωση τσιπουρα μου ......θελουμε φωτος ....τι ειπα τωρα ε;;;....οπωσδηποτε......χαχα!!!!!

μαριλινα ...μια παο τα ιδια και ο δικος μου .....βεβαια πρεπει να πω οτι υπαρχουν στιγμες μετρημενες ....βεβαια που ειναι σχδον αγιο παιδο......χιχιχι!!!!!πολυ λιγες φορες.......

και εγω δεν ανεβαινω ζυγαρια κοριτσια .....αστο.....οποιος βοηθησει σεβουλα βοηθησει και μενα ......αλλα απ'οτι βλεπω εχουμε χαλαρωσει πολλες.......

τα νεα τα δικα μου ....ειναι οτι εχω εδω τον μεγαλο μου με βηχα και δεκατα ...και ειπα να μην το στειλω σχολειο .....και τον μικρο που αρρωστησε η νηπιαγωγος.......και τωρα παω να φτιαξω τα πρωινα μας ...εδω γυρω θα ειμαι .........


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

βικυ εσενα σε ακουσα απογωιτευμενη απο το καρναβαλι μωροοοοοοοοοοοοο!! αχ!! αυτο το σκ σε τιμησα δεοντος ολα στο στωμα μου σε ειχα χαχαχαχαχαχαχα!! λοξιγκα αν ειχες εγω ημουν :tongue:

καλε τι ελεγες για μενα;;;χαχαχα!!!!χμ!!!!γι αυτο ειχα λοξιγκα;;;:tongue::tongue::tongue:

και τωρα τα δικα μου εχω να πω οτι περασα ενα πολυ πολυ ομορφο σκ ειχα πολυ επιτυχία στο γηπεδο που πηγα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!! τι λεω το τρελο τωρα εγω εεεεεεεεεεεεεεεεε!!! κουκλες λογο ελειψη χρονου δεν μπορω να πηγαίνω γυμναστηριο ετσι αποφασησα να τρεχω σε γηπεδο μπορω να πω οτι απεκτησα και οπαδους χαχαχαχαχχαα:oops::oops::oops:!! αλλα ειναι η αληθεια τρεχω και με πλησιαζει ενα παλικαρι και μου λεει συγνωμη κοπελεια ( κοπελια εγω εεε!! χιχιχι!!! μου αρεσε ) καθε ποτε ερχεσαι εδω στο γηπεδο ??? εγω εστι:confused: του λεω και εγω οποτε προλαβενω ποιος ο λογος ...... να μου κανει βλεπει εκεινα τα παιδια (10 παιδαρέλια ηλικια 20-25) ναι κανω και εγω .... θα ηθελαν να σε βλεπουν ....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol: πεθανα στα γέλια κοριτσια δεν αντεξα !!!!

την ωρα εκεινη ηρθε και ο ντινος να με παρει και μου λεει τι επαθες να του λεω τι εγινε και η πλακα η μεγαλη το ενα παλικαρι ηλικιας 25 χρονων τον ηξερε ηρθε και του μίλησε και του λεει την κοπελα την ξερεις στον κωστα χαχαχαχαχαχαχαχα!! και του λεει ναι η γυναικα μου ειναι !! χαχαχαχα !!σοκ το παιδι ελα του λεει και εμεις νομιζαμε οτι ηταν ελευθερη :D:D:D:D....

λοιπον εσενα πρεπει να σε προσεχουμε πολυυυυυ....θα μας κανεις ζημια!!!!:tongue:


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εσενα πρεπει να σε προσεχουμε πολυυυυυ....θα μας κανεις ζημια!!!!:tongue:

βικυ για τις μαγειρικές σου ικανότητες καλε !!:tongue::tongue::tongue::tongue:

ααααααααααααααα!! και η λιλικα ποσο όμορφη εισαι ολο για σενα λεει !! χαχαχαχαχαχαχχαχα!! :):):)

Link to comment
Share on other sites

βικυ για τις μαγειρικές σου ικανότητες καλε !!:tongue::tongue::tongue::tongue:

ααααααααααααααα!! και η λιλικα ποσο όμορφη εισαι ολο για σενα λεει !! χαχαχαχαχαχαχχαχα!! :):):)

χαχαχα!!!!!ναι ...master chef........θα σε διαβασει κανεις και θα νομιζει οτι ειμαι .....η βεφα!!!!χαχαχαα!!!!

οσο για την ομορφια .... .....χαχαχα!!!!τωρα εκλεισα γι το επομενο νεχτ τοπ μοντελ.......!!!!!.....αλλα με ειπανε .....μεγαληηηηη....μπου χου...χου!!!!:(:tongue::tongue::tongue::D:D:D:D:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέραααααααααααααααα

το πήρα το κιλό ε δεν θα το έπαιρνα!!!!!!!!!!!!!

καλημερα culte.....μην αγχωνεσαι .......δεν εισαι η μονη ......ολες μαζι οως θα τα καταφερουμε να χασουμε τα παραπανισια που βαλαμε!!!:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!!!!!ναι ...master chef........θα σε διαβασει κανεις και θα νομιζει οτι ειμαι .....η βεφα!!!!χαχαχαα!!!!

οσο για την ομορφια .... .....χαχαχα!!!!τωρα εκλεισα γι το επομενο νεχτ τοπ μοντελ.......!!!!!.....αλλα με ειπανε .....μεγαληηηηη....μπου χου...χου!!!!:(:tongue::tongue::tongue::D:D:D:D:D

γελας εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ..... χιχιχιχιχχιχι?!!! και ομως εισαι πολυ καλη και στα δυο !! η λιλικα μου λεει πως αμα γίνω σαν την βικυ δεν θελω τιποτα αλλο !!:):)

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα γοργόνες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κερνάτε καφεδάκι;;;;

έναν μικρό και γρήγορο...εσσπρεσάκι ας πούμε...

διότι δε δουλεύω σήμερα και φεύγω κι εγώ σε λίγο ν΄ανανεώσω μαλλί σαν το τσιπουράκι μας.......

Link to comment
Share on other sites

γελας εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ..... χιχιχιχιχχιχι?!!! και ομως εισαι πολυ καλη και στα δυο !! η λιλικα μου λεει πως αμα γίνω σαν την βικυ δεν θελω τιποτα αλλο !!:):)

ωχ!!!!εμενα εχει σαν παραδειγμα;;;;;......την εκατσε τοτε.....βρε εχει εσενα διπλα της ....εσυ πρεπει να εισαι το πρωτυπο της!!!!!.

Kαλημέρα γοργόνες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κερνάτε καφεδάκι;;;;

έναν μικρό και γρήγορο...εσσπρεσάκι ας πούμε...

διότι δε δουλεύω σήμερα και φεύγω κι εγώ σε λίγο ν΄ανανεώσω μαλλί σαν το τσιπουράκι μας.......

ΓΕΙΑ ΣΟΥ Ελλη.....κερναμε......πως εισαι κουκλι;;;;και εσυ για ανανεωση;;;βρε βρε ...καλα το λεω σκ και δευτερα ανανεωσης ....ετσι για να γινετε ακομα πιο κουκλες!!!........


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα γοργόνες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κερνάτε καφεδάκι;;;;

έναν μικρό και γρήγορο...εσσπρεσάκι ας πούμε...

διότι δε δουλεύω σήμερα και φεύγω κι εγώ σε λίγο ν΄ανανεώσω μαλλί σαν το τσιπουράκι μας.......

Espresso_still_life.jpg

μωρο μου καλημερα αχ!! μου εχεις λείψει πολυ πολυ !! και καλη ανανέωση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...